Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Ηταν ανοιχτό το μαγαζι το Σάββατο? Στις 11 δεν απαντούσε κανεις στο τηλέφωνο....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Όλες βγαίνουν μια χαρα, δεν καταλαβαινω το σχόλιο του φίλου ότι καποια θα κρύψει μια αλλη....πως να την κρύψει?
Αν μπεις και ρωτήσεις μπορει να μην σου πει αλλα στο σαλόνι δεν μπορει να μην βγει...συνήθως βγαίνουν ακόμη και αν έχουν ραντεβου και στο λενε
Συνάδελφε με όλο το σεβασμό έχω πάει 7 φορές από τότε που ξανάνοιξε (κατά μέσο όρο μία φορά το μήνα) σε διαφορετικές ώρες και μέρες. Το ρόστερ είναι πάντα περιορισμένο. 3-4 βγαίνουν κάθε φορά.

Και πλην Αλίνας το καλοκαίρι καμία καινούρια. Ούτε Ειρήνη, ούτε Αλεξάνδρα, ούτε Λίζα, ούτε Βαλέρια, ούτε Αλέξια. Ούτε τη Ζωή παρότι δεν αμφισβητώ ότι γύρισε.

Γνώμη μου είναι ότι το μαγαζί έχει βαλτώσει μετά την καραντίνα. Καμία σχέση με τα παλιά που παρουσιαζόταν διψήφιος αριθμός κορασίδων.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
34
Like
3.855
Πόντοι
4.365
Συνάδελφε με όλο το σεβασμό έχω πάει 7 φορές από τότε που ξανάνοιξε (κατά μέσο όρο μία φορά το μήνα) σε διαφορετικές ώρες και μέρες. Το ρόστερ είναι πάντα περιορισμένο. 3-4 βγαίνουν κάθε φορά.

Και πλην Αλίνας το καλοκαίρι καμία καινούρια. Ούτε Ειρήνη, ούτε Αλεξάνδρα, ούτε Λίζα, ούτε Βαλέρια, ούτε Αλέξια. Ούτε τη Ζωή παρότι δεν αμφισβητώ ότι γύρισε.

Γνώμη μου είναι ότι το μαγαζί έχει βαλτώσει μετά την καραντίνα. Καμία σχέση με τα παλιά που παρουσιαζόταν διψήφιος αριθμός κορασίδων.

Το ρόστερ είναι μεγαλύτερο, αλλά δεν βγαίνουν όλες. Εγώ σε καταδρομή Νοέμβριο μου πρότεινε η κοπέλα που πήρα να κάνουμε διπλό με Λία. Σε ερώτηση μου αν είναι ελεύθερη (ΔΕΝ εμφανίστηκε στη παρέλαση), μου είπε βεβαίως...

Τα συμπεράσματα δικά σας
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Συνάδελφε με όλο το σεβασμό έχω πάει 7 φορές από τότε που ξανάνοιξε (κατά μέσο όρο μία φορά το μήνα) σε διαφορετικές ώρες και μέρες. Το ρόστερ είναι πάντα περιορισμένο. 3-4 βγαίνουν κάθε φορά.

Και πλην Αλίνας το καλοκαίρι καμία καινούρια. Ούτε Ειρήνη, ούτε Αλεξάνδρα, ούτε Λίζα, ούτε Βαλέρια, ούτε Αλέξια. Ούτε τη Ζωή παρότι δεν αμφισβητώ ότι γύρισε.

Γνώμη μου είναι ότι το μαγαζί έχει βαλτώσει μετά την καραντίνα. Καμία σχέση με τα παλιά που παρουσιαζόταν διψήφιος αριθμός κορασίδων.
Δυστυχώς έτσι είναι.....η ωμή πραγματικότητα
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.581
Πόντοι
5.060
Το ρόστερ είναι μεγαλύτερο, αλλά δεν βγαίνουν όλες. Εγώ σε καταδρομή Νοέμβριο μου πρότεινε η κοπέλα που πήρα να κάνουμε διπλό με Λία. Σε ερώτηση μου αν είναι ελεύθερη (ΔΕΝ εμφανίστηκε στη παρέλαση), μου είπε βεβαίως...

Τα συμπεράσματα δικά σας
Και τι λόγο έχουν άραγε να μην τις εμφανίζουν όλες;
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
Και τι λόγο έχουν άραγε να μην τις εμφανίζουν όλες;
το πρόβλημα δεν είναι αυτό φίλτατε....το πρόβλημα είναι ότι εμφανισιακά πάσχουν οι πλείστες(σχεδόν όλες πλην 1-2 εξαιρέσεων) των κορασίδων.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Και τι λόγο έχουν άραγε να μην τις εμφανίζουν όλες;
Μία περίπτωση είναι να έχει μεταφερθεί η τεχνογνωσία του Λαγουμιτζή 23.

Εκεί όποτε πάω μόνο 3 εμφανίζονται.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
το πρόβλημα δεν είναι αυτό φίλτατε....το πρόβλημα είναι ότι εμφανισιακά πάσχουν οι πλείστες(σχεδόν όλες πλην 1-2 εξαιρέσεων) των κορασίδων.
Εμφανίσιμες έχει. Άννα, Ζωή, Μαρία, Μόνικα, Ιζαμπέλα, Ελένη. Δεν τις λες άσχημες.

Αν είναι όλες εκεί. Γιατί κάποιες έχω καιρό να τις δω.

Τώρα διάβασα στο νήμα της Ζωής ότι είναι στο δικό της χώρο κι όχι στο Σ29.
 

theScientist

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2016
Μηνύματα
271
Κριτικές
1
Like
222
Πόντοι
1
Ο Σόφη εδώ είναι αυτόν το καιρό;
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Συνάδελφε με όλο το σεβασμό έχω πάει 7 φορές από τότε που ξανάνοιξε (κατά μέσο όρο μία φορά το μήνα) σε διαφορετικές ώρες και μέρες. Το ρόστερ είναι πάντα περιορισμένο. 3-4 βγαίνουν κάθε φορά.

Και πλην Αλίνας το καλοκαίρι καμία καινούρια. Ούτε Ειρήνη, ούτε Αλεξάνδρα, ούτε Λίζα, ούτε Βαλέρια, ούτε Αλέξια. Ούτε τη Ζωή παρότι δεν αμφισβητώ ότι γύρισε.

Γνώμη μου είναι ότι το μαγαζί έχει βαλτώσει μετά την καραντίνα. Καμία σχέση με τα παλιά που παρουσιαζόταν διψήφιος αριθμός κορασίδων.
Το Σάββατο στις 11:30 Μονικα, Λια, Μαρία, Ελένη ελεύθερες και 4 στα δωμάτια, Άννα ρεπό. Κοντα στο διψήφιο....
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Το Σάββατο στις 11:30 Μονικα, Λια, Μαρία, Ελένη ελεύθερες και 4 στα δωμάτια, Άννα ρεπό. Κοντα στο διψήφιο....
Αν οι 4 που ήταν σε δωμάτια ήταν Βερόνικα, Άντζελα, Ιζαμπέλα και Σόφη μιλάμε για το βασικό ρόστερ τα τελευταία χρόνια χωρίς καμία καινούρια.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Αν οι 4 που ήταν σε δωμάτια ήταν Βερόνικα, Άντζελα, Ιζαμπέλα και Σόφη μιλάμε για το βασικό ρόστερ τα τελευταία χρόνια χωρίς καμία καινούρια.
Την Ιζαμπέλα την ειδα που έμπαινε σε δωματιο και μάλιστα πιο αδυνατισμένη και όμορφη απο ποτε. Για τις άλλες δεν ειμαι σιγουρος αλλα Βερονικα και Σόφη είναι σχεδόν σίγουρες....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Επιλογή Μονικα γιατί ειχα μια ανάγκη για μασαζ και πρέπει να πω ότι μου έκανε το καλυτερο μασαζ απο ποτε σε τέτοιους χώρους. Επιπεδο σπα!
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Το μαγαζι δουλειει με «πελάτες»
Επιλογή Μονικα γιατί ειχα μια ανάγκη για μασαζ και πρέπει να πω ότι μου έκανε το καλυτερο μασαζ απο ποτε σε τέτοιους χώρους. Επιπεδο σπα!
Το μασάζ το εχει
Και το προγραμμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Την Ιζαμπέλα την ειδα που έμπαινε σε δωματιο και μάλιστα πιο αδυνατισμένη και όμορφη απο ποτε. Για τις άλλες δεν ειμαι σιγουρος αλλα Βερονικα και Σόφη είναι σχεδόν σίγουρες....
αν και βυζι μεγάλο και κρέμεται…
Ειναι ομως νέα !!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Το μαγαζι δουλειει με «πελάτες»

Το μασάζ το εχει
Και το προγραμμα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αν και βυζι μεγάλο και κρέμεται…
Ειναι ομως νέα !!!
Συμβαίνει σε αρκετες που χάνουν απότομα πολλα κιλά.....
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Επειδή παω σχεδόν πάντα στοχευμένα και με τηλ. σπάνια μένω στο σαλόνι, όποτε δεν έχω δει την Άντζελα, καμμία εμπειρία κανεις?
 

Gk519

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2021
Μηνύματα
4
Like
6
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από τον εν λόγω κατάστημα πριν λίγο και διαλεξα πρόγραμμα μιας ώρας 80€.Εχοντας ξεκινήσει το μασάζ εδώ και ώρα μου λέει η κορασίδα δε κάνουμε σεξ εδώ μόνο μασάζ και δε ξέρω τι έχεις ξανακάνει και με ποια κοπέλα.Περνοντας έξω μιλάω με το το κισε και μου λέει εμείς εδώ κάνουμε μόνο μασάζ.
Τι φάση μάγκες έχω ξαναπάει ξαναγαμησει στο εν λόγω καταστήμα
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
Καλησπέρα παιδιά πέρασα από τον εν λόγω κατάστημα πριν λίγο και διαλεξα πρόγραμμα μιας ώρας 80€.Εχοντας ξεκινήσει το μασάζ εδώ και ώρα μου λέει η κορασίδα δε κάνουμε σεξ εδώ μόνο μασάζ και δε ξέρω τι έχεις ξανακάνει και με ποια κοπέλα.Περνοντας έξω μιλάω με το το κισε και μου λέει εμείς εδώ κάνουμε μόνο μασάζ.
Τι φάση μάγκες έχω ξαναπάει ξαναγαμησει στο εν λόγω καταστήμα

σημερα γράφτηκες συναγωνιστή;;;!!!!

Στις 15:00 η εγγραφή στις 17:00 το ποστάρισμα

αντε και καλορίζικος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom