Νέα

Studio/μπουρδέλα με γυμνασμένη κοπέλα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Jeremy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 51
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρετώ όλους τους συμμετέχοντες στο forum.

Επειδή η εμπειρία μου από στούντιο είναι πολύ μικρή, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Ποιες είναι οι κοπέλες σε στούντιο με τα πιο γυμνασμένα σώματα; Δε με ενδιαφέρει π.χ. το μεγάλο στήθος σε κάποια, αρκεί το σώμα της να είναι σφιχτό, να φέρνει σε αθλήτριας.
Υπάρχουν τέτοιες κοπέλες σε στούντιο;

Ευχαριστώ.
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
τραβελια θες?
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Χαιρετώ όλους τους συμμετέχοντες στο forum.

Επειδή η εμπειρία μου από στούντιο είναι πολύ μικρή, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Ποιες είναι οι κοπέλες σε στούντιο με τα πιο γυμνασμένα σώματα; Δε με ενδιαφέρει π.χ. το μεγάλο στήθος σε κάποια, αρκεί το σώμα της να είναι σφιχτό, να φέρνει σε αθλήτριας.
Υπάρχουν τέτοιες κοπέλες σε στούντιο;

Ευχαριστώ.

Βγές μια βόλτα έξω, να μας πείς και 'μάς. :grin:
Δε κάνει κακό. ;)

Φιλικά
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Αγαπητε Jeremy θα σου πω εγω που θα πας. Ιππωνακτος 14 και Φραντζη στο Νεο Κοσμο 3 λεπτα απο το σταθμο του μετρο θα πας και θα βρεις τη Μελινα. Δουλευει και αυριο Πεμπτη βραδι. Ειναι πρωτη.
 
OP
OP
J

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
OP
OP
J

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητε Jeremy θα σου πω εγω που θα πας. Ιππωνακτος 14 και Φραντζη στο Νεο Κοσμο 3 λεπτα απο το σταθμο του μετρο θα πας και θα βρεις τη Μελινα. Δουλευει και αυριο Πεμπτη βραδι. Ειναι πρωτη.

Ευχαριστώ πολύ.
 

lepando

Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2006
Μηνύματα
865
Like
2
Πόντοι
6
Χαιρετώ όλους τους συμμετέχοντες στο forum.

Επειδή η εμπειρία μου από στούντιο είναι πολύ μικρή, θα ήθελα να ρωτήσω το εξής:

Ποιες είναι οι κοπέλες σε στούντιο με τα πιο γυμνασμένα σώματα; Δε με ενδιαφέρει π.χ. το μεγάλο στήθος σε κάποια, αρκεί το σώμα της να είναι σφιχτό, να φέρνει σε αθλήτριας.
Υπάρχουν τέτοιες κοπέλες σε στούντιο;

Ευχαριστώ.
Φιλαρακι καλως ηρθες.  :thumbsup: Ριξε μια ματια  www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/board,38.0]εδω[/url] & θα βρεις πολλα. & φυσικα οι ενδιαφερομενοι αναμενουν & τις δικες σου πληροφοριες στο forum  ;)
 

trixotos kavliaris

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2006
Μηνύματα
1.129
Like
2
Πόντοι
16
Προφανώς λοιπόν κι εσύ κάτι τέτοιο ψάχνεις.
Αν από τις βόλτες που κάνω το είχα βρει, δε θα ρωτούσα. Θα το έγραφα.

Συμφωνώ.

Αλλά ΧΩΡΙΣ ΛΙΠΟΣ;;;;;;

Αν βρε η κοπέλα δεν έχει λίγα "πιασιματάκια", έ, δε λέει!!!!

Φιλικά
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Η Μελινα ειναι καπως ετσι
 

Συνημμένα

  • sex explorer.jpg
    sex explorer.jpg
    14,9 KB · Εμφανίσεις: 47

menis

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2006
Μηνύματα
604
Like
3
Πόντοι
6
παιδες αν η γυναικα δεν εχει τα #αυκοπαχα δεν αξιζει!!!δεν λεω να ειναι μοσχαρι αλλα κατι να πιανεις ρε αδερφε!!
 
OP
OP
J

Jeremy

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2005
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Φιλαρακι καλως ηρθες.  :thumbsup: Ριξε μια ματια  www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,168/board,38.0]εδω[/url] & θα βρεις πολλα. & φυσικα οι ενδιαφερομενοι αναμενουν & τις δικες σου πληροφοριες στο forum  ;)

Κατ' αρχάς ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.
Φυσικά και θα ενημερώσω και τους υπόλοιπους ενδιαφερόμενους μόλις βρω κάτι, αλλά το link που μου έδωσες αφορά μασατζίδικα (?!). Πιο ακριβά, νομίζω, και χωρίς σίγουρες τις υπηρεσίες που ψάχνουμε από εδώ μέσα.
Κάτι σε στούντιο?
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Αγαπητε Jeremy θα σου πω εγω που θα πας. Ιππωνακτος 14 και Φραντζη στο Νεο Κοσμο 3 λεπτα απο το σταθμο του μετρο θα πας και θα βρεις τη Μελινα. Δουλευει και αυριο Πεμπτη βραδι. Ειναι πρωτη.
Βρε αδερφέ, εσύ δεν μας είπες ότι η Μελίνα σταμάτησε για 1 μήνα, για να κάνει πλαστική??? Κάνω λάθος???
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Οχι εγω δεν σου ειχα πει τετοιο πραγμα σου ειχα πει οτι ειναι καυλιαρα γκομενα και αξιζει να πας εκει. Αλλα τωρα που μου λες οτι θα λειψει ενα μηνα ξενερωσα. τι θα κανω 1 μηνα μονο φυλης?
 

giovanisilva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
366
Like
0
Πόντοι
1
Ημουν ετοιμος, να την δοκιμάσω.... και κάποιος (υπέθεσα εσυ), εκανε post αυτό....
Αστα να πάνε... Πως μπορούμε να το επιβεβαιώσουμε???
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.585
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
Ο warhol το ειπε και ευτυχως ειναι 2 βδομαδες οχι 1 μηνας παλι καλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom