Νέα

Survivor 4

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιά θέλετε να πάρει πούλο;

  • Τον παίρνει το σαιτ

    Ψήφοι: 47 52,8%
  • Σαλιγκαρουδη

    Ψήφοι: 23 25,8%
  • Κωλογρια

    Ψήφοι: 14 15,7%
  • Καπταιν Ρουφο

    Ψήφοι: 5 5,6%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Πάντως τώρα που το θυμήθηκα, στο πάρτυ της ένωσης, που την έπεσε στην τουρκάλα και είπε ατάκα "μου θυμίζεις την μάνα μου" ή κάτι τέτοιο με αποτέλεσμα η γκόμενα να ξενερώσει παντελώς. Σίγουρα περιμέναμε κάτι καλύτερο από πήδακλα διεθνούς βεληνεκούς. Ακόμα και ο James την έπεσε καλύτερα στις τουρκάλες γιαυτό τον ψάχνανε στο πάρτυ. Λες να τον ζήλευε ακόμα και γιαυτό ο Παπάς.?

Ακόμη χειρότερο αυτό που της είπε..

Ο Αλέξης Παππάς είχε την τιμητική του στο ξέφρενο πάρτι, καθώς μία από τις Τουρκάλες παίκτριες έπεσε… στα δίχτυα του. Κατά τη διάρκεια που όλοι διασκέδαζαν, η Τουρκάλα πλησίασε και αγκάλιασε τον Αλέξη Παππά για να χορέψουν, όμως εκείνος θέλησε να της κάνει πλάκα. “Μπορεί να είσαι η μαμά μου”, είπε χαρακτηριστικά, εκπλήσσοντας την κοπέλα. Έτσι, ο χορός τους είχε άδοξο τέλος.

Ο Παππάς απλά πούλησε παπά σε κάποιους αγαθοβιόληδες συμπαίκτες του,
οι οποίοι νόμιζαν ότι είναι ο Νταν Μπιλτζέριαν σε μοντελο-ηθοποιο.

Ψάχνοντας την παραπάνω δήλωση,έπεσα στη δήθεν γκόμενά του,
η οποία είπε ότι δεν έχουν συναντηθεί ποτέ...

Τύποι,πέρα από εμφάνιση,οι γκόμενες δίνουν βάση και στα vibes,αν έχεις θετική ενέργεια,κ.λ.π.
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.388
Πόντοι
786
Ο Χρήστος Κυριαζής τα τραγούδαγε αυτά με τις μάνες και τις γκόμενες. Εντελώς 90s για πολύ κλάμα.
Μην τσιμπάτε, φτηνός είναι ο τύπος, καλτίλα. Τα N.Y. ζιγκολίκια είναι περαστικά βεγγαλικά. Τι να πει και ο Πετιλόν.
Καλός γαμπρός για γειτόνισσα Κεφαλά. Η τούρτα γάμου από τον γείτονα συνάδελφο στις δημοτικές εκλογές και στον Δομίνικο Κώστα ζαχαροπλάστη για την έκπτωση. Μπορείς να βγάλεις το μοντέλο από το Μενίδι αλλά όχι το Μενίδι από το μοντέλο.
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Βγάζει μια απίστευτη μοχθηρία ο σκατιάρης,που εγώ δεν θα ήμουν περήφανος για πάρτη του αν ήταν φίλος/συγγενής
πρέπει όλο το σόι να είναι το ίδιο σκατάνθρωποι, είναι εμετικός ο τύπος.
 

Dr Lecter

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.439
Κριτικές
31
Like
2.558
Πόντοι
6.495
Ο ρεζιλης (που δεν τον θελει ουτε η γυναικα του μετα απο 4 μηνες μακρια)πηρε και παλι ψηφους να συνεχισει να κανει το απολυτο τιποτα σε ενα παιχνιδι επιβιωσης και αγωνισματων με αλαζονεια και λαικισμο..

Το βισμα ο τζειμς πηρε παλι αυτο που ηθελε(μπορει και να ετυχε βεβαια :cheesy: :cheesy: )..

Η γη ειναι στρογγυλη και σημερα ειναι Πεμπτη..
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Ακόμη χειρότερο αυτό που της είπε..

Ο Αλέξης Παππάς είχε την τιμητική του στο ξέφρενο πάρτι, καθώς μία από τις Τουρκάλες παίκτριες έπεσε… στα δίχτυα του. Κατά τη διάρκεια που όλοι διασκέδαζαν, η Τουρκάλα πλησίασε και αγκάλιασε τον Αλέξη Παππά για να χορέψουν, όμως εκείνος θέλησε να της κάνει πλάκα. “Μπορεί να είσαι η μαμά μου”, είπε χαρακτηριστικά, εκπλήσσοντας την κοπέλα. Έτσι, ο χορός τους είχε άδοξο τέλος.

Ο Παππάς απλά πούλησε παπά σε κάποιους αγαθοβιόληδες συμπαίκτες του,
οι οποίοι νόμιζαν ότι είναι ο Νταν Μπιλτζέριαν σε μοντελο-ηθοποιο.

Ψάχνοντας την παραπάνω δήλωση,έπεσα στη δήθεν γκόμενά του,
η οποία είπε ότι δεν έχουν συναντηθεί ποτέ...

Τύποι,πέρα από εμφάνιση,οι γκόμενες δίνουν βάση και στα vibes,αν έχεις θετική ενέργεια,κ.λ.π.
Της το είπε της Τουρκάλας,γιατί αυτή του είπε να κρατήσει τα χέρια του πάνω από την μέση,λες και (δεν) θα τη χούφτωνε....

Εκεί το πήγαινε για το μη και μη της Τουρκάλας,σου λέει ‘’Είμαι μικρό παιδί και είσαι η μητέρα μου;Ήμαρτον...’’
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
πρέπει όλο το σόι να είναι το ίδιο σκατάνθρωποι, είναι εμετικός ο τύπος.
Κάτι παίζει με το άτομο δεν μπορεί όλο το σόι του να είναι έτσι....αν θυμάσαι μία περίοδο πριν κάνα μήνα ούτε την φωνή του δεν ακούγαμε....

Όσο για τον τραγόΠαππα με το κόκκινο γιδι,ο τελευταίος έπρεπε ήδη να του είχε ανάψει λαμπάδα μιας και έμαθε(όπως φυσικά φημολογείται κλασικά) από τους Έλληνες καμεραμάνους/ρουφιανάκους ότι ο πιο αντιπαθής πλέον δεν είναι οι ‘βλαχομπόιδες’ αλλά ο τραγόΠαππας....

Κρίμα γιατί τον έκανε και μάγκα το κόκκινο γίδι,επειδή πολύ απλά δεν κατάλαβαν ότι οι πληροφορίες του πρώην/νυν της καρατέκα δυστυχώς/ευτυχώς μπαγιατέψανε....
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Πάντως ο Παππάς, την τσίμπησε την 80αρα (χιλιάδες ευρώ) και τον γνωρίσαν πολλοί που δεν τον ήξεραν, ενώ τον θυμήθηκαν και αρκετοί άλλοι. Έχει σημασία η αναγνωρισιμότητα σε αυτό που κάνει, μια μίξη από ηθοποιός, μοντέλο, γκόμενος, προικοθήρας. Πάντως στα πρωιναδικα σήμερα (δεν τα είδα, μου το είπαν), έπεσε τρελό κράξιμο στους μπλε, για τους πανηγυρισμούς τους και ειδικά στον σκατιαρη ζαχαροπλάστη με την μπουρού.
 

zafkos

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
221
Like
35
Πόντοι
1
η αρχή του τέλους του ριαλιτι κομματιού πάμε σε αγωνες!
 

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
Πάντως ο Παππάς, την τσίμπησε την 80αρα (χιλιάδες ευρώ) και τον γνωρίσαν πολλοί που δεν τον ήξεραν, ενώ τον θυμήθηκαν και αρκετοί άλλοι. Έχει σημασία η αναγνωρισιμότητα σε αυτό που κάνει, μια μίξη από ηθοποιός, μοντέλο, γκόμενος, προικοθήρας. Πάντως στα πρωιναδικα σήμερα (δεν τα είδα, μου το είπαν), έπεσε τρελό κράξιμο στους μπλε, για τους πανηγυρισμούς τους και ειδικά στον σκατιαρη ζαχαροπλάστη με την μπουρού.
Αυτός ο κουραδοπλάστης στο σβέρκο μου κάθεται με τις ειρωνίες του και την τοξικότητα που κουβαλάει.
 

Συνημμένα

  • 98F4CC2D-3734-46F1-876C-9B037DB41EAA.png
    98F4CC2D-3734-46F1-876C-9B037DB41EAA.png
    3,5 MB · Εμφανίσεις: 31
  • 67C0020F-2A92-48F6-AAE8-CFF3379C947A.png
    67C0020F-2A92-48F6-AAE8-CFF3379C947A.png
    3,7 MB · Εμφανίσεις: 33
  • 693AE76F-7533-4DD0-86F4-9C2D3C889EFD.png
    693AE76F-7533-4DD0-86F4-9C2D3C889EFD.png
    3,6 MB · Εμφανίσεις: 33
  • 6C0CE934-0967-4FD4-99FE-745E9D5F956D.png
    6C0CE934-0967-4FD4-99FE-745E9D5F956D.png
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 31
  • 809DC8C7-33E2-4BFE-A779-062915A7466D.png
    809DC8C7-33E2-4BFE-A779-062915A7466D.png
    4,4 MB · Εμφανίσεις: 27

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
640
Like
283
Πόντοι
26
Πάντως ο Παππάς, την τσίμπησε την 80αρα (χιλιάδες ευρώ)
Τα πιστεύετε αυτά τα ποσά;
Πόσος κόσμος τον ηξέρε για να κάνει παζάρι να του δίνουν 4 Χιλ τη βδομάδα;
Μου φαίνονται τελείως μουφα και αυτά που λένε για 30φυλλο
Λες και μπήκε ο Ρουβάς
Με τα ποσά που γράφουν μέχρι να βγει θάχει πάρει παραπάνω από τα φραγκα που δίνουν στο τελος
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.820
Κριτικές
20
Like
12.679
Πόντοι
4.546
Με τον μπαρτζη θα έβγαινα για γκόμενες. Ποτέ με Παππά

Ο κοινωνικός κύκλος του Παππά είναι μες στο μουνί ρεεέεεεε τύπε!
Ενώ με τον Μπάρτζη πέραν από μαλλί της γριάς & καραμελωμένα μηλαράκια σε κάνα πανηγύρι του χωριού άντε να βάτευες καμιά κατσίκα το πολύ πολύ....
:confused: :confused::confused::confused:
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Τα πιστεύετε αυτά τα ποσά;
Πόσος κόσμος τον ηξέρε για να κάνει παζάρι να του δίνουν 4 Χιλ τη βδομάδα;
Μου φαίνονται τελείως μουφα και αυτά που λένε για 30φυλλο
Λες και μπήκε ο Ρουβάς
Με τα ποσά που γράφουν μέχρι να βγει θάχει πάρει παραπάνω από τα φραγκα που δίνουν στο τελος
Δες πόσο μεγάλος είναι ο διαφημιστικός χρόνος κατά τη διάρκεια προβολής του, πόσο ακριβές είναι αυτές οι διαφημίσεις (έχει να κάνει με το ποσοστό τηλεθέασης), πόσοι είναι οι χορηγοί των προιόντων που τρώνε εκεί όταν κερδίζουν κλπ. Τα χρήματα άλλωστε τα παίρνουν οι "διάσημοι" που συνήθως φεύγουν και πρώτοι. Μπορεί εσύ να μην ήξερες τον Παππα, αλλά όσοι και κυρίως όσες χαζεύουν πρωινάδικα, κουτσομπολίστικα και τις χαζοσειρούλες στα κανάλια, τον γνώριζαν. Τα χρήματα τα δίνουν, γιατί οι διάσημοι τραβάνε τον κόσμο....... κανείς δεν θα το έβλεπε για τον γιδογαμη ή τον σκατιάρη ζαχαροπλάστη, αλλά για τον Νταφυ, το Κυπριακό κοντοπουτανο κλπ, μια χαρά το βλέπει. Είναι σαν τα μασσατζίδικα ένα πράγμα....... έχουν 2 καλά κομμάτια, τρέχουν όλοι για να τα πηδήξουν και πάντα (σχεδόν) σου λένε ότι είναι σε δωμάτιο, όποτε πηδάς τις άλλες και μετά από 3 μέρες ξαναπάς γιατί θέλεις το καλό κομμάτι.
 

epot

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2017
Μηνύματα
383
Like
215
Πόντοι
21
Ο κοινωνικός κύκλος του Παππά είναι μες στο μουνί ρεεέεεεε τύπε!
Ενώ με τον Μπάρτζη πέραν από μαλλί της γριάς & καραμελωμένα μηλαράκια σε κάνα πανηγύρι του χωριού άντε να βάτευες καμιά κατσίκα το πολύ πολύ....
:confused: :confused::confused::confused:
Εκεί συμφωνώ, αλλά είναι τόσο αρχίδι που παίζει να σε θάβει στις γκόμενες για να αναδείξει τον εαυτό του.
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
640
Like
283
Πόντοι
26
Δες πόσο μεγάλος είναι ο διαφημιστικός χρόνος κατά τη διάρκεια προβολής του, πόσο ακριβές είναι αυτές οι διαφημίσεις (έχει να κάνει με το ποσοστό τηλεθέασης), πόσοι είναι οι χορηγοί των προιόντων που τρώνε εκεί όταν κερδίζουν κλπ. Τα χρήματα άλλωστε τα παίρνουν οι "διάσημοι" που συνήθως φεύγουν και πρώτοι. Μπορεί εσύ να μην ήξερες τον Παππα, αλλά όσοι και κυρίως όσες χαζεύουν πρωινάδικα, κουτσομπολίστικα και τις χαζοσειρούλες στα κανάλια, τον γνώριζαν. Τα χρήματα τα δίνουν, γιατί οι διάσημοι τραβάνε τον κόσμο....... κανείς δεν θα το έβλεπε για τον γιδογαμη ή τον σκατιάρη ζαχαροπλάστη, αλλά για τον Νταφυ, το Κυπριακό κοντοπουτανο κλπ, μια χαρά το βλέπει. Είναι σαν τα μασσατζίδικα ένα πράγμα....... έχουν 2 καλά κομμάτια, τρέχουν όλοι για να τα πηδήξουν και πάντα (σχεδόν) σου λένε ότι είναι σε δωμάτιο, όποτε πηδάς τις άλλες και μετά από 3 μέρες ξαναπάς γιατί θέλεις το καλό κομμάτι.

σχετικο ειναι κι αυτο δεν ξερεις ποιος θα κανει γκελ στον κοσμο
ο Ντανος π.χ δεν ηταν διασημος
το θεμα ειναι ποσοι απο αυτους ειναι πια τοσο διασημοι που να μπορουν να διαπραγματευονται τετοια ποσα;
ο Νταφυ ηταν ονομα δεκαετια 90 σαν τραγουδιστης
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Τα πιστεύετε αυτά τα ποσά;
Πόσος κόσμος τον ηξέρε για να κάνει παζάρι να του δίνουν 4 Χιλ τη βδομάδα;
Μου φαίνονται τελείως μουφα και αυτά που λένε για 30φυλλο
Λες και μπήκε ο Ρουβάς
Με τα ποσά που γράφουν μέχρι να βγει θάχει πάρει παραπάνω από τα φραγκα που δίνουν στο τελος
Σιγα το ποσο ρε τυπε για την ζωη που κανουν 80.000 -100κ ειναι 1-2 χρονια λεφτα.

Το ειδες το σπιτι του 30φυλλου? Για ν συντηρησεις τετοιο σπιτι με παιδια θες 5κ το μηνα minimum , τι τον εχεις τον 30 φυλλο και τον Παππα ατομα που ζουνε με 500 τον μηνα ? :confused: :confused: :confused:
 

Ezra

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2009
Μηνύματα
640
Like
283
Πόντοι
26
και συμφωνα με οσα γραφουν ταχει παρει αυτα τα λεφτα με 4 μηνες στο παιχνιδι :)
ποια ζωη του 30φυλλου;
το σπιτι δεν τοδα αλλα το θεμα μην μου πεις οτι ειναι κανα ονομα πια και κονομαει απο το τραγουδι
σε κατι ριαλιτυ εχει παει ποιος τον θυμαται δηλ σαν τραγουδιστη
ο Καλλιδης μεγαλυτερο ονομα ειναι

η' θακανε παζαρια ο Κοψιδας λες και θαπαιζε στο χολιγκουντ
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.436
Like
72.743
Πόντοι
12.756
Σιγα το ποσο ρε τυπε για την ζωη που κανουν 80.000 -100κ ειναι 1-2 χρονια λεφτα.

Το ειδες το σπιτι του 30φυλλου? Για ν συντηρησεις τετοιο σπιτι με παιδια θες 5κ το μηνα minimum , τι τον εχεις τον 30 φυλλο και τον Παππα ατομα που ζουνε με 500 τον μηνα ? :confused: :confused: :confused:
κοινοχρηστη ειναι η πισίνα μαν , μην τρελενεσαι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom