Νέα

Strippers της εκπομπής je t'aime

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα klopweisser
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 206
  • Εμφανίσεις 35K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
ʼρα λοιπόν τα θέλει ο ... σου. Γιατί εγώ κοιτάω πρώτα τις καλές (μάλλον)
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
ʼρα λοιπόν τα θέλει ο ... σου. Γιατί εγώ κοιτάω πρώτα τις καλές (μάλλον)

Ίσως να την ψάχνω... Αλλά έχω το εκ γεννετής χαρακτηριστικό να θεωρώ κάθε άνθρωπο καλό κατά βάση.

Ε που θα μου πάει, κάπου θα επιβεβαιωθώ πανηγυρικά...  :uglystupid: :headbang:
 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.482
Like
11
Πόντοι
166
Ίσως να την ψάχνω... Αλλά έχω το εκ γεννετής χαρακτηριστικό να θεωρώ κάθε άνθρωπο καλό κατά βάση.

Ε που θα μου πάει, κάπου θα επιβεβαιωθώ πανηγυρικά...  :uglystupid: :headbang:

Ε αν δεν ήταν έτσι, θα μας ρουφλαγανε τα λεφτά και όχι μόνο;
Την υπογραφή μου peloponisie, την υπογραφή μου
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
συναωνιστες στο επομενο letaime αποφασιστηκε να την περιμενουμε εξω απο το στουντιο ειναι για πολλα ........το ξεκωλο
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Ομιλούμε κύριοι για την υπέρτατη κάβλα....κι αφήστε την κάτω, η γκόμενα είναι δικιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ομιλούμε κύριοι για την υπέρτατη κάβλα....κι αφήστε την κάτω, η γκόμενα είναι δικιά μου!!!!!!!!!!!!!!!!

ʼσε ρε που είν' δικιά σου! Πάμε έξω από το στούντιο, να μας μετρήσει, θα δεις ότι εμένα θα διαλέξει! Ο μαλάκας φαίνεται!

Δεν μπορώ, δεν θέλω να μπω στο τριπάκι της υπογραφής σου leonoro. Αν θα γίνει, που το απεύχομαι, θα πρέπει να είναι γερή η σφαλιάρα... ʼλλωστε, η δεσποινίδα με την καλωσύνη απέχουν παρασάγγας.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Οταν την βλέπω στην τηλεόραση, βλέπω πως με κοιτά προς το μέρος μου :idiot:

Γι' αυτό κομμένα τα πολλά εσύ μαζί της :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:

Την έχω αγαπήσει και θέλω να ανοίξω σπίτι μαζί της. Πιστεύω πως είναι μια καλή κι έξυπνη κίνηση αυτή :jerking: :jerking: :jerking:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Η διαφορά μας είναι ότι εσύ θα της τα λες για να κάνεις πλάκα μπας και την γαμήσεις, ενώ εγώ θα τα εννοώ. Για αυτό σου λέω, ο μαλάκας φαίνεται από χιλιόμετρο.

Ως εκ τούτου, δεν υπάρχει αμφιβολία:
Θα μου δώσει το κορμί της που το θέλω γιατί αλλιώς θα μου κάνει μαύρη τη ζωή μου και θα της τα χώσω εκθω απ'τα δόντια...

Πω πω ζέστη... πω πω κάψιμο.
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Φίλε μου έχεις μηδαμινές ελπίδες να την ρίξεις...Εγώ ξέρω τον τρόπο.

Θα την πάω για γκαζόζα και καταϊφι σε ένα καφενείο που ξέρω στην Πατησίων και με γλυκόλογα και λουλούδια θα την συγκινήσω....

Ενώ εσύ τι έχεις να της προσφέρεις?
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Φίλε μου έχεις μηδαμινές ελπίδες να την ρίξεις...Εγώ ξέρω τον τρόπο.

Θα την πάω για γκαζόζα και καταϊφι σε ένα καφενείο που ξέρω στην Πατησίων και με γλυκόλογα και λουλούδια θα την συγκινήσω....

Ενώ εσύ τι έχεις να της προσφέρεις?

Καλά!!! ʼκου: Τριήμερο Μύκονο της προτείνω επιτόπου, στο σπίτι κολλητού, και καλά ότι είναι δικό μου. Ξαπλώστρες μπροστά μπροστά πάλι λόγω γνωριμιών, στην Ψαρρού και φαί μετά στο namos.
Επιστροφή, λεφτά τέλος έπειτα από Μύκονο, οπότε πουλάω αυτοκίνητο μπαμ μπαμ, κονομάω καμιά 25αρού από 'κει, και για 10-15 μέρες, ζω τον έρωτά μας. Μετά, πάλι κλάψα, "Πως τα κατάφερα πάλι έτσι? Γιατί σε μένα αυτό? Κλαψ,λυγμ, ξύδια, καψούρα, πεζώ 2 στη δουλειά, αν δεν με έχουν απολύσει, είσοδος στο bourdela.com, κατευθείαν σε αυτό το thread με post σιδηρόδρομο όπου ..."Παιδιά, αν γαμιέται με άλλους, παρακαλώ μην το γράψετε γιατί με έχει κάψει η συγκεκριμένη, με έφαγε..." και μπούρου μπούρου...
Αλλά για στάσου ένα λεπτό, κάτι μου θυμίζει αυτό... Α, ναι! Το έχω ξανακάνει!!!
Και η ζωή συνεχίζεται. Πάλι από την αρχή, κλάψα στο σάιτ, απογοήτευση, και δεν μπορώ, να σε ξεχάσω δεν μπορώ... και δως του αμπελοφιλοσοφίες, μελούρα, ώσπου τσουπ ξανασκάει η Ιρίνα στο Ανατολή, πάλι καταθέσεις... αγάπες... υποσχέσεις, εν τω μεταξύ έχω φτάσει 30 χρονών και ακόμα δεν έχω σχέση, έχω να γαμήσω από τότε που πρωτοέγραψα στο σάιτ, έχει βγάλει τρίχες η παλάμη μου και η μυωπία μου έχει πάει στο 13, ο Ολυμπιακός παίρνει ακόμα πρωτάθλημα και ο τζίγγερ φέρνει νέο κόουτς τον Κολλημένο, για να πάω στο Ανατολή, περνάω την μέρά μου τραβώντας μαλακία και πουλώντας το σπέρμά μου μιας και ο γιατρός μου έχει πει ότι χωρίς και τα δύο νεφρά μάλλον δεν ζω για πάνω από 5 λεπτά και το αναβάλλω για το δαχτυλίδι των αρραβώνων, μένω σε χαρτόκουτο στο Χαλάνδρι πάντα για το ΒΠ του θέματος, η Πάνια φέρνει νέο αίμα σε μουσική Θεοδωράκη, και η λεγάμενη εμφανίζεται και αυτή στο ζεταιμ, όπου και την ρίχνει ο Ντουρίμ ο αισθησιακός με ένα τίναγμα των μαλλιών του, εγώ βλέποντας το live, παίρνω την γενναία απόφαση και πυροβολιέμαι, αλλά κάνω διαμπερές τραύμα στο κεφάλι, και αποκτώ μια τρύπα και μια δωρεάν λοβοτομή, οπότε και περνάω το υπόλοιπο της ζωής μου, μακάριος και με τα σάλια να τρέχουν ασύστολα...

Σε κάλυψα???!!!
 

Επισκέπτης
Πελοπα..δεν παιζεσαι αγορι μου..δεν παιζεσαι..με ξερανες παλι..
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Καλά!!! ʼκου: Τριήμερο Μύκονο της προτείνω επιτόπου, στο σπίτι κολλητού, και καλά ότι είναι δικό μου. Ξαπλώστρες μπροστά μπροστά πάλι λόγω γνωριμιών, στην Ψαρρού και φαί μετά στο namos.
Επιστροφή, λεφτά τέλος έπειτα από Μύκονο, οπότε πουλάω αυτοκίνητο μπαμ μπαμ, κονομάω καμιά 25αρού από 'κει, και για 10-15 μέρες, ζω τον έρωτά μας. Μετά, πάλι κλάψα, "Πως τα κατάφερα πάλι έτσι? Γιατί σε μένα αυτό? Κλαψ,λυγμ, ξύδια, καψούρα, πεζώ 2 στη δουλειά, αν δεν με έχουν απολύσει, είσοδος στο bourdela.com, κατευθείαν σε αυτό το thread με post σιδηρόδρομο όπου ..."Παιδιά, αν γαμιέται με άλλους, παρακαλώ μην το γράψετε γιατί με έχει κάψει η συγκεκριμένη, με έφαγε..." και μπούρου μπούρου...
Αλλά για στάσου ένα λεπτό, κάτι μου θυμίζει αυτό... Α, ναι! Το έχω ξανακάνει!!!
Και η ζωή συνεχίζεται. Πάλι από την αρχή, κλάψα στο σάιτ, απογοήτευση, και δεν μπορώ, να σε ξεχάσω δεν μπορώ... και δως του αμπελοφιλοσοφίες, μελούρα, ώσπου τσουπ ξανασκάει η Ιρίνα στο Ανατολή, πάλι καταθέσεις... αγάπες... υποσχέσεις, εν τω μεταξύ έχω φτάσει 30 χρονών και ακόμα δεν έχω σχέση, έχω να γαμήσω από τότε που πρωτοέγραψα στο σάιτ, έχει βγάλει τρίχες η παλάμη μου και η μυωπία μου έχει πάει στο 13, ο Ολυμπιακός παίρνει ακόμα πρωτάθλημα και ο τζίγγερ φέρνει νέο κόουτς τον Κολλημένο, για να πάω στο Ανατολή, περνάω την μέρά μου τραβώντας μαλακία και πουλώντας το σπέρμά μου μιας και ο γιατρός μου έχει πει ότι χωρίς και τα δύο νεφρά μάλλον δεν ζω για πάνω από 5 λεπτά και το αναβάλλω για το δαχτυλίδι των αρραβώνων, μένω σε χαρτόκουτο στο Χαλάνδρι πάντα για το ΒΠ του θέματος, η Πάνια φέρνει νέο αίμα σε μουσική Θεοδωράκη, και η λεγάμενη εμφανίζεται και αυτή στο ζεταιμ, όπου και την ρίχνει ο Ντουρίμ ο αισθησιακός με ένα τίναγμα των μαλλιών του, εγώ βλέποντας το live, παίρνω την γενναία απόφαση και πυροβολιέμαι, αλλά κάνω διαμπερές τραύμα στο κεφάλι, και αποκτώ μια τρύπα και μια δωρεάν λοβοτομή, οπότε και περνάω το υπόλοιπο της ζωής μου, μακάριος και με τα σάλια να τρέχουν ασύστολα...

Σε κάλυψα???!!!

H κοπέλα είναι απλή, δεν είναι συμφεροντολόγα.....Ασε, είμαι μπασμένος σ' αυτά, ξέρω.......Το μόνο που θέλει ειναι ένα λιμανάκι, μια γλυκιά κουβέντα. :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Κοίτα, σου κάνω μια συμφωνία... Την ρίχνεις εσύ, την παντρεύομαι εγώ και σε έχω σύγαμπρο στο σπιτικό μας.
Οπότε ισχύει το ρητό: "Παντρέψου, να γαμήσουμε"
 

Jules_Jordan

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.552
Κριτικές
12
Like
191
Πόντοι
6.055
Οχι φίλε μου, το ξέκωλο δεν το έχω για διαπραγμάτευση.Αλλωστε δεν είναι γυναίκα που πάει με τον έναν και τον άλλον :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Επισκέπτης
για ποια λετε?γι αυτη με τα τατουαζ και την κωλαρα??
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Οχι φίλε μου, το ξέκωλο δεν το έχω για διαπραγμάτευση.Αλλωστε δεν είναι γυναίκα που πάει με τον έναν και τον άλλον :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

ʼλλη συμφωνία λοιπόν, παίρνεις την κοπέλα την καλή εσύ, και 'γω το δικαίωμα στο κόπυραιτ των μαγνητοσκοπήσεων από διάφορες περιπτύξεις.

Είτε το άλλο: Κρατάω το copyright για το reality με θέμα: "Αμάρτησα για μία stripper". Όπου παρακολουθούμε την προσπάθεια του Ιούλιου, του αγωνιστή μας, να κρατήσει τα κεκτημένα από την απολυταρχική πλην τίμια και με αγνή καρδιά νυχτόβια, με αμαρτωλό παρελθόν όμως που την κατατρέχει και θέλει να το ξεχάσει...

Αυτή, μια πεταλουδίτσα της νύχτας, ένα διαμάντι μες στις λάσπες, μια καλή καρδιά που βρέθηκε από ατυχείς συγκυρίες στα δίχτυα της μαφίας. Ένας άνθρωπος που θέλει να ξεχάσει το παρελθόν και να κάνει ένα νέο ξεκίνημα, αλλά ο Κατέλης δεν την αφήνει. Για ψίχουλα, ώστε να ζήσει αξιοπρεπώς, αναγκάζεται να κωλοτρίβεται σε ξιπασμένους καθυστερημένους σαν τον Κολλημένο και τον γυφτοΒας(γνωστός νταβάς ʼνω Λιοσίων και Κολωνίας). Θα τα καταφέρει? Θα βρει τον λευκό πρίγκηπα που θα την πάρει μακριά σε μιαν άλλη ζωή?

Αυτός, παθιασμένος ιδεολόγος του έρωτα. Εμβαθύνει στις νέες τεχνολογίες ώστε να βρει την αγάπη που τόσο λείπει από την ζωή του. Ξάφνου και ενώ αναλώνει τα εγκεφαλικά του κύτταρα βλέποντας ποταπή ελληνική τηλεόραση και προγράμματα που σκοπό έχουν να μειώσουν το πνευματικό μας επίπεδο(μια παγκόσμια συνωμοσία εξυφαίνεται, αλλά αυτό είναι άλλο σίριαλ-παράπλευρο-ώστε να τα κονομήσουμε), βλέπει τυχαία ΤΗΝ οπτασία. Συγκινημένος που αυτό το λουλούδι από την Σιβηρία, καθάρια σαν κρύσταλλος πάγου από την Ανταρκτική, αναγκάζεται να συναναστρέφεται με ανθρωπάρια, παράσιτα κανονικά για τα προς το ζειν, αποφασίζει να καβαλήσει το λευκό του άλογο και ως άλλος Σρεκ να πάρει την πριγκηπέσσα του και να φύγουν μακριά από τον βρώμικο κόσμο της νύχτας.

Θα τα καταφέρουν? Το ζευγάρί μας θα ζήσει τον απόλυτο έρωτα του, βγαίνοντας από το τούνελ της μαφίας ή θα υπερισχύσει ο νόμος της νύχτας και η απέλπιδα προσπάθεια των δύο θα γραφτεί με αίμα?

Δευτέρα εώς Παρασκευή, Ντέπυ είσαι η ζωή μου. Θα χτυπήσω την Σαρίτα εκεί που πονάει...

ʼσε που ανοίγει ένας νέος κόσμος προιόντων. Μπλουζάκια με κολώνα πάνω και το σήμα του έρωτα. Κόκα Κόλα stripped, "τι ωραία που θα 'ταν να έχεις όλα τα καλά χωρίς τα κακά? Π.χ. strippers χωρίς τα δάνεια!"  Κρέμες αποτρίχωσης.... "Πάντα απορούσατε πως γίνεται αυτές οι ξετσίπωτες να έχουν δέρμα σαν κωλομέρι μωρού... Ήρθε η λύση στις απορίες σας... Strippoline από την L'oreal. Και το ρεμάλι ο άντρας σας, ποτέ δεν θα ξαναπεράσει από την τρισκατάρατη Συγγρού!"
Όργανο - κολώνα προσωπικός γυμναστής. Ποιο power plate? Θες να γίνεις σαν την Μαρίνα? Με 20 λεπτά την ημέρα και σε διάστημα 2 μηνών σας εγγυώμαστε ότι θα χτυπάτε περισσότερους φραπέδες από το μπάζο.

Μέσα?
 

Επισκέπτης
Ασχετο με την εκπομπη je t'aime, αλλα σχετικο με strippers στην τηλεοραση..Εχθες βραδυ κανοντας ζαπιν, ειδα στην εκπομπη 'ΑΝΝΑ" στον ΑΝΤ1, σκηνη γυρισμενη μεσα στο Baby Gold, και τις Ειτζελ και Καθυ να χορευουν με τους "κομπαρσους" πελατες..
 

Επισκέπτης
Ασχετο με την εκπομπη je t'aime, αλλα σχετικο με strippers στην τηλεοραση..Εχθες βραδυ κανοντας ζαπιν, ειδα στην εκπομπη 'ΑΝΝΑ" στον ΑΝΤ1, σκηνη γυρισμενη μεσα στο Baby Gold, και τις Ειτζελ και Καθυ να χορευουν με τους "κομπαρσους" πελατες..
Παει καιρος που το εχω πετυχει....

Απ'ολες τις κοπελες την Αννουλα προτιμω....

:):):):):):):):):):):):):)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom