Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Yπαρχει καμια κοπελα στο μαγαζι που να προσφερει φουλ προγραμμα;! :erection:
 

mailakos

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.037
Κριτικές
4
Like
814
Πόντοι
96
Τελευταια που πηγα ειχε κατι αγριοσκυλα φερτε τιποτα καινουργιο γιατι εχω παρει πολλες κοπελες και παντα περασα καλα και μου αρεσει πολυ ο χωρος αλλα θελει ανανεωση λιγο το ροστερ
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.109
Κριτικές
6
Like
9.352
Πόντοι
2.586
Η Δευτέρα Παρουσία θα έρθει και ακόμα η Μελίνα κ η Λία θα είναι εκεί, είχαν δοκιμαστεί από μια φορά, χρόνια πριν, τουλάχιστον 4+, η Λία κάπως καλύτερη, ειδικά στην πίπα, η Μελίνα πολύ fake μου φάνηκε, την είχα πάρει ντουέτο με μια αλβανέζα Βίκυ και τις είχα χύσει και τις δυο πρόσωπο, για να αποφύγω την πάρλα της στο γαμήσι την είχα σε μια άκρη και όσο πήδαγα την Βίκυ, είχα δώσει εντολή στο Μελινάκι να παίζει το μουνάκι της και να παίρνει μάτι.

Πλεόν δεν ξαναπατάω στην περιοχή, τελευταία φορά σε άλλη δουλειά Εξάρχεια στην πλατεία έπεσα σε μεγάλο ντου 40 vs 2 και κάδοι σε χρόνο dt να καίγονται, ενώ είχα παρκάρει ανάμεσα, έφυγα σφαιράτος, με αφήσαν και πήρα το όχημα, δεν το ξαναρισκάρω.

δεν ξερω για την δευτεαρ Παρουσια αλλα η κυρια Λια μας είναι όλα τα λεφτα
By far ..η καλυτερη πιπα ... ετη φωτος μπροστα από οσες κυριες εχουν γευτεί το μικρο roger Rabit και πιστεψτε με είναι πολλες
Αυτή τη γυναικαρα στα τοσα χρονια ζητημα είναι να της τον εχω χωσει μια φορα .... πιπα και μονο πιπα
Long live Λια  :pipa1: :pipa1: :pipa1:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ουδείς αμφέβαλλε ποτέ, ούτε προσωπικά εγώ που πέρασα μια φορά μαζί της, ότι η πίπα της Λίας δεν αξίζει.
Απολαυστικότατο κλαρίνο, χωρίς αμφιβολία.
Απλά στο μαγαζί δεν ξαναπατάω
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.109
Κριτικές
6
Like
9.352
Πόντοι
2.586
Ουδείς αμφέβαλλε ποτέ, ούτε προσωπικά εγώ που πέρασα μια φορά μαζί της, ότι η πίπα της Λίας δεν αξίζει.
Απολαυστικότατο κλαρίνο, χωρίς αμφιβολία.
Απλά στο μαγαζί δεν ξαναπατάω

είναι λιγο ζορικα αμα εχει μπαχαλακηδες τριγυρω ...αλλα επειδή εγω παω συνηθως πρωι πριν πλακωσει ο πολυς κοσμος και σιγουρα πριν πιασουν δουλεια οι μπαχαλακηδες ..περναω μια χαρα  :grin: :grin:

και φυσικα δεν κατεβαίνουμε ποτε κεντρο όταν εχει πορειες συγκεντρώσεις διαδηλώσεις
 

jimy.m.

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
14 Μαΐ 2011
Μηνύματα
56.149
Κριτικές
171
Like
20.417
Πόντοι
34.612
είναι λιγο ζορικα αμα εχει μπαχαλακηδες τριγυρω ...αλλα επειδή εγω παω συνηθως πρωι πριν πλακωσει ο πολυς κοσμος και σιγουρα πριν πιασουν δουλεια οι μπαχαλακηδες ..περναω μια χαρα  :grin: :grin:

και φυσικα δεν κατεβαίνουμε ποτε κεντρο όταν εχει πορειες συγκεντρώσεις διαδηλώσεις



σωστος :hi:
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Τελευταία φορά που περιέγραψα πριν δεν είχε κάποια προγραμματισμένη διαδήλωση, ένα ντου έγινε σε δυο άτομα επειδή δεν έδειξαν ταυτότητα, τα καφριλίκια με τους ζάκηδες συνεχίζονται και τους Πάκηδες να τους ξυλοφορτώνουν αλλά έξω από το ίδρυμα της Ζάνας έχει γίνει ''εκκαθάριση'' και δεν πατάνε εκεί ζάκια, πάνε λίγο πιο πάνω, δεν θα ξεχάσω επικές cult εικόνες με τύπους με ανοιγμένα κεφάλια στη είσοδο...
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Εγω που εχω ζησει σουρεαλ κατασταση μεσα να ειμαι με μωρο και να απολαμβανω και εξω να γινεται πανικοs να καιγονται τα εξαρχεια αλλα εμειs την δουλεια μαs .....χαχαχαχα !!! και φυσικα παρκαρισμα σε αποσταση χλμ .τουλαχιστον !!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Axiollogos

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2016
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα με Λίζα πριν λίγες ημέρες.
Αξιόλογη εμφάνιση, αδύνατη, ξανθιά με γλυκό μουτράκι.
Καλή περιποίηση, δεν μπορώ να πω όμως ότι ξετρελάθηκα.
 

789789

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2016
Μηνύματα
9
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις αν το μαγαζι είναι ανοιχτο Κυριακές?
 

nikolakis 31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2016
Μηνύματα
3
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
0
η βανα τι λεει ρε παιδια?τι ειδα τις προαλλες αλλα ειχε δουλεια το μωρο.καμια κριτικη
??
 

leopold-stoch

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2014
Μηνύματα
34
Like
0
Πόντοι
0
Το ρόστερ πώς θα διαμορφωθεί το καλοκαίρι; Τουλάχιστον για τον Ιούλιο αν ξέρει κανείς. Θα ναι πλήρες ή μισό;
 

timosgeranis

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2016
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Πέρασμα με Λίζα πριν λίγες ημέρες.
Αξιόλογη εμφάνιση, αδύνατη, ξανθιά με γλυκό μουτράκι.
Καλή περιποίηση, δεν μπορώ να πω όμως ότι ξετρελάθηκα.
Καλησπέρα στο forum
Για τη Λίζα όπως τα λες. Την είχα πάρει πριν από λίγο καιρό.
Τίποτα πολύ άσχημο , αλλά και τίποτα για να ξαναπάς
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Νέα άφιξη στο κατάστημα , την λένε Βερόνικα και ειναι Ρωσίδα , περίπου 32 ετών ωραια κοπέλα κοντό κάστανο μαλλί . Το κορίτσι αυτό αξίζει να το δοκιμάσουν οι φίλοι του καταστήματος !!!
 

del_piero

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2009
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
409
Πόντοι
21
η Σόνια - το γνωστό κοντοπούτανο που παλιότερα δούλευε στη Μιχαλακοπούλου 99 - υπάρχει ακόμα στο ρόστερ? τις τελευταίες φορές που έχω πάει δεν την έχω δει στην παρέλαση..
σταμάτησε το άθλημα ή εχει πάρει μεταγραφή?
 

trelos21

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
432
Like
12
Πόντοι
1
Αύριο ποιο θα είναι το ρόστερ και τι ώρα ανοίγει το πρωί ;
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλησπερα !!! Η Σονια απουσίαζε της προηγούμενες μέρες , απο σήμερα και στη συνέχεια θα βρίσκετε στο κατάστημα .
Το ρόστερ του καταστήματος ειναι αρκετό πλούσιο για όλα τα γούστα . Το κατάστημα λειτουργεί καθημερινά απο της 10:30 έως 21:00 το βράδυ , τα Σάββατα έως στης 19:00 , Κυριακές κλειστά .
Το κατάστημα εύχεται σε όλους καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Για τους φίλους που στείλανε pm και ρωτήσανε για τη Λια για το αν δουλεύει η έφυγε με άδεια . Δουλεύει κανονικά , γεμάτη διάθεση και προσφέρει όλες της υπηρεσίες σε όσους την επισκέπτονται  :pipa2: :s&m_1: :pipa2: ;) ;)
 

BabyFarkMcGeezax

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
148
Κριτικές
4
Like
290
Πόντοι
21
Αγαπητέ Windows μιας που σαι μέσα στα πράματα, ξέρεις αν η Μαρία και η Βίκυ θα δουλεύουν αυτό το Σάββατο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom