Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Το μαγαζι εχει ένα χαρακτηριστικό που πιθανόν να μην είναι αρεστό σε πολλούς αλλα ετσι δουλεύει:
Εχει την σταθερή και καλή πελατεία. Όσοι είναι σε αυτο το γκρουπ και «έχουν γνωριστεί» με κοπέλες έχουν κατα τη γνώμη μου πολυ καλο service απο αρκετες καθώς το ρόστερ είναι σταθερό και απο οσο έχω καταλάβει μιλάνε και μεταξύ τους. Για τους νέους ή αυτούς που πάνε μια φορα το χρόνο υπαρχει ένα στοίχημα εμπιστοσύνης που πρέπει να κερδίσουν.
Για να γυρίσω στην ερώτηση που τέθηκε παραπάνω μπορει να πάρει κανεις απο full service μέχρι τυπικό ανάλογα με την περίπτωση. Νομίζω φαίνεται και απο κάποιες κριτικές, όπως το διπλό με Λια και Βερονικα ή το αντίστροφο απο άλλο φίλο που μίλησε για μικρές προσδοκίες.
Μην με ρωτήσετε πόσες φορές πρέπει να παει καποιος για να πάρει full.....
Όποτε υπαρχει το ερώτημα αν καποιος θέλει να γίνει πελάτης εδώ ή να παει αλλου που θα το πάρει απο day one.....αλλα εκεί θα το πάρουν όλοι....
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.457
Κριτικές
42
Like
7.868
Πόντοι
4.666
κούρασε όμως αυτό το πράγμα με τις ίδιες και τις ίδιες εκεί μέσα συν κάτι προσθήκες του κατωτάτου επιπέδου. Κάπου έλεος δηλαδή!!!!!!!
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
κούρασε όμως αυτό το πράγμα με τις ίδιες και τις ίδιες εκεί μέσα συν κάτι προσθήκες του κατωτάτου επιπέδου. Κάπου έλεος δηλαδή!!!!!!!
Απο μια αποψη έχεις δίκιο αλλα όταν πας και δεν βρίσκεις δωματιο αν δεν έχεις τηλεφωνήσει αρκετες φορές, εσύ θα άλλαζες το ρόστερ?
Μην ξεχνάνε ότι είναι ένα μαγαζι που επικεντρώνεται στο μασαζ με συμπλήρωμα καλο σεξ και όχι το αντίθετο όπως συμβαίνει στα περισσότερα...
Εξαρτάται τι ψάχνει κανεις....αν θέλει καποιος να χαλαρώσει και να συνδυάσει με ένα αρκετα καλο σεξ θα βρει ακρη.....
για τη δίκη σου διατυπωμένη αναζήτησή και target group μαλλον δεν κάνει........
 

gejgi

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.388
Κριτικές
13
Like
1.961
Πόντοι
3.425
κούρασε όμως αυτό το πράγμα με τις ίδιες και τις ίδιες εκεί μέσα συν κάτι προσθήκες του κατωτάτου επιπέδου. Κάπου έλεος δηλαδή!!!!!!!
Εχεις δικιο….αλλα απο την αλλη ξερεις τί θα φας…δεν κανεις δοκιμαστικές …!!!
 

BUT-TMAN

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2018
Μηνύματα
29
Like
444
Πόντοι
0
Το μαγαζι εχει ένα χαρακτηριστικό που πιθανόν να μην είναι αρεστό σε πολλούς αλλα ετσι δουλεύει:
Εχει την σταθερή και καλή πελατεία. Όσοι είναι σε αυτο το γκρουπ και «έχουν γνωριστεί» με κοπέλες έχουν κατα τη γνώμη μου πολυ καλο service απο αρκετες καθώς το ρόστερ είναι σταθερό και απο οσο έχω καταλάβει μιλάνε και μεταξύ τους. Για τους νέους ή αυτούς που πάνε μια φορα το χρόνο υπαρχει ένα στοίχημα εμπιστοσύνης που πρέπει να κερδίσουν.
Για να γυρίσω στην ερώτηση που τέθηκε παραπάνω μπορει να πάρει κανεις απο full service μέχρι τυπικό ανάλογα με την περίπτωση. Νομίζω φαίνεται και απο κάποιες κριτικές, όπως το διπλό με Λια και Βερονικα ή το αντίστροφο απο άλλο φίλο που μίλησε για μικρές προσδοκίες.
Μην με ρωτήσετε πόσες φορές πρέπει να παει καποιος για να πάρει full.....
Όποτε υπαρχει το ερώτημα αν καποιος θέλει να γίνει πελάτης εδώ ή να παει αλλου που θα το πάρει απο day one.....αλλα εκεί θα το πάρουν όλοι....
σωστός. στο συγκεκριμένο ίδρυμα δεν πας επί τούτου για το πρωκτικό.τώρα εάν πρόκυψη και είσαι fan καλοδεχούμενο.

και για τους φανατικούς του κώλου και τσιγκούνηδες υπάρχουν και μπουρδέλα με φουλ πρόγραμμα στα 20 ευρώ.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Δεν ξέρω αν σας εχει τύχει να φεύγετε απο ένα μαγαζι με το γνωστό χαζό χαμόγελο της τέλειας συνεδρίας και σε λίγο να θέλετε να ξαναπάτε....
Χτες με την υπεργυναικαρα Μονικα με κόκκινα εσώρουχα φωτιά 25 λεπτα έντονου σεξ και μετα με έλιωσε.....
Χέρια, βραχίονες, γροθιές, ανεβηκε με γόνατα, body to body ότι υπαρχει το έδωσε. Τέλος με μασαζ στο προσωπο. Τέλειο......
Με το ζόρι κρατήθηκα να μην παω σε δεύτερο γιατί ειχα δουλειά, αλλα το σκεφτόμουν μετα όλο το απόγευμα...
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130
Ακουσα για νέο αίμα ονομα Ευα απο Μολδαβια νεαρή, όμορφη. Αν την συνάντησε/είδε καποιος ας πει κατι......
 
  • Like
Αντιδράσεις: baroc

gnnakos

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.689
Κριτικές
99
Like
14.519
Πόντοι
25.186
Nτουο με Λια Βερονικα.
Πολυ καλές, PSE φαση.
Λια την ηξερα,Βερονικα 1η φορα ωραια κωλαρα μικρο στηθος πολυ καλη πίπα...θα την παρω και μονη της
Και οι 2 πολυ προθυμες και ευγενικες.
 

thelastpm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.873
Κριτικές
1
Like
3.318
Πόντοι
456
Ίσως και ο Δεκέμβρης, χτες που διασταυρώθηκαμε ....γύρω στο 1.68 ανοικτή επιδερμίδα, ξανθιά, θα έλεγα 30-35. Περισσότερα δεν πρόλαβα.....
Τον Δεκέμβρη εκτός από τις 10 βασικές δεν είδα κάποια άλλη. Θα δείξει.
 

crazy bunny

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2021
Μηνύματα
472
Κριτικές
32
Like
2.610
Πόντοι
2.471
Nτουο με Λια Βερονικα.
Πολυ καλές, PSE φαση.
Λια την ηξερα,Βερονικα 1η φορα ωραια κωλαρα μικρο στηθος πολυ καλη πίπα...θα την παρω και μονη της
Και οι 2 πολυ προθυμες και ευγενικες.

Βερόνικα τι ηλικία περίπου;
 

Target 600

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
883
Like
1.496
Πόντοι
206
Συναγωνιστές, αυτό το ίδρυμα έχει σχέση με το Oasis spa που βρισκόταν παλιά στην οδό Λέκκα κοντά στο Σύνταγμα; Για όσους παλιούς θυμούνται.. γιατί και το όνομα και το λόγκο είναι το ίδιο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Συναγωνιστές, αυτό το ίδρυμα έχει σχέση με το Oasis spa που βρισκόταν παλιά στην οδό Λέκκα κοντά στο Σύνταγμα; Για όσους παλιούς θυμούνται.. γιατί και το όνομα και το λόγκο είναι το ίδιο.
Όχι καμία σχεση
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.132
Κριτικές
491
Like
37.443
Πόντοι
41.447
Οκ. Υπάρχει νήμα για το παλιό oasis? Είχα κάποιες καλές περιπέτειες εκεί! Είχε τύχει να πάρει κάποιος συναγωνιστής; Σλάβα Ρασία!
Έχει κλείσει και το μαγαζί που αναφέρεσαι και το σχετικό νημα
 

Αγριοχοιρος

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Σεπ 2020
Μηνύματα
786
Κριτικές
22
Like
2.641
Πόντοι
2.596
Συναγωνιστές, αυτό το ίδρυμα έχει σχέση με το Oasis spa που βρισκόταν παλιά στην οδό Λέκκα κοντά στο Σύνταγμα; Για όσους παλιούς θυμούνται.. γιατί και το όνομα και το λόγκο είναι το ίδιο.
Απλα έχουν ίδιο όνομα
 

captain922

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2017
Μηνύματα
366
Κριτικές
1
Like
843
Πόντοι
81
Οκ. Υπάρχει νήμα για το παλιό oasis? Είχα κάποιες καλές περιπέτειες εκεί! Είχε τύχει να πάρει κάποιος συναγωνιστής; Σλάβα Ρασία!
Πραγματικά ωραίες εποχές φίλε μου. Γιάννα, Μαρία, Κατερίνα μολδαβή, μια άλλη ψηλή αδύνατη μιλφ Ρωσίδα(δεν θυμάμαι όνομα) που είχα τις περισσότερες παρτίδες. Νομίζω πρέπει να έχει γίνει ξενοδοχείο τώρα εκεί, κάτι τέτοιο.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
67
Like
3.942
Πόντοι
4.130

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom