Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.104
Πόντοι
18.565
Το χωρο τον ξερουμε. Απο τα κοριτσια καμμια φωτο δεν παιζει; :grin:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα , ενημερώνουμε τους φίλους οτι γύρισαν , η Ρανια , Άντζελα , Βερονικα ,αύριο γυρίζει και η Λιζα !
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Μέσα στην εβδομάδα έγινε πέρασμα στα εξής...
Στουρνάρη 29 με επιλογή της Άντζελας...Πολλές κοπέλες Λία,Σόφη,Αντριάννα,Βερόνικα,Ράνια,Σόνια,Βίκυ και άλλες που δε συγκράτησα ονόματα...

Πέρασα κι εγώ μετά από καιρό. Επέλεξα την Αντριάννα. Μια χαρά το κορίτσι σε όλα του. Πρόσχαρη περιποιητική με καλό μασάζ και πρόγραμμα φωτιά!! :dancing: :dancing:
Συνεδρία πάνω από μια ώρα. Χαλάρωση με τα ποτάκια μας και την άνεση χρόνου όπως παλιά!!  :rockon: :rockon:

 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.054
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Καλημέρα , ενημερώνουμε τους φίλους οτι γύρισαν , η Ρανια , Άντζελα , Βερονικα ,αύριο γυρίζει και η Λιζα !

Όταν θα φέρει μαζί της και τις υπηρεσίες από Σ42 φωνάξτε μας..
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Όταν θα φέρει μαζί της και τις υπηρεσίες από Σ42 φωνάξτε μας..

Aντριαννα στη στουρναρη το 12-13 πολυ καλη ,.....μετα Καλινκα παλι στουρναρη αρκετα καλη .....Σ42 Αντζελα δεν δοκιμασα ....Σολο καριερα σαν Αντζελα ετσι και ετσι  ....και παλι στουρναρη σαν Αντζελα .....να δοκιμασω ???.....μινι ιστορικο !!!
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Λια  :erection: :erection: :tits: :tits::pipa2: :pipa2: :pipa2::tits2: :tits2:, και ξερο ψωμι
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Και η Λία τα ίδια ψιλοκάνει, προσπαθεί να παίρνει κεφάλι για να ελέγχει πλήρως την κατάσταση, άσε τα προστυχόλογα και τα βογγητά λες και την γαμάνε τρείς αράπηδες...
Φέρτε νέο αίμα που να γαμιέται ανυρώπινα και οχι σαν τελειωμένη πορνοσταρ...
 

SOYLHS1983

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
213
Κριτικές
10
Like
273
Πόντοι
291
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ ΔΙΠΛΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΕ ΛΙΑ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΑΝΤΡΙΑΝΑ ΜΙΑ ΞΑΝΘΙΑ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 35 ΜΕ ΠΡΑΣΙΝΟ ΜΑΤΙ,ΑΥΤΗ ΖΝΟΙΞΕ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΕΧΘΕΣ ΤΟ ΜςΣΗΜΕΡΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΚΗΝΙΚΟ ΣΤΑ 120 ΩΡΑΙΟ ΜΑΣΑΖ ΚΑΙ ΠΙΠΑΡΕΣ ΤΕΛΕΙΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ,Η ΛΙΑ ΣΤΟ ΚΟΥΜΑΝΤΟ Κ Η ΑΛΛΗ ΥΠΑΚΟΥΗ,,,,,,
ΘΑ ΑΝΕΒΑΣΩ Κ ΚΡΙΤΙΚΗ ΑΛΛΑ ΘΕΛΩ Ν ΣΤΑΝΤΑΡΩ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ

** Γράφουμε με μικρά Ελληνικά. Διάβασες τους κανόνες; **
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Και η Λία τα ίδια ψιλοκάνει, προσπαθεί να παίρνει κεφάλι για να ελέγχει πλήρως την κατάσταση, άσε τα προστυχόλογα και τα βογγητά λες και την γαμάνε τρείς αράπηδες...
Φέρτε νέο αίμα που να γαμιέται ανυρώπινα και οχι σαν τελειωμένη πορνοσταρ...

Φιλε σε μενα δεν κανει τετοια ..σιγουρα για αυτές είναι δουλεια ..αλλα παιζει ρολο και πως φερομαστε και εμεις ..μην το ξεχναμε ..
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Δεν ξερω για τους φανατικους του καταστήματος και των διαφόρων μιλφο -γκιλφ σιλικονάτων επίδοξων πορνοστάρλετ... Πως φέρονται αυτοί εγώ δεν ξέρω...
Αλλα Εγώ σαν πελάτης και σαν τζεντλεμαν εχω διπλή υπόσταση και φέρομαι με τον πούτσο και με το γάντι... Δηλαδή εξακτλυ οπως πρέπει... Και τις ομορφιές μου και τις ασκήμιες μου θα κανω... Αλλά όταν η αλλη ουρλιαζει πωω πω πω πως με σκιζεις απ τον κώλο μωρό μου ελα δώστα μου κι εγώ ακόμα δεν της τον εχω ακουμπήσει σημαινει ή οτι εχει ξεχειλώσει τόσο ο κώλος της που δεν καταλαβαινει γρι ή πως με δουλεύει...
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Δεν ξερω για τους φανατικους του καταστήματος και των διαφόρων μιλφο -γκιλφ σιλικονάτων επίδοξων πορνοστάρλετ... Πως φέρονται αυτοί εγώ δεν ξέρω...
Αλλα Εγώ σαν πελάτης και σαν τζεντλεμαν εχω διπλή υπόσταση και φέρομαι με τον πούτσο και με το γάντι... Δηλαδή εξακτλυ οπως πρέπει... Και τις ομορφιές μου και τις ασκήμιες μου θα κανω... Αλλά όταν η αλλη ουρλιαζει πωω πω πω πως με σκιζεις απ τον κώλο μωρό μου ελα δώστα μου κι εγώ ακόμα δεν της τον εχω ακουμπήσει σημαινει ή οτι εχει ξεχειλώσει τόσο ο κώλος της που δεν καταλαβαινει γρι ή πως με δουλεύει...

Σωστά μιλάς. Και πρώτη διδάξασα η Ζάνα, την εποχή που έμπαινε στα δωμάτια (δηλ. πριν γίνει μάνατζερ του μαγαζιού). Ακόμα θυμάμαι την πρώτη φορά που είχα πάρει τη Ζάνα, πριν πολλά χρόνια, που είχε αρχίσει να βογκάει πριν καν εγώ μπω μέσα της. Όλα αυτά βέβαια δεν διαγράφουν το γεγονός ότι οι υπηρεσίες της Ζάνας ήταν γενικά από τις καλύτερες της πιάτσας. 
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
Μα εμπαινε στα δωματια,πολυ καιρο αφου ειχε αναλαβει το μανατζμεντ.Ηταν ηδη μανατζερ δυο μαγαζια πισω...και μακαρι οι πιτσιρικες που μαζευει να τις φταναν στο μισο,αλλά προεχει η κονομα κι οχι ο ευχαριστημενος πελατης.
 

cgfucker

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2012
Μηνύματα
1.938
Κριτικές
2
Like
100
Πόντοι
16
Μα εμπαινε στα δωματια,πολυ καιρο αφου ειχε αναλαβει το μανατζμεντ.Ηταν ηδη μανατζερ δυο μαγαζια πισω...και μακαρι οι πιτσιρικες που μαζευει να τις φταναν στο μισο,αλλά προεχει η κονομα κι οχι ο ευχαριστημενος πελατης.

Έχεις δίκιο, η φράση που χρησιμοποίησα (δηλ. "πριν γίνει μάνατζερ του μαγαζιού") ήταν λάθος κεκτημένης ταχύτητας. Και βέβαια, έχεις δίκιο και στα άλλα που έγραψες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom