Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (0 μέλη και 40 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Στην απογευματινη μας βαρδια 17:00 με 23:00 οι Αντζελα - Βέρα - Δέσποινα  :smitten: :smitten: :smitten:



 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Δεσποιναααααααααααααααααααααααααααααααα  :sunglasses:
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
ειναι ερωτησεις αυτες σε μενα ειδικα απο σενα ?  :cheesy:
100% επιτυχια ειχες οσες φορες και με οποια ηρθες στο studio
λες να πεσεις στο 99 ?
δε νομιζω  :cheesy:
για 101 σε βλεπω  :dancing:


Στην νυχτερινη μας βαρδια οι Νάνσυ + Πωλίνα  :smitten: :smitten:



:rockon: :rockon: :rockon:απλα΄καμιά φορά μπορεί το νέο μοντέλο να θέλει βελτιώσεις.... :grin: :grin:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Αντί να σπαταλάτε άσκοπα χρόνο με το ανέβασμα φωτογραφιών και βαρδιών,κάτι που μπορούμε να δούμε στο ωραιότατο και πρωτότυπο ιστοχώρο σας,δεν ψάχνετε να βρείτε κάποια πιο ευγενική κυρία στην υποδοχή,η οποία να κάνει διάλογο με τους πελάτες;Όχι τίποτε άλλο,αλλά για πολλούς που έρχονται στην επιχείρησή σας τα 50,τουλάχιστον,ευρώ βγαίνουν με μεγάλη προσπάθεια και είναι πραγματικά εκνευριστικό να πηγαίνεις για μερικές στιγμές χαλάρωσης κάπου,με το αζημίωτο φυσικά και μάλιστα πρωί πρωί,και να σου γαμάνε την διάθεση άτομα με κατεβασμένα-ξυνισμένα μούτρα.Λόγω πολλών επισκέψεων στην εν λόγω επιχείρηση χωρίς να έχω δεί παρόμοια συμπεριφορά στο παρελθόν,θέλω να πιστεύω ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό αυτό,αλλά μου την έσπασε τόσο που δεν ξέρω αν θα ξαναπάω,γιατί ήθελα να δώσω τα 3/4 του μισθού κάποιου μέσου ημιαπασχολούμενου εργαζόμενου και δεν με σεβάστηκαν καθόλου,με το που μπήκα μέσα χωρίς να μου πούν όυτε καλημέρα,παρά ένα γερό γειά και με τα κατεβασμένα μούτρα,αλλά και μετά που ρωτούσα ποιές κοπέλες είναι εκεί και έπαιρνα μονολεκτικές και βαριεστημένες απαντήσεις.
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Αντί να σπαταλάτε άσκοπα χρόνο με το ανέβασμα φωτογραφιών και βαρδιών,κάτι που μπορούμε να δούμε στο ωραιότατο και πρωτότυπο ιστοχώρο σας,δεν ψάχνετε να βρείτε κάποια πιο ευγενική κυρία στην υποδοχή,η οποία να κάνει διάλογο με τους πελάτες;Όχι τίποτε άλλο,αλλά για πολλούς που έρχονται στην επιχείρησή σας τα 50,τουλάχιστον,ευρώ βγαίνουν με μεγάλη προσπάθεια και είναι πραγματικά εκνευριστικό να πηγαίνεις για μερικές στιγμές χαλάρωσης κάπου,με το αζημίωτο φυσικά και μάλιστα πρωί πρωί,και να σου γαμάνε την διάθεση άτομα με κατεβασμένα-ξυνισμένα μούτρα.Λόγω πολλών επισκέψεων στην εν λόγω επιχείρηση χωρίς να έχω δεί παρόμοια συμπεριφορά στο παρελθόν,θέλω να πιστεύω ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό αυτό,αλλά μου την έσπασε τόσο που δεν ξέρω αν θα ξαναπάω,γιατί ήθελα να δώσω τα 3/4 του μισθού κάποιου μέσου ημιαπασχολούμενου εργαζόμενου και δεν με σεβάστηκαν καθόλου,με το που μπήκα μέσα χωρίς να μου πούν όυτε καλημέρα,παρά ένα γερό γειά και με τα κατεβασμένα μούτρα,αλλά και μετά που ρωτούσα ποιές κοπέλες είναι εκεί και έπαιρνα μονολεκτικές και βαριεστημένες απαντήσεις.

Φιλε iceman εχεις σκεφτει να αλλαξεις ροτα να αφησεις τα στουντιο και να πας σε μασαζ?
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Φιλε iceman εχεις σκεφτει να αλλαξεις ροτα να αφησεις τα στουντιο και να πας σε μασαζ?
:2funny: :2funny: :2funny: μη χάσεις εσύ... :2funny: :2funny: κοίτα η συγκεκριμένη υπηρεσία είναι καλοκάγαθη και γλυκιά απλά αυτός είναι ο τρόπος της που μιλάει έτσι...άλλωστε είναι και αρκετά μεγάλη για να κάτσει να "καυλαντίζει" με τους πελάτες....εγώ πλέον κάνω πλάκα με τον τρόπο της...αν τον δεις από μια άλλη σκοπιά είναι χαριτωμένος...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντί να σπαταλάτε άσκοπα χρόνο με το ανέβασμα φωτογραφιών και βαρδιών,κάτι που μπορούμε να δούμε στο ωραιότατο και πρωτότυπο ιστοχώρο σας,δεν ψάχνετε να βρείτε κάποια πιο ευγενική κυρία στην υποδοχή,η οποία να κάνει διάλογο με τους πελάτες;Όχι τίποτε άλλο,αλλά για πολλούς που έρχονται στην επιχείρησή σας τα 50,τουλάχιστον,ευρώ βγαίνουν με μεγάλη προσπάθεια και είναι πραγματικά εκνευριστικό να πηγαίνεις για μερικές στιγμές χαλάρωσης κάπου,με το αζημίωτο φυσικά και μάλιστα πρωί πρωί,και να σου γαμάνε την διάθεση άτομα με κατεβασμένα-ξυνισμένα μούτρα.Λόγω πολλών επισκέψεων στην εν λόγω επιχείρηση χωρίς να έχω δεί παρόμοια συμπεριφορά στο παρελθόν,θέλω να πιστεύω ότι είναι μεμονωμένο περιστατικό αυτό,αλλά μου την έσπασε τόσο που δεν ξέρω αν θα ξαναπάω,γιατί ήθελα να δώσω τα 3/4 του μισθού κάποιου μέσου ημιαπασχολούμενου εργαζόμενου και δεν με σεβάστηκαν καθόλου,με το που μπήκα μέσα χωρίς να μου πούν όυτε καλημέρα,παρά ένα γερό γειά και με τα κατεβασμένα μούτρα,αλλά και μετά που ρωτούσα ποιές κοπέλες είναι εκεί και έπαιρνα μονολεκτικές και βαριεστημένες απαντήσεις.

Kαλησπερα ;)
δεν ξερω τι επαγγελεσαι, οσοι ασχολιουνται ομως με το εμποριο θα καταλαβουν τι θελω να πω
ειναι στιγμες που ο επιχηρηματιας πρεπει να απολογηθει και να ζητησει συγνωμη απο τους πελατες του που δικαιολογημενα εχουν παραπονα τα οποια ομως παραπονα ναι μεν θεωρητικα ειναι ευθυνης της επιχηρησεις πρακτικα ομως οχι και τοσο

στα χρονια που υπαρχει η μοδα του ιντερνετ για τους οικους ανοχης προσωπικα εχει πεσει το ματι μου σε 100αδες αρνητικα σχολια για τις υπηρεσιες-τσατσαδες ολων των οικων ανοχης της χωρας μαζι και με το δικο μας (αν βαλεις και τα σχολια που δεν εχω βιαβασει μιλαμε για 1000αδες κειμενα/σχολια διαμαρτυριας)

στα χρονια που λειτουργει το studio πρεπει να εχουμε αλλαξει 40-50 διαφορετικες υπηρεσιες
ολες μα ολες το ιδιο καλουπι, το ιδιο στυλι, τα ιδια βαρια κορμια, η ιδια κακη διαθεση
ασε που ποια το studio εχει παραγινει πολυπλοκο στη λειτουργεια του και για να εκπαιδευσεις μια καινουργια θελεις 2 εβδομαδες

πρεπει να εχω κανει το μαγαζι "λιμπα" για χαρη των υπηρεσιων 10αδες φορες, αλλες 10αδες φορες πρεπει να τις εχω αλλαξει
τα ιδια και τα ιδια παραπονα (στο κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα που λενε)

οσο νομικα το κρατος υποχρεωνει τους οικους ανοχης να εχουν υπηρετικο προσωπικο ηλικιας πανω απο 50 (που στην πραξη ειναι 60-65) ετσι θα ειναι καλως ή κακος η κατασταση στους οικους ανοχης ολης της χωρας
το γερικο σκυλι δεν μαθαινει νεα κολπα λεει η παροιμια και δεν εχει αδικο ;)
αν δεν αλλαξει αυτο το πραγμα να μπορουμε να προσλαβουμε για αυτη την δουλεια εναν νεο ανθρωπο 25-30 ετων , μετο χαμογελο στα χειλη, με ενεργεια, ευγενεια ισως αποφοιτο σχολης τουριστικων επαγγελματων με γνωσεις υπολογιστη, ρεσεπτιον εστω να φτιαχνει και να σερβιρει και εναν καλο καφε προκοπη δεν προκειτε να δεις και να δουμε

εννοειτε πως θα θελαμε το καλυτερο για εσας και κατεπεκταση για εμας αλα τα χερια μας σε αυτον τον τομεα ειναι δεμενα :-

θα μου πεις βεβαια οτι υπαρχουν και καλες υπηρεσιες/τσατσαδες κτλ που ειναι ευγενικες ,εξυπηρετικες, τσαουσες και μαλαγανες θα ελεγα εγω
απλα αυτες ειναι οι εξαιρεσεις στον κανονα, ειναι δυσκολο να τις βρεις να κανεις το κοντακτ και να τις παρεις
και συνηθος εχουν και το κουσουρι να "απλωνουν" και λιγο το χερι στο "μελι"

εγω να σου πω ενα συγνωμη, μακαρι να μπορουσα να εκανα κατι εχω ολη την καλη διαθεση αλλα δεν γινετε και στο λεω με καθε ειλικρινεια γιατι θα μπορουσα να σου/σας χρυσωσω το χαπι και να πω οκ θα την βρισω/απολυσω κτλ
συμβουλη μου, μην τους δινεις σημασια, ειναι εκει περα οχι γιατι κανουν κατι το σοβαρο, αλλα γιατι πρεπει απλα να υπαρχουν  :-
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Φιλε iceman εχεις σκεφτει να αλλαξεις ροτα να αφησεις τα στουντιο και να πας σε μασαζ?

καλη ιδεα
απλα πεςτου και να προσεχει τυχον φιλια στο στομα
γιατι οι 5-10 προηγουμενοι εκει μεσα εχουν αφησει τα παιδια τους :cum:
 

GeorgePapadopoulos

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
531
Κριτικές
2
Like
101
Πόντοι
6
Καλημερα σε ολου/ες ... ααα δεν πιστευω κυριακη βραδυ να δουλευει η συγκεκριμενη κυρια ? γιατι εγω δεν ντρεπομαι παρ'ολου που θα παω 1η φορα σε στουντιο να τις πω να παει να γ....αν εχει ασχημη συμπεριφορα  :sunglasses:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.221
Κριτικές
81
Like
7.943
Πόντοι
7.865
Kαλησπερα ;)
δεν ξερω τι επαγγελεσαι, οσοι ασχολιουνται ομως με το εμποριο θα καταλαβουν τι θελω να πω
ειναι στιγμες που ο επιχηρηματιας πρεπει να απολογηθει και να ζητησει συγνωμη απο τους πελατες του που δικαιολογημενα εχουν παραπονα τα οποια ομως παραπονα ναι μεν θεωρητικα ειναι ευθυνης της επιχηρησεις πρακτικα ομως οχι και τοσο

στα χρονια που υπαρχει η μοδα του ιντερνετ για τους οικους ανοχης προσωπικα εχει πεσει το ματι μου σε 100αδες αρνητικα σχολια για τις υπηρεσιες-τσατσαδες ολων των οικων ανοχης της χωρας μαζι και με το δικο μας (αν βαλεις και τα σχολια που δεν εχω βιαβασει μιλαμε για 1000αδες κειμενα/σχολια διαμαρτυριας)

στα χρονια που λειτουργει το studio πρεπει να εχουμε αλλαξει 40-50 διαφορετικες υπηρεσιες
ολες μα ολες το ιδιο καλουπι, το ιδιο στυλι, τα ιδια βαρια κορμια, η ιδια κακη διαθεση
ασε που ποια το studio εχει παραγινει πολυπλοκο στη λειτουργεια του και για να εκπαιδευσεις μια καινουργια θελεις 2 εβδομαδες

πρεπει να εχω κανει το μαγαζι "λιμπα" για χαρη των υπηρεσιων 10αδες φορες, αλλες 10αδες φορες πρεπει να τις εχω αλλαξει
τα ιδια και τα ιδια παραπονα (στο κουφου την πορτα οσο θελεις βροντα που λενε)

οσο νομικα το κρατος υποχρεωνει τους οικους ανοχης να εχουν υπηρετικο προσωπικο ηλικιας πανω απο 50 (που στην πραξη ειναι 60-65) ετσι θα ειναι καλως ή κακος η κατασταση στους οικους ανοχης ολης της χωρας
το γερικο σκυλι δεν μαθαινει νεα κολπα λεει η παροιμια και δεν εχει αδικο ;)
αν δεν αλλαξει αυτο το πραγμα να μπορουμε να προσλαβουμε για αυτη την δουλεια εναν νεο ανθρωπο 25-30 ετων , μετο χαμογελο στα χειλη, με ενεργεια, ευγενεια ισως αποφοιτο σχολης τουριστικων επαγγελματων με γνωσεις υπολογιστη, ρεσεπτιον εστω να φτιαχνει και να σερβιρει και εναν καλο καφε προκοπη δεν προκειτε να δεις και να δουμε

εννοειτε πως θα θελαμε το καλυτερο για εσας και κατεπεκταση για εμας αλα τα χερια μας σε αυτον τον τομεα ειναι δεμενα :-

θα μου πεις βεβαια οτι υπαρχουν και καλες υπηρεσιες/τσατσαδες κτλ που ειναι ευγενικες ,εξυπηρετικες, τσαουσες και μαλαγανες θα ελεγα εγω
απλα αυτες ειναι οι εξαιρεσεις στον κανονα, ειναι δυσκολο να τις βρεις να κανεις το κοντακτ και να τις παρεις
και συνηθος εχουν και το κουσουρι να "απλωνουν" και λιγο το χερι στο "μελι"

εγω να σου πω ενα συγνωμη, μακαρι να μπορουσα να εκανα κατι εχω ολη την καλη διαθεση αλλα δεν γινετε και στο λεω με καθε ειλικρινεια γιατι θα μπορουσα να σου/σας χρυσωσω το χαπι και να πω οκ θα την βρισω/απολυσω κτλ
συμβουλη μου, μην τους δινεις σημασια, ειναι εκει περα οχι γιατι κανουν κατι το σοβαρο, αλλα γιατι πρεπει απλα να υπαρχουν  :-
Έχω δεί πολλές κακές συμπεριφορες,αλλά γενικά δεν μιλάω και δεν ασχολούμαι,γιατί ξέρω ότι και να πώ κάτι απλά θα περάσει στο ντούκου.Απλά μίλησα για τη δική σας επιχείρηση επειδή είναι  σε καλύτερο επίπεδο απο τις άλλες παρόμοιες επιχειρήσεις σε όλους τους τομείς,απο το site,μέχρι και την παραμικρή λεπτμέρεια του χώρου.Απλά είναι κρίμα μια τόσο προσεγμένη επιχείρηση,ηλεκτρονικά,εσωτερικά και εξωτερικά με ελάχιστα εως καθόλου παράπονα και με μεγάλο πελατολόγιο,να έχει τέτοια άτομα να της χαλάνε το image.Ξέρω,είναι πολύ δύσκολο να πιάσεις ένα άτομο μιας κάποιας ηλικίας και να του αλλάξεις συμπεριφορά μέσα σε σύντομο χρονικό διάστημα,καθώς και εγώ είμαι κοντά στην 6η δεκαετία της ζωής μου,αλλά πραγματικά σου χαλάνε το μαγαζί.Γνωρίζω αρκετά καλά τις αγκυλώσεις του ελληνικού νομικού συστήματος,ως προς την λειτουργεία και το βοηθητικό προσωπικό των οίκων ανοχής,όπως επίσης και μπορώ να φανταστώ την πολυπλοκότητα της διαχείρησης μιας τέτοιας επιχείρησης.Και παρακαλώ,αλλά δεν φταίς εσύ για το σκηνικό αυτό,αλλά η τύπισσα που πίστευε ότι είμαι ο άντρας της,γράφοντάς με κανονικά και που μου την έσπασε.

Υ.Γ.:Πλέον δεν επαγγέλομαι τίποτα,λόγω συνταξιοδότησης.
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Μα καλά, τι ακριβώς είναι το Στούντιο 104 και χρειάζεται να εκπαιδεύσεις μια τσατσά 2 ολόκληρες βδομάδες;
Πιλοτήριο F16; :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Υ.Γ.:Πλέον δεν επαγγέλομαι τίποτα,λόγω συνταξιοδότησης.

αφου προλαβες, το καλυτερο πραγμα  ;)
enojoy life now  ;)

Μα καλά, τι ακριβώς είναι το Στούντιο 104 και χρειάζεται να εκπαιδεύσεις μια τσατσά 2 ολόκληρες βδομάδες;
Πιλοτήριο F16; :2funny: :2funny:

180τμ μαγαζι ειναι
9 τηλεορασεις και 8 κλιματιστικα εχει συνολο
μονο τα τηλεκοντρολ να μαθεις για το καθενα (γιατι ειναι διαφορετικα μοντελα κτλ) 2 βδομαδες θες  :cheesy:
και χωρις να σου πιανω ασφαλειες πινακα,διακοπτες απο φωτα,συνεγερμους, κουδουνια, προγραμματα, στερεοφωνικα,dvd,καφετερια,κλειδαριες,σε πιο συρταρι ειναι το καθε αναλωσιμο κτλ


Αποψε το βραδυ στο studio oι Νεφέλη + Νάνσυ + Αλίκη  :smitten: :smitten: :smitten:



 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom