Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

A_re_Koula

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.421
Like
3
Πόντοι
16

URL]]
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Με προλαβανε οι συναδελφοι!!! :)


Μαρια ποτε δουλευεις?
 

mea

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Στούντιο η Έρικα θα ξαναδουλέψει γιατί μου ξέφυγε;;;
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
σπυρου πατση εχω στειλει πμ εδω και μερες και απαντηση δυστηχως δεν εχω λαβει..  :huh:

Καλησπερα :)

Σου ειχα απαντησει στο μηνυμα σου με το που το ειδα, ισως εγινε κατι και δεν το πηρες η δεν πατησα εγω να το στειλω απο βιασυνη και εκλεισα το παραθυρο :(

Ελεγξε αν θελεις τωρα το pm σου :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Αυτη τη στιγμη στο στουντιο βρισκεται η Μιρελλα :)

 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Ηθελα και εγω να ρωτησω για την Λιντα, σκοπευα να την επισκεφτω αλλα δεν τη βρηκα στο προγραμμα αυτη τη βδομαδα. Ξερετε ποια μερα συγκεκριμενα θα ειναι μηπως?
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Στη foto ειναι η Αμάντα η Πατρινια?  :2funny: :2funny: :2funny:  :2funny: Αυτή δεν ελεγε οτι ειναι απο Ιταλια και καλα?  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:  :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think: :think:

Εγώ όταν την είχα ρωτήσει μου είχε αναφέρει και τα δύο, οπότε διόλου απίθανο.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Η Αμαντα ειναι στη φωτογραφια! Συγκεκριμενα απο ποια πολη/χωριο ειναι δεν ξερω, αλλα δεν πιστευω οτι εχει και τοση σημασια! Εκτος αν το χρειαζεστε για δημογραφικους σκοπους :cheesy:

 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Ηθελα και εγω να ρωτησω για την Λιντα, σκοπευα να την επισκεφτω αλλα δεν τη βρηκα στο προγραμμα αυτη τη βδομαδα. Ξερετε ποια μερα συγκεκριμενα θα ειναι μηπως?

Ακομα δεν ξερουμε συγκεκριμενη μερα, καθως το προγραμμα της επομενης εβδομαδας δεν εχει βγει ακομα, οταν βγει θα σε ενημερωσω με προσωπικο μηνυμα για την μερα που θα δουλευει η Λιντα :)
 

underexposed321

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
73
Κριτικές
48
Like
0
Πόντοι
80
Ακομα δεν ξερουμε συγκεκριμενη μερα, καθως το προγραμμα της επομενης εβδομαδας δεν εχει βγει ακομα, οταν βγει θα σε ενημερωσω με προσωπικο μηνυμα για την μερα που θα δουλευει η Λιντα :)

Ευχαριστω!  :rockon:
 

alex1967

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2009
Μηνύματα
2.209
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ακομα δεν ξερουμε συγκεκριμενη μερα, καθως το προγραμμα της επομενης εβδομαδας δεν εχει βγει ακομα, οταν βγει θα σε ενημερωσω με προσωπικο μηνυμα για την μερα που θα δουλευει η Λιντα :)
θα ηθελα να το μαθω κι εγω.Ελεγα να κατεβω Τεταρτη αλλα ειδα οτι δεν ειναι στο προγραμμα.Να κατεβω την αλλη εβδομαδα αλλα θα ηθελα να ξερω μερα.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
θα ηθελα να το μαθω κι εγω.Ελεγα να κατεβω Τεταρτη αλλα ειδα οτι δεν ειναι στο προγραμμα.Να κατεβω την αλλη εβδομαδα αλλα θα ηθελα να ξερω μερα.

Θα στειλω και σε εσενα να ξερεις :)

Αν και θα το βαλω βεβαια και εδω στο thread αλλα και στο site μας, αλλα θα σου στειλω και μηνυμα για να το δεις σιγουρα και να κανονισεις οποτε μπορεις, εαν μπορεις, να ερθεις. :)

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom