Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio 55 (Βριλησσού 55)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα antisthenis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 77K
  • Tagged users Καμία

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Περασα σημερα για τσεκαρισμα της Πατρισιας ευχαρη κοπελα αλλα  τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα δεν τη λες και μελανουρι!Δεν την πηρα για να ξερω τι κανει στο κρεβατι απλα την ειδα και δεν μου γεμισε το ματι για 50ευρω!
 

sm56

Νέο Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Περασα σημερα για τσεκαρισμα της Πατρισιας ευχαρη κοπελα αλλα  τιποτα το ιδιαιτερο εμφανισιακα δεν τη λες και μελανουρι!Δεν την πηρα για να ξερω τι κανει στο κρεβατι απλα την ειδα και δεν μου γεμισε το ματι για 50ευρω!
Στο κρεβάτι είναι καταπληκτική
 

KRATOS

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2007
Μηνύματα
58
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά αυτή η Πατρίτσια μήπως είναι η ίδια με αυτήν του Βριλησσού 12;
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Διαβασα κριτικη συναγωνιστη που μιλαγε για την επιστροφη της Πατρισιας!Φανταζομαι θα ναι αυτη  :)
 

zlata

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
κ :rockon:αλησπερα σε ολους!να ειστε πανδα καλα!
 

AmbiSINister

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
κ :rockon:αλησπερα σε ολους!να ειστε πανδα καλα!

Και εσύ πανέμορφη κούκλα να είσαι καλά.
Πιστεύω όλοι θα εκτιμήσουν τις ευχές σου όσο εκτιμούν και τις φανταστικές σου υπηρεσίες
την ευγένια σου και φυσικά την ομορφιά σου.
Φιλιά
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
Zlata εισαι αυριο βραδυ ε?
 

zlata

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2008
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστο!να εισαι καλα.Φηλακια!!! :smitten:
 
OP
OP
antisthenis

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Νέα κοπέλα (Αλίσα) :o - νέες φωτός στο Studio 55 (Βριλησσού 55)...

05.jpg
07.jpg
10.jpg
18.jpg


:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

Επισκέπτης
Μαλλον ειναι αυτη που λεει ο κομαντο  www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,45272.0]εδω [/URL] .

Ωραιο τεμαχιο φαινεται και δεν μενει παρα να της ευχηθω :

Καλως ηρθες Αλισα απο Βριλησσου 55 και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ηδονης.. :tooth: :tooth:

Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι παρα πολλα  :grin:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μαλλον ειναι αυτη που λεει ο κομαντο  www.bourdela.com/component/option,com_smf/Itemid,250/topic,45272.0]εδω [/URL] .

Ωραιο τεμαχιο φαινεται και δεν μενει παρα να της ευχηθω :

Καλως ηρθες Αλισα απο Βριλησσου 55 και καλα χιλιομετρα στο στιβο της ηδονης.. :tooth: :tooth:

Ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι παρα πολλα  :grin:
Ναι αυτη ειναι δασκαλε. :rockon: :rockon: :rockon: Ενας κοντοπουτανος υψηλων προδιαγραφων!!! :grin: :grin: :grin:
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Μερικα κοριτσια απο τα studio μου παραπονιουνται για ψευτικες κριτικες απο μερικους απο εμας. Το θεμα δεν ειναι αν γινονται καλες οι κακες κριτικες αλλα να ειμαστε οσο το δυνατον πιο αμερολυπτοι και να λεμε τα πραγματα οπως εγιναν και οχι οπως μας συμφερει εμας. Συγκεκριμενα θα αναφερθω στην κριτικη του συναγωνιστη master.ioannis για την Αλεξια με τιτλο : "Μη μου ακουμπάς τις ρώγες, είναι Σάββατο!". Μου ειποθηκε οτι ειναι ψευτικη και παρουσιαστηκε με μισες αληθειες. Δεν θα ηθελα να παραθεσω αυτα που μου ειποθηκαν αλλα αν χριαστει θα το κανω. Ευχαριστω για την υπομονη σας.


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε - σε www.bourdela.com/content/view/500/224/#jreview_5059]αυτήν[/url] την κριτική αναφέρεται ο ΚΟΜΑΝΤΟ
 

donator

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
248
Κριτικές
72
Like
1.125
Πόντοι
2.461
Μερικα κοριτσια απο τα studio μου παραπονιουνται για ψευτικες κριτικες απο μερικους απο εμας. Το θεμα δεν ειναι αν γινονται καλες οι κακες κριτικες αλλα να ειμαστε οσο το δυνατον πιο αμερολυπτοι και να λεμε τα πραγματα οπως εγιναν και οχι οπως μας συμφερει εμας. Συγκεκριμενα θα αναφερθω στην κριτικη του συναγωνιστη master.ioannis για την Αλεξια με τιτλο : "Μη μου ακουμπάς τις ρώγες, είναι Σάββατο!". Μου ειποθηκε οτι ειναι ψευτικη και παρουσιαστηκε με μισες αληθειες. Δεν θα ηθελα να παραθεσω αυτα που μου ειποθηκαν αλλα αν χριαστει θα το κανω. Ευχαριστω για την υπομονη σας.

Φιλε συναγωνιστή για την συγκεκριμένη κοπέλα θα πάρω το μέρος του master.ioannis καθώς για την συγκεκριμένη κοπέλα την τελευταία φορά που πήγα σχεδόν πανω κατω και μενα τα ιδία μου έκανε  :tickedoff: :tickedoff: μη το ενα μη το αλλο
τώρα αν ο φίλος είναι λίγο πιο παραστατικός στις εκφράσεις του, τι μπορείς να πείς.
Αλλα μην πιστεύουμε και ότι μας λένε οι κοπέλες.
:rockon: :rockon:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Μερικα κοριτσια απο τα studio μου παραπονιουνται για ψευτικες κριτικες απο μερικους απο εμας. Το θεμα δεν ειναι αν γινονται καλες οι κακες κριτικες αλλα να ειμαστε οσο το δυνατον πιο αμερολυπτοι και να λεμε τα πραγματα οπως εγιναν και οχι οπως μας συμφερει εμας. Συγκεκριμενα θα αναφερθω στην κριτικη του συναγωνιστη master.ioannis για την Αλεξια με τιτλο : "Μη μου ακουμπάς τις ρώγες, είναι Σάββατο!". Μου ειποθηκε οτι ειναι ψευτικη και παρουσιαστηκε με μισες αληθειες. Δεν θα ηθελα να παραθεσω αυτα που μου ειποθηκαν αλλα αν χριαστει θα το κανω. Ευχαριστω για την υπομονη σας.


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε - σε www.bourdela.com/content/view/500/224/#jreview_5059]αυτήν[/url] την κριτική αναφέρεται ο ΚΟΜΑΝΤΟ

καλημερα και απο μενα. αφου αναφερεται ο κομαντο σε μενα ηρθε η ωρα να απαντησω. ο φιλος μας πηρε μια ασχημη κριτικη που εκανα και δεν ειναι και η μοναδικη. παρασκευη μαργκο και σαββατο αλεξια. τωρα αν η αλεξια θυμαται ολους τους πελατες που περασανε σε μια μερα δυο πραγματα σημαινουν. οτι το μαγαζι δεν εχει κινηση καθολου ή οτι πράγματι έγινε μανούρα. το site υπάρχει για να κριτικάρουμε τις υπηρεσίες που προσφέρουν οι κοπέλες και αν θέλουν να είναι επαγγελματίες και όχι αρπαχτοεπαγγελματίες θα πρεπει να ειναι λιγο πιο αποδοτικες. τωρα για να σου απαντησω αγαπητε φιλε (επειδη βλεπω οτι χαλιεσαι και δεν ξερω τον λογο και δεν με απασχολει κιολας) η αλεξια μαλλον ειναι αρπαχτη στην περιπτωση μου. και καως δεν ζητησα τα λεφτα μου πισω. και ξερεις οτι υπαρχει τροπος και μαλιστα ονομαζεται στρομφοκατασταση(οι τυποι με τα μπλε). τωρα δεν ξερω τι ρολο βαρας φιλε μου αλλα η περιοδος των φουσκωτων και των τραμπουκων στα μαγαζια τελειωσε.και αν νομιζεις οτι με το nickname KOMANTO υπερασπιζεσαι αθωα κοριτσακια(κατι που εχω δει και σε αλλα forum κανεις μεγαλο λαθος. θα πεφτει μαυρο απο εδω και στο εξης και θα μαυριζονται ολες οι αντιεπαγγελματιες που θελουν να αυτοβαφτιστουν επαγγελματιες και κανε και γραφε οτι νομιζεις. καρφι δεν μου καιγεται. ΠPOΣTATH
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Φιλε συναγωνιστή για την συγκεκριμένη κοπέλα θα πάρω το μέρος του master.ioannis καθώς για την συγκεκριμένη κοπέλα την τελευταία φορά που πήγα σχεδόν πανω κατω και μενα τα ιδία μου έκανε  :tickedoff: :tickedoff: μη το ενα μη το αλλο
τώρα αν ο φίλος είναι λίγο πιο παραστατικός στις εκφράσεις του, τι μπορείς να πείς.
Αλλα μην πιστεύουμε και ότι μας λένε οι κοπέλες.
:rockon: :rockon:
ευτυχως φιλε μου donator που υπαρχεις και εσυ σαν δευτερος μαρτυρας. ΓPHΓOPA ΣTON ΔIKAΣTH KOMANTO
 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Μερικα κοριτσια απο τα studio μου παραπονιουνται για ψευτικες κριτικες απο μερικους απο εμας. Το θεμα δεν ειναι αν γινονται καλες οι κακες κριτικες αλλα να ειμαστε οσο το δυνατον πιο αμερολυπτοι και να λεμε τα πραγματα οπως εγιναν και οχι οπως μας συμφερει εμας. Συγκεκριμενα θα αναφερθω στην κριτικη του συναγωνιστη master.ioannis για την Αλεξια με τιτλο : "Μη μου ακουμπάς τις ρώγες, είναι Σάββατο!". Μου ειποθηκε οτι ειναι ψευτικη και παρουσιαστηκε με μισες αληθειες. Δεν θα ηθελα να παραθεσω αυτα που μου ειποθηκαν αλλα αν χριαστει θα το κανω. Ευχαριστω για την υπομονη σας.
Εσυ γιατι θεωρεις α πριορι οτι τα κοριτσια εχουν δικιο και ο μαστεριοαννης αδικο ; Και γιατι την αληθεια να τη λεει η Αλεξια και οχι ο πελατης ;  :think:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Tο Σαββατο που μας περασε και ενω εβγαινα απο το 55 μην τιμωντας την παολα (ειχα επισκεφθει για κακη μου τυχη το 57 την αλεξια) εξω απο το 55 εμφανιστηκαν δυο νεαρα παιδακια. Iδρωμενα και με πολυ αγχος. Mε σταματησαν με ευγενικο τροπο-Kυριε ξερετε ποια κοπελα ειναι??ειναι καλη???τους απαντησα δεν την εχετε δει στο internet?μου απαντησαν οτι την εχουν δει και οτι απλα θελουν να μαθθουν αν ειναι οντως καλη γιατι ηταν η πρωτη τους φορα. Tους απαντησα οτι μαλλον ειναι οτι πρεπει για αυτους και πανε να προχωρησουν.εκει διαπιστωνω οτι πανε να κανουν το μοιραιο λαθος και να μπουν στο 57(η αλεξια ειχα βαρδια και της ειχα ριξει μαυρο μετα την επισκεψη)τους προλαβαινω και τους λεω.παιδες απο την αλλη.με κοιταξαν και αρχισαν να ανεβαινουν τα σκαλια.Σημερα νοιωθω ανακουφισμενος που δυο παρθενα αγορακια επισκεφθηκαν την παολα για την πρωτη τους φορα και δεν εκαναν το λαθος να επισκεφθουν την κυρια ξεπετα αλεξια.Σαν προσκοπος εκανα μια καλη πραξη. Eστειλα τα παρθενα στον παραδεισο και οχι στον διπλα λυκο :dancing:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
Μάγκες μήπως ξέρει κανείς ποιά κορίτσια δουλεύουν σήμερα στο 55?Ευχαριστώ
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom