Νέα

Strippers της εκπομπής je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klopweisser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
ʼλλη συμφωνία λοιπόν, παίρνεις την κοπέλα την καλή εσύ, και 'γω το δικαίωμα στο κόπυραιτ των μαγνητοσκοπήσεων από διάφορες περιπτύξεις.

Είτε το άλλο: Κρατάω το copyright για το reality με θέμα: "Αμάρτησα για μία stripper". Όπου παρακολουθούμε την προσπάθεια του Ιούλιου, του αγωνιστή μας, να κρατήσει τα κεκτημένα από την απολυταρχική πλην τίμια και με αγνή καρδιά νυχτόβια, με αμαρτωλό παρελθόν όμως που την κατατρέχει και θέλει να το ξεχάσει...

Αυτή, μια πεταλουδίτσα της νύχτας, ένα διαμάντι μες στις λάσπες, μια καλή καρδιά που βρέθηκε από ατυχείς συγκυρίες στα δίχτυα της μαφίας. Ένας άνθρωπος που θέλει να ξεχάσει το παρελθόν και να κάνει ένα νέο ξεκίνημα, αλλά ο Κατέλης δεν την αφήνει. Για ψίχουλα, ώστε να ζήσει αξιοπρεπώς, αναγκάζεται να κωλοτρίβεται σε ξιπασμένους καθυστερημένους σαν τον Κολλημένο και τον γυφτοΒας(γνωστός νταβάς ʼνω Λιοσίων και Κολωνίας). Θα τα καταφέρει? Θα βρει τον λευκό πρίγκηπα που θα την πάρει μακριά σε μιαν άλλη ζωή?

Αυτός, παθιασμένος ιδεολόγος του έρωτα. Εμβαθύνει στις νέες τεχνολογίες ώστε να βρει την αγάπη που τόσο λείπει από την ζωή του. Ξάφνου και ενώ αναλώνει τα εγκεφαλικά του κύτταρα βλέποντας ποταπή ελληνική τηλεόραση και προγράμματα που σκοπό έχουν να μειώσουν το πνευματικό μας επίπεδο(μια παγκόσμια συνωμοσία εξυφαίνεται, αλλά αυτό είναι άλλο σίριαλ-παράπλευρο-ώστε να τα κονομήσουμε), βλέπει τυχαία ΤΗΝ οπτασία. Συγκινημένος που αυτό το λουλούδι από την Σιβηρία, καθάρια σαν κρύσταλλος πάγου από την Ανταρκτική, αναγκάζεται να συναναστρέφεται με ανθρωπάρια, παράσιτα κανονικά για τα προς το ζειν, αποφασίζει να καβαλήσει το λευκό του άλογο και ως άλλος Σρεκ να πάρει την πριγκηπέσσα του και να φύγουν μακριά από τον βρώμικο κόσμο της νύχτας.

Θα τα καταφέρουν? Το ζευγάρί μας θα ζήσει τον απόλυτο έρωτα του, βγαίνοντας από το τούνελ της μαφίας ή θα υπερισχύσει ο νόμος της νύχτας και η απέλπιδα προσπάθεια των δύο θα γραφτεί με αίμα?

Δευτέρα εώς Παρασκευή, Ντέπυ είσαι η ζωή μου. Θα χτυπήσω την Σαρίτα εκεί που πονάει...

ʼσε που ανοίγει ένας νέος κόσμος προιόντων. Μπλουζάκια με κολώνα πάνω και το σήμα του έρωτα. Κόκα Κόλα stripped, "τι ωραία που θα 'ταν να έχεις όλα τα καλά χωρίς τα κακά? Π.χ. strippers χωρίς τα δάνεια!"  Κρέμες αποτρίχωσης.... "Πάντα απορούσατε πως γίνεται αυτές οι ξετσίπωτες να έχουν δέρμα σαν κωλομέρι μωρού... Ήρθε η λύση στις απορίες σας... Strippoline από την L'oreal. Και το ρεμάλι ο άντρας σας, ποτέ δεν θα ξαναπεράσει από την τρισκατάρατη Συγγρού!"
Όργανο - κολώνα προσωπικός γυμναστής. Ποιο power plate? Θες να γίνεις σαν την Μαρίνα? Με 20 λεπτά την ημέρα και σε διάστημα 2 μηνών σας εγγυώμαστε ότι θα χτυπάτε περισσότερους φραπέδες από το μπάζο.

Μέσα?

Ακόμα κι αν εγώ δεχόμουν την προτασή σου, δεν νομίζω να το δεχόταν εκείνη. Αυτό το βλέμα, το ντύσιμο, η συμπεριφορά, η σοβαρότητα, το οτι δεν σε κοιτά στα μάτια, παραπέμπει σε γυναίκα κομπλεξική, ανοργασμική, αντι-ερωτική και άκρως πουριτανή!
 

Επισκέπτης
Απ'ολες τις κοπελες την Αννουλα προτιμω....

:):):):):):):):):):):):):)

Δεν εχεις και αδικο..αλλα που να βρεις πραγματικη στριπερ σαν την Αννουλα μας.. Βλεπεις η TV δειχνει τα πραγματα οπως θα ηθελες να ειναι και οχι οπως ειναι στην πραγματικοτητα..
 

Επισκέπτης
Δεν εχεις και αδικο..αλλα που να βρεις πραγματικη στριπερ σαν την Αννουλα μας.. Βλεπεις η TV δειχνει τα πραγματα οπως θα ηθελες να ειναι και οχι οπως ειναι στην πραγματικοτητα..
σαν ομορφια βρε αδερφε.....οσο για το ποιον της αννουλας real time...ασχολιαστο...
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
εχει περασει απο τις βιζιτες της Ιταλιας(ΜΙΛΑΝΟ)
 

silkirep

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδιά εγώ ψάχνω εκείνο το θηρίο με την τεράστια κωλάρα!

Είναι αυτή με τις ζαρτιερες και τις γκέτες από το γόνατο και κάτω. Της κάνει κοντινο στα 00:32.

Βοηθηστε αδέρφια! Κάθε φορά που την βλέπω αρωωσταίνω! Που χορευει??????????????????????
 

Επισκέπτης
Ρε παιδιά εγώ ψάχνω εκείνο το θηρίο με την τεράστια κωλάρα!

Είναι αυτή με τις ζαρτιερες και τις γκέτες από το γόνατο και κάτω. Της κάνει κοντινο στα 00:32.

Βοηθηστε αδέρφια! Κάθε φορά που την βλέπω αρωωσταίνω! Που χορευει??????????????????????
Καλο ειναι να διαβαζουμε τις προηγουμενες σελιδες...πριν ρωτησουμε...

Αλλα θα απαντησω...

Athens Number One...Καλαμάκι,Λεωφόρος Ποσειδώνος 27 & Λεωφόρος Αμφιθέας,2109887875....
 

silkirep

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0

Καταρχήν ευχαριστώ! Τις προηγουμενες σελίδες τις διάβασα, αλλά περισσότερο μπερδευτηκα. Νομίζω οτι μιλανε περισσότερο για την κοπέλα που στο βίντεο που έβαλα εγώ φοράει ένα φουστανάκι (ο Θεός να το κάνει...).

Ξέρεις όνομα αυτής που λεω εγώ?
 

Επισκέπτης
Καταρχήν ευχαριστώ! Τις προηγουμενες σελίδες τις διάβασα, αλλά περισσότερο μπερδευτηκα. Νομίζω οτι μιλανε περισσότερο για την κοπέλα που στο βίντεο που έβαλα εγώ φοράει ένα φουστανάκι (ο Θεός να το κάνει...).

Ξέρεις όνομα αυτής που λεω εγώ?

Yπομονη μεχρι το απογευμα/βραδυ...ισως μαθω...αλλα δν εγγυωμαι...
 

silkirep

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δεν υπάρχει πρόβλημα αδερφέ. Αμα δουλευουν εκεί που είπες όλα είναι ζάχαρη...
Κοίταξα πάλι τις σελίδες πάντως και οι περισσότεροι αναφέρονται στην γκόμενα με το ροζ μαγιο που στην αρχή φοράει ένα μακρυ σαν φόρεμα. Εγώ λεω για εκείνο το θηρίο με το λεοπαρδαλε τοπάκι και τα ίσια μέχρι τα βυζιά μαλλιά. (άλλο βίντεο) 

Αν δουλευουν όλες εκεί τόσο το καλυτερο!!! Πάλι ρέστοι θα μείνουμε ρε πουστη μου...
 

Επισκέπτης
Δεν υπάρχει πρόβλημα αδερφέ. Αμα δουλευουν εκεί που είπες όλα είναι ζάχαρη...
Κοίταξα πάλι τις σελίδες πάντως και οι περισσότεροι αναφέρονται στην γκόμενα με το ροζ μαγιο που στην αρχή φοράει ένα μακρυ σαν φόρεμα. Εγώ λεω για εκείνο το θηρίο με το λεοπαρδαλε τοπάκι και τα ίδια μέχρι τα βυζιά μαλλιά. (άλλο βίντεο)

Αν δουλευουν όλες εκεί τόσο το καλυτερο!!! Πάλι ρέστοι θα μείνουμε ρε πουστη μου...
Δν νομιζω...μετα την πρωτη σου επισκεψη...θα αναθεωρησεις...κ για το μαγαζι κ για τις υπηρεσιες του..(οι οποιες θα σε αφηναν ρεστο...)!!!!
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ο McLein έχει δίκιο όσον αφορά στις υπηρεσίες του συγκεκριμένου μαγαζιου.

Πήγαινε όμως, μην αρκεστείς στις δικές μας γνώμες.

Και μετά έλα ποστάρισε την εμπειρια σου
 

silkirep

Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2005
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Δν νομιζω...μετα την πρωτη σου επισκεψη...θα αναθεωρησεις...κ για το μαγαζι κ για τις υπηρεσιες του..(οι οποιες θα σε αφηναν ρεστο...)!!!!

Κοίτα, βασικά σημασία έχει να είναι το θηρίο εκεί! Τα άλλα έπονται. Οτι θα πάω είνα σίγουρο. Για πειτε όμως τίποτα για να είμαστε προετοιμασμένοι...Τι εννοείτε? Εχω καιρό να βγω βόλτα, και όταν εβγαινα το Princess δεν το άλλαζα! Αυτό το μαγαζί έχει στοιχειώσει με τα βυζιάς μια Νίκα και τον χορό της Σουζάνας...Ααααχχχ.....
 

siftys

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Συναδελφοι καλησπερα!Αυτο το μωρο που χορευει στο βιντεακι σεξ,ντονερ,γαρδουμπα ειναι ολα τα ευρω..απιστευτη πουτανια,ναζι και ενα κουνημα φωτια..αυτη αν κανει βιζιτες(πολυ πιθανον)εχει χεστει στο ταληρο.πως θα γινει να την φαμε?
 

Επισκέπτης
Συναδελφοι καλησπερα!Αυτο το μωρο που χορευει στο βιντεακι σεξ,ντονερ,γαρδουμπα ειναι ολα τα ευρω..απιστευτη πουτανια,ναζι και ενα κουνημα φωτια..αυτη αν κανει βιζιτες(πολυ πιθανον)εχει χεστει στο ταληρο.πως θα γινει να την φαμε?
Πολυ απλο....πας στην εκπομπη ως θεατης κ λυνονται ολες σου οι αποριες....
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
υφαρχει υφαρχει...ρε τι κακο ειν τουτο.......
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
βαλε στο ψαχτητι του φορουμ τον τιτλο του θεματος που ανοιξες και θα στο βγαλει φιλαρακι..
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
21
Πόντοι
66
μισο λεπτακι να σας πω εγω για je t aime
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom