Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 55 (Βριλησσού 55)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία

GLA21

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2006
Μηνύματα
80
Κριτικές
6
Like
45
Πόντοι
0
ρε παιδιά για τη λάουρα ξέρει κανείς κάτι? αν είναι καλή, αν δουλεύει και αλλού κτλ?
αν εννοεις την λαουρα την τσεχα που δουλευει στα εν λογω studio εμφανισιμη, αλλα πολυ τυπικη-επαγγελματιας,καμια πρωτοβουλια!καλη για μια φορα αλλα οχι κατι παραπανω!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Ριξε κανα τηλ πριν πας για σιγουρια  ;)
αποστολη εξετελεσθει!πηρα τηλ και η "κυρια" του σπιτιου μου ειπε οτι η αλισα δουλευει κανονικα απογευμαινη βαρδια...θα σας δω εκει μαγκες! ;) :dancing:
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
λοιπον,ερωτηση κρισεως για τους ψαγμενου...η κασσανδρα που δουλευει στο εν λογω μαγαζι,δεν ειναι η πρωην χριστιννα που δουλευε φυλης 69???η μηπως η ομοιοτητα με παρεσυρε?? :huh: :huh: :huh:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
λοιπον,ερωτηση κρισεως για τους ψαγμενου...η κασσανδρα που δουλευει στο εν λογω μαγαζι,δεν ειναι η πρωην χριστιννα που δουλευε φυλης 69???η μηπως η ομοιοτητα με παρεσυρε?? :huh: :huh: :huh:
Η ιδια ειναι εχει αναφερθει πολλες φορες  ;)
Οπως και η Αλισα ειναι η Καρινα απο Ιασωνος19!
 

erasitexnis

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
381
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.225
Η ιδια ειναι εχει αναφερθει πολλες φορες  ;)
Οπως και η Αλισα ειναι η Καρινα απο Ιασωνος19!
thx mate και respect πανω απ'ολα!χριστιννα ειχα παρει κανα 3αρι φορες ,καλη δε λεω,αλλα δε νομιζω επιπεδου στουντιο.τωρα για την καρινα-αλισα δεν εχω αποψη,θα ποκτησω ομως συντομα γιατι φαινεται ωραιο μουνι και ειναι κ του γουστου μου.θα επανελθω με κριτικη για αλισα...
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
thx mate και respect πανω απ'ολα!χριστιννα ειχα παρει κανα 3αρι φορες ,καλη δε λεω,αλλα δε νομιζω επιπεδου στουντιο.τωρα για την καρινα-αλισα δεν εχω αποψη,θα ποκτησω ομως συντομα γιατι φαινεται ωραιο μουνι και ειναι κ του γουστου μου.θα επανελθω με κριτικη για αλισα...
Αν ειναι του γουστου σου τα ξανθα λεπτα κοντοπουτανα θα σου αρεσει πολυ εμφανισιακα  ;) Ειδικα το κωλαρακι της ειναι αψογο  :rockon:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
thx mate και respect πανω απ'ολα!χριστιννα ειχα παρει κανα 3αρι φορες ,καλη δε λεω,αλλα δε νομιζω επιπεδου στουντιο.τωρα για την καρινα-αλισα δεν εχω αποψη,θα ποκτησω ομως συντομα γιατι φαινεται ωραιο μουνι και ειναι κ του γουστου μου.θα επανελθω με κριτικη για αλισα...
αλλο χριστινα στο ρδελο και αλλο κασσανδρα στο στουντιο.το μορο αχιζει πολλεσ επισκεπσισ. :boobies: :boobies:
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
παιδες μια ερωτηση...στο εν λογω studio δεν εχω παει ποτε.η margo που ειναι σημερα εκει 11-5 τι λεει?
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
παιδες μια ερωτηση...στο εν λογω studio δεν εχω παει ποτε.η margo που ειναι σημερα εκει 11-5 τι λεει?
να σε πω , κάπου διάβασα από έναν συναγωνιστή ότι δεν είναι καλή. Αλλά μην σε πάρω στο λαιμό μου, δεν έχω προσωπική γνώμη. Κριτικές είδες?
 

Επισκέπτης
παιδες μια ερωτηση...στο εν λογω studio δεν εχω παει ποτε.η margo που ειναι σημερα εκει 11-5 τι λεει?
Την πήδηξα Βριλησού 12 όταν λειτουργούσε το εν λόγω studio,στο ξεκίνημά της.
ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!!Μπαίνει ψυχρή-μουγγή μέσα,δίνει κάτι ψόφια φιλάκια στο στήθος και πάει να βάλει καπότα σε πεσμένο πούτσο.Μελετημένες τακτικίστικες κινήσεις αποφυγής ουσιώδους πίπας,σπασαρχίδω-υποκρινόμενη οτι δεν καταλαβαίνει ελληνικά (ενώ εκ των υστέρων η τσατσά μου είπε οτι ξέρει),σκέφτηκα μια γκόμενά μου και τη πήδηξα στα τέσσερα να μη τη βλέπω!!!.Αυτά στο ξεκίνημά της.Αν έχει αλλάξει συμπεριφορά ψάξε το.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.433
Κριτικές
61
Like
42.548
Πόντοι
22.785
Σαμανθα η απαντηση στη καθε τρελα.
 

LGGG

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα. Νύχτωσα στο σπίτι απόψε και άργησα για βόλτα.
Αύριο το πρωί είναι η Κωνσταντίνα.
Προτείνει κάποιος να περάσω?
 

gio stob

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
765
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Την πήδηξα Βριλησού 12 όταν λειτουργούσε το εν λόγω studio,στο ξεκίνημά της.
ΜΑΠΑ ΤΟ ΚΑΡΠΟΥΖΙ!!!Μπαίνει ψυχρή-μουγγή μέσα,δίνει κάτι ψόφια φιλάκια στο στήθος και πάει να βάλει καπότα σε πεσμένο πούτσο.Μελετημένες τακτικίστικες κινήσεις αποφυγής ουσιώδους πίπας,σπασαρχίδω-υποκρινόμενη οτι δεν καταλαβαίνει ελληνικά (ενώ εκ των υστέρων η τσατσά μου είπε οτι ξέρει),σκέφτηκα μια γκόμενά μου και τη πήδηξα στα τέσσερα να μη τη βλέπω!!!.Αυτά στο ξεκίνημά της.Αν έχει αλλάξει συμπεριφορά ψάξε το.
thnx bro...
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
Η Σαμανθα σιλικονιαστηκε ή κανουν βυζια τα ματια μου; :dancing:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom