Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Καλημερα σε ολου/ες ... ααα δεν πιστευω κυριακη βραδυ να δουλευει η συγκεκριμενη κυρια ? γιατι εγω δεν ντρεπομαι παρ'ολου που θα παω 1η φορα σε στουντιο να τις πω να παει να γ....αν εχει ασχημη συμπεριφορα  :sunglasses:
Αν ειναι αυτη που φανταζομαι, εργαζεται μονο πρωινα. Μην "ανησυχεις"  :grin:
Και δεν ειναι τοσο κακη.
Απλα ειναι ηληκιωμενη και ειναι ετσι το στυλ της.
Και εγω στις αρχεις αισαθνομουν αμηχανα μαζι της, αλλα στην πορεια εστρωσε η "σχεση μας"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Αν ειναι αυτη που φανταζομαι, εργαζεται μονο πρωινα. Μην "ανησυχεις"  :grin:
Και δεν ειναι τοσο κακη.
Απλα ειναι ηληκιωμενη και ειναι ετσι το στυλ της.
Και εγω στις αρχεις αισαθνομουν αμηχανα μαζι της, αλλα στην πορεια εστρωσε η "σχεση μας"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:cool2: :cool2: :thumbsup: :thumbsup: ειδικά ο τρόπος που μιλάει είναι για σεμινάρια ορθοφωνίας και ταχύτητας εκφοράς... :grin: :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην νυχτερινη μας βαρδια του Σαββατου στο studio οι Αλίκη + Δέσποινα + Πάολα  :smitten: :smitten: :smitten:




 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Αν ειναι αυτη που φανταζομαι, εργαζεται μονο πρωινα. Μην "ανησυχεις"  :grin:
Και δεν ειναι τοσο κακη.
Απλα ειναι ηληκιωμενη και ειναι ετσι το στυλ της.
Και εγω στις αρχεις αισαθνομουν αμηχανα μαζι της, αλλα στην πορεια εστρωσε η "σχεση μας"
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Για να το λες εσυ δασκαλε κατι θα ξερεις :2funny: !!Αυριο 11-12 θα παω να δω Δεσποινα τελικα την μικρη ψωναρα <3
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Για να το λες εσυ δασκαλε κατι θα ξερεις :2funny: !!Αυριο 11-12 θα παω να δω Δεσποινα τελικα την μικρη ψωναρα <3

κατεβηκες αθηνα τελικα ?
welcome :sunglasses:


Kαλημέρα  :cheesy:

τωρα το πρωι στο studio οι Νεφέλη + Νάνσυ  :smitten: :smitten:



 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλημερα σε ολους ... οχι τωρα θα φυγω κατα τις 12 για να ερθω Αθηνα υπολογιζω θα φτασω κατα τις 6 και μετα μεχρι τις 11-12 εχω τρεξιματα δουλειας και μολις τελειωσο κανω μπανακι και σκαω μυτη να δω Δεσποινα !!!!  :sunglasses:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
:pipa3:
Καλα έλα εσυ στο στούντιο να με γαμησεις στην πραγματικοτητα και όχι στην φαντασία σου και μετά τα ξαναλέμε ...Αν θες τα σχολιάζουμε και από κοντά μην σου πω ;)
Κλαίω......μόλις σας ανέβασε και μούφα κριτική.............. :headbang:
Αυτός δεν παίζεται......... :rolleyes:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Το άλλο το ποστ φίλε μας King James που λες οτι απλά εστειλες στο μέλος να τον ρωτήσεις πως περασες μαζι μου όμως γιατι το εσβησες;  :huh:
Αναιρει κάτι άλλο μήπως ;

Αυτό κάνει......δεν γαμάει.....στέλνει πμ σε άλλους...μετά φτιάχνει στον εγκέφαλο του ένα ψέμα και το παρουσιάζει....
Το έχει κάνει 100 φορές........ :S
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Δεν το γνωριζο το παιδι αλλα τι οφελος εχει απ'το ολο σκηνικο ? δεν καταλαβα...
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Μαρινάκι μη μασάς....ξέρουμε εμείς τι αξίζεις και για αυτό σε έχουμε στην καρδιά μας!!! :rockon: :rockon:
 

ZANCLOD72

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.148
Like
9
Πόντοι
16
180τμ μαγαζι ειναι
9 τηλεορασεις και 8 κλιματιστικα εχει συνολο
μονο τα τηλεκοντρολ να μαθεις για το καθενα (γιατι ειναι διαφορετικα μοντελα κτλ) 2 βδομαδες θες  :cheesy:
και χωρις να σου πιανω ασφαλειες πινακα,διακοπτες απο φωτα,συνεγερμους, κουδουνια, προγραμματα, στερεοφωνικα,dvd,καφετερια,κλειδαριες,σε πιο συρταρι ειναι το καθε αναλωσιμο κτλ
Εσυ κοπελα μου πρεπει να βαλεις και"συντηρητη" εκει μεσα, δεν κανω πλακα, οπως εχουν ολες οι μεγαλες εταιρειες... :grin:
Να λεμε για τη συγκεκριμενη υπηρεσια και εμενα μου σπαει τα @@ οταν πηγαινω, αλλα αποζημιωνομαι τουλαχιστον στο δωματιο με την κοπελα που επιλεγω και ουτε καν την θυμαμαι μετα και θελω να τη θυμαμαι...
Μια παρακληση μονο, παρτε της ακουστικα βαρηκοιας, ή να χαμηλωνετε τη μουσικη οταν μιλαει με τους πελατες, γιατι βαριομαστε να επαναλαμβανουμε συνεχεια τις ιδιες προτασεις... :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εσυ κοπελα μου πρεπει να βαλεις και"συντηρητη" εκει μεσα, δεν κανω πλακα, οπως εχουν ολες οι μεγαλες εταιρειες... :grin:
Να λεμε για τη συγκεκριμενη υπηρεσια και εμενα μου σπαει τα @@ οταν πηγαινω, αλλα αποζημιωνομαι τουλαχιστον στο δωματιο με την κοπελα που επιλεγω και ουτε καν την θυμαμαι μετα και θελω να τη θυμαμαι...
Μια παρακληση μονο, παρτε της ακουστικα βαρηκοιας, ή να χαμηλωνετε τη μουσικη οταν μιλαει με τους πελατες, γιατι βαριομαστε να επαναλαμβανουμε συνεχεια τις ιδιες προτασεις... :grin:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66





Μια που λέμε για υπηρεσίες να ψιλοσπαμάρω λιγουλάκι;....Δεν ξέρω αν χρειάζεται να υπενθυμίσω πως στην επιχείρηση της Άντζελας εργαζόταν υπηρεσία με σοβαρά προβλήματα υγείας (όχι φυσικά σεξουαλικά ή άλλα μεταδοτικά) και παρότι αυτό λειτουργούσε αρνητικά για την επιχείρηση η Άντζελα όχι μόνο την διατηρούσε αλλά την βοήθαγε κιόλας.
Άντζελα...Έτυχε στις πρώτες στιγμές της γνωριμίας μας να περάσω λίγες παραπάνω στιγμές στην επιχείρηση, έμεινα έκπληκτος για το πόσο καλά λόγια έλεγαν οι υπηρεσίες για τον άνθρωπο Άντζελα. Όλες αυτές τις κουβέντες τις επιβεβαιώνω λέγοντας πως η ...λεγάμενη είναι ένα εκπληκτικό τυπάκι και χαίρομαι που η Άντζελα με τιμά με τη φιλία της- αν με θεωρεί φίλο της.
Συμφωνώ πως το αντίτιμο για την εποχή είναι σεβαστό αλλά θα ήθελα να παρακαλέσω όσο αυτό είναι δυνατόν να είστε υπομονετικοί και με μία μεγάλης ηλικίας γυναίκα, εγώ αυτό προσπαθώ τουλάχιστον γενικότερα.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημέρα  :cheesy:

μέχρι τις 17:00 στο studio οι Τζούλι + Νάνσυ  :smitten: :smitten:


το απόγευμα οι Πάολα + Αλίκη + Νεφέλη  :smitten: :smitten: :smitten:





 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom