Νέα

Studio Orhidea (Βούρβαχη 19)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Fylisixos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 634
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

skeptic77

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπέρα
Ψάχνω και εγώ στο κατάλογο αλλά το 61 στη κωσταντινουπόλεως είναι κλειστό. Τι διάολο συμβαίνει;
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
εχει βγει και απο τον καταλογο ή εγω δεν το βρισκω?
τηλ παντως δεν σηκωνουν :-
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
εκει στην βουρβαχη  η τσατσα ευγενικη παντα,διαφημιζε μια λολα...οτι ειναι 19 χρο και θα περασουμε τελεια :idiot:.στο σαλονι ημασταν 3 και χαζευαμε την κολοτρυπ μιας στην τηλεοραση :P.περιμεναμε αρκετα..τουλαχιστον ενα 20λεπτο σιγουρα ,και σκεφτηκα οτι κατι καλο θα εμφανιστει.και μολις εμφανιστικε η ΛΟΛΑ εμεινα καγκελο. :o.......μια κοντη με μηδεν βυζι και κατι ποδαρακια :headbang:.το ωραιο ειναι που οι αλλοι 2 εκατσαν και στο φευγα η κυρια μου λεει ...χανεισ που δε περνας. :uglystupid:
τελικα παιδια αξιζει?.....τοσο σουξε εχει αυτη η λολα???κανει κατι καλο στο δωματιο???....γιατι με την πρωτη ματια δε λεει....δεν ειναι βαρβαρα :dancing: το θωρηκτο.
 

zaxoss

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2007
Μηνύματα
346
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
η βαρβαρα δουλευει αυτη τη περιοδο ξερει κανεις? μηπως αδειευτηκε?
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
η βαρβαρα ειναι εκτος...εχει ξεσκιστει να πηγαινοερχεται στην πατριδα.το χει κανει κολιατσου παγκρατι.....μετα το πασχα ειναι και παλι εδω.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
εκει στην βουρβαχη  η τσατσα ευγενικη παντα,διαφημιζε μια λολα...οτι ειναι 19 χρο και θα περασουμε τελεια :idiot:.στο σαλονι ημασταν 3 και χαζευαμε την κολοτρυπ μιας στην τηλεοραση :P.περιμεναμε αρκετα..τουλαχιστον ενα 20λεπτο σιγουρα ,και σκεφτηκα οτι κατι καλο θα εμφανιστει.και μολις εμφανιστικε η ΛΟΛΑ εμεινα καγκελο. :o.......μια κοντη με μηδεν βυζι και κατι ποδαρακια :headbang:.το ωραιο ειναι που οι αλλοι 2 εκατσαν και στο φευγα η κυρια μου λεει ...χανεισ που δε περνας. :uglystupid:
τελικα παιδια αξιζει?.....τοσο σουξε εχει αυτη η λολα???κανει κατι καλο στο δωματιο???....γιατι με την πρωτη ματια δε λεει....δεν ειναι βαρβαρα :dancing: το θωρηκτο.

Την Λολα την ειδα και εγω χθες το βαρδυ στο studio Eros στην Δροσοπουλου.

Θα συμφωνησω απολυτα μαζι σου. Εμφανησιακα δεν μου κεντρισε το ενδιαφερον. δεν ξερω απο υπηρεσιες, αλλα δεν εχει ακουστει κατι αρκετα καλο γι΄αυτην.

Μπορει και να ειναι καλη.

Την Βαρβαρα την ....περιμενω και εγω για να την τιμησω.
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ωωωωωχχχχ ολοι περιμενουν την βαρβαρα......στην σειρα με το νουμερακι σας :rockon: :grin:
 

gamikoulien

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
336
Κριτικές
14
Like
42
Πόντοι
5.760
εκει στην βουρβαχη  η τσατσα ευγενικη παντα,διαφημιζε μια λολα...οτι ειναι 19 χρο και θα περασουμε τελεια :idiot:.στο σαλονι ημασταν 3 και χαζευαμε την κολοτρυπ μιας στην τηλεοραση :P.περιμεναμε αρκετα..τουλαχιστον ενα 20λεπτο σιγουρα ,και σκεφτηκα οτι κατι καλο θα εμφανιστει.και μολις εμφανιστικε η ΛΟΛΑ εμεινα καγκελο. :o.......μια κοντη με μηδεν βυζι και κατι ποδαρακια :headbang:.το ωραιο ειναι που οι αλλοι 2 εκατσαν και στο φευγα η κυρια μου λεει ...χανεισ που δε περνας. :uglystupid:
τελικα παιδια αξιζει?.....τοσο σουξε εχει αυτη η λολα???κανει κατι καλο στο δωματιο???....γιατι με την πρωτη ματια δε λεει....δεν ειναι βαρβαρα :dancing: το θωρηκτο.
Μαλλον ετυχε, την εχω παρει μια φορα, ουτε στο δωματιο μου αρεσε.
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
θελω Βαρβαρα!!! Δεν παει αλλο....
 

Επισκέπτης
Την Λολα την ειδα και εγω χθες το βαρδυ στο studio Eros στην Δροσοπουλου.
Πριν από κανένα μήνα περίπου κουβέντιασα μαζί της στου Βούρβαχη οπού μου είπε οτι δεν κάνει γλυψίματα από τη μέση και κάτω και δεν γλύφει αρχίδια.Πριν της είχα πει οτι κάνω πάντα το μπάνιο μου στο δωμάτιο.Όταν υπάρχουν τόσες που κάνουν γλυψίματα στα 50 ευρώ γιατί να πας σ'αυτή;Κοπέλες με την μέτρια εμφάνιση της Λόλας αντισταθμίζουν αυτό το μειονέκτημα με πολύ καλές υπηρεσίες.
 

tsiboukios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
3.628
Κριτικές
28
Like
25
Πόντοι
616
Πέρασα καί είδα Στεφανια
...απελπισία...

στα καλιστεία για χοντρές
ίσως θα είχες  τύχη
σε στούντιο όσο κι αν θες
δεν ρίχνουμε τον πύχη
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Όταν υπάρχουν τόσες που κάνουν γλυψίματα στα 50 ευρώ γιατί να πας σ'αυτή;Κοπέλες με την μέτρια εμφάνιση της Λόλας αντισταθμίζουν αυτό το μειονέκτημα με πολύ καλές υπηρεσίες.
Eτσι ακριβως!!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom