Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 55 (Βριλησσού 55)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία

7706

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
164
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπέρα Σαμάνθα θα είσαι μετα τις 5 ? Χάρης
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
το λες για να  :headbang: :headbang: :headbang: ή για να  >:( >:( >:( >:( >:( ?
δεν πειράζει θα βρεθούμε κάποια στιγμή. :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
είμαι και λίγο down σήμερα. σαν και σένα σήμερα. κάποια να μας ξεματιάξει :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
δεν το λέω για σου πω κάτι ρε συ . Αλήθεια είναι είμασταν πολλά άτομα και πήγαμε στα μπουρδελάκια της Φυλής μερικοί καταθέσαμε και μετά φάγαμε στο τιμημένο σουβλατζίδικο .
 

Επισκέπτης
δεν το λέω για σου πω κάτι ρε συ . Αλήθεια είναι είμασταν πολλά άτομα και πήγαμε στα μπουρδελάκια της Φυλής μερικοί καταθέσαμε και μετά φάγαμε στο τιμημένο σουβλατζίδικο .
το είχα διαβάσει ότι υπήρχε πολύ κίνηση. απλά ρε συ αν έλεγες κατι θα πεταγόμουν. έτσι για ξελασκάρισμα. και νόμιζα μήπως έλεγες την άλλη παρέα. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: αλλά ξεχάστηκα. σου είπα σήμερα δεν είμαι καλά.
 

amc_anthony13

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.107
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
2.057
το είχα διαβάσει ότι υπήρχε πολύ κίνηση. απλά ρε συ αν έλεγες κατι θα πεταγόμουν. έτσι για ξελασκάρισμα. και νόμιζα μήπως έλεγες την άλλη παρέα. :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: αλλά ξεχάστηκα. σου είπα σήμερα δεν είμαι καλά.
τι να πω δεν το ήξερα και εγώ το έμαθα κατά τύχη δεν πειράζει καμία άλλη φορά . ;) ;) ;)
 

Επισκέπτης
τι να πω δεν το ήξερα και εγώ το έμαθα κατά τύχη δεν πειράζει καμία άλλη φορά . ;) ;) ;)
εντάξει βρε φίλε και εγώ τώρα σας μαθαίνω, δεν μπορώ να βγαίνω με όποιον και όποιον. γαι αυτό σου είπα αν έλεγες.
άσε που μάλλον την τσάρκα σε λίγο καιρό θα την χρειάζομαι. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: δεν πάμε καλά, καθόλου καλά :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
καλησπερα σασ.
η αγαπη τι λεει ρε παιδεια?
ξερει κανεισ??? :think:
 

aeroporosa

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2007
Μηνύματα
31
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
0
παντωσ αν κρινω απο κριτικεσ,οτι καλητερο πρεπει νε ειναι η παολα,ε?
 

Επισκέπτης
καλη.δεν το κλαις το 50.
Η Αγαπη είναι τυπικά ευγενική,αληθινή(δεν υποκρίνεται προσχηματικά για να σου δημιουργήσει αυταπάτες),υπομονετική με βαθιά πίπα χωρίς περιποίηση @@,επικεντρώνοντας
στην επαφή της με την καπότα χωρίς εξτρά.Αποπνέει έναν ερωτισμό και ενδείκνυται κατά περίπτωση.Προσέχτε το φόρεμα της καπότας,τη βάζει πάντα λανθασμένα και μπαίνει αέρας στη μυτούλα.Αν δεν της πεις εσύ για προκαταρκτικά,βάζει την καπότα κατ΄ευθείαν όταν μπει στο δωμάτιο.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom