Νέα

Strippers της εκπομπής je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klopweisser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Δεν είναι θέμα βυζί, και εγώ τον πάτο και το στήσιμο βάζω πρώτα. Απλά δεν μου καθότανε ότι αυτή που είχα πάρει τότε πριβέ που θυμάμαι ως ίδια είχε και τέτοιο βυζί. Αλλά αφού επιβεβαιώνει ο Μακ, καλα θυμάμαι.

Ισως να ειχε κανει μια μικρο-επεμβαση τοτε.....αρχη-αρχη....αλλα μετα ανεβασε τον πηχη ενα νουμερο ακριβως....κ επισης ειχαμε κ στρογγυλοποιηση....!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ισως να ειχε κανει μια μικρο-επεμβαση τοτε.....αρχη-αρχη....αλλα μετα ανεβασε τον πηχη ενα νουμερο ακριβως....κ επισης ειχαμε κ στρογγυλοποιηση....!!!!

υποψιν και το μαλλι της ηταν πολυ μπουκλε τοτε(καλοκαιρι-φθινοπωρο 2004)
 

aspirin

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2005
Μηνύματα
694
Like
18
Πόντοι
6
Είναι κάτι χορεύτριες στη Πάνια εκ των οποίων μία ή οποία με έχει τρελάνει :jerking:.
Μήπως έχετε περισσότερες πληροφορίες? :knockinb:
 

Συνημμένα

  • jetaim.jpg
    jetaim.jpg
    39,5 KB · Εμφανίσεις: 49

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
θα συμφωνησω με τον aspirin τρελο θεμα με καμπυλες
 

elsoon

Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2007
Μηνύματα
40
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
γουσταρω τρελα τετοια κορμια...και παντα ειχα γκομενες τετοιων κυβικων
παρολο που ειμαι αδυνατος 75κιλα για 185 υψος, παντα τις εριχνα
αλλα και σε χορους, πουτανες προτιμω ψηλες και με καπουλια, χειρολαβες
πως το λενε...θελω να πιανω, ΟΚ μην ειναι χοντρη αλλα οσο χρειαζεται
και αυτη ειναι ΤΟΠ
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Πιο κ@υλα ακόμα για τα γούστα σου, είναι ή μιά από τις τρεις αδελφές του καταστήμτος, η μελαχροινή (δ θ ο)
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Τελευταία με τα πυροτεχνήματα της Ανάστασης δεν είναι καλά ο flesh παιδί μου. Αντε να κάνουμε κανα ρεφενέ να παει ο άνθρωπος στον ʼγιο Ράσπουτιν με την Μαριάνα να βρει το φως του (ή να το χάσει τελείως)
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Τελευταία με τα πυροτεχνήματα της Ανάστασης δεν είναι καλά ο flesh παιδί μου. Αντε να κάνουμε κανα ρεφενέ να παει ο άνθρωπος στον ʼγιο Ράσπουτιν με την Μαριάνα να βρει το φως του (ή να το χάσει τελείως)

:grin: :grin: :grin:

Vasoooooooooo :dancing:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
καλημέρα συναγωνιστές....

Εχω φάει κόλλημα μεγάλο με μια μουνίτσα στριπτιτζού που βγαίνει στο jet'aime και φοράει μόνιμα ένα κοντό μαύρο φόρεμα. Δεν είναι μουνάρα αλλα έχει μια πουτανιά όταν χορεύει και πρέπει να έχει και φοβερό βύζο...Παρακαλώ όποιος ξέρει πιο πολλά ή έχει φώτο της να μας δώσει τα φώτα του! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Έχεις απόλυτο δίκιο... τι παιδί είναι αυτο!!! Για πολλά κόλπα... ξέρει κανείς περισσότερες λεπτομέρειες;
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε συναγωνιστή, είναι για πολυ  :bottom:  και  :knockinb: αλλά και :jerking: :jerking: :jerking:

Εχω φάει κόλλημα μεγάλο :uglystupid: :headbang: :headbang: :headbang:
 

markoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
52
Like
38
Πόντοι
0
Έχει και ένα υφάκι το ξέκωλο... υπεράνω... και ας μην είναι κουκλάρα είναι για πάααααααααααααααααρα πολλά... ποιός τη χαίρεται εκεί μέσα...
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
+1000000000000000000000000......αυτο το υφάκι με έχει τρελάνει φίλε συναγωνιστή.....Ψιλο-υπεροπτικό, σε στιλ στο μουνί μου όλα.....μιλάμε για υπέρτατη κάβλα...Αυτή πρέπει να έχει κλείσει πολλά σπίτια!

Απαιχτο ξεκωλάκι.............................
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
:2funny: Έχει ξανααναφερθεί αυτή η κ@ύλα. Depy(Lido). Δουλεύει στο Athens #1 από ότι ειπώθηκε αλλά εγώ τελευταία δεν την έχω προσέξει.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
πιθανόν να έχει αρχίσει high-class βίζιτες καθότι η μικρή οθόνη προσθέτει στο κασέ σου μπόνους.Χρήσιμη η πληροφορία σου πάντως συναγωνιστή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom