Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alexalex77777

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
610
Like
57
Πόντοι
6
Καλημέρα φίλοι,  η Ερικα από το Σ.45 εργάζεται πλέον στο κατάστημα,επίσης και η Καλινκα έχει γυρίσει
η Αλεξάνδρα απο το αδελφο μαγαζι αυτο της μεσογειων ξρουμε που κ αν ειναι...?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.528
Κριτικές
1.275
Like
229.098
Πόντοι
46.232

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Τούμπανο το "Νικολάκι"  :tits: :tits: ανανεωμένο & ευδιάθετο.

Αφού με σιδέρωσε για 35 λεπτά με στράγγιξε κυριολεκτικά!!!  :dancing: :dancing:

 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Εντάξει μωρέ, με λίγο παρακάλι δίνει και μουνί  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως προχθες το πρωι με το ψιλοβροχο που περασα απο το ιδρυμα, τα πραγματα ηταν σχετικα ησυχα. Η κριση μηπως; :grin:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Παντως προχθες το πρωι με το ψιλοβροχο που περασα απο το ιδρυμα, τα πραγματα ηταν σχετικα ησυχα. Η κριση μηπως; :grin:

Φταίει οτι το συγκεκριμένο μαγαζί έχει χαρακτηριστεί ξεπεταδικο και ειναι και απο τα ακριβά μαγαζιά του είδους τους και δεν σηκώνουν και παζάρι
 

Marketeer

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
7
Πόντοι
0
Εχουμε μηπως καποιο προσφατο ροστερ?

Εχω μεινει περιπου 3 μηνες πισω που εφυγε η Ζωη  :S
 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Πήγα την περασμένη Πέμπτη γιατί διάβασα πως προσφέρει τις πολύτιμες υπηρεσίες της η Έρρικα από Belissimo.
Δυστυχως η Έρρικα που παρέλασε μπροστά μου δεν ήταν η τάι "έχουν περάσει μυριάδες πούτσες απ'το στόμα μου" Έρρικα.

Πέρασα με τη Μαρία, 30-something μελαχρινό με καλούς τρόπους αν και λίγο πολυλογού.
Καλούτσικο μασάζ, πίπα διαρκείας και τελείωμα στο στόμα για 80ευρώ. Δεν το λες και VFM αλλά ας όψονται οι απογευματινες καύλες.
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Πήγα την περασμένη Πέμπτη γιατί διάβασα πως προσφέρει τις πολύτιμες υπηρεσίες της η Έρρικα από Belissimo.
Δυστυχως η Έρρικα που παρέλασε μπροστά μου δεν ήταν η τάι "έχουν περάσει μυριάδες πούτσες απ'το στόμα μου" Έρρικα.

Πού το διάβασες αυτό?  :think:

Εδώ γράφτηκε επανειλημμένως ότι πρόκειται για την Ερρικα από το Συγγρού 45!!!

Καλημέρα φίλοι,  η Ερικα από το Σ.45 εργάζεται πλέον στο κατάστημα,επίσης και η Καλινκα έχει γυρίσει


Πρόσφατες  είναι Έρικα  και Άννα από Συγγρού 45  .

 

Mr. White

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2014
Μηνύματα
187
Κριτικές
2
Like
260
Πόντοι
21
Πού το διάβασες αυτό?  :think:

Εδώ γράφτηκε επανειλημμένως ότι πρόκειται για την Ερρικα από το Συγγρού 45!!!

Λάθος διάβασα, λάθος κατάλαβα, λάθος, λάθος, λάθος.
Ευχαριστώ που ξεκαθάρισες για ποια Έρρικα μιλάμε.
 

klimax

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
56
Like
16
Πόντοι
0
Σάββατο πρωι, κατηφοριζοντας στο κεντρο, τα λιγοστα συννεφα πανω απο τον ιερο βραχο ξεδιαλυναν σιγα σιγα και τα κοριτσια κρατουσαν τα μπουφαν στα χερια. Καλσονακι στο χρωμα του δερματος και τσαρκα στην Ερμου οι μπουμπουδες να χαζευουν τις βιτρινες. Η υγρασια των τελευταιων ημερων ειχε ξυπνησει εναν πονο που υπεβοσκε στον δεξι δελτοειδη εως τον αυχενα και η ανευρεση φυσιοθεραπευτη μερες που ειναι.....κατεστη δυσκολη. Η εικονα των κορασιδων λοιπον σε συνδυασμο με τον πονο μου....οδηγησαν τα βηματα μου κοντα στην αρχιτεκτονικη σαν να οσφραινοταν το λαδι των θυγατέρων που αόκνως τρίβουν ολημερις στην Στουρναρη.....Στο μυαλό μου βέβαια τριγύριζε η τελευταία εμπειρία στο λιοτρίβι...... :S
Η τελευταια επισκεψη μου εκει ήταν προ μηνός...και ειχε συνδιαστικο σκοπο, θεραπεια και ῾ἁποφορτιση ῾῾του συστήματος οποτε και εισερχόμενος στο ιδρυμα ζήτησα να κατσω κάπου και να περιμένω την θεία Έλενα. Είχα καιρο να την δω και μου έκανε εντυπωση το μαλλι (κοντοξουρα απο αριστερα, πλατινα φρατζα δεξια, το εντονο μακιγιαζ, τα κουδουνακια ελειπαν ευτυχως, και μια μικρη οσμή ιδρώτα...... :huh: Μιας και γνωριζόμαστε της ζητησα την γνωστή ωρίτσα και μου λέει επιστρέφω. Θεώρησα λοιπον πως θα έκανε ενα ντουσακι και θα ερχοταν .....Στο ιδρυμα επικρατουσε μια διαχυτη ανησυχια εκεινο το πρωινό, οι κοπελες μιλουσαν δυνατα και με ενταση μεταξυ τους, καποια υπευθυνη δεν υπηρχε ή τουλαχιστον ελειπε εκεινη τη χρονικη στιγμη και υπηρχε θεμα συντονισμου το οποιο φανηκε να ειχε αναλαβει η θεια Έλενα...Επεστρεψε λοιπον στο δωματιο οπως ακριβως εφυγε, με εμφανη σημαδια κοπωσης σωματικης αλλα και ψυχικης.....και μετα απο εναν αναστεναγμο της καθως εβγαζε τους κοθωρνους, της λέω (πάντα με ευγενικο τροπο και με το θαρρος της γνωριμιας....κλαιν γνωριμια....) φαινεσαι κουρασμενη ολα καλα; Η απαντηση ηταν : μήπως το μωρο μου θελει καποια πιτσιρικα που ειναι ξεκουραστη;;;;; Και στο καπακι το διορθωνει λεγοντας πως δεν συντονιζονται οι μικρες και ειναι μια χαρα και κανω λαθος και φταιει το φως που νομιζα πως ειναι κουρασμενη και ισως ο αναδρομος ερμης που μπαινει στο Δια και επηρεαζει την Αφροδιτη  :idiot: Ελεναρα μη μασας της λεω , δως τα ολα και ειμαστε οκ. Εβαλε λοιπον τη μασκα του χαμογελου και αρχισε το μασαζ της , το οποιο το κατεχει όσο ο Τσιπρας το παραμυθι.....το γνωριζετε αλλωστε οι περισσοτεροι και ερχεται η στιγμη της μαχης.......Ή εγώ μεγάλωσα και θέλω πιο πετιτ ή η θεια Έλενα αρχισε να τρώει οχι μονο ολο το φαι της ....αλλα και των αλλων κοριτσιων.....όταν πασαληφθηκε με λαδι και ξαπλωσε πανω μου για το μασαζ ένιωθα άβολα τον όγκο της....όχι οπως παλαιοτερα, σαν να βαρυνε οχι απαραιτητα σωματικα αλλα ψυχικα και ενω θελει να ικανοποιησει τον πελατη ακολουθώντας το προτοκολλο της , βαριεται ταυτοχρονα. Μια οσμη ιδρωτιλας αρχισε να αποπνεεται στην ατμοσφαιρα και μου λεει γυρνα για την γνωστη πιπα....εκει ειχαμε την Πιπα της Συντροφισσας Ελενης με αρκετα φτυσιματα , ρουφηγματα και τα λοιπα, καλαμπαλικιν καλο, κωλογλυφυδιν καλο και ολο και πιο κατω και ολο και πιο κατω.....μεχρι που αρχισα να νιωθω οτι η θεια Ελενη προσπαθει να μας βαλει δαχτυλο...... δεν εχω κατι με τους συναγωνιστες που την βρισκουν ετσι αλλα εγω ρε αδερφια δεν το γουσταρω , εκει λοιπον μεταξυ βαριας ανασας, ιδρωτα και προσπαθειας κωλοδαχτυλιασματος αρχισα να ξενερωνω....εν πασει περιπτωσει ξαπλωνει και αρχιζουμε ιεραποστολικο οπου πλεον ο όγκος αρχισε να με χαλαει....μου λεει στα 4 γυριζει στα τεσσερα και ενω εχω βρει ρυθμο και βαραω ...μιας άλλης φυσης οσμη αρχισε να ανεβαινει χορευοντας σε κυκλους αργα και νωχελικα στα ρουθουνια μου.....οσμη αιδοιου ....καθε αλλο παρα καβλωτικη ....εκει το χανω και η πεπειραμενη συντροφισσα το καταλαβαινει γυριζει αμεσως , με ξαπωνει και αρχιζει χωρις την καποτα μια πιπα deep throat fucking μεχρι που γκουρλωθηκε και δακρυσε, με φτυσιδια παλι και τα σχετικα μεχρι που τα πηρε μεχρι την τελευταια σταγονα στο στομα ολα, κι ηταν και χοντρα μιας και ειχα καιρο να παω ταμειο ....δε θυμαμαι αν καταπιε η εφτυσε αλλα ηταν ο μονος τροπος να τελειωσω.....Παραμενει στα πολυ υψηλα επιπεδα το μασαζ της, πραγματικα ξερει τι να κανει και που, φαινεται οτι εχει φυσικοθεραπευτικες γνώσεις αλλα ισως πια η θεια Έλενα ειναι μονο για μασαζ ή για να ειμαι δικαιος την πετυχα σε μια πολυ κακη της μερα, διοτι τοσα χρονια στο θεμα καθαριοτητας δεν ειχε δωσει την παραμικρη αφορμη για παραπονο.
Ετσι λοιπον με αυτην την εμπειρια στο μυαλο να χορευει , σημερα ειπα να δοκιμασω κατι απο την παρελαση ....νωρις το μεσημερι , πολυ κοσμο το μαγαζι, οι γνωστες αγκαλιες και τα κουδουνια και η Ρανια να φωναζει ¨¨σαλονι αγκαλια῾῾῾Ῥεσεπσιον αγκαλια῾῾η Ζανα ηταν εκει κι αυτη και μοιραζε αγκαλιτσες...και τα περισσοτερα δωματια πιασμενα....Παρελαση 4 κοριτσια, Ρανια, Νικολ, και 2 αλλες που δεν θυμαμαι καν....ήθελα να δοκιμασω Βικυ που δεν ειχα παρει ποτε, ή να πετυχω Ερρικα, αλλα ειπα δεν βαριεσαι, ποσο χαλια μπορει να ειναι τα βυζια της Νικολ....Οποτε λεω στη Ρανια οτι θελω τη Νικολ, απανταει πως πρεπει να συννενοηθω μαζι της, ερχεται το μεζεδακι και μου λεει πριν ακομα ρωτησει το ονομα, ξερω γω, αν θα παω στο εκτος της ΑΕΚ ή αν εφαγα σκορδαλια με τον μπακαλιαρο χθες.....Στοματικο εγω χωρις καποτα δεν κανω....Ωραια ξεκινησαμε λεω....οκ κοριτσι μου , πες μας τι κανεις .....Μπαινουμε στο δωματιο και βγαζει το φορεματακι της οπου και αποκαλυφθηκε το λουκουμαδε σωματακι. Οκ δεν πτουμαστε, ειπαμε ποανει πλατη και θελουμε βυζια.....το μασαζ αδιαφορο,,,,απαλο και οταν μπορουσε εβαζε αγκωνες και εδινε πονο, θελει να γινει φυσικοεραπευτρια λεει....εγινε προσπαθεια για socializing αλλα....τοιχος , οιαπαντησεις ηταν ναι οχι μπορει και καμια φορα τιποτα, οποτε εκλεισα τα ματια και ειπα να δω πως νιωθει ο μπακαλιαρος της 25ης μαρτιου που τον λαδωνουν ......και αφου στο μισαωρο τελειωσε με τα τριψιματα τα οποια ηταν παντελως αδιαφορα και χωρις συνέχεια μεταξύτους μου λεει να γυρισω .....σκεφτηκα θελει να κανει τετρακεφαλους....κουνια.......αρχιζει λοιπον ενα μασαζακι στον καβαλο και στον Πατροκλο......σε στυλ αρμεγματος...καλο ηταν ας μην ειμεθα αυστηροι, λιγο βυζομαλακια και σκουφος για πιπα. Πιπα κακη, καπως τεντωνε τα χειλια της και δεν καταλαβαινα αν ηταν αεροψυκτη η πιπα ή του αερα τελείως....εκει λοιπον μεταξυ πιπας και βυζομαλακιας αρχιζα να παιζω με τα βυζια της...4 αρια πεσμενα και πολυ μαλακα ....οπου αρχιζω να παιζω με τη ρωγα και σταματαει και λεει ῾ἁυτο μη το κανεις μου σπαει τα νευρα. μου τη δινει , ο πρωην αντρας μου το εκανε μια φορα και του εδωσα χαστουκι.....δεν μου αρεσει καθολου...῾῾ οχι ρε φιλε λεω, τι᾽ν ᾽τουτη !!!!! με σηκωσε μιας και ειναι κοντη στηθηκε να της τον φορεσω και αρχισα να της τον ριχνω που σε πονει και που σε σφαζει, σημειωνω οτι δεν εβαλε τζελ, σηκωθηκε εβγαλε το κιλοτακι το σαλιωσε λιγο και στηθηκε. αλλαξαμε κανα 2 στασεις αφου της τα αρμεξα κανονικα, δε θες παιξιμο με τηρωγα ρουφιανα θα στα αρμεξω ειπα κι εγω.....και σε μια φαση στηνεται στα 4 κλεινει και τα ποδια την τραβαω πανω μου να ακουμπαει το στηθος μου στην πλατη της, τα βυζια ταραντελλα και ειχε την πατουσα της η ατιμη κατω απο τα παπ@ρι@ σαν να πιεζε τον προστατη εκει τελειωσα και μου λεει μη βγεις κατσε λιγο και καλα ηταν λαχανιασμενη και κατι τετοια ρολακι ερασιτεχνικου μαθητικου θεταρου η φαση.....εν κατακλειδη....η κοπελια δεν το χει, πρεπει να εχει βαρεσει πολυ μυγα εκει μεσα, δεν αξιζει ουτε για τα βυζια να εντυπωσιαστει κανεις και να μπει αλλα το ιδυμα της Ζανα εχει 2 με 3 καλα τα οποια ειναι πιασμενα παντα και πρεπει να περιμενεις ή να παρεις τηλ και να κανεις προγραμματισμο ποτε θα πας κι ετσι.....Νικολ ισον αυτογκολ και μια φορα ειναι αρκετη...τωρα για κατι κουμπια που αναφερει ενας συναγωνιστης πιο πριν και κατι δυνατα  :knockinb: δεν το πιστευω.......και κριμα για το ντεκαντανς της θειας Ελενας.....μακαρυ να ανανεωθει το μαγαζι οχι αλλαζοντας κουρτινες και cd ....αυτα τα ολιγα......
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.133
Κριτικές
191
Like
52.266
Πόντοι
41.443
πολυ μεγαλο  για να το διαβασω  :S :S
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137

klimax

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2013
Μηνύματα
56
Like
16
Πόντοι
0
Guys να βοηθησω ηθελα οχι να μπερδεψω...... ;)
 

Butts

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.366
Κριτικές
75
Like
1.684
Πόντοι
3.137
Guys να βοηθησω ηθελα οχι να μπερδεψω...... ;)

Ναι Ok. Απλά είναι τόσο μακροσκελές και πυκνογραμμένο που κουράζει στην ανάγνωση.
Βάλε 2 κριτικές εαν θέλεις μία για την Ελένη που είναι το κείμενο σου μέχρι την μέση και μία για την Νικόλ που είναι από εκεί και κάτω.
:hi:
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265

παίκτη, επειδή πράγματι η κριτική σου είναι λίγο κουραστική, κάνε ένα κόπο να γράψεις τις κριτικές για τις κοπέλες εδώ:


για να υπάρχει συγκεντρωμένη ενημέρωση και ταξινομημένη ανά θεραπεύτρια

 

Chris7913

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
2
Like
21
Πόντοι
0
Δυστυχώς όσο παέι και γίνεται δύκσολη η επίσκεψη στο μαγαζί. Για εμάς που έχουμε περιορισμένη ώρα στη διάθεσή μας, η αναμονή είναι πολύ μεγάλη και τελικά δεν πετυχαίνεις ποτέ αυτές που θές....
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.054
Κριτικές
34
Like
3.883
Πόντοι
4.365
Δυστυχώς όσο παέι και γίνεται δύκσολη η επίσκεψη στο μαγαζί. Για εμάς που έχουμε περιορισμένη ώρα στη διάθεσή μας, η αναμονή είναι πολύ μεγάλη και τελικά δεν πετυχαίνεις ποτέ αυτές που θές....

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom