Νέα

Studio 40 (Σπύρου Πάτση 40)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα komis diablo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 186K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Η Βικτώρια είναι ψυγείο.
Πότε επιστρέφει η Έρικα?

Καλησπερα :)

Η Ερικα δεν ξερουμε ποτε επιστρεφει! Ειναι στη χωρα της αυτη τη περιοδο. Με το που γυρισει θα σας ενημερωσουμε :)

Τα σχολια για την Βικτωρια ποικιλλουν, στα ραντεβου της στο μαγαζι παει παρα πολυ καλα και οι πελατες μενουν ευχαριστημενοι ( οι περισσοτεροι ), απλα ειναι λογικο να μην γινεται να αποδωσει το ιδιο με τον καθε ενα. Και λογικο αλλα και ανθρωπινο πιστευω  ;)

Γεια σου Δημητρη :)

Χαιρομαι που περασες καλα με την Αμαντα, ειναι και καλο κοριτσι αλλα και πολυ καλη στη δουλεια της :)
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Το σημερινο προγραμμα του μαγαζιου :

Αυτη τη στιγμη δουλευει η Αμαντα :



Aπτις 5 μεχρι τις 11 το βραδυ η Τζεσικα :



Και στη βραδινη βαρδια θα βρισκεται η Σοφια στο μαγαζι!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Για οσους θελουν μια πιο αμεση επαφη με την υπευθυνη του μαγαζιου, για ερωτησεις, αποριες, διευκρινισεις και ο,τι αλλο θελετε να μαθετε, λειτουργει αριθμος whats up καθε μερα απο τις 7 μμ μεχρι και τις 9 μμ.

Μη διστασετε να καλεσετε ο,τι απορια και να εχετε ;)

Ο αριθμος ειναι : 698 466 333 7
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.348
Κριτικές
10
Like
1.765
Πόντοι
5.975
Καλησπερα :)

Η Ερικα δεν ξερουμε ποτε επιστρεφει! Ειναι στη χωρα της αυτη τη περιοδο. Με το που γυρισει θα σας ενημερωσουμε :)

Τα σχολια για την Βικτωρια ποικιλλουν, στα ραντεβου της στο μαγαζι παει παρα πολυ καλα και οι πελατες μενουν ευχαριστημενοι ( οι περισσοτεροι ), απλα ειναι λογικο να μην γινεται να αποδωσει το ιδιο με τον καθε ενα. Και λογικο αλλα και ανθρωπινο πιστευω  ;)

Γεια σου Δημητρη :)

Χαιρομαι που περασες καλα με την Αμαντα, ειναι και καλο κοριτσι αλλα και πολυ καλη στη δουλεια της :)
είναι γεγονός ότι οι εντυπωσιακές σε εμφάνιση κοπέλες να μην παρέχουν πολύ καλή ποιότητα υπηρεσιών, όπως ακριβώς συμβαίνει με τη Βικτώρια...
κατά τη γνώμη μου πάντα, το σημαντικότερο πράγμα όταν επισκέπτομαι studio (κάτι που έχω ελαττώσει αισθητά ομολογουμένως) είναι να περνάω όμορφα με την κοπέλα που επιλέγω να περάσω στο δωμάτιο και ας μην είναι top model εμφανισιακά.
προτιμήσεις (και μάλιστα υποκειμενικές) είναι αυτές, οπότε περί ορέξεως...
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
είναι γεγονός ότι οι εντυπωσιακές σε εμφάνιση κοπέλες να μην παρέχουν πολύ καλή ποιότητα υπηρεσιών, όπως ακριβώς συμβαίνει με τη Βικτώρια...
κατά τη γνώμη μου πάντα, το σημαντικότερο πράγμα όταν επισκέπτομαι studio (κάτι που έχω ελαττώσει αισθητά ομολογουμένως) είναι να περνάω όμορφα με την κοπέλα που επιλέγω να περάσω στο δωμάτιο και ας μην είναι top model εμφανισιακά.
προτιμήσεις (και μάλιστα υποκειμενικές) είναι αυτές, οπότε περί ορέξεως...

Kατα κυριο λογο εντυπωσιακες κοπελες σε εμφανιση στα στουντιο δεν υπαρχουν πολλες!

Η Βικτωρια κανει παρα πολλα ραντεβου στο μαγαζι, απλα ετυχε στις περιπτωσεις να γραψουν ασχημα λογια για αυτην. Δεν λεω πως οι ασχημες κριτικες ειναι και ψευδεις, καθε αλλο, απλα ετυχε αυτοι που περασαν καλα να μην ασχοληθηκαν να το γραψουν, η να μην ξερουν καλα καλα το site.

Της το επεσημανα παντως για τις κριτικες, τις ειδε και η ιδια και ηδη εχει βελτιωθει αρκετα, αν και πιστευω οτι παντα ηταν ευγενικη και οχι "ξεπετα" που λεμε. Τωρα το τι γινεται μεσα στο δωματιο μονο οι δυο που ειναι μεσα το ξερουν στην πραγματικοτητα ;)

Οπως το ειπες, προτιμησεις ειναι αυτα τα πραγματα! Στην τελικη, το θεμα ειναι τα λεφτα να πιανουν τοπο ειδικα οταν σπαταλωνται τετοια ποσα ( που δεν ειναι καθολου λιγα για καποιον ανθρωπο της καθημερινοτητας )
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Βάλε μας περισσότερη Αμάντα πρώτες ή δεύτερες βάρδιες!
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Βάλε μας περισσότερη Αμάντα πρώτες ή δεύτερες βάρδιες!

Kαλησπερα!

Θα κοιταξω το προγραμμα της κοπελας ( καθως δουλευει και αλλου ) και αν μπορει θα της ζητησω να κανει μια πρωινη η απογευματινη βαρδια! :)

ksenuxtis η Αμαντα δεν εχει το πρωκτικο στο προγραμμα της  :-
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Kαλησπερα!

Θα κοιταξω το προγραμμα της κοπελας ( καθως δουλευει και αλλου ) και αν μπορει θα της ζητησω να κανει μια πρωινη η απογευματινη βαρδια! :)

ksenuxtis η Αμαντα δεν εχει το πρωκτικο στο προγραμμα της  :-

:thumbsup: Τέλειο το πρόγραμμα της επόμενης βδομάδας για μένα! THANKS

 

Revenger

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2010
Μηνύματα
157
Like
0
Πόντοι
1
Kατα κυριο λογο εντυπωσιακες κοπελες σε εμφανιση στα στουντιο δεν υπαρχουν πολλες!

Η Βικτωρια κανει παρα πολλα ραντεβου στο μαγαζι, απλα ετυχε στις περιπτωσεις να γραψουν ασχημα λογια για αυτην. Δεν λεω πως οι ασχημες κριτικες ειναι και ψευδεις, καθε αλλο, απλα ετυχε αυτοι που περασαν καλα να μην ασχοληθηκαν να το γραψουν, η να μην ξερουν καλα καλα το site.

Της το επεσημανα παντως για τις κριτικες, τις ειδε και η ιδια και ηδη εχει βελτιωθει αρκετα, αν και πιστευω οτι παντα ηταν ευγενικη και οχι "ξεπετα" που λεμε. Τωρα το τι γινεται μεσα στο δωματιο μονο οι δυο που ειναι μεσα το ξερουν στην πραγματικοτητα ;)

Οπως το ειπες, προτιμησεις ειναι αυτα τα πραγματα! Στην τελικη, το θεμα ειναι τα λεφτα να πιανουν τοπο ειδικα οταν σπαταλωνται τετοια ποσα ( που δεν ειναι καθολου λιγα για καποιον ανθρωπο της καθημερινοτητας )
Πότε είναι μέσα στην προσεχή εβδομάδα η Βικτώρια?Μετά από αυτό το ποστ νομίζω θα δώσω μια ευκαιρία!
 

dinger

Μέγας
Εγγρ.
20 Απρ 2008
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
12
Like
468
Πόντοι
4.195
την ιζαμπελα σε καμια απογευματινη βαρδια θα την δούμε?δουλέυει και κάπου αλλού ίσως για να μας βολεύουν οι ώρες?
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Πότε είναι μέσα στην προσεχή εβδομάδα η Βικτώρια?Μετά από αυτό το ποστ νομίζω θα δώσω μια ευκαιρία!

Καλησπερα :)

Οπως θα δεις και στο προγραμμα ( )

Η Βικτωρια θα ειναι στο μαγαζι τις εξης μερες :

Τριτη πρωινη και βραδινη βαρδια, Τεταρτη βραδινη βαρδια και Παρασκευη επισης βραδινη! :)

dinger έγραψε:
την ιζαμπελα σε καμια απογευματινη βαρδια θα την δούμε?δουλέυει και κάπου αλλού ίσως για να μας βολεύουν οι ώρες?

H Iζαμπελα προς το παρον δεν βρισκεται στο προγραμμα για την επομενη βδομαδα, θα κοιταξω ποτε βολευεται και αυτη και θα της προτεινω για απογευματινη βαρδια! Αν δουλευει καπου αλλου δεν το γνωριζω αυτη τη στιγμη  :-
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Χαιρομαι που σε βολευει :)

Να μας πεις τις εντυπωσεις σου εαν και οταν ερθεις :)

Θα παίξω Αμάντα φουλ και λίγο Τζέσικα για αυτή την εβδομάδα! Για τη Τζέσικα (αγαπημένη μου) ήδη έχω βάλει κριτική παλαιότερα. Για Αμάντα θα δοκιμάσω και θα γράψω.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Θα παίξω Αμάντα φουλ και λίγο Τζέσικα για αυτή την εβδομάδα! Για τη Τζέσικα (αγαπημένη μου) ήδη έχω βάλει κριτική παλαιότερα. Για Αμάντα θα δοκιμάσω και θα γράψω.

Nα "παιξεις" !  :) :cheesy:

Πιστευω θα μεινεις ικανοποιημενος, και οι δυο κοπελες ξερουν πολυ καλα τη δουλεια τους και σπανια φευγει καποιος με παραπονο!

 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Θα παίξω Αμάντα φουλ και λίγο Τζέσικα για αυτή την εβδομάδα! Για τη Τζέσικα (αγαπημένη μου) ήδη έχω βάλει κριτική παλαιότερα. Για Αμάντα θα δοκιμάσω και θα γράψω.

Πιστευω θα περασεις πολυ καλα.

θεωρω την Αμαντα, μια απο τις καλυτερες κοπελες που κυκλοφορουν στα studio, οχι μονο απο εμφανιση (που στο κατω-κατω αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο) αλλα, οσο μου εχει δειξει, οτι ειναι και πολυ καλο παιδι.

Ειναι μια απο τις αδυναμιες μου.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Για την Τζεσικα δεν εχω προσωπικη αποψη.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Πιστευω θα περασεις πολυ καλα.

θεωρω την Αμαντα, μια απο τις καλυτερες κοπελες που κυκλοφορουν στα studio, οχι μονο απο εμφανιση (που στο κατω-κατω αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο) αλλα, οσο μου εχει δειξει, οτι ειναι και πολυ καλο παιδι.

Ειναι μια απο τις αδυναμιες μου.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Για την Τζεσικα δεν εχω προσωπικη αποψη.

H Τζέσικα είναι must studioκόριτσο. Απορώ πως σου έχει ξεφύγει.
 

Spirou_Patsi40

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Φεβ 2010
Μηνύματα
5.278
Like
0
Πιστευω θα περασεις πολυ καλα.

θεωρω την Αμαντα, μια απο τις καλυτερες κοπελες που κυκλοφορουν στα studio, οχι μονο απο εμφανιση (που στο κατω-κατω αυτο ειναι εντελως υποκειμενικο) αλλα, οσο μου εχει δειξει, οτι ειναι και πολυ καλο παιδι.

Ειναι μια απο τις αδυναμιες μου.........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Για την Τζεσικα δεν εχω προσωπικη αποψη.

Η Αμαντα οντως ειναι πολυ καλο παιδι, ειναι ευχαριστος χαρακτηρας και δεν αφηνει τιποτα να της χαλασει την ορεξη!

Και η Τζεσικα βεβαια εχει το δικο της χαρακτηρα ( εξισου ομορφο ), καθε κοπελα εχει τα καλα της ;)



 

mkavlakis

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2010
Μηνύματα
16
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0

Eιναι τοσες πολλες ρε γμτ.........

Που να πρωτοπαω............



:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom