Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
455
Πόντοι
280
Έχω φτιαχτεί για το δίδυμο Λία - Βερονικα με βάση την κριτική ενός συναγωνιστή.
Νομίζω παλιότερα είχα διαβάσει κ για άλλο δίδυμο με χημεία.. μιας και παρολο που ειναι επαγγελματιες η χημεια ειναι το πιο σημαντικο. Εχει κανένας εικόνα?
Η Λία δίνει πόνο σε μασάζ σε σώμα, ενώ Βερόνικα θα αναλάβει πόδια. Υπέροχο διπλό στοματικό, με κάθε μία εκατέρωθεν να βλέπεις τα στόματά τους να πηγαίνουν ταυτόχρονα πάνω κάτω. Και εναλλαγές, μία η μία κορμό μία η άλλη μπάλες. Γλωσσόφιλα μεταξύ τους, αιδοιολειχίες η μία στην άλλη. Σεξ δεν κατάφερα να φτάσω, έφυγαν στο κωλαράκι της Βερόνικας.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Όχι είναι μοιρασμένοι οι ρόλοι γιατί έχουν αρκετες ώρες μαζί.....η Βερονικα είναι λίγο πιο ερωτική, η Λια πιο σκληρή παιχτρια. Το άλλο δίδυμο που ειχα προτείνει εγω Βερονικα-Μελίνα δεν παιζει αφου η Μελίνα σταμάτησε.....γενικά υπάρχουν και άλλοι συνδυασμοί αλλα ο παραπάνω είναι χωρίς ρίσκο απο την ώρα που μπορει καποιος να τις ....μανουβράρει.....
Αλλιως κάτσε πιες το ουισκάκι σου παρακολούθησε το σόου και ολα καλά ....και αυτο παιζει....
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281
Όχι είναι μοιρασμένοι οι ρόλοι γιατί έχουν αρκετες ώρες μαζί.....η Βερονικα είναι λίγο πιο ερωτική, η Λια πιο σκληρή παιχτρια. Το άλλο δίδυμο που ειχα προτείνει εγω Βερονικα-Μελίνα δεν παιζει αφου η Μελίνα σταμάτησε.....γενικά υπάρχουν και άλλοι συνδυασμοί αλλα ο παραπάνω είναι χωρίς ρίσκο απο την ώρα που μπορει καποιος να τις ....μανουβράρει.....
Αλλιως κάτσε πιες το ουισκάκι σου παρακολούθησε το σόου και ολα καλά ....και αυτο παιζει....
Ωραίος!
Είναι κρίμα που δεν έχει πουθενά φωτογραφίες των κοριτσιών αν και με τόσο καλά λόγια που λέγονται θα αξίζουν τον κόπο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Ωραίος!
Είναι κρίμα που δεν έχει πουθενά φωτογραφίες των κοριτσιών αν και με τόσο καλά λόγια που λέγονται θα αξίζουν τον κόπο.
Αν σου δημιουργήθηκε η εντυπωση ότι θα δεις μοντέλα .....ξέχασε το! Για το σερβις μιλάμε. ...η Λια είναι πολυ προσεγμένη μιλφ με σωμα τριαντάρας χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και η Βερονικα ακολουθεί. Καλύτερα δες και μεμονωμένες κριτικές για κάθε μια.....
Θα δεις πιο μοντελε στο μαγαζι π.χ. Παολα αλλα γι αυτο που ρωτάς αυτη είναι η δίκη μου πρόταση....Λια-Βερονικα. Πάρε ένα τηλ πρώτα μην λείπει καμμία διακοπές....για την Λια λεω...η Βερονικα εκεί είναι...
 

pa-poutsis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2014
Μηνύματα
147
Κριτικές
5
Like
227
Πόντοι
281
Αν σου δημιουργήθηκε η εντυπωση ότι θα δεις μοντέλα .....ξέχασε το! Για το σερβις μιλάμε. ...η Λια είναι πολυ προσεγμένη μιλφ με σωμα τριαντάρας χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας και η Βερονικα ακολουθεί. Καλύτερα δες και μεμονωμένες κριτικές για κάθε μια.....
Θα δεις πιο μοντελε στο μαγαζι π.χ. Παολα αλλα γι αυτο που ρωτάς αυτη είναι η δίκη μου πρόταση....Λια-Βερονικα. Πάρε ένα τηλ πρώτα μην λείπει καμμία διακοπές....για την Λια λεω...η Βερονικα εκεί είναι...
Είσαι ωραίος!
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Λια την τελευταια φορα παιδια ηταν απιστευτη.... κανει και ενα τρελο ρουφηγμα, λες και προσπαθει να σου ρουφηξει τα αρχιδια απο το καυλι.... απιστευτη πραγματικα. και παντα περιποιημενη, χτενισμενη,βαμμενη.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.299
Πόντοι
1.446
Η Λία δίνει πόνο σε μασάζ σε σώμα, ενώ Βερόνικα θα αναλάβει πόδια. Υπέροχο διπλό στοματικό, με κάθε μία εκατέρωθεν να βλέπεις τα στόματά τους να πηγαίνουν ταυτόχρονα πάνω κάτω. Και εναλλαγές, μία η μία κορμό μία η άλλη μπάλες. Γλωσσόφιλα μεταξύ τους, αιδοιολειχίες η μία στην άλλη. Σεξ δεν κατάφερα να φτάσω, έφυγαν στο κωλαράκι της Βερόνικας.
Αξίζει η δοκιμή δηλαδή???
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.865
Κριτικές
1
Like
3.299
Πόντοι
456
Αξίζει η δοκιμή δηλαδή???
Yes.

Αν είναι στα κέφια τους θα δεις και θα ζήσεις τσόντα.

Υπ' όψιν ότι τις βρίσκεις δύσκολα ελεύθερες και τις δύο.

Με την επιφύλαξη ότι έχω να πάω δυο τρία χρόνια.
 

pastelios

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.365
Κριτικές
15
Like
5.299
Πόντοι
1.446
Yes.

Αν είναι στα κέφια τους θα δεις και θα ζήσεις τσόντα.

Υπ' όψιν ότι τις βρίσκεις δύσκολα ελεύθερες και τις δύο.

Με την επιφύλαξη ότι έχω να πάω δυο τρία χρόνια.
Δεν μπορώ να του κάνω τηλεφωνικά???
 

Henry Jekyll

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιαν 2023
Μηνύματα
27
Κριτικές
6
Like
455
Πόντοι
280

bakalis11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2014
Μηνύματα
22
Κριτικές
21
Like
242
Πόντοι
290
Πρέπει να δοκιμάσεις Βερονικα με Ζαννα πιστεύω ταιριάζουν καλύτερα σε σχέση με Λια.
 

jojo1972

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2024
Μηνύματα
60
Κριτικές
1
Like
252
Πόντοι
20
Καλημερες τυποι έχει κανείς εμπειρία με την μαυρουλα naomi νομίζω.. Ευχαριστω
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.181
Πόντοι
2.257
Μπαίνει η ζανα ακόμη;
Καλησπέρα φίλε. Στην προ δωδεκαμηνου επίσκεψη μου στο ίδρυμα, η Βερόνικα με πληροφόρησε ότι η Ζάνα έχει σταματήσει. Τώρα, αν έχει μεσολαβήσει κάποια νεότερη εξέλιξη... ίδωμεν.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.911
Κριτικές
67
Like
3.938
Πόντοι
4.130
Αυτη η ιστορία εχει τελειώσει.....σκεφτείτε κατι άλλο.....
Η Άννα επέστρεψε για τους φίλους της....
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.998
Κριτικές
37
Like
5.718
Πόντοι
5.595
Μονικα τελοs εποχηs. Μεσα στη καταθλιψη, δε γουσταρει να κανει σεξ, μονο μασαζ, το αποφευγει φουλ για 2η φορα και την 1 με αγγαρεια το βλεπειs στο προσωπο τηs. Τελοs για μενα. Οποιοs ειναι εμπειροs μπορει να το καταλαβει πολυ ανετα
Πολύ περίεργο αυτό που γράφεις. Όσες φορές έχω πάει στο συγκεκριμένο ελαιοτριβείο, τις περισσότερες, αν όχι όλες, πέρασα με τη Μόνικα. Όταν έφευγα ήμουν "άλλος άνθρωπος"! Το μασάζ αλλά και το σεξ ήταν υπέροχα. Τι να άλλαξε άραγε; Μου κάνει εντύπωση...
 

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
88
Κριτικές
2
Like
234
Πόντοι
0
Πολύ περίεργο αυτό που γράφεις. Όσες φορές έχω πάει στο συγκεκριμένο ελαιοτριβείο, τις περισσότερες, αν όχι όλες, πέρασα με τη Μόνικα. Όταν έφευγα ήμουν "άλλος άνθρωπος"! Το μασάζ αλλά και το σεξ ήταν υπέροχα. Τι να άλλαξε άραγε; Μου κάνει εντύπωση...
Καποτε φιλε,τωρα ειναι οπως τα λεει το παλικαρι,καλυτερα ας βγει στην συνταξη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom