Νέα

Studio η Μασάζ ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos1969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 1K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos1969

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους, είναι η πρώτη φορά που γράφω και ο σκοπός της ανάρτησης μου είναι η επίλυση κάποιων αποριών μου
Σε προσωπικό επίπεδο δεν έχω πάει ποτέ ούτε με ιερόδουλη ούτε γενικά επι πληρωμή
Το πλήρωμα του χρόνου θαρρώ πως έφτασε καθώς οι εξωσυζυγικές σχέσεις πλέον με κούρασαν ψυχικά .
Δυστυχώς για μένα το σεξ ως πράξη αν δεν συνοδεύεται από « συναίσθημα» μου είναι "αδιάφορο" καθώς ο μικρός μου κύριος λειτουργεί και εγκεφαλικά
Το πολύ συναίσθημα όμως στην τελική αφήνει πίσω του πολλά κενά που δεν μας κάνουν καλό στην ψυχή και παράλληλα και στην οικογένεια και στην εργασία ( θα μου πεις ρε φίλε έχεις εργασία ; μη μας το τρίβεις και στην μούρη ! )
Μετά λοιπόν από αυτό το mini βιογραφικό προχωρώ στα ερωτήματα – διλήμματα
Studio η Μασάζ ;  Τα μασατζίδικα  σε πρώτη φάση τα βλέπω με καλύτερο μάτι καθώς πιστεύω πως είναι καθαρότερα σε θέμα υγιεινής χώρου και πιθανόν και της κοπέλας ( χίλια συγνώμη αν κάνω λάθος καθώς δεν έχω επισκεφτεί τίποτα από τα δυο απλά εικάζω  )
Υπάρχει περισσότερος χρόνος στην διάθεση σου  που αυτή η επαφή ( μασάζ )  εκ των πραγμάτων δημιουργεί μια άλλη προδιάθεση
Στα αρνητικά βάζω το κόστος καθώς βλέπω κάτι 150άρια η ακόμα και 100άρια που ασφαλώς είναι παλιές αναρτήσεις αλλά δεν ξέρω και κατα πόσο το VFM αξίζει και στην τελική αν είναι καλό και το μασάζ ( γιατί και αυτό μου αρέσει ) Είδα και 50-60 € αλλά δεν ξέρω αν αξίζει να πας
Τώρα στα Studio από κάποιες εικόνες που είδα κάποια δείχνουν εξαιρετικά και ομολογουμένως κάποιες κοπέλες είναι ενδιαφέρουσες
Με  «τρομάζει»  η πιθανότητα της οσμής «κοπέλας η χώρου» ( κάπου διάβασα μια κριτική που ένας πελάτης είπε “ μύριζα στα σεντόνια τον ιδρώτα του προηγούμενου συναγωνιστή που ήταν και ογκώδης και στην συνέχεια έντονα την οσμή της πουτσίλας πάνω στο στήθος της κοπέλας  “ αυτό μου δημιούργησε μια αποστροφή
Αυτό που θα ήθελα να αποφύγω είναι η πιθανή επαφή εν αγνεία μου με πρώην αγοράκια ( αλήθεια υπάρχει τέτοια περίπτωση ; )
Ασφαλώς σε αυτούς τους χώρους το κόστος είναι μικρότερο ξέρεις γιατί πας και πιθανόν οι κοπέλες να είναι εξαιρετικές σε αυτό που κάνουν
Δεν ξέρω αν κούρασα η αν το θέμα δεν άπτεται ενδιαφέροντος αλλά θα χαιρόμουν να διάβαζα την άποψη σας
( διαβάζοντας αυτό πριν το στείλω συνειδητοποίησα πως είμαι πολύ μπούλης  και είμαι περασμένα 40 )

 

moras123

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
399
Κριτικές
9
Like
9
Πόντοι
1
ρε φίλε  έχεις πολλά   δεν......................  
ΟΥΤΕ  ΣΤΟΥΝΤΙΟ  ΟΥΤΕ ΜΑΣΑΖ  ΚΑΝΕΙ για την περίπτωση σου

αλλα κλείνεις ένα καλο ξενοδοχείο  και 1 call girl  με 80 και 100 ευρω θα βρείς πολλές  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:


 
OP
OP
N

nikos1969

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
ρε φίλε  έχεις πολλά   δεν......................  
ΟΥΤΕ  ΣΤΟΥΝΤΙΟ  ΟΥΤΕ ΜΑΣΑΖ  ΚΑΝΕΙ για την περίπτωση σου

αλλα κλείνεις ένα καλο ξενοδοχείο  και 1 call girl  με 80 και 100 ευρω θα βρείς πολλές  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ευχαριστώ για την προτροπή σου αλλά το δίλημμα είναι studio η μασάζ :) στην ουσία ψάχνω κάτι "μόνιμο" και οχι μια αρπαχτή επειδή έτυχε η τάδε να είναι εδω . Μπορεί να σου φανεί και λιγάκι ανόητο αυτό που θα σου πω αλλά θα ήθελα η κοπέλα αυτό που κάνει να το κάνει με την θέληση της και να ειναι "επιλογή" της
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
  Ως σχεδόν συνομιλήκος θα σου ελεγα οτι για καμια 10ετια ακόμα θα σου σηκωνεται οποτε η προταση μου ειναι (αν το σηκώνει η τσεπη σου)  και στουντιο και μπουρδελα και μασαζ και κωλλ γκιρλ και γκόμενες και οτι κατσει το  :fuck1: . Οι Αμερικάνοι το λένε mid life crisis

  Αν δεν βρεξεις κώλο ψαρι δεν τρως οποτε πηγαινε μονος σου και σε στουντιο και σε μασαζ και πες μας .
 

Επισκέπτης
ευχαριστώ για την προτροπή σου αλλά το δίλημμα είναι studio η μασάζ :) στην ουσία ψάχνω κάτι "μόνιμο" και οχι μια αρπαχτή επειδή έτυχε η τάδε να είναι εδω .

Τι μόνιμο ρε φίλε με πουτάνες ;;;;
Πάρε ένα cg.
Το στούντιο έχει μείον ότι γαμάνε πολλοί στα ίδια σεντόνια , η γκόμενα δεν πλένεται από τον έναν στον άλλο και ότι ο χρόνος είναι λίγος με το "βασικό πρόγραμμα".Επίσης μειονέκτημα το χτύπημα της πόρτας από την τσα2. Τα συν του είναι οι μπάνικες γκόμενες (σπάνιο να είχε παλιότερα πούτσο και αρχίδια, θα αναφέρεται, πιθανό είναι σε απλό μπουρδέλο που δεν το αναφέρεις ως επιλογή).
Στα μασάζ οι γκόμενες είναι πιο δεύτερες , μιλφόνια, αλλά περισσότερο χρόνο.Εκεί όμως δεν έχεις κρεβάτι , αλλά μασαζοκρέβατο , σαν εξεταστικό παθολόγου, στρωμένο με ρολό χαρτί.

Πας σε cg λοιπόν.
 

kotsoskotsos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2010
Μηνύματα
113
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Κάνεις μερικά λάθη στο συλλογισμό σου
Τα μασάζ κατ'εμέ δεν είναι πιο καθαρά από τα studio.
Πιο ωραίες κοπέλες βρίσκεις σίγουρα στα studio.
Απλά στο μασάζ έχεις καλύτερη περιποίηση, περισσότερη ώρα και πιο ελεύθερο σεξ ενώ τα studio είναι εκλεπτυσμένα μπουρδελάκια.
studio ξεκινάνε πιο φτηνά ενώ φτάνουν για υπηρεσίες που προσφέρουν κάποιες κοπέλες στα μασάζ πιο ακριβά (κώλο, τελειώματα στο στόμα κλπ.).
Μπάνιο κάνεις και στα δύο άμα θέλεις πριν και μετά οπότε αποφεύγεις να καρφωθείς στη γυναίκα  :s&m_1:.  
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Το "αναζητώ πουτάνες" και "ψάχνω κάτι μόνιμο" είναι δυο έννοιες εξ ορισμού αντίθετες.
 
OP
OP
N

nikos1969

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2009
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Το "αναζητώ πουτάνες" και "ψάχνω κάτι μόνιμο" είναι δυο έννοιες εξ ορισμού αντίθετες.
Μόνιμο ως στέκι εννοώ και οχι ως πρόσωπο καθώς οι κοπέλες εναλλάσσονται για παράδειγμα ενα red light που είδα μου άρεσε ως χώρος όπως και ένα μασαζ  στην καραμανλή ώς χώρος .Αν ένα από αυτά τα μαγαζιά εχει μια νοοτροπία διαφορετική από αυτή που υποψιάζομαι  δεν βλέπω κανένα λόγο να μη γίνω μόνιμος πελάτης του και στην συνέχεια να εναλλάσσονται απλά τα εκεί πρόσωπα που θα ακολουθούν την «΄λογική» του μαγαζιού.
Ευχαριστώ για την συμμετοχή σας , ο lakis33 έχει πατήσει καλύτερα στις απορίες μου καιτον ευχαριστώ ένα παραπάνω .
 

bodasolo9

Νέο Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Your web site is very good and they have been through so much knowledge and essence.
 

Επισκέπτης
Αν φιλτατε δεν εχεις γαμησει εως τωρα στα 45 σου (κρινοντας απο το nick name σου) θα προτεινα να κατσεις στα αυγα σου. Εδω εγω αποφασισα να τα κοψω αυτα (41 μπαινω) και δε μου κανει κεφι πλεον. Ας τα εκανες σε μικρη ηλικια αυτα. Μη νομισεις οτι θα το ευχαριστηθεις, το κυνηγι μεν ελοχευει κινδυνους αν εισαι δεσμευμενος, αλλα παντα ειναι καλυτερο. Κριση υπαρχει ολο και καποιο πορνιδιο θα ξετρυπωσεις που δε θα το εχει γαμησει η μιση Αθηνα.
Αλλιως....
Προτεινω λυση Λακη33 αλλα να εξηγηθεις πριν τηλεφωνικα τι θες. Να ξεκαθαρισεις οτι θα κανει μπανιο η γκομενα πριν το φακ και φυσικα αν ειναι πρωταπριλιατικο ψεμα η αγγελια παιρνει ποδι χωρις φραγκο. Εχω πετυχει αντι για μελαχρινη ψηλη κοντη ξανθια με τη δικαιολογια οτι δε μπορουσε να με εξυπηρετησει αμεσα. Στο μπουρδελο, στουντιο, μασατζιδικο τη βλεπεις εκ των προτερων κι αν θες μπαινεις. Το call girl ομως οχι, γιαυτο προσεξε.
Ας σε κατατοπισουν εδω τα παιδια ως αρμοδιοτεροι.
 

tziobani7

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2013
Μηνύματα
71
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα χρονια στα κολπα προτεινω μασαζ για πολλουσ λογουσ πρωτα ο χρονοσ στα στουντιο ειναι ξεπετα και αν κατσεισ δινεισ πολλα για ωρα δευτερο εχεισ ποιο πολλεσ επιλογεσ στο μασαζ ωραιο χωρο και μασαζ βεβαια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom