Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

nickpar

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2009
Μηνύματα
461
Κριτικές
2
Like
1
Πόντοι
1
η σονια δινει το κωλαρακι τησ η ακομα??λεω να περασω το απογευμα να την περιποιηθω
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
πολυ γλυκαναλατη η αλβανις Σονια
φυλαει την οπισθεν παρθενια ως κορην οφθαλμου
 

graziano

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2009
Μηνύματα
153
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
συναδελφοι αν παο στο εν λογο μαγαζι για πρωτη φορα..θα γαμησω η μπα?πειτε μου στα σιγουρα αν ειναι για μασαζ του κολου παο και αλλου..ευχαριστω!
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.130
Κριτικές
491
Like
37.439
Πόντοι
41.447
συναδελφοι αν παο στο εν λογο μαγαζι για πρωτη φορα..θα γαμησω η μπα?πειτε μου στα σιγουρα αν ειναι για μασαζ του κολου παο και αλλου..ευχαριστω!

εαν πας πρώτη φορα και δεν σε γνωρίζουν/δεν πας συστημενος απο πελάτη, πολύ δυσκολα θα πάρεις φουλ πρόγραμμα, εαν οχι αδύνατον...
απο την 2η, 3η επισκεψη θα φας καλα
το ίδιο συμβάινει και στα περισσότερα μαγαζιά του είδους...
 

SinBarr

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.279
Κριτικές
18
Like
197
Πόντοι
5.775
συναδελφοι αν παο στο εν λογο μαγαζι για πρωτη φορα..θα γαμησω η μπα?πειτε μου στα σιγουρα αν ειναι για μασαζ του κολου παο και αλλου..ευχαριστω!

Την μία και μοναδική φορά που πήγα στο ίδρυμα -αρχές Αυγούστου- η Σόνια μου έψησε τη 'ζόλα πανεύκολα. Και είμαι και σχετικά άπειρος στις μασαζοκαταστάσεις...

Στην αρχική ανάκριση της Ζάνας, όμως, έδειξα ότι έχω προϋπηρεσία σε ανάλογα ιδρύματα. Κάνε το ίδιο και δεν θα χάσεις.
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Την μία και μοναδική φορά που πήγα στο ίδρυμα -αρχές Αυγούστου- η Σόνια μου έψησε τη 'ζόλα πανεύκολα. Και είμαι και σχετικά άπειρος στις μασαζοκαταστάσεις...


Ναι, γενικά το μαγαζί είναι μπουρδέλο και ως τέτοιο θα πρέπει να το αντιμετωπίζει κανείς, ακόμα και όταν πηγαίνει για 1η φορά. Χαμηλοί τόνοι μεν, αλλά ήρθα για να φάω δε.

Τα μαγαζιά της περιοχής εκεί, Στουρνάρη, Σολωμού, Πατησίων κ.λπ., είναι όλα ίδια. Μασάζ μέτριο, άμα είσαι τυχερός, μπριζόλα αμέσως, άμα είσαι άτυχος στην επόμενη επίσκεψη, έντονο αλβανικό στοιχείο, γενικά low-cult καταστάσεις.

 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.911
Πόντοι
266
εαν πας πρώτη φορα και δεν σε γνωρίζουν/δεν πας συστημενος απο πελάτη, πολύ δυσκολα θα πάρεις φουλ πρόγραμμα, εαν οχι αδύνατον...
απο την 2η, 3η επισκεψη θα φας καλα
το ίδιο συμβάινει και στα περισσότερα μαγαζιά του είδους...

...ΜΥΘΟΣ...σε ΟΛΑ τα περιξ του κέντρου μαγαζιά τρως με την πρώτη...αρκει να είσαι ήρεμος...Αν σε ρωτούν αν έχεις ξαναπάει τους λές "όχι αλλα έχω πάει σε όλα εδώ γύρω...είπα να δοκιμάσω και εσάς"...
Αυτό τους δείχνει: α) ότι ξέρεις τι παίζει αφού όλα είναι μπριζολάδικα β) ότι ζητάς κι απ αυτούς το ίδιο. γ) ότι δεν τους έχεις ανάγκη και αν δε σου σερβίρουν μπριζόλα θα πας αλλού...ΔΕΝ τους συμφέρει να χάνουν πελάτες τέτοιες εποχές.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
συναδελφοι αν παο στο εν λογο μαγαζι για πρωτη φορα..θα γαμησω η μπα?πειτε μου στα σιγουρα αν ειναι για μασαζ του κολου παο και αλλου..ευχαριστω!
Το μασσαζ σε αυτα τα μαγαζια ειναι μεταξυ κωλου και μουνιου... :2funny: Τωρα πιστευω οτι οι 9 στους 10 που πανε σε αυτα τα μαγαζια παντα τρωνε με την πρωτη φορα. Τωρα αν εισαι ο 1 ατυχος τι να σου κανω. Εγω παντως παντα ημουνα απο τους τυχερους 9. Ποτε βεβαια δεν καθησα να συζητησω η να παζαρεψω οτιδηποτε με την σεριφισσα. Απο τα πολυ παλια τα χρονια τοτε που οι κοπελες κανανε κανονικο μασσαζ και οτι προεκυπτε μετα προεκυπτε κατοπιν διαπραγματευσεων με την κοπελα εχω μαθει να διαπραγματευομαι μονον με τις κοπελες και μαλιστα κατα την διαρκεια του μασσαζ και οχι πριν απο αυτο. το μονο που ζηταω απο πριν ειναι οτι αφου μου κανει αθλητικο μασσαζ μετα θελω και λιγο αισθησιακο. Τωρα οσον αφορα την ανακριση της πρωτης φορας οπως και ο ανατολγαμι ετσι και εγω λεω οτι εχω παει σχεδον σε ολα και αναφερω ειδικα ενα που ξερω οτι ειναι γνωστο μπριτζολαδικο. Καπακι πεφτει συνηθως η ερωτηση με ποια κοπελα εκανα απο εκει μεσα μασσαζ. Αναφερω την πιο παλια και την πιο γνωστη στο μπριτζολιασμα. Συνηθως ακολουθει η ερωτηση τι προγραμμα σου εκανε αυτη η κοπελα. Η απαντηση μου ειναι οτι δεν μπορω να σου πω γιατι δεν θελω να εκθεσω το μαγαζι και την κοπελα. Ετσι και εχεμυθος δειχνω οτι ειμαι και την δουλεια μου κανω.ολα αυτα βεβαια με βασικοτερη προυποθεση οτι δεν θα παω αγχωμενος και με απαιτησεις με το ζορι και καλα οτι πρεπει να γαμησω.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Και κατι ακομα. Απορω λιγο με τους συναγωνιστες που θελουν να πανε σε ενα μαγαζι και θελουν να ειναι σιγουροι 110% οτι θα φανε μπριτζολα. Χανεται ολη η μαγεια :grin: (οση ελαχιστη εχει απομεινει) του απροσμενου. Ασ παμε οντας σιγουροι κατα 90% για να βαζουμε και λιγο την φαντασια μας να δουλευει και να μας εξιταρει και λιγο τον ερωτισμο μας το αν θα φαμε η οχι.
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
επίσκεψη στο εν λόγω ύδριμα με επιλογή αδριάννα, λεπτουλα με πεταχτο λοκό και σφιχτή τρυπούλα ....πίσω, για μια ακόμη φορά τρελό πίσω-γλέντι :fuck1: με +20 νορμαλ χρεωση και να ΓΑΜΑΣ και να φωναζει.........
αυτό το γκομενακι με  :dancing:εξιταρει!!! :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Μια Άννα πολωνέζα που δούλευε εκεί έφυγε;
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Claudia μονο :rockon:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
η Σουζανα ρε παιδια τι εγινε ???
 

k-king

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2009
Μηνύματα
178
Κριτικές
6
Like
6
Πόντοι
1
επίσκεψη στο εν λόγω ύδριμα με επιλογή αδριάννα, λεπτουλα με πεταχτο λοκό και σφιχτή τρυπούλα ....πίσω, για μια ακόμη φορά τρελό πίσω-γλέντι :fuck1: με +20 νορμαλ χρεωση και να ΓΑΜΑΣ και να φωναζει.........
αυτό το γκομενακι με  :dancing:εξιταρει!!! :rockon: :rockon: :rockon: :dancing: :dancing:


καλο δεν λεω....χανει στη μαπα πολυ..κερδιζει στο κωλο....
δαγκωνει και παρα πολυ ομως το αλβανικο το σκυλι.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom