Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (0 μέλη και 58 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
κοίτα το καλό αυταρχικό το έκανε χθες η παρι σεν ζερμέν στον ολυμπιακό...σήμερα απλά θα απολαύσουμε μπαλίτσα και θα περιμένουμε να συνεχίσουμε να κονομάμε από το στοίχημα... :rockon: :rockon:

τι να σου πω δεν ξερω, μπεσα i hate sports  :cheesy:
μια ευρομπασκετ, μια πρωταθλημα, μια τσαμπιονς λιγκ
not good for our business  :sunglasses:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
τι να σου πω δεν ξερω, μπεσα i hate sports  :cheesy:
μια ευρομπασκετ, μια πρωταθλημα, μια τσαμπιονς λιγκ
not good for our business  :sunglasses:
αντί για πορνό βάλε να πάιζει στο σαλόνι σήμερα τσάμπιονς λίγκ και στα δωμάτια ευρομπάσκετ...και πρωτοπορία ξανά για το 104 και θα μαζέψεις και τον ανδρικό πληθυσμό έτσι κ αλλιώς... :grin: :grin:χθες στα μαγαζιά δεν έβλεπες κοπέλα,,,,όλο ανδροπαρέες όπου είχαν κάνει κ ρεζερβέ τραπέζια σε σουβλατζίδικα/καφετέριες και είχαν στηθεί 1 ώρα πριν για να δουν τον γάυρο... :jerking: :jerking:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντί για πορνό βάλε να πάιζει στο σαλόνι σήμερα τσάμπιονς λίγκ και στα δωμάτια ευρομπάσκετ...και πρωτοπορία ξανά για το 104 και θα μαζέψεις και τον ανδρικό πληθυσμό έτσι κ αλλιώς... :grin: :grin:χθες στα μαγαζιά δεν έβλεπες κοπέλα,,,,όλο ανδροπαρέες όπου είχαν κάνει κ ρεζερβέ τραπέζια σε σουβλατζίδικα/καφετέριες και είχαν στηθεί 1 ώρα πριν για να δουν τον γάυρο... :jerking: :jerking:


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
εκμεταλλέυτηκα τη φάση όμως εγώ σαν παλιά πουτάνα που είμαι, και πήγα στο μικρολίμανο στο "Καταφύγιο", ένα σούπερ μπαράκι και το τι γυναίκες έπαιζαν δε φαντάζεσαι...έγινε παιχνίδι αρκετό, πέσανε κεράσματα, αλλά εκεί που έλεγα ότι μπαίνω στην...αντίπαλη περιοχή, μου κάνανε φάουλ.... ;) δύσκολο το να "ρίξεις" κοπέλα την σήμερον... :headbang: :headbang:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6

me ? married ? you must be kidding ...  :2funny: σε 2 μηνες κλεινω τα 25 ... δεν τρελαθηκα οπως αρκετοι φιλοι μου να κανω παιδια οικογενεια απο τωρα !!!

Φοβαμαι μηπως μου αρεσει μετα και ανακαλυψω νεα βιτσια...αρα οχι οχι χαχα αμα δουλευει η Κελλυ μην σου πω φοβαμαι να ερθω εχω ακουσει παιζει στα δαχτυλα την τεχνη του μαστιγιου !!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εκμεταλλέυτηκα τη φάση όμως εγώ σαν παλιά πουτάνα που είμαι, και πήγα στο μικρολίμανο στο "Καταφύγιο", ένα σούπερ μπαράκι και το τι γυναίκες έπαιζαν δε φαντάζεσαι...έγινε παιχνίδι αρκετό, πέσανε κεράσματα, αλλά εκεί που έλεγα ότι μπαίνω στην...αντίπαλη περιοχή, μου κάνανε φάουλ.... ;) δύσκολο το να "ρίξεις" κοπέλα την σήμερον... :headbang: :headbang:

γιατι πιο παλια ηταν ευκολο  :think:
:2funny: :2funny: :2funny:

δεν εχει ευκολα και δυσκολα , ή ιδρωνεις ή δεν ιδρώνεις  :sunglasses:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
me ? married ? you must be kidding ...  :2funny: σε 2 μηνες κλεινω τα 25 ... δεν τρελαθηκα οπως αρκετοι φιλοι μου να κανω παιδια οικογενεια απο τωρα !!!

Φοβαμαι μηπως μου αρεσει μετα και ανακαλυψω νεα βιτσια...αρα οχι οχι χαχα αμα δουλευει η Κελλυ μην σου πω φοβαμαι να ερθω εχω ακουσει παιζει στα δαχτυλα την τεχνη του μαστιγιου !!

οχι απλα ρωτησα γιατι τα σημαδια συνηθος οι παντρεμενοι τα αποφευγουν οπως ο διαολος το λιβανι  :2funny:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
γιατι πιο παλια ηταν ευκολο  :think:
:2funny: :2funny: :2funny:

δεν εχει ευκολα και δυσκολα , ή ιδρωνεις ή δεν ιδρώνεις  :sunglasses:
για καιρό η αλήθεια δεν ίδρωνα, αλλά τώρα αποφάσισα να ιδρώσω λιγάκι.... ;) ;) κάτι γίνεται πάντως...απάντησέ μου και στο ερώτημά μου για τη Βέρα παραπάνω...θενξ... :cheesy:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Το ξερω διαβαζω συνεχεια φορουμ κ γελαω....  :2funny: (η για βαρυ αρωμα μιας κοπελας) χαχα
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
σε ευχαριστώ, κάνεις τη δουλειά μου πιο εύκολη.... :grin: :grin:μήπως μπορείς να απαντήσεις εσύ που γνωρίζεις τα πάντα??? :headbang2: :headbang2:
Τιποτα  :grin:
Οχι δεν μπορω να απαντησω.Η ποδοάγνια δεν συμπεριλαμβανεται στις προτιμησεις μου.

:dunno: :dunno: :dunno:

ΥΓ : κανεις δεν γνωριζει τα παντα  ;)
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Προτιμω να ασχολουμαι με αλλα σημεια του γυναικειου σωματος....

;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
ωραίο είναι να μην αφήνεις εκατοστό άνευ ικανοποιήσεως.... :grin: :grin: για μένα, πόδια(αν είναι όπως πρέπει), αιδοίο, στήθος, λαιμός είναι τα must... :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
να σου πω μπουμπού, η Βέρα(απίστευτο μωρό, την είδα αλλού ;) ;)) γουστάρει/ξέρει καλή ποδο...κατάσταση...ξέρεις εσύ τώρα.... :grin: :grin: :grin:

ειναι ερωτησεις αυτες σε μενα ειδικα απο σενα ?  :cheesy:
100% επιτυχια ειχες οσες φορες και με οποια ηρθες στο studio
λες να πεσεις στο 99 ?
δε νομιζω  :cheesy:
για 101 σε βλεπω  :dancing:


Στην νυχτερινη μας βαρδια οι Νάνσυ + Πωλίνα  :smitten: :smitten:



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom