Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Και που ξερει ο Ορεστης ή η Ντεπη τι κανω εγω ?

Μαζι ειμαστε συνεχεια και δεν το ξερω ?

Για να μην παρεξηγούμαστε, CHEYENNE, δεν είπα ότι είσαι ερωτευμένος ή κάτι τέτοιο.

εγώ πιστεύω ότι όλες τις κοπέλες τις αγαπάς με τον τρόπο σου, απλώς καμιά φορά είσαι λίγο παραπάνω τσιμπημένος, νοιάζεσαι περισσότερο. κάποια στιγμή ήτανε η Ντέπη, τώρα είναι άλλη, στο μέλλον μπορεί να είναι άλλη...

βαρέθηκα να προσπαθώ να με δει η Ντέπη με άλλο μάτι, προφανώς είναι αλήθορη και και κοιτάει αλλού...

Και φυσικά η Ντέπη το μόνο που δεν είναι, δεν είναι κουτσομπόλα. Εγώ τα όσα είπα τα είπα παρατηρώντας ο ίδιος τον CHEYENNE... από τις λίγες φορές που έχουμε συναντηθεί...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

To απόγευμα στο studio Άντζελα - Ελένη - Μαρίνα και Πάμελα    :smitten: :smitten: :smitten:


 

   


 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
ρε τυπε τι μου τα λες εμενα? και το ρητο στο ειπα για τις ερωτικες απαντησεις...οταν μια κοπελα σου λεει οχι δεν σε θελω βρε παιδι μου για γκομενο και εσυ συνεχιζεις με τον ιδιο τροπο απλα κοροιδευεις τον εαυτο σου και καποιες φορες κουραζεις και την κοπελα...και αυτη μετα εχει καθε δικιο να ξεσπασει καποια στιγμη..

Ώχου ρε παιδί μου... στο ερωτικό συμφωνώ... αλλά άλλο αυτό!

κοίτα εγώ σου λέω ότι όλο αυτό τον καιρό ξέραμε και οι 2 τι παίζει.

εγώ ειχα την ευκαιρία με τα λεφτά μου να πηδάω μια κοπέλα που γουστάρω και θα ήθελα κάτι παραπάνω μαζί της κι αν δεν ήταν έτσι η συγκυρία να την έχω γνωρίσει με αυτό τον τρόπο, μετά τη χυλόπιτα θα είχε εξαφανιστεί, χωρίς να μπορώ να την πηδήξω...

και εκείνη από την πλευρά της είχε την ευκαιρία να βγάλει καλά λεφτά από ένα καλό παιδί που την καψουρεύτηκε και που είχε όλη την καλή διάθεση να πάει με τα νερά της ώστε να περνάνε καλά μαζί για το όποιο διάστημα θα συνέχιζε να την επισκέπτεται στη δουλειά της (και μόνο)...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Για να μην παρεξηγούμαστε, CHEYENNE, δεν είπα ότι είσαι ερωτευμένος ή κάτι τέτοιο.

εγώ πιστεύω ότι όλες τις κοπέλες τις αγαπάς με τον τρόπο σου, απλώς καμιά φορά είσαι λίγο παραπάνω τσιμπημένος, νοιάζεσαι περισσότερο. κάποια στιγμή ήτανε η Ντέπη, τώρα είναι άλλη, στο μέλλον μπορεί να είναι άλλη...

βαρέθηκα να προσπαθώ να με δει η Ντέπη με άλλο μάτι, προφανώς είναι αλήθορη και και κοιτάει αλλού...

Και φυσικά η Ντέπη το μόνο που δεν είναι, δεν είναι κουτσομπόλα. Εγώ τα όσα είπα τα είπα παρατηρώντας ο ίδιος τον CHEYENNE... από τις λίγες φορές που έχουμε συναντηθεί...
Το εχω γραψει επανειλημμενα και το ξαναλεω.

Το 20λεπτο-μισαωρο που μου αντιστοιχει στο δωματιο, η κοπελα ειναι η ερωμενη, η γυναικα, η αγαπημενη μου αν θελεις.
θα την σεβαστω και θα προσπαθησω να περασει και αυτη καλα, οσο και εγω

Απο την στιγμη που θα βγει ομως, ειναι ενας καθημερινος ανθρωπος, με τον οποιο εχω και φιλικες σχεσεις, θα κουνβεντιασουμε, θα καυλαντισουμε, θα αστειευτουμε..

Ετσι απλα και τιποτα παραπανω.

Τωρα τα περι τσιμπηματος ειναι δικα σου συμπερασματα απο αυτα τα λιγα που εχεις δει (οπως σωστα ειπες)....
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Το εχω γραψει επανειλημμενα και το ξαναλεω.

Το 20λεπτ-μισαωρο που μου αντιστοιχει στο δωματιο, η κοπελα ειναι η ερωμενη, η γυναικα, η αγαπημενη μου αν θελεις.

Απο την στιγμη που θα βγει ειναι ενας καθημερινος ανθρωπος, με τον οποιο εχω και φιλικες σχεσεις, θα κουνβεντιασουμε, θα καυλαντισουμε, θα αστειευτουμε..

Ετσι απλα και τιποτα παραπανω.

Τωρα τα περι τσιμπηματος ειναι διεκς σου κουβεντες....
Περιμενουμε,  σχολια για την Παμελα !!!
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πηγα βολτα το σκυλι του τζουλη...


Ηπια τον καφε μου στον κωστα ..


Ηρθα, εφαγα , και παλι βλεπω τα ιδια  :P :rolleyes:


ρε ορεστη τι εχεις παθει ρε μαν?  :think:
 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Ενα  ακομα λαθος που κανεις :

Βγαζεις δημοσια σε ενα forum προσωπικες συζητησεις και προσωπικα δεδομενα.
Καποια πραγματα δεν δημοσιοποιυνται.

Και δεν χρειαζεται να απολογησαι συνεχως. Δεν εισαι σε δικαστηριο. Σε forum εισαι.

Αν θελεις να πεις καποια πραγματα στην Δεσποινα ή την οποιαδηποτε Δεσποινα και να ζητησεις συγνωμη για καοια πραγματα που ενδεχομενως να εχεις κανει λαθος, πηγαινε και πες της τα προσωπικα.

Ετσι χανεις και το οποιο δικιο μπορει να εχεις.

Αποψη μου παντα.

από την ώρα που άνοιξα τα μάτια μου βλέπω μια άγρια επίθεση στο φόρουμ που αφορά εμένα.

δε θα έμπαινα στον κόπο να απαντήσω, αλλά δεν μπορώ να φαίνομαι εγώ ο κακός κάθε φορά.

νομίζω πως με αυτά που είπα, ξεδιάλυνα κάπως το σκηνικό, ακόμα κι αν είπα κάτι παραπάνω...

αν θέλει η Δέσποινα να τα βρούμε, ας το κάνει κι ας μη μου ζητάει να περάσω δημόσια το δικαστήριο του φόρουμ για να αποδείξει ότι έχει δίκιο σε όλα...

ας βγάλουνε λοιπόν τώρα όλοι τα συμπεράσματά τους κι ας πάμε παρακάτω...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
ρε ορεστη μαν σορρυ..


αλλα απο οτι φενεται, θες απλα να γινεται το δικο σου ασχετα απο καθε συνεπεια..


 

Orestis_Kou

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2011
Μηνύματα
1.383
Κριτικές
85
Like
28
Πόντοι
96
Το εχω γραψει επανειλημμενα και το ξαναλεω.

Το 20λεπτο-μισαωρο που μου αντιστοιχει στο δωματιο, η κοπελα ειναι η ερωμενη, η γυναικα, η αγαπημενη μου αν θελεις.
θα την σεβαστω και θα προσπαθησω να περασει και αυτη καλα, οσο και εγω

Απο την στιγμη που θα βγει ομως, ειναι ενας καθημερινος ανθρωπος, με τον οποιο εχω και φιλικες σχεσεις, θα κουνβεντιασουμε, θα καυλαντισουμε, θα αστειευτουμε..

Ετσι απλα και τιποτα παραπανω.

Τωρα τα περι τσιμπηματος ειναι δικα σου συμπερασματα απο αυτα τα λιγα που εχεις δει (οπως σωστα ειπες)....

δέχομαι την άποψή σου και δεν ήθελα να σε θίξω, ήθελα να σε αναφέρω ως θετικό και όχι ως αρνητικό παράδειγμα...
 

blooddead

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.013
Κριτικές
18
Like
133
Πόντοι
396
Ώχου ρε παιδί μου... στο ερωτικό συμφωνώ... αλλά άλλο αυτό!

κοίτα εγώ σου λέω ότι όλο αυτό τον καιρό ξέραμε και οι 2 τι παίζει.

εγώ ειχα την ευκαιρία με τα λεφτά μου να πηδάω μια κοπέλα που γουστάρω και θα ήθελα κάτι παραπάνω μαζί της κι αν δεν ήταν έτσι η συγκυρία να την έχω γνωρίσει με αυτό τον τρόπο, μετά τη χυλόπιτα θα είχε εξαφανιστεί, χωρίς να μπορώ να την πηδήξω...

και εκείνη από την πλευρά της είχε την ευκαιρία να βγάλει καλά λεφτά από ένα καλό παιδί που την καψουρεύτηκε και που είχε όλη την καλή διάθεση να πάει με τα νερά της ώστε να περνάνε καλά μαζί για το όποιο διάστημα θα συνέχιζε να την επισκέπτεται στη δουλειά της (και μόνο)...

πωωωω καλα εγω δεν λεω τπτα αλλο γιατι οτι και να σου πουν εσενα εσυ εισαι εκει κολλημενος και λες παλι τα ιδια και τα ιδια...τεσπα θα καταλαβεις αργα η γρηγορα τι προσπαθουμε ολοι να σου πουμε..
 

despinara

Ιερόδουλη
Εγγρ.
11 Ιαν 2012
Μηνύματα
4.962
Like
1
φευγω παω για ξεκουραση.....

φιλιααααααααααααααα....................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
φευγω παω για ξεκουραση.....

φιλιααααααααααααααα....................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

καλα.. η αλλη τον γραφει κανονικα, και αυτος συνεχιζει  :2funny:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
φευγω παω για ξεκουραση.....

φιλιααααααααααααααα....................... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Στο καλο και να μην βαλεις την φωτο, του ΟΕΡΣΤΗ στο προσκεφαλο σου !!! :S :S :S
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
δέχομαι την άποψή σου και δεν ήθελα να σε θίξω, ήθελα να σε αναφέρω ως θετικό και όχι ως αρνητικό παράδειγμα...
Έτσι έκανες και με το ντύσιμο της Δέσποινας........................................





Για κοίταξέ το, μήπως πρέπει να γίνεις ποιο σαφής και ποιο κατανοητός?

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom