Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη ξανά στο ίδρυμα.
Στην πόρτα κλασσικά η Ζάνα.
Στην πασσαρέλα η Μαρία (νομίζω αδυνάτισε), η Αντριάνα, η Ελένη και η Κλαούντια.
Πήρα την τελευταία.
Δηλώνει 19χρονη από Αρμενία, ξέρει ελάχιστα ελληνικά, αλλά κατέχει την διεθνή γλώσσα του σεξ.
Σκούρα μαλλιά, λευκό δέρμα, ωραίος πισινός (που δεν προσφέρεται, λεπτομέρειες κατωτέρω).
Με εγκατέστησαν στο δωμάτιο με την ντουζιέρα.
Κάποια στιγμή και ενώ έκανα μπάνιο, την βλέπω και μπαίνει μέσα και μένει με τα εσώρουχα (συνήθως οι θεραπεύτριες μπαίνουν μετά το ντουζ).
Όταν βγήκα από το ντουζ, έριξε και κάποια βλέμματα προς τα κάτω κάτι που με έφτιαξε αναμφίβολα.
Από μασάζ, ρίχνει πολύ λάδι και χάνεται η αίσθηση της επαφής με τα χέρια της.
Εκτός αυτού, αν και κάνει κάποιες βασικές κινήσεις, πρέπει να μάθει περισσότερα (δείχνει πρόθυμη).
Η αλήθεια είναι ότι αυτή την φορά δεν πήγα για μασάζ, αλλά για άλλη δουλειά και έτσι δεν με ένοιαξε.
Κατά τα λοιπά, όμορφο σώμα, χαμογελαστό πορσωπάκι, καλή στα περαιτέρω, όλα με προφυλάξεις (όπως άλλωστε επιβάλλω και εγώ), όχι όμως ιδιαίτερα στενή, χωρίς αυτό να είναι πρόβλημα.
Κάποια στιγμή, διερευνητικά, λοξοδρόμησα ελάχιστα (προς στενότερη είσοδο) και η απάντηση ήρθε στα αγγλικά "ΝΟ".
Γενικά καλή εμπειρία.
Δεν πρέπει να είναι όμως 19 και καλύτερα γιατί δεν γουστάρω τόσο μικρές ηλικίες.
Μόλις τελειώσαμε μπήκε πρώτη για μπάνιο.
Τιμολόγιο το γνωστό.


 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.451
Κριτικές
36
Like
38.034
Πόντοι
18.565
Εχει παρει κανεις Ζανα και θεια Ελενη σε διπλο; Και αν ναι αποδιδουν τα ιδια που αποδιδουν η καθε μια ξεχωριστα :pipa2: :zfuck: :kissass: ; η η μια ντρεπεται την αλλη;
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
Εχει παρει κανεις Ζανα και θεια Ελενη σε διπλο; Και αν ναι αποδιδουν τα ιδια που αποδιδουν η καθε μια ξεχωριστα :pipa2: :zfuck: :kissass: ; η η μια ντρεπεται την αλλη;
πολυ καλη ερωτηση , θα ηθελα να μαθω και εγω
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.253
Κριτικές
4
Like
1.911
Πόντοι
266


Εχει παρει κανεις Ζανα και θεια Ελενη σε διπλο; Και αν ναι αποδιδουν τα ιδια που αποδιδουν η καθε μια ξεχωριστα :pipa2: :zfuck: :kissass: ; η η μια ντρεπεται την αλλη;

...ΜΕΓΑΛΟ ρίσκο...ΔΕΝ ξέρεις αν θα βγεις ζωντανός απ το δωμάτιο...
 
OP
OP
A

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.462
Κριτικές
61
Like
42.654
Πόντοι
22.785
Το δεύτερο νομίζω......, γι'αυτό, πάρε και κάποιον κολλητό σου μαζί, να συνδράμει την προσπάθειά σου..... :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Tώρα πού τό άνέφερες , δέν πάμε καμια τσάρκα για μιά 4άδα ??????????
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
δεν ξερω τι λετε αλλα η φιλη μας Ζανα πρεπει να βαλει τα δυνατα της για τη Σουζανα . PLease get it back Suzana :rockon:
 

mgmans

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2005
Μηνύματα
587
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
2.935
εγω παντος ψηνωμαι για αυριο
 

patos1111

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Οκτ 2008
Μηνύματα
771
Κριτικές
13
Like
1.217
Πόντοι
3.135
Επίσκεψη ξανά στο ίδρυμα.
Στην πόρτα κλασσικά η Ζάνα.
Στην πασσαρέλα η Μαρία (νομίζω αδυνάτισε), η Αντριάνα, η Ελένη και η Κλαούντια.
Πήρα την τελευταία.
Δηλώνει 19χρονη από Αρμενία, ξέρει ελάχιστα ελληνικά, αλλά κατέχει την διεθνή γλώσσα του σεξ.
Σκούρα μαλλιά, λευκό δέρμα, ωραίος πισινός (που δεν προσφέρεται, λεπτομέρειες κατωτέρω).
Με εγκατέστησαν στο δωμάτιο με την ντουζιέρα.
Κάποια στιγμή και ενώ έκανα μπάνιο, την βλέπω και μπαίνει μέσα και μένει με τα εσώρουχα (συνήθως οι θεραπεύτριες μπαίνουν μετά το ντουζ).
Όταν βγήκα από το ντουζ, έριξε και κάποια βλέμματα προς τα κάτω κάτι που με έφτιαξε αναμφίβολα.
Από μασάζ, ρίχνει πολύ λάδι και χάνεται η αίσθηση της επαφής με τα χέρια της.
Εκτός αυτού, αν και κάνει κάποιες βασικές κινήσεις, πρέπει να μάθει περισσότερα (δείχνει πρόθυμη).
Η αλήθεια είναι ότι αυτή την φορά δεν πήγα για μασάζ, αλλά για άλλη δουλειά και έτσι δεν με ένοιαξε.
Κατά τα λοιπά, όμορφο σώμα, χαμογελαστό πορσωπάκι, καλή στα περαιτέρω, όλα με προφυλάξεις (όπως άλλωστε επιβάλλω και εγώ), όχι όμως ιδιαίτερα στενή, χωρίς αυτό να είναι πρόβλημα.
Κάποια στιγμή, διερευνητικά, λοξοδρόμησα ελάχιστα (προς στενότερη είσοδο) και η απάντηση ήρθε στα αγγλικά "ΝΟ".
Γενικά καλή εμπειρία.
Δεν πρέπει να είναι όμως 19 και καλύτερα γιατί δεν γουστάρω τόσο μικρές ηλικίες.
Μόλις τελειώσαμε μπήκε πρώτη για μπάνιο.
Τιμολόγιο το γνωστό.
H συγκεκριμενη κορασίς προσφερει το κολούρι της +20, έχω δοκιμασει, και θα έλεγα οτι δεν είναι και τόσο στενό............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom