Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (2 μέλη και 16 επισκέπτες)

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
Ειδα το site....

Eχει ανεβει το επιπεδο με την ανακαινηση........

Απο κοπελες.....

Αλινα και Λανα ειναι υπεροχες.

 

G.G.XXX

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.633
Κριτικές
2
Like
1.147
Πόντοι
216
το ξερω γιαυτο το εκανα :P απλα καποια πραγματα για το καλο ολων μας πρεπει να αναφερονται... καλο το ρισκο.. οχι ομως η μαλακεια...

.......και πολύ καλά έκανες........η Αλίνα που είδες ήταν η ίδια με την Αλίνα από Δροσοπούλου 95 Κυψέλη Studio Ερως?
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
δεν την εχω δει αυτη απο δροσοπουλου φιλε μου,αλλα υποθετω πως ναι
Ειδα το site....

Eχει ανεβει το επιπεδο με την ανακαινηση........

Απο κοπελες.....

Αλινα και Λανα ειναι υπεροχες.
λανα ειναι οντως..τωρα για αλινα δεν ξερω,δεν προλαβα :grin:
Aν ήταν γύφτοι στην Bούρβαχη : Eίναι λογικό και οι γύφτοι είναι όλη την ημέρα στην γύρα και ξέρουν πρώτοι απ' όλους τα μπουρδελάκια και τα στούντια : Mπορεί να κάνουν φασαρία αν δεν τους αφήσει η τσατσά : Mπορεί να ήταν οι επίσημοι προμηθευτές καρεκλών και άλλων επίπλων του εν λόγω στούντιο : H καθαριότητα είναι θέμα της κοπέλλας, αν πλένεται και προσέχει και με συφιλιδικό να πάει πριν, ο επόμενος δεν διατρέχει κίνδυνο : Kαι κάτι εγκυκλοπαιδικό : Oι κυριότερες φυλές τσιγγάνων είναι οι φυλές των :
· Μπράγκηδων
· Ρουντάρων
· Καραγιανναίων
· Γκαβιέρων
· Χαλδούπηδων
· Καλπαζάνηδων
· Γιαβούζηδων
· Τσικληρήδων

:grin: :grin: :grin: :grin:
πες μου οτι τους ξεχωριζεις κιολας :grin: :grin:
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Πολυ ζεστο στουντιο....εκει ειχα παρει πρωτη φορα την Αλινα και τη ζλατα......

Ρε μαγκες εκει ειχα παρει πριν πολυ καιρο ενα ξανθο γυρω στα 22,πραγματικο αγγελουδι.......απο Τσεχια ηταν..........

Εχω ξαναρωτησει αλλα δεν την ειχε παρει κανεις αλλος........


Τα κρεβατια τα αλλαξανε?
Γιατι ετριζαν πολυ........
νομιζω τα αλλαξαν,τουλαχιστον σε μενα δεν τριζουν<μπορει να τα γρασαραν :grin:> οσο για τ ο αγγελουδι δεν το εχω πετυχει ποτε<παω συχνα> εκτος αν σε μενα φαινοταν διαολακι ;)


thnks anti,το ειχα και εγω απορια ;)
 

xristos1000

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
2.432
Κριτικές
1
Like
7
Πόντοι
16
νομιζω τα αλλαξαν,τουλαχιστον σε μενα δεν τριζουν<μπορει να τα γρασαραν :grin:> οσο για τ ο αγγελουδι δεν το εχω πετυχει ποτε<παω συχνα> εκτος αν σε μενα φαινοταν διαολακι ;)


;)

Πριν 1 χρονο περιπου........

Η Λανα ειναι υπεροχη και πρεπει να ειναι πανω απο 50.....
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η κορινα τι λεει? εχεις δοκιμασει?
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αυτη η κορινα ειναι η ελληνιδα κορινα που ηταν παλια στη βριλησσου 36?
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
καταθεση σε λανα-βαραβαρα και ετοιμαζομαι για αλινα..για την λανα ειναι γνωστα.. η βαρβαρα που ετιμισα πρωτη φορα και θα ξανατιμισω ειναι αρκετα καλη,φιλοτιμη με σωστο και επιδεξιο χειρισμο της μουναρας της οπως και η ιδια την αποκαλει... ξερει να την σφιγγει καλα πανω στο πουτσοκεφαλο σου και να σε παιδευει...υστερα απο πολυ καιρο και μετα απο καθημερινο αγωνα ακουσα απο την βαρβαρα "χυσε μεσα στην μουναρα μου" σε παρα πολυ καλα ελληνικα...  συνισταται.. γνωμη μου ;)
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
επιστροφη απο αλινα.. τελικα κατεληξα...και απο την κουραση και συμπερασματικος.. αυτη η κοπελα πρεπει οταν ηταν μικρη να μην της εδιναν γλυφιτζουρια και παγωτα γρανιτα και της εχει μεινει απωθημενο το γλυψιμο... ισως η καλυτερη πιπα γυρο χωρις γιαουρτοσκορδιον...
 

207

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
αυτη η ολγα ρε παιδια ποια ειναι???Την ξερει κανεις???Σκεφτομαι να παω σημερα το βραδυ...


Ευχαριστω!!!!
 

konstantinos765

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
μολις γυρησα απο αλινα,μερικες φορες αναρωτιεμαι για τα κριτηρια επιλογης του τσατσου-τσατσας... και απο ποτε το αυταρχικο ειναι μασαζ??? μπαινω στο εν λογο studiaκι..οπως ΚΑΘΕ σχεδον μερα,με βλεπει η τσατσα και ξεκιναει οπως ΚΑΘΕ μερα να μου λεει το ποιηματακι..λεω αστην να με ζαλιζει.. για μια στιγμη σκευτομαι να παρω και μασαζακι ετσι για να χαλαρωσω.ξεκιναει η 2Xτσα: 69 60Ε με δονιτη 70Ε αυταρχικο 80Ε,δεν ακουω μασαζ,οποτε ρωταω μασαζ κανει? μασαζ θελεις? οχι πεταλουδες... ναι της  λεω κανει? ναι στο ειπα μου λεει,ποσο εχει της λεω? εεεε.. 80Ε μου λεει,της λεω 80Ε μου ειπες το αυταρχικο,ε ναι αυτο ειναι μου λεει...χαχαχαχα,οτι ναναι  τελικα οπου μας ποιασουν...α ρε πανε και βρικουν μαλακες και τα κανουν,ξυπνησε και το βοιδι και παει να μας δουλεψει...ΟΥΡΤ!!!
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ρε παιδες καλησπερα.
τοσο καιρο και δεν εχω διαβασει μια ολοκληρωμενη περιγραφη των υπηρεσιων της Λανας.
ολοι λετε οτρι ειναι MILF 40+ αλλα εκτοσ απο καποια σχολιακια δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη περιγραφη τι κανει τι δεν κανει τι κανει καλα τι οχι και ποσ ειναι τελικα.
χοντρη, καλο βυζι, καλο μουνι, καλη συμμετοχη????
αν μπορει καποιοσ ας βοηθησει με καποια περιγραφη.
το πολυ καλη ή σταθερη αξια ή κλασικη ...δεν λεει τιποτε για πολλους.

ευχαριστω
 

Vrikolakas

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.126
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
16
Ρε παιδες καλησπερα.
τοσο καιρο και δεν εχω διαβασει μια ολοκληρωμενη περιγραφη των υπηρεσιων της Λανας.
ολοι λετε οτρι ειναι MILF 40+ αλλα εκτοσ απο καποια σχολιακια δεν υπαρχει καποια συγκεκριμενη περιγραφη τι κανει τι δεν κανει τι κανει καλα τι οχι και ποσ ειναι τελικα.
χοντρη, καλο βυζι, καλο μουνι, καλη συμμετοχη????
αν μπορει καποιοσ ας βοηθησει με καποια περιγραφη.
το πολυ καλη ή σταθερη αξια ή κλασικη ...δεν λεει τιποτε για πολλους.

ευχαριστω
Δες τις φωτό της στο μπάνερ του Studio Orhidea για να δεις πως είναι εξωτερικά.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom