Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Κι εγώ να είμαι ειλικρινής δεν περίμενα να είναι η ίδια :)

Νομίζω ότι η έτερη κατάγεται από τη Γαλλία, αλλά το σκέφτηκα αφού έστειλα το post :cheesy:

Η Ερικα που θα (ξανα)εχουμε απο βδομαδα ειναι η κοπελα που δουλευε και παλιοτερα στο στουντιο μας, απλα μετα εφυγε για την χωρα της. Με την "αλλη" Ερικα δεν εχουμε συνεργαστει ποτε στο παρελθον! :)

:-*
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δειτε τις φωτο της μουναρας(με συγχωρειτε για την εκφραση :2funny:) στο banner!!! :rockon: :rockon: :rockon:

URL]]
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Ειχε τον τροπο της η Ερικα, γιαυτο και την προτιμουσαν τοσο πολυ. :) Και κοινωνικη οπως λες, συν το οτι εμφανισιακα ειναι απιστευτη! ( βεβαια γουστα ειναι αυτα, σε μερικους δεν αρεσει/αρεσε, αλλα κατα γενικη ομολογια δεν παυει να ειναι μια πολυ ωραια παρουσια )
Tωρα σιγουρευτηκα!!
Στανταρ εισαι Σπυρος κι ουχι Σπυριδουλα Πατση :2funny:
Συμμετεχεις αψογα μπραβο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Η Σιντυ τι λεει απο σερβις?Μου αρεσε πολυ :grin:
Υ.Γ Καλυτερα μεσω pm γιατι δημοσια θα γραψεις τα καλυτερα ;)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Η Ερικα που θα (ξανα)εχουμε απο βδομαδα ειναι η κοπελα που δουλευε και παλιοτερα στο στουντιο μας, απλα μετα εφυγε για την χωρα της. Με την "αλλη" Ερικα δεν εχουμε συνεργαστει ποτε στο παρελθον! :)

:-*

Δειτε τις φωτο της μουναρας(με συγχωρειτε για την εκφραση :2funny:) στο banner!!! :rockon: :rockon: :rockon:

http://[URL unfurl="true"]www.studio40-gr.com/images/pictures/erika/06.jpg[/img[/URL]]
[/quote]

Εννοείται ότι την Έρικα τη γνωρίζω μιας και η φήμη της και μόνο προηγείται όλων των υπολοίπων και [color=navy][b]φυσικά[/b][/color] από το banner :) Το θέμα είναι ότι μιλούσα όχι για την Έρικα, αλλά για τη [color=navy]Μιρέλλα[/color] :2funny: :2funny: :2funny:

Συνεννόηση ανάλογη του οργάνου :D :D :D

[img]http://soc-arksrv3.aegean.gr/music/instruments/Bouzouki.jpg
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Εννοείται ότι την Έρικα τη γνωρίζω μιας και η φήμη της και μόνο προηγείται όλων των υπολοίπων και φυσικά από το banner :) Το θέμα είναι ότι μιλούσα όχι για την Έρικα, αλλά για τη Μιρέλλα :2funny: :2funny: :2funny:

Συνεννόηση ανάλογη του οργάνου :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Bouzouki.jpg
:2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Tωρα σιγουρευτηκα!!
Στανταρ εισαι Σπυρος κι ουχι Σπυριδουλα Πατση :2funny:

Εάν μου επιτρέπεται, αγαπητέ, ο Σπυρίδων Πάτσης υπήρξε δικηγόρος, πολιτικός και δήμαρχος Αθηνών. Εξ'όσων, δε, γνωρίζω, δεν είχε στην κατοχή του κανένα studio. Οπότε δεν είναι ούτε Σπύρος, ούτε Σπυριδούλα Πάτση  :2funny: :2funny: :2funny:
Spiros_Patsis.JPG


Πάντως αντιληφθήκαμε σαφώς το τί εννοούσατε :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Tωρα σιγουρευτηκα!!
Στανταρ εισαι Σπυρος κι ουχι Σπυριδουλα Πατση :2funny:
Συμμετεχεις αψογα μπραβο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Η Σιντυ τι λεει απο σερβις?Μου αρεσε πολυ :grin:
Υ.Γ Καλυτερα μεσω pm γιατι δημοσια θα γραψεις τα καλυτερα ;)

Μερικοι θα πουν οτι ειμαι και Σπυρος Λουης :cheesy:

Την Σιντυ την προτιμουν αρκετοι παλιοι πελατες της Ερικας που αναφεραμε παραπανω, για τις υπηρεσιες της. Εχει και τον ιδιο σωματοτυπο ( περιπου ). Τωρα αν θα "ταιριαξετε" και σου αρεσει και στο δωματιο, αυτο ειναι κατι που δεν μπορω να το ξερω! Μια δοκιμη ισως σε πεισει :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Εννοείται ότι την Έρικα τη γνωρίζω μιας και η φήμη της και μόνο προηγείται όλων των υπολοίπων και φυσικά από το banner :) Το θέμα είναι ότι μιλούσα όχι για την Έρικα, αλλά για τη Μιρέλλα :2funny: :2funny: :2funny:

Συνεννόηση ανάλογη του οργάνου :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Bouzouki.jpg

:cheesy: :cheesy:

Η Μιρελλα ειναι Ιταλιδα, μελαχρινη με ωραιο μαλλακι και εδω ειναι μερικες φωτογραφιες της :







 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:cheesy: :cheesy:

Η Μιρελλα ειναι Ιταλιδα, μελαχρινη με ωραιο μαλλακι και εδω ειναι μερικες φωτογραφιες της :








OK :) Ευχαριστώ για την ενημέρωση :) Η ίδια κοπέλα είναι τελικά, απλά μάλλον το λάθος περί καταγωγής ήταν δικό μου :)
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
:) Εγινε ενα μικρο "μπερδεμα" με τις καταγωγες και τα ονοματα :cheesy:

Ε, ανθρώπινα αυτά τα πράγματα συν το ότι όταν διαβάζεις αυτά που γράφει κάποιος εύκολα μπερδεύεσαι :) Η ουσία είναι αλλού έτσι κι αλλιώς ;)
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
Tωρα σιγουρευτηκα!!
Στανταρ εισαι Σπυρος κι ουχι Σπυριδουλα Πατση :2funny:
Συμμετεχεις αψογα μπραβο :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
Η Σιντυ τι λεει απο σερβις?Μου αρεσε πολυ :grin:
Υ.Γ Καλυτερα μεσω pm γιατι δημοσια θα γραψεις τα καλυτερα ;)

φίλε συναγωνιστή στις οδούς της ηδονής.... έχω βάλει κριτική για τη Σίντυ, επίσκεψη την προηγούμενη παρασκεύη πρός Σαββάτο.. προσωπικά μου άρεσε πολύ!!!  :sunglasses: ήταν πολύ πολυ πρόσχαρη και ευδιάθετη εκτός των άλλων, και παρακαλώ να σημειωθεί ότι ήταν και στη πρωίνή... και στη μεταμεσονύχτια βάρδια. ομορφη, γλυκία, καθαρή... αν ταιριάξετε θα περάσεις ζάχαρι.. μια δοκιμή θα σε πείσει, θα έχει και προσωπική απόψη, αλλα σίγουρα δεν θα κλαίς τα λεφτά σου.....  :knockinb: :kissass:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
φίλε συναγωνιστή στις οδούς της ηδονής.... έχω βάλει κριτική για τη Σίντυ, επίσκεψη την προηγούμενη παρασκεύη πρός Σαββάτο.. προσωπικά μου άρεσε πολύ!!!  :sunglasses: ήταν πολύ πολυ πρόσχαρη και ευδιάθετη εκτός των άλλων, και παρακαλώ να σημειωθεί ότι ήταν και στη πρωίνή... και στη μεταμεσονύχτια βάρδια. ομορφη, γλυκία, καθαρή... αν ταιριάξετε θα περάσεις ζάχαρι.. μια δοκιμή θα σε πείσει, θα έχει και προσωπική απόψη, αλλα σίγουρα δεν θα κλαίς τα λεφτά σου.....  :knockinb: :kissass:
απο προγραματακια τι κανει λωκο δινει , owo κανει???
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
τις υπηρεσίες και τα προγράμματα τα βρίσκεις στο site... για λωκό έχω την εντύπωση πώς όχι.......... όμως ο/η Spirou_Patsi40 ειναι καθήν αρμόδιος να απαντήσει............... :rolleyes:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
τις υπηρεσίες και τα προγράμματα τα βρίσκεις στο site... για λωκό έχω την εντύπωση πώς όχι.......... όμως ο/η Spirou_Patsi40 ειναι καθήν αρμόδιος να απαντήσει............... :rolleyes:
αστο μεγαλε δε το εχεις
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Ναι βρε scorpioking αλλα αφου δοκιμασες τι μας αποστελνεις στο προγραμμα !!!
Sorry αλλα δικιο εχει ο mgmans  !!!
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
φιλοι μου καλοί...μη βαράτε!!  :s&m_3: πιστεύω το ότι δεν γνωρίζω μια απάντηση και σας παραπέμπω στο site, δεν σημαίνει ότι "δεν το έχω".. για ότι υπεύθυνα και απο προσωπική και μόνο εμπειρία γνωρίζω ενημερώνω... το πρόγραμμα και οι υπηρεσίες, προφανώς είναι για να ενημερωνόμαστε στο site... λωκο δεν με ενδιέφερε, δεν ρώτησα.. αν θυμάμαι καλά, αν ανατρέξεις 2-3 σελίδες πιο πίσω θα δείς ποιές κοπέλες... προσφέρουν (Λιντα)..owo κάνει στο full, όπως οι περισσότερες αν όχι όλες.. :tits:

έχω βάλει κριτική, η οποία μπορεί να σας φανεί χρήσιμη, μπορεί και όχι..  :think: πήρα το πρόγραμμα με το 69, για το οποίο μπορώ να σας διαβεβαιώσω ότι αξίζει και με το παραπάνω!! και συμμετοχή είχε η κοπέλα, και πεντακάθαρη ήταν..και πολύ όμορφα πέρασα. γι αυτά μπορώ να σε διαβεβαιώσω, όπως και για το ότι, και απλό πρόγραμμα να πάρεις, σίγουρα δεν θα κλαίς τα λεφτά σου, όπως, πολλές φορές πολύ απο εμάς.... την έχουμε πάθει!!

υπόσχομαι να ρωτήσω την επόμενη φορα, αν δεν έχεις ήδη δοκιμάσει!!!
καλημέρα και καλή συνέχεια!!!
..μα πάνω απ όλα... καλά...........  :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Aψογη η Sindy φιλε scorpioking !!! :rockon:
Thanks σου χρωσταω !!! ;)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Η Σιντυ παιδια, δεν κανει ελευθερο στοματικο και πρωκτικο! Κανει τα "απλα" προγραμματα, οπως ποδολαγνεια, σεξ σοου, 69 καθως και το αυταρχικο ( αυτο δεν εντασσεται στα "απλα" αλλα το κανει και αυτο ;) )

Δεν ειναι αναγκη να γινονται παρεξηγησεις, αν και ειδα πως το θεμα λυθηκε! :)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom