Νέα

Ad Στουρνάρη 29 «Oasis- Κέντρο Φυσικής Ευεξίας»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα agiana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.464
Κριτικές
36
Like
38.106
Πόντοι
18.565
Σημερα το πρωι κατα τις 11.30 γινοταν ψιλοπανικος στο ιδρυμα. Και μετα μιλαμε για κριση :grin:
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα ! Το κατάστημα λειτουργεί κανονικά σήμερα .
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.797
Κριτικές
24
Like
3.850
Πόντοι
2.846
Καλημέρα ! Το κατάστημα λειτουργεί κανονικά σήμερα .
Κανονικοτατα  λειτουργει  σημερα το ελαιοτριβειο , δεν χαμπαριαζουνε απο απεργιες η λαδοκορες  :rockon: :rockon: !!!! Εδω σπανε αλατα σε αυχενες δεν θα σπασουνε μια πανελλαδικη απεργια  ;) ;) ;) !!!! Εχει πλακα παντως διοτι εχω πετυχει αναλογες καταστασεις στο εν λογο ιδρυμα , εξω να γινεται της καργιολας , μολοτοφ , μπαχαλα , αναρχικοι κι αλιζβεριση ζορικο και μεσα υπο τους ηχους του ρεικι Spa cd ...... να χυνεται ιδρωτας και σπερμα στα δωματια , εκει μεσα να δειτε τι πορεια γινεται ,  τελικα  κι ο αγωνας μες τα δωματια γινεται  ;) ;) ;) !!!!
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Κανονικοτατα  λειτουργει  σημερα το ελαιοτριβειο , δεν χαμπαριαζουνε απο απεργιες η λαδοκορες  :rockon: :rockon: !!!! Εδω σπανε αλατα σε αυχενες δεν θα σπασουνε μια πανελλαδικη απεργια  ;) ;) ;) !!!! Εχει πλακα παντως διοτι εχω πετυχει αναλογες καταστασεις στο εν λογο ιδρυμα , εξω να γινεται της καργιολας , μολοτοφ , μπαχαλα , αναρχικοι κι αλιζβεριση ζορικο και μεσα υπο τους ηχους του ρεικι Spa cd ...... να χυνεται ιδρωτας και σπερμα στα δωματια , εκει μεσα να δειτε τι πορεια γινεται ,  τελικα   κι ο αγωνας μες τα δωματια γινεται  ;) ;) ;) !!!!

Εχω ζησει και εγω τετοια κατασταση ...χαχαχαχα !!! εχειs δικιο ...εντελωs σουρεαλιστικο το θεμα .... :2funny: :2funny: :2funny: παντωs δεν το συνιστω για σημερα !!!! :hi:
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Κανονικοτατα  λειτουργει  σημερα το ελαιοτριβειο , δεν χαμπαριαζουνε απο απεργιες η λαδοκορες  :rockon: :rockon: !!!! Εδω σπανε αλατα σε αυχενες δεν θα σπασουνε μια πανελλαδικη απεργια  ;) ;) ;) !!!! Εχει πλακα παντως διοτι εχω πετυχει αναλογες καταστασεις στο εν λογο ιδρυμα , εξω να γινεται της καργιολας , μολοτοφ , μπαχαλα , αναρχικοι κι αλιζβεριση ζορικο και μεσα υπο τους ηχους του ρεικι Spa cd ...... να χυνεται ιδρωτας και σπερμα στα δωματια , εκει μεσα να δειτε τι πορεια γινεται ,  τελικα   κι ο αγωνας μες τα δωματια γινεται  ;) ;) ;) !!!!

ακριβως, με το καλεσμα της κυβερνησης για απεργιακες κινητοποιήσεις κατά των πολιτικων της επιλογων, ο αγωνας, μεσα στα δωματια δικαιώνεται !!!
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Κανονικοτατα  λειτουργει  σημερα το ελαιοτριβειο , δεν χαμπαριαζουνε απο απεργιες η λαδοκορες  :rockon: :rockon: !!!! Εδω σπανε αλατα σε αυχενες δεν θα σπασουνε μια πανελλαδικη απεργια  ;) ;) ;) !!!! Εχει πλακα παντως διοτι εχω πετυχει αναλογες καταστασεις στο εν λογο ιδρυμα , εξω να γινεται της καργιολας , μολοτοφ , μπαχαλα , αναρχικοι κι αλιζβεριση ζορικο και μεσα υπο τους ηχους του ρεικι Spa cd ...... να χυνεται ιδρωτας και σπερμα στα δωματια , εκει μεσα να δειτε τι πορεια γινεται ,  τελικα   κι ο αγωνας μες τα δωματια γινεται  ;) ;) ;) !!!!
Αδερφέ έγραψες ,  :2funny: κλαίω  :rockon:
 

Birbilis28

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2015
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πληρώσει κανείς με κάρτα στο μαγαζί; Η απόδειξη τι λέει; Είναι ασφάλες;
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
η ελενη ειναι ακομα εκει?δεν εχω δει κριτικη φρεσκια... :huh:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
14
Like
3.645
Πόντοι
6.495
Έχουμε πρόσφατο ρόστερ ?
 

steeve

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.370
Κριτικές
2
Like
1.421
Πόντοι
216
Έχει πληρώσει κανείς με κάρτα στο μαγαζί; Η απόδειξη τι λέει; Είναι ασφάλες;

Εγω ....η αποδειξη τιποτα ...τωρα στην αναλυση τηs τραπεζαs ουτε που ειδα ....αλλα προσωπικα δεν με νοιαζει κιολαs
 

Windows

Μασατζίδικο
Εγγρ.
14 Οκτ 2008
Μηνύματα
792
Like
488
Πόντοι
26
Καλημέρα φίλοι,  η Ερικα από το Σ.45 εργάζεται πλέον στο κατάστημα,επίσης και η Καλινκα έχει γυρίσει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom