Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Εννοείς αυτόν τον σκατοπλάστη.Με την εμμονή στις κουράδες,τους απόπατους και τον κώλο του;

Σώπα ρε....

Τύπε,όταν όλοι αξιωθούμε να είμαστε και στιχουργοί,και τραγουδήσει έστω ένα τραγούδι μας κάποιος άνθρωπος,ας πάρουμε το φτυάρι να σκάψουμε.Το να κρίνουμε είναι πανεύκολο,το να δημιουργούμε θέλει ταλέντο και @@.

Ως τότε,ας βουτάμε την γλώσσα και τα δάκτυλά μας στο μυαλό μας,πασχαλιάτικες μέρες που είναι.

Εύη Δρούτσα: «Ο Τριαντάφυλλος έφτιαξε την καριέρα της Νατάσας Θεοδωρίδου, τότε εκείνη δεν ήταν τίποτα» (vid)


Θα συμφωνήσω απόλυτα φιλαράκι.
Να ξερες ποσό μα πόσο θέλω να βάλω το κοχύλι στον κώλο του Ρωσοπόντιου δε φαντάζεσαι...
?
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Αυτό το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας ως απάντηση σε αυτούς που έλεγαν ότι είναι στημένη.

Αν ήταν στημένη θα έφευγε ο πιο αθόρυβος, ο Ασημακο.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Τελικά στην χθεσινή ψηφοφορία υπερίσχυσαν οι κακιασμένες αδερφάρες, οι λαικομπουζουκλερί φαν του Νταφυ, οι υποστηρικτές τύπων, όπως ο ρουφιάνος Τζέιμς, ο ψιλοκαθυστερημενος αγράμματος γιδογαμης και ο ρωσοποντιος με την μπουρού. Δεν είναι σε θέση να σκεφτούν, ότι αν κρατούσαν τον Παππα στο παιχνίδι, θα συνεχιζόταν το τζερτζελο, ενώ και αγωνιστικά θα το ψιλοπάλευαν οι κόκκινοι. Κράτησαν τον ανάπηρο, την κουνιστή παλτουδιά και έδωσαν χαρά στα γίδια των μπλε. Oι πανηγυρισμοί των μπλε, στην ανακοίνωση του Αλέξη Παππα, ήταν προκλητικοί και έδειξαν όλη την σκατοψυχιά, αλλά βασικά το κόμπλεξ που έχουν απέναντι του. Αναμενόμενο βέβαια, όταν ο Παππάς πήδαγε στη Ν. Υόρκη, ο ένας έκανε ματσακόνι στα κότερα των άλλων, ο άλλος πήδαγε τις γίδες, ο Αλβανός δίπλωνε πιτόγυρα και ο ρωσοπόντιος ξεσκόνιζε τους κουραμπιέδες. Ολοι μαζί , μια ξεχασμένη π@@τσοτριχα του άρχοντα .
 
  • Like
Αντιδράσεις: msakis

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.436
Like
72.743
Πόντοι
12.756
apodoseis survivor_0.jpg
:confused: :confused: :confused: :hi:
Τυπε μου ανεβασε μου θεσεις το μωρο μου την Καρολινα , μην με καταρρακώνεις
το εχω τεράστια αναγκη :confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.366
Κριτικές
1
Like
35.439
Πόντοι
6.256
Υπάρχουν άνθρωποι που δίνουν λεφτά για να φύγει ο νταφι η ο παπάς και να τα κόνομαει ο βρωμοτουρκος
Καλύτερα στη γιουνισεφ
 

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
Τελικά στην χθεσινή ψηφοφορία υπερίσχυσαν οι κακιασμένες αδερφάρες, οι λαικομπουζουκλερί φαν του Νταφυ, οι υποστηρικτές τύπων, όπως ο ρουφιάνος Τζέιμς, ο ψιλοκαθυστερημενος αγράμματος γιδογαμης και ο ρωσοποντιος με την μπουρού. Δεν είναι σε θέση να σκεφτούν, ότι αν κρατούσαν τον Παππα στο παιχνίδι, θα συνεχιζόταν το τζερτζελο, ενώ και αγωνιστικά θα το ψιλοπάλευαν οι κόκκινοι. Κράτησαν τον ανάπηρο, την κουνιστή παλτουδιά και έδωσαν χαρά στα γίδια των μπλε. Oι πανηγυρισμοί των μπλε, στην ανακοίνωση του Αλέξη Παππα, ήταν προκλητικοί και έδειξαν όλη την σκατοψυχιά, αλλά βασικά το κόμπλεξ που έχουν απέναντι του. Αναμενόμενο βέβαια, όταν ο Παππάς πήδαγε στη Ν. Υόρκη, ο ένας έκανε ματσακόνι στα κότερα των άλλων, ο άλλος πήδαγε τις γίδες, ο Αλβανός δίπλωνε πιτόγυρα και ο ρωσοπόντιος ξεσκόνιζε τους κουραμπιέδες. Ολοι μαζί , μια ξεχασμένη π@@τσοτριχα του άρχοντα .
Φαίνεται ο Παππάς άσκησε μια κάποια γοητεία..όπως αυτή που έφαγε ο Σάκης και τον υπηρετούσε.

Γοητεία τύπου, ζήλεια και φθόνος "αυτός γαμάει μοντέλα"
"Είναι στη σόου μπιζ"
"Λαμπερός, να είχα λίγο από τη λάμψη του,ας είμαι δίπλα του μπας και"
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Φαίνεται ο Παππάς άσκησε μια κάποια γοητεία..όπως αυτή που έφαγε ο Σάκης και τον υπηρετούσε.

Γοητεία τύπου, ζήλεια και φθόνος "αυτός γαμάει μοντέλα"
"Είναι στη σόου μπιζ"
"Λαμπερός, να είχα λίγο από τη λάμψη του,ας είμαι δίπλα του μπας και"
Δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα, αλλά να το θέσω πιο απλά...... αν είχες να βγεις ένα βράδυ για γκόμενες, με ποιόν θα ήθελες να βγεις παρέα? Κατάλαβες τι εννοώ. Προσωπικά δεν ψηφίζω (θα το έβρισκα τραγικό), δεν το βλέπω σχεδόν (παρά μόνο στον πρωινό καφέ πριν τη δουλειά, κάποια αποσπάσματα από το δικτυακό σκαι), ενώ ουσιαστικά ο λόγος που ψιλοασχολούμαι, μάλλον προσεγγίζει το κοινωνικό πείραμα, παρά το παιχνίδι. Ο Παππάς έχει δει και ζήσει πολλά περισσότερα από τους άλλους και για αυτό τον ζήλευαν. Eίναι το κόμπλέξ του κλασσικού μαλάκα Ελληναρά.......μισεί όποιον έχει πηδήξει περισσότερα και καλύτερα μουνιά (δες τι γινεται και εδω μεσα που καποια ζωντοβολα πλακωνονται, ακομα και για το ποιος πηδηξε καλυτερη πουτανα).
Εντύπωση πάντως μου έκανε η σιγουριά του γιδοβοσκού για την αποχώρηση του Παππα, το "φιλάκια Παππα" θα το έλεγε κάποιος που το γνωρίζει. Ίσως τελικά να ισχύει η βρώμα που κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες, ότι έχουν πάρε δώσε με άτομα από την παράγωγη (κρυφά φαγητό και ίσως πληροφόρηση) και ότι ο Τούρκος θέλει να τους σουτάρει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
Δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα, αλλά να το θέσω πιο απλά...... αν είχες να βγεις ένα βράδυ για γκόμενες, με ποιόν θα ήθελες να βγεις παρέα? Κατάλαβες τι εννοώ. Προσωπικά δεν ψηφίζω (θα το έβρισκα τραγικό), δεν το βλέπω σχεδόν (παρά μόνο στον πρωινό καφέ πριν τη δουλειά, κάποια αποσπάσματα από το δικτυακό σκαι), ενώ ουσιαστικά ο λόγος που ψιλοασχολούμαι, μάλλον προσεγγίζει το κοινωνικό πείραμα, παρά το παιχνίδι. Ο Παππάς έχει δει και ζήσει πολλά περισσότερα από τους άλλους και για αυτό τον ζήλευαν. Eίναι το κόμπλέξ του κλασσικού μαλάκα Ελληναρά.......μισεί όποιον έχει πηδήξει περισσότερα και καλύτερα μουνιά (δες τι γινεται και εδω μεσα που καποια ζωντοβολα πλακωνονται, ακομα και για το ποιος πηδηξε καλυτερη πουτανα).
Εντύπωση πάντως μου έκανε η σιγουριά του γιδοβοσκού για την αποχώρηση του Παππα, το "φιλάκια Παππα" θα το έλεγε κάποιος που το γνωρίζει. Ίσως τελικά να ισχύει η βρώμα που κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες, ότι έχουν πάρε δώσε με άτομα από την παράγωγη (κρυφά φαγητό και ίσως πληροφόρηση) και ότι ο Τούρκος θέλει να τους σουτάρει.
Με τον μπαρτζη θα έβγαινα για γκόμενες. Ποτέ με Παππά
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Παντού θέλει τύχη.Αλλά αν ήταν ατάλαντος θα είχε πάει άκλαυτος με τη μία

Γιατί άκλαυτος δεν πήγε για καμιά 15αριά χρόνια,
που κατά δήλωσή του έβρισκε τις πόρτες κλειστές από όλα
τα μεγάλα ονόματα;

Όπως τα είπε ο προηγούμενος..
Το να γράφεις ανάλαφρα σουξεδάκια της πούτσας που μετά από λίγα χρόνια
δεν τα θυμάται κανείς,δεν απαιτεί ιδιαίτερο ταλέντο.
Ο συγκεκριμένος είναι τυχερός που στο ξεκίνημά του πέτυχε ακόμη τα cd και καλά νυχτοκάματα.

Εν τω μεταξύ χθες πήρε το αυτί μου κάτι περί "ιατρείου" όσο αφορά τη γυναίκα του.
Καλά γιατρός και να κάνεις οικογένεια με τον...........Τριαντάφυλλο;
Ότι να'ναι...

Γέλασα τις προάλλες και με Σάκη νταή από τα Lidl,που του λέει ο Παππάς στο quiz Mουσολίνι
και αυτός απαντάει....Ρωσία.
Γτπ αγράμματοι κλαρινογαμπροί.

Όμως μεγάλη μέρα σήμερα,έφυγε ο Δρακουμέλ.
Θέλω να δω τα μούτρα του όταν διαβάσει τι καντήλια έχει φάει από όλη την Ελλάδα.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Τελευταία τροποποίηση:

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Συμφωνώ ό,τι έχει σχέση με σοου μπιζ, και ο αθλητισμός είναι σε μεγάλο βαθμό σοου μπιζ, θέλει πολλή τύχη. Από κει και πέρα όντως είναι πολύ άσχημος ο τρόπος συμπεριφοράς προς τον Ντάφι, αλλά φαντάσου να ζεις 24/7 με έναν τύπο που επειδή είναι αμεα στα αθλήματα κάνει ριάλιτι; Και στην τελική ο ίδιος κλαίγεται για την ληικία του, λες και δεκα χρόνια νωρίτερα θα ήταν αστραπόγιαννος :-)
Και να είναι απάλευτος(που μάλλον είναι) τον έκαναν να φαίνεται θύμα με το φαγητό ειδικά,και πρέπει να δώσε τα 2 χιλιάρικα στον Κόγο,είτε το υποσχέθηκε,είτε όχι,γιατί εξαιτίας του έμεινε παραπάνω

Είπε ότι στο ποδόσφαιρο ήταν γρήγορος παλιά ο Πήτερ Παν Ντάφυ,αφού επιτέλους πλέον θα παραδεχτεί ότι γέρασε....
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Γιατί άκλαυτος δεν πήγε για καμιά 15αριά χρόνια,
που κατά δήλωσή του έβρισκε τις πόρτες κλειστές από όλα
τα μεγάλα ονόματα;

Όπως τα είπε ο προηγούμενος..
Το να γράφεις ανάλαφρα σουξεδάκια της πούτσας που μετά από λίγα χρόνια
δεν τα θυμάται κανείς,δεν απαιτεί ιδιαίτερο ταλέντο.
Ο συγκεκριμένος είναι τυχερός που στο ξεκίνημά του πέτυχε ακόμη τα cd και καλά νυχτοκάματα.

Βαλκάνιε,τί να κάνουμε τώρα που γουστάρω αυτά τα σουξεδάκια....εσένα μπορεί να σου αρέσει αυτό



σεβαστό,

αλλά ο Ντάφυ συμπεριλαμβάνονταν στα μεγάλα ονόματα όταν η Θεοδωρίδου ή ο Ρέμος δεν ήταν πρώτη μούρη στην μαρκίζα,να τα λέμε αυτά....

Έκανε μια κοιλιά η απόδοση του που για δικούς του λόγους χάθηκε και τώρα επανήλθε...και τα λεφτά να μην κέρδιζε ανά εβδομάδα,μόνο που το μυαλό του μπήκε σε αυτό το τριπάκι να ζοριστεί και να ανανεωθεί μπορεί να γράψει και άλλα σουξεδάκια (θα τα ακούω εγώ για σένα,μη σε νοιάζει)

όσο για την σύζυγο βλέπω βαράει υπερωρίες:
 

Συνημμένα

  • 2FE91BF0-1627-4AA1-9B50-7ACC336A089B.png
    2FE91BF0-1627-4AA1-9B50-7ACC336A089B.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 50

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Θα συμφωνήσω απόλυτα φιλαράκι.
Να ξερες ποσό μα πόσο θέλω να βάλω το κοχύλι στον κώλο του Ρωσοπόντιου δε φαντάζεσαι...
?
Είσαι μέσα στο μυαλό μου φίλε μου και στην καρδιά μου!

Μια οδοντογλυφίδα που ο Ντάφυ είπε του Κόγο να την βάλει πιο μέσα και κατευθείαν το χαρακτήρισε κακία ο κοπρίτης....

Αυτά που κάνει και ειρωνικά λέει και ψευτογελάει τί είναι;

Βγάζει μια απίστευτη μοχθηρία ο σκατιάρης,που εγώ δεν θα ήμουν περήφανος για πάρτη του αν ήταν φίλος/συγγενής

Είναι ένα κακό πρότυπο.

Και το είχε πει με το στόμα του στην αρχή του Survivor ότι ο Ντάφυ είναι πολύ αγαπητός έξω,οπότε ποντάρει σε όλους αυτούς που τον αντιπαθούν τον Ντάφυ ή απλά δεν ταυτίζονται με την μουσική που πρεσβεύει,στρατηγικά αφού σου λέει δυνατός δεν είμαι ας κάνω τζερτζελέ.....

Εύχομαι να ξεκουμπιστεί πριν τον Ντάφυ,μόνο αυτό.Τίποτα άλλο.Ο κύριος Κωνσταντίνος.
 

Συνημμένα

  • DF466E9F-3998-49BC-BD26-F11234B93B3B.png
    DF466E9F-3998-49BC-BD26-F11234B93B3B.png
    3,2 MB · Εμφανίσεις: 28
  • 66B94CA0-2B00-4EEE-A6D6-25D1E796B5B7.png
    66B94CA0-2B00-4EEE-A6D6-25D1E796B5B7.png
    3,4 MB · Εμφανίσεις: 35
  • EB9C3E62-CA88-4280-ABC6-1F226FC12954.png
    EB9C3E62-CA88-4280-ABC6-1F226FC12954.png
    3,9 MB · Εμφανίσεις: 45
  • A3E48E7E-B01A-4770-AAB3-5724D920014A.png
    A3E48E7E-B01A-4770-AAB3-5724D920014A.png
    3,8 MB · Εμφανίσεις: 33
  • AEEC6D74-969D-4DBF-AD0F-47F6D5DED3E6.png
    AEEC6D74-969D-4DBF-AD0F-47F6D5DED3E6.png
    3,4 MB · Εμφανίσεις: 35
  • 55C9D6C2-F7D3-4DC0-BA01-2F50C6C8627F.png
    55C9D6C2-F7D3-4DC0-BA01-2F50C6C8627F.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 37
  • 1E111861-78BE-40CA-A880-BAA01FCB5EF6.png
    1E111861-78BE-40CA-A880-BAA01FCB5EF6.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 32
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Βαλκάνιε,τί να κάνουμε τώρα που γουστάρω αυτά τα σουξεδάκια....εσένα μπορεί να σου αρέσει αυτό



σεβαστό,

αλλά ο Ντάφυ συμπεριλαμβάνονταν στα μεγάλα ονόματα όταν η Θεοδωρίδου ή ο Ρέμος δεν ήταν πρώτη μούρη στην μαρκίζα,να τα λέμε αυτά....

Έκανε μια κοιλιά η απόδοση του που για δικούς του λόγους χάθηκε και τώρα επανήλθε...και τα λεφτά να μην κέρδιζε ανά εβδομάδα,μόνο που το μυαλό του μπήκε σε αυτό το τριπάκι να ζοριστεί και να ανανεωθεί μπορεί να γράψει και άλλα σουξεδάκια (θα τα ακούω εγώ για σένα,μη σε νοιάζει)

όσο για την σύζυγο βλέπω βαράει υπερωρίες:
Όχι ρε συ,μία χαρά είναι το ποπ για να ξεκαυλώνει και να διασκεδάζει ο κόσμος.
Απλά τι να κάνουμε που ο Τριαντάφυλλος,Καλλίδης,Ελευθερία,Βαλάντης,κ.λ.π. δεν είναι της κλάσης του Μητροπάνου και άλλων που τα τραγούδια τους έχουν μείνει αθάνατα.
Γιατί ο Τριαντάφυλλος έτσι νομίζει,ότι είναι πρώτο όνομα..
Κομπάρσοι δευτεράντζες αυτοί οι "διάσημοι" ήταν μία ζωή..

Ομοίως και ο δήθεν ηθοποιός
«Πέρασες και δεν ακούμπησες, άσε τους ηθοποιούς», έγραψε η Σκαφιδά για Αλέξη Παππά
https://www.gazzetta.gr/plus/showbi...se-i-skafida-gia-ton-alexi-pappa-toy-survivor

Ομοίως και ο τερματοφύλακας που νόμιζε ότι ο Μουσολίνι ήταν στρατηγός του Κόκκινου Στρατού..
 

ftshslv

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2011
Μηνύματα
503
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
366
Δεν ξέρω τι γίνεται εκεί μέσα, αλλά να το θέσω πιο απλά...... αν είχες να βγεις ένα βράδυ για γκόμενες, με ποιόν θα ήθελες να βγεις παρέα? Κατάλαβες τι εννοώ. Προσωπικά δεν ψηφίζω (θα το έβρισκα τραγικό), δεν το βλέπω σχεδόν (παρά μόνο στον πρωινό καφέ πριν τη δουλειά, κάποια αποσπάσματα από το δικτυακό σκαι), ενώ ουσιαστικά ο λόγος που ψιλοασχολούμαι, μάλλον προσεγγίζει το κοινωνικό πείραμα, παρά το παιχνίδι. Ο Παππάς έχει δει και ζήσει πολλά περισσότερα από τους άλλους και για αυτό τον ζήλευαν. Eίναι το κόμπλέξ του κλασσικού μαλάκα Ελληναρά.......μισεί όποιον έχει πηδήξει περισσότερα και καλύτερα μουνιά (δες τι γινεται και εδω μεσα που καποια ζωντοβολα πλακωνονται, ακομα και για το ποιος πηδηξε καλυτερη πουτανα).
Εντύπωση πάντως μου έκανε η σιγουριά του γιδοβοσκού για την αποχώρηση του Παππα, το "φιλάκια Παππα" θα το έλεγε κάποιος που το γνωρίζει. Ίσως τελικά να ισχύει η βρώμα που κυκλοφορεί τις τελευταίες μέρες, ότι έχουν πάρε δώσε με άτομα από την παράγωγη (κρυφά φαγητό και ίσως πληροφόρηση) και ότι ο Τούρκος θέλει να τους σουτάρει.
Δεν λέω ότι δεν έχουν βάση όσα λες αλλά εκεί πέρα δεν είναι για γκόμενες. Τρώει ο ένας τον άλλον στη μάπα 24/7. Αν δεν ταιριάξεις σαν χαρακτήρας πολύ δύσκολα τα πράγματα. Ο Παπάς μπορεί να έχει όσα λες και πιθανώς και πολύ περισσότερα αλλά είχε πραγματικά κουράσει με το μένος του κατά του James (άσχετο αν είχε δίκιο ή άδικο) και είχε καταντήσει αποκρουστικός σαν κακιασμένη φιγούρα που σκοπρά αρνητική ενέργεια. Αυτό εισέπραττα προσωπικά και δεν περνούσε καν από το μυαλό μου αν αυτός είναι μοντέλο ή οποιαδήποτε ιδιότητα έχει ο καθένας-μια εκεί μέσα.
Πάντως τώρα που το θυμήθηκα, στο πάρτυ της ένωσης, που την έπεσε στην τουρκάλα και είπε ατάκα "μου θυμίζεις την μάνα μου" ή κάτι τέτοιο με αποτέλεσμα η γκόμενα να ξενερώσει παντελώς. Σίγουρα περιμέναμε κάτι καλύτερο από πήδακλα διεθνούς βεληνεκούς. Ακόμα και ο James την έπεσε καλύτερα στις τουρκάλες γιαυτό τον ψάχνανε στο πάρτυ. Λες να τον ζήλευε ακόμα και γιαυτό ο Παπάς.?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom