Νέα

Survivor 5

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    reality tv survivor
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πόσα "ναυάγια" αντέχει αυτή η χώρα τελικά;;;;; ?

  • Νέος Τριαντάφυλλος.. αποκλείεται να ξανά υπάρξει !

    Ψήφοι: 66 59,5%
  • Silver Alert από το 2017 ψάχνουμε νέο Ντάνο !

    Ψήφοι: 45 40,5%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    111

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Ταξιδεψε με

Screenshot_20220127-015512_YouTube.jpg
Screenshot_20220127-015458_YouTube.jpg

Αντικειμενικα η μονη που αξιζει εκει μεσα μαζι με τη Πηλαδακαινα.
Το μονο κακο οτι εχει τατουαζ = καποιο ψυχολογικο προβλημα, κενο, τραυμα.

Οποιοι γουσταρουν Ευριδικη ειναι κλινικες περιπτωσεις σε τελευταιο σταδιο και δε χρηζουν καν αντιμετωπισης.
 

bruce wayne

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2021
Μηνύματα
996
Κριτικές
2
Like
2.538
Πόντοι
456
Αντικειμενικα η μονη που αξιζει εκει μεσα μαζι με τη Πηλαδακαινα.
Το μονο κακο οτι εχει τατουαζ = καποιο ψυχολογικο προβλημα, κενο, τραυμα.

Οποιοι γουσταρουν Ευριδικη ειναι κλινικες περιπτωσεις σε τελευταιο σταδιο και δε χρηζουν καν αντιμετωπισης.
Αν εχει καποιος ταττου εχει ψυχολογικό τραύμα... ??? Για ποιο λογο ομως ....
 
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση συνάδελφε.

Επειδή το όνομα Αρσενίου δεν μου λέει κάτι αν μπορείς δώσε κάποια πληροφορία.


ενας τελειωμένος υποτιθέμενος τραγουδιστής ,ναυάγιο :confused:

Υπάρχουν και πολύ χειρότεροι...
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Τι έχει η Σοφιανα;;
Βυζια; ?

Τυπε άνοιξε τα μάτια σου γιατί αν η Σοφιανα έχει βυζια, η Πελαγία έχει αεροπλανοφορα.

2 σπυρακια έχει η κοπελιά και όταν βγαίνει χωρίς σουτιεν, απλά βλέπεις 2 φουσκωματακια.

Κατά τα άλλα μουναρα με τρελή φάτσα και κωλο.
Τυπε για σένα τα βυζιά είναι ή αγελαδισια ή ανύπαρκτα; :think: Δεν υπάρχουν άλλα μεγέθη;
Η Σοφιανα μια χαρά βυζιά έχει για τα γούστα μου, ούτε πολύ μεγάλα, ούτε πολύ μικρά.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.461
Like
6.347
Πόντοι
1.056
Πληροφοριακά πάντα η Κουρεντή είναι Αλβανέζα.
Από που προκύπτει αυτό; :think:
Πριν χρόνια, πήγαινε συγχρονισμένη κολύμβηση στην ίδια ομάδα με μια ξαδέλφη μου και δεν μου έχει αναφέρει κάτι τέτοιο. Μην σε μπερδεύει το χαϊδευτικό "Μυριελλα". Το κανονικό της όνομα είναι νομίζω "Μυροφόρα" (ή κάπως έτσι)
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Εντάξει ακραία άποψη.
Τατου υπάρχουν από εκατοντάδες χρόνια πριν και είναι καθαρά για θέμα εμφάνισης.

Και να πάω παραπέρα τη λάθος άποψη σου, όσο ψυχολογικά έχει κάποιος που κάνει τατου, άλλο τόσο έχει κάποιος που φοράει ακριβές μάρκες ρούχων, Ρολόγια κλπ.
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Τυπε για σένα τα βυζιά είναι ή αγελαδισια ή ανύπαρκτα; :think: Δεν υπάρχουν άλλα μεγέθη;
Η Σοφιανα μια χαρά βυζιά έχει για τα γούστα μου, ούτε πολύ μεγάλα, ούτε πολύ μικρά.
Όχι τυπε, αλλά αυτή η γκομενα δεν είναι ο τύπος γυναίκας που θα την ανέφερες ότι αξίζει για το στήθος. Έχει πολύ μικρά στήθια.
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Εντάξει ακραία άποψη.
Τατου υπάρχουν από εκατοντάδες χρόνια πριν και είναι καθαρά για θέμα εμφάνισης.

Και να πάω παραπέρα τη λάθος άποψη σου, όσο ψυχολογικά έχει κάποιος που κάνει τατου, άλλο τόσο έχει κάποιος που φοράει ακριβές μάρκες ρούχων, Ρολόγια κλπ.

Γιατι καποιος μπαινει στη διαδικασια να κανει τατουαζ?

Γιατι θελει να δειξει στο συνολο κατι.

Οι πολεμιστες ειχαν τατουαζ, κολιε και δερματα ζωων γιατι ηθελαν να διαφημισουν την ικανοτητα τους, να ειναι σαφως ορισμενοι οι ρολοι ους και ηταν αμεσα συνδεδεμενο με το στατους της φυλης. Ειχαν αμεση χρησιμοτητα επιβιωσης ΚΑΠΟΤΕ.

Το σημερινο τατουαζ ισοδυναμει με attention seeking, entitlement, low status, ακομα και brain damage σε καποιες ερευνες.

Εαν εχεις εκατομμυρια το αμαξι και το ρολοι ειναι μερος του να δειξεις το στατους σου. Παλι ζητας την αποδοχη αλλα σε υγιη πλαισια/ειναι μερος του lifestyle σου (ολοι ζηταμε την προσοχη).
Εαν εισαι φτωχος και μοστραρεις φεραρι εχεις αλλης κατηγοριας προβλημα.

Εαν εισαι high value φαινεται δε χρειαζεται να προσπαθεις να το δειξεις.
Το τατουαζ ειναι ο φτηνος τροπος τους χαμηλου status ατομου να δειξει οτι εχει fake perceptual αξια.
Οταν προσπαθεις να δειξεις κατι που εισαι = δεν το εχεις. Αλλιως δε θα το εδειχνες ενεργητικα. Θα το αφηνες να φανει.

Γι αυτο και τατουαζ εχουν κατα βαση ολοι οι lowlifers. Οταν εχεις χαμηλο στατους και αυτοεκτιμηση εχεις τη μεγαλη αναγκη να παρεις προσοχη.

Και υπαρχει και φασμα διαβαθμισεων.
Το να κανεις την ημ/νια του παιδιου σου η μια νοτα ειναι ενα πραγμα ας πουμε σχετικα οκ. (ακομα γιατι να θες να το δειξεις αυτο η να το εχεις χαραγμενο πανω σου? Αν το κανεις για εσενα γιατι εχεις την αναγκη να το δειξεις)
Το να εχεις μανικι, τατουαζ στο λαιμο και πρασινο tribal στη μεση ειναι αλλο πραγμα.

Ξερω ακραιες αποψεις.
Οπως επισης και σε αλλο θεμα ελεγα οτι εαν ειναι δηλωμενη πουτανα με onlyfans και >100 body count δε ειναι emotionally stable και δε κανει για σοβαρη σχεση.
Ακραιες αποψεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.976
Πόντοι
1.056
ασπα ειδα τον αγωνα σου και θελω να σου πω οτι σε εχω δει με αλλο ματι τωρα. με εχεις τρελανει. ειδικα οταν το μαλλακι το κανεις κοτσιδα εισαι τρελα. και αμα παρεις και λιγα κιλα ακομα...... εκει να δεις τι καυλα που θα σε :pipa2: :pipa1::knockinb::takethis:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Γιατι καποιος μπαινει στη διαδικασια να κανει τατουαζ?

Γιατι θελει να δειξει στο συνολο κατι.

Οι πολεμιστες ειχαν τατουαζ, κολιε και δερματα ζωων γιατι ηθελαν να διαφημισουν την ικανοτητα τους, να ειναι σαφως ορισμενοι οι ρολοι ους και ηταν αμεσα συνδεδεμενο με το στατους της φυλης. Ειχαν αμεση χρησιμοτητα επιβιωσης ΚΑΠΟΤΕ.

Το σημερινο τατουαζ ισοδυναμει με attention seeking, entitlement, low status, ακομα και brain damage σε καποιες ερευνες.

Εαν εχεις εκατομμυρια το αμαξι και το ρολοι ειναι μερος του να δειξεις το στατους σου. Παλι ζητας την αποδοχη αλλα σε υγιη πλαισια/ειναι μερος του lifestyle σου (ολοι ζηταμε την προσοχη).
Εαν εισαι φτωχος και μοστραρεις φεραρι εχεις αλλης κατηγοριας προβλημα.

Εαν εισαι high value φαινεται δε χρειαζεται να προσπαθεις να το δειξεις.
Το τατουαζ ειναι ο φτηνος τροπος τους χαμηλου status ατομου να δειξει οτι εχει fake perceptual αξια.
Οταν προσπαθεις να δειξεις κατι που εισαι = δεν το εχεις. Αλλιως δε θα το εδειχνες ενεργητικα. Θα το αφηνες να φανει.

Γι αυτο και τατουαζ εχουν κατα βαση ολοι οι lowlifers. Οταν εχεις χαμηλο στατους και αυτοεκτιμηση εχεις τη μεγαλη αναγκη να παρεις προσοχη.

Και υπαρχει και φασμα διαβαθμισεων.
Το να κανεις την ημ/νια του παιδιου σου η μια νοτα ειναι ενα πραγμα ας πουμε σχετικα οκ. (ακομα γιατι να θες να το δειξεις αυτο η να το εχεις χαραγμενο πανω σου? Αν το κανεις για εσενα γιατι εχεις την αναγκη να το δειξεις)
Το να εχεις μανικι, τατουαζ στο λαιμο και πρασινο tribal στη μεση ειναι αλλο πραγμα.

Ξερω ακραιες αποψεις.
Οπως επισης και σε αλλο θεμα ελεγα οτι εαν ειναι δηλωμενη πουτανα με onlyfans και >100 body count δε ειναι emotionally stable και δε κανει για σοβαρη σχεση.
Ακραιες αποψεις.
Δεν ισχύει αυτό που λες 100%.
Τατου έχουν ΟΛΟΙ. Φτωχοί, πλούσιοι, διάσημοι, ασήμαντοι.
Για πολλούς και διάφορους λόγους ο καθένας.

Κακώς το υπεραναλυεις και κακώς βγάζεις όλον αυτόν τον κόσμο με ψυχολογικά.
Μου θυμίζεις το ανέκδοτο με τον τύπο που βγήκε στην εθνική οδό και άκουσε στο ράδιο ότι κάποιος οδηγάει στο αντίθετο ρεύμα.
 

nick77r

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.651
Like
5.449
Πόντοι
2.306
Όχι τυπε, αλλά αυτή η γκομενα δεν είναι ο τύπος γυναίκας που θα την ανέφερες ότι αξίζει για το στήθος. Έχει πολύ μικρά στήθια.
Μικρά αλλά είναι τρελό μουνάκι!!!!! Καβλωνουμε για πάρτυ της!!!
 

PsYcHo_777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2006
Μηνύματα
2.487
Like
4.186
Πόντοι
456
Δεν ισχύει αυτό που λες 100%.
Τατου έχουν ΟΛΟΙ. Φτωχοί, πλούσιοι, διάσημοι, ασήμαντοι.
Για πολλούς και διάφορους λόγους ο καθένας.

Κακώς το υπεραναλυεις και κακώς βγάζεις όλον αυτόν τον κόσμο με ψυχολογικά.
Μου θυμίζεις το ανέκδοτο με τον τύπο που βγήκε στην εθνική οδό και άκουσε στο ράδιο ότι κάποιος οδηγάει στο αντίθετο ρεύμα.

Δεν ειπα για πλουσιους ειπα για low status και low self esteem. Εχω γνωρισει αρκετους να ειναι ταυτοχρονα και τα 2.
Και ο εμπορος ναρκωτικων ειναι πλουσιος δε μου λεει κατι αυτο. Μπορει να εισαι και ο Πριγκιπας Χαρι και ο Σειχης του Ντουμπαι με ψυχολογικα. Ο μισος πληθυσμος εχει ουτως η αλλως ψυχολογικα δε τα βγαζω εγω.

Προφανως και γνωμη μου. Προσωπικα εχω γνωρισει ελαχιστα σοβαρα ατομα με τατουαζ (ειδικα γυναικα) και ειμαι αρκετο καιρο σε αυτο το πλανητη και εχω κανει αρκετα πραγματα για να εχω δικη μου αποψη και κριτηρια. Και εχω δικα μου υπερβολικα ισως για πολλους στανταρτς για εμενα και τους γυρω μου.

Η αποψη μου ειναι binary μεχρι αποδειξεως του αντιθετου. Σε ολα υπαρχει το 10% που ειναι η εξαιρεση.
Υπεραναλυση ειναι το αναποδο.

Το δικο μου ειναι ευκολο shortcut που πιανει το 80-90%.

Με 2 λογια γνωμη μου και το "κακως" ειναι δικη σου υποκειμενικη γνωμη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
msakis

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Από που προκύπτει αυτό; :think:
Πριν χρόνια, πήγαινε συγχρονισμένη κολύμβηση στην ίδια ομάδα με μια ξαδέλφη μου και δεν μου έχει αναφέρει κάτι τέτοιο. Μην σε μπερδεύει το χαϊδευτικό "Μυριελλα". Το κανονικό της όνομα είναι νομίζω "Μυροφόρα" (ή κάπως έτσι)


Ρε παιδιά οι κόκκινοι θέλουν έναν δυνατό παιχτη. Θα προσφέρει κάτι αυτό το ναυάγιο ο αρσενιου?

Πόσο χειρότερος να ναι από Βαλάντη, Βισκαδουράκη, Κωνσταντάρα δηλαδή;;;; ?
Άσε που παίζει να ξέρει περισσότερο μπαλίτσα από τον Σοϊλέδη!
 

gpap59

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2009
Μηνύματα
240
Κριτικές
18
Like
1.334
Πόντοι
211
Για να εμπεδώσουμε καλα τον τελευταιο αγώνα που δώσανε τα κορίτσια...μας χάρισαν ωραία πλάνα...στο ταπί...Ευριδίκη (ισως και απόκρυφα έδειξε)
aspa1.jpg
aspa2.jpg
aspa3.jpg
aspa4.jpg
aspa5.jpg
aspa6.jpg
eyr1.jpg
eyr2.jpg
eyr3.jpg
eyr4.jpg
eyr5.jpg
eyr6.jpg
,...και 'Ασπα..για να τα θυμηθούμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom