Νέα

Studio Geisha (Αθανασίας 3)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

diokaz

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
463
Κριτικές
3
Like
92
Πόντοι
1
Αυριο εχει δοκιμη στην νανσυ...περασα σημερα αλλα ειχε πελατη κ δεν ειχα χρονο..
 

ZeroXp

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
οι τιμές αυξήθηκαν τελευταία ? Το 40αρι προγραμμα τέλος ?
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Προσωπικά θεωρώ ότι η μείωση (ισχύει ή δεν ισχύει) από μόνη της δεν αρκεί για να προσελκύσει κόσμο στο συγκεκριμένο στούντιο. Σε γενικές γραμμές, κατά τη γνώμη μου πάντα, χρειάζεται μια ριζική και ουσιαστική ανανέωση του προσωπικού, καθώς οι υπάρχουσες κοπέλες όσο συμπαθητικές και να είναι δεν καταφέρουν να ξεφύγουν από τη γενικότερη μετριότητα... Πολύ δε περισσότερο να ζητούν και τα χρήματα που απαιτούνται σε χώρους σαν και αυτόν.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.242
Κριτικές
46
Like
3.791
Πόντοι
4.365
...και καμια ντουζιερα στα δωματια..νομιζω επιβαλεται!
Πλεον εχουν τα περισσοτερα studio.. οχι ομως αυτο!
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Α και κάτι ακόμα....Θέλει και μία special βάρδια από τη μία και μοναδική Λένα... :grin:
 

sinister

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2010
Μηνύματα
226
Κριτικές
11
Like
0
Πόντοι
11
...και καμια ντουζιερα στα δωματια..νομιζω επιβαλεται!
Πλεον εχουν τα περισσοτερα studio.. οχι ομως αυτο!
Το έχω επισημάνει και εγώ σε παλαιότερο ποστ. Αρκετά στούντιο έχουν κάνει τέτοια αλλαγή που δίνει πολλά συν. Μου απάντησαν ότι υπάρχει κοινόχρηστο στο διάδρομο... Βασικά νομίζω πως πρέπει να ανέβει η ποιότητα των υπηρεσιών διότι όποιος πάει εκεί, δεν έχει άλλες κοντινές εναλλακτικές συν ότι θα πρέπει να ψάχνει καμια ώρα για parking. Για να είμαι και δίκαιος όμως, γενικά είναι καλός χώρος αν εξαιρέσεις τα παραπάνω.
 
Εγγρ.
31 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.879
Κριτικές
738
Like
51.937
Πόντοι
36.618
Το έχω επισημάνει και εγώ σε παλαιότερο ποστ. Αρκετά στούντιο έχουν κάνει τέτοια αλλαγή που δίνει πολλά συν. Μου απάντησαν ότι υπάρχει κοινόχρηστο στο διάδρομο... Βασικά νομίζω πως πρέπει να ανέβει η ποιότητα των υπηρεσιών διότι όποιος πάει εκεί, δεν έχει άλλες κοντινές εναλλακτικές συν ότι θα πρέπει να ψάχνει καμια ώρα για parking. Για να είμαι και δίκαιος όμως, γενικά είναι καλός χώρος αν εξαιρέσεις τα παραπάνω.

Σίγουρα είναι καλός χώρος,αλλά θέλει οπωσδήποτε ντουζιέρα στα δωμάτια!Δεν μπορεί για ένα μπάνιο να διασχίζεις όλο το διάδρομο ημίγυμνος και με το φόβο μην σε δει κανένας....
 

Athanasias3

Ιερόδουλη
Εγγρ.
5 Δεκ 2011
Μηνύματα
813
Like
0
Σίγουρα είναι καλός χώρος,αλλά θέλει οπωσδήποτε ντουζιέρα στα δωμάτια!Δεν μπορεί για ένα μπάνιο να διασχίζεις όλο το διάδρομο ημίγυμνος και με το φόβο μην σε δει κανένας....
Το 2006 που ξαναφτιαχτηκε ο χωρος απο την αρχη, κοστισε παρα πολλα χρηματα.Δεν θα κολλαγα σε τρεις ντουζιερες.Δεν γινεται με τιποτα να μπουν ντουζιερες διοτι δεν υπαρχει αποχετευση που να λειτουργησουν οπως πρεπει.Μακαρι να γινοταν αλλα δυστυχως......
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom