Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

sexwizard

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2017
Μηνύματα
94
Like
123
Πόντοι
0
και συμφωνα με οσα γραφουν ταχει παρει αυτα τα λεφτα με 4 μηνες στο παιχνιδι :)
ποια ζωη του 30φυλλου;
το σπιτι δεν τοδα αλλα το θεμα μην μου πεις οτι ειναι κανα ονομα πια και κονομαει απο το τραγουδι
σε κατι ριαλιτυ εχει παει ποιος τον θυμαται δηλ σαν τραγουδιστη
ο Καλλιδης μεγαλυτερο ονομα ειναι

η' θακανε παζαρια ο Κοψιδας λες και θαπαιζε στο χολιγκουντ
Παίρνει μίζα από τα λουλουδάδικα κάθε φορά που πουλάνε τριαντάφυλλα :2funny:
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάντως ο Παππάς, την τσίμπησε την 80αρα (χιλιάδες ευρώ) και τον γνωρίσαν πολλοί που δεν τον ήξεραν, ενώ τον θυμήθηκαν και αρκετοί άλλοι. Έχει σημασία η αναγνωρισιμότητα σε αυτό που κάνει, μια μίξη από ηθοποιός, μοντέλο, γκόμενος, προικοθήρας. Πάντως στα πρωιναδικα σήμερα (δεν τα είδα, μου το είπαν), έπεσε τρελό κράξιμο στους μπλε, για τους πανηγυρισμούς τους και ειδικά στον σκατιαρη ζαχαροπλάστη με την μπουρού.

Μία μείξη από τίποτα είναι...
Πάνε οι καλές εποχές που θα έπαιζε 2-3 χρόνια σε κανάν Φώσκολο και θα σήκωνε 2-3 πολυκατοικίες.
Οι περισσότεροι της κλάσης του στην πείνα είναι,για αυτό άλλωστε πήγε στα 34 του στο Survivor.

O Koψιδάς από την άλλη, είπε ότι λόγω κορονιού και αναδουλειάς πριν μπει στο Survivor είχε μόλις 200 ευρώ στο λογαριασμό του..

Το θέμα είναι να ασχολείσαι με κάτι ή γενικά να είσαι σε θέση να βγάζεις λεφτά σε βάθος χρόνου.
Τα 80χιλιάρικα είναι τίποτα όχι μόνο για αυτούς,αλλά και για κάθε άτομο που δεν ξέρει να βγάζει λεφτά.

Εδώ παίζουν κάποιες περιπτώσεις που τύποι της διπλανής πόρτας είχαν κερδίσει μύρια στο Λοττο και σε λίγα χρόνια,
είχαν και χρέη από πάνω..
Θα κρατήσει/επενδύσει ο Παππάρας τα 80χιλ που την είδε Μόντε Κάρλο και ξυσταρχίδιας

Κανά onlyfans θα καταντήσει να κάνει και θα βάζει on camera καρύδες στον κώλο του
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Μία μείξη από τίποτα είναι...
Πάνε οι καλές εποχές που θα έπαιζε 2-3 χρόνια σε κανάν Φώσκολο και θα σήκωνε 2-3 πολυκατοικίες.
Οι περισσότεροι της κλάσης του στην πείνα είναι,για αυτό άλλωστε πήγε στα 34 του στο Survivor.

O Koψιδάς από την άλλη, είπε ότι λόγω κορονιού και αναδουλειάς πριν μπει στο Survivor είχε μόλις 200 ευρώ στο λογαριασμό του..

Το θέμα είναι να ασχολείσαι με κάτι ή γενικά να είσαι σε θέση να βγάζεις λεφτά σε βάθος χρόνου.
Τα 80χιλιάρικα είναι τίποτα όχι μόνο για αυτούς,αλλά και για κάθε άτομο που δεν ξέρει να βγάζει λεφτά.

Εδώ παίζουν κάποιες περιπτώσεις που τύποι της διπλανής πόρτας είχαν κερδίσει μύρια στο Λοττο και σε λίγα χρόνια,
είχαν και χρέη από πάνω..
Θα κρατήσει/επενδύσει ο Παππάρας τα 80χιλ που την είδε Μόντε Κάρλο και ξυσταρχίδιας

Κανά onlyfans θα καταντήσει να κάνει και θα βάζει on camera καρύδες στον κώλο του
Εσένα σε κόβω για ξάδερφο του Μπάρτζη....:buck2: .Ο Κοψιδάς είναι ασχημομούρης και πολλά ήταν τα 200ευρω που είχε.
 

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

"O πιο πολυσυζητημένος παίκτης του ριάλιτι θα μιλήσει............όταν βγάλει την πούτσα του Τζέιμς από το στόμα του"
 
  • Like
Αντιδράσεις: epot

Dirty_Frank

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2007
Μηνύματα
938
Like
1.316
Πόντοι
206
σήμερα η μαριφώκια είπε ότι ήταν φίλοι με τον κοκκινομούρη εκτός παιχνιδιού
αλλά μετά αποκάλυψε ότι η ουαλική λέρα της είπε να μην το πει σε κανέναν στο παιχνίδι για να έχουν πλεονέκτημα
:vomit::vomit:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.938
Like
28.908
Πόντοι
5.006
Μορη γαμιολες μουνόπανα μπαρτζη και πλακομουνου Τζέιμς ψωλου γαμιεσαι που βγάλατε και τραγούδι πουσταραδες :alivedick: :effemine:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.938
Like
28.908
Πόντοι
5.006
Έλα αδελφέ σήμερα τι είχε το μενού;μπακαλιάρο; :confused:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.781
Like
11.420
Πόντοι
3.556
Έλα αδελφέ σήμερα τι είχε το μενού;μπακαλιάρο; :confused:
Είμαι στο εξώχικο στο συγκρότημα τυπε το μεσημέρι ο σεφ εδώ έφτιαξε σουπιές με σπανάκι και μπαο Μπαν με γαρίδες!! Για βράδυ δεν ξέρω θα μου φέρει το μενού σε λίγο!!
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.938
Like
28.908
Πόντοι
5.006
Είμαι στο εξώχικο στο συγκρότημα τυπε το μεσημέρι ο σεφ εδώ έφτιαξε σουπιές με σπανάκι και μπαο Μπαν με γαρίδες!! Για βράδυ δεν ξέρω θα μου φέρει το μενού σε λίγο!!
:headbaning1: :tooth::headbang2:
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.558
Πόντοι
6.495
Πηρα το λεξοτανιλ μου να αντεξω τριανταφυλλο και ειμαι ετοιμος να απολαυσω το επεισοδιο.
 

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
" ότι και να έλεγε ο αλεξ ήταν σωστό" λέει το σκουπιδοπεταμα η Μαριαλένα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom