Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα,θέλω μια άτακτη μαθήτρια που αμελεί τα μαθήματά της για να την τιμωρήσω.Νεανικό ντύσιμο και κότσους.Ούτως ή άλλως θα περάσω για να σας γνωρίσω.

Ματακια μου γλυκα η Νικολ και η Τατιανα κανουν αυτο το ντησιμο μιας και τους ταιριαζει περισσοτερο ;)
Μεσα σε μια απο τις επομενες βαρδιες τους θα κοιταξω να ειναι ντυμενες μαθητριες με κοντες φουστιτσες, ψηλες πολυχρωμες καλτσες και τα μαλλια τους πιασμενα σε 2 πλαινα κοτσιδακια ;) ;)

αστέρι τώρα που ο φίλος μου πάει στα μέρη μου και γω επέστρεψα κάτι θα κάνουμε και μεις  ;) ;) ;) αρκεί να σε πετύχω θεά της φυλής

συνηθος ματια μου καθημερινα ειμαι στο μαγαζι (αν θες με ζητας για να μου πεις ενα γεια;))
εκτος βεβαια απο αυριο που θα κατσω να χαλαρωσω στο σπιτακι μου :cheesy: :cheesy:

οκ,κατανοητο και το σεβομαι απολυτα,γιατι ειανι και η δουλεια σου δυσκολη και οι ωρεσ ακομα πιο δυσκολες οταν σχολας το βραδυ ειδικα...αλλα κανε τουλ ενα και το πολυ πολυ ερχομαι τελευαιος και σε συνοδευω εγω μετα...χαχαχα
ή κανε καποια κυριακη πρωι για να μπορεσω κι εγω να σε επισκεφτω στα σιγουρα...

ναι καποια κυριακη πρωι θα μπορουσα να καταιβω για δουλεια:cheesy: :cheesy: :cheesy:
αλλα και απογευμα ματακια, αν καποια κοπέλα αδιαθετησει ξαφνικα αναγκαστικα θα καταιβω εγω μαναρακι μου για να καλυψω το μαγαζι ;)
για το αλλο που λες μη το γελας, εχει τυχει και να με περιμενουν μετα τη δουλεια (κυριος βραδια οταν δουλευα) αλλα και μια φορα να αφησω να με συνοδεψουν :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:




 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σημερα πεμπτη

πρωι η Σοφια :smitten:

απογευμα η Κατερινα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να ντύσεις κάποια απο τις κοπέλες, γραμματέα επιχείρησης (με σέξυ ταγιέρ, μίνι φούστα, γόβα στιλέττο και κοκάλινα γυαλάκια); Πάω στοίχημα πως θα είχε μεγάλη επιτυχία!

πω πω ρε φίλε...τι είπες τώρα???? τρελό φετίχ....
ειδικά με τακούνια όπως στο αβατάρ μου... ΘΑΝΑΤΟΣ!!!!!
ω ρε παναγία μου βραδυάτικα.....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
το μαγαζί από ότι βλέπω διαθέτει υπέροχη συλλογή από high heels... :rockon:
Μπράβο σας....

τ' απόγευμα η Κατερίνα με τους επιστήθιους φίλους της θα είναι έτσι???
ωραία...... :dancing: :dancing:
 

Επισκέπτης
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να ντύσεις κάποια απο τις κοπέλες, γραμματέα επιχείρησης (με σέξυ ταγιέρ, μίνι φούστα, γόβα στιλέττο και κοκάλινα γυαλάκια); Πάω στοίχημα πως θα είχε μεγάλη επιτυχία!
Γραμματέας όπως στις ταινίες "creamed on glasses" που κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τα αφεντικά της προκειμένου να μην χάσει τη δουλειά της!!! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΒΛΑ!!!
Αντζελα πρέπει να οργανώσεις casting γραμματέων. :thumbsup:

Οι ασχολούμενοι με το rapid αν βρουν creamed on glasses να το ανεβάσουν:Η ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!
 

παρθένος19

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2008
Μηνύματα
201
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
1
τις καλημέρες μου.... :-*...τ κανετε??αυριο κατεβαίνω αθήνα κ λέω ν έρθω στα σίγουρα αντζέλα....δν γίνετε ν είναι ντυμένα τ κορίτσια αυριο μαθήτριες???παρόλο π είμαι 20 μ εξιτάρει η ιδέα τν ψηλών πολύχρωμων καλτσών... :jerking: :2funny:.....τ λέμε αύριο κ ελπίζω ν τ βρώ εύκολα αντζέλα γιατι δν είμαι απο αθήνα....φιλάκια προσωπικά σε εσένα αλλα κ σε όλα τ κορίτσια τ μαγαζιού...... :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το μαγαζί από ότι βλέπω διαθέτει υπέροχη συλλογή από high heels... :rockon:
Μπράβο σας....

τ' απόγευμα η Κατερίνα με τους επιστήθιους φίλους της θα είναι έτσι???
ωραία...... :dancing: :dancing:

Eυχαριστουμε ματια μου :cheesy:
και γενικα αν δε σου αρεσει το συγκεκριμενα τακουνια που θα φοραει η εκαστοτε κοπέλα μπορεις να της ζητησεις να τα αλλαξει μιας και υπαρχουν αρκετα ζευγαρια στο μαγαζι ;)
Ναι το απογευμα η Κατερινα θα ειναι ;)

Γραμματέας όπως στις ταινίες "creamed on glasses" που κάνει τα πάντα για να ικανοποιήσει τα αφεντικά της προκειμένου να μην χάσει τη δουλειά της!!! Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΚΑΒΛΑ!!!
Αντζελα πρέπει να οργανώσεις casting γραμματέων. :thumbsup:

Οι ασχολούμενοι με το rapid αν βρουν creamed on glasses να το ανεβάσουν:Η ΑΠΟΘΕΩΣΗ!!!

θα το κοιταξω ματακια μου με τις κοπέλες και την επόμενη εβδομαδα θα εχουμε γραμματεα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

τις καλημέρες μου.... :-*...τ κανετε??αυριο κατεβαίνω αθήνα κ λέω ν έρθω στα σίγουρα αντζέλα....δν γίνετε ν είναι ντυμένα τ κορίτσια αυριο μαθήτριες???παρόλο π είμαι 20 μ εξιτάρει η ιδέα τν ψηλών πολύχρωμων καλτσών... :jerking: :2funny:.....τ λέμε αύριο κ ελπίζω ν τ βρώ εύκολα αντζέλα γιατι δν είμαι απο αθήνα....φιλάκια προσωπικά σε εσένα αλλα κ σε όλα τ κορίτσια τ μαγαζιού...... :-* :-* :-* :-* :-* :-*

πιστευω να το βρεις ευκολα ματια μου ;)
γυρω στα 5 λεπτα περπατημα απ τον ηλεκτρικο σταθμο της βικτωριας ειμαστε ;)
αυριο θα ειναι η Τατιανα ντυμενη μαθητρια για σενα ;)



πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
εφοσον λες οτι η υπηρεσια δεν ενδιαφερθηκε για σενα :think:
τι θεωρεις οτι θα επρεπε να ειχε κανει για να ενδιαφερθει για σενα τον πελατη :think:
δεν σου ανοιξε την πορτα?
δεν σου ειπε, γεια σας καθιστε κτλ?
δεν σου ειπε το προγραμμα?
δεν ειδες την κοπέλα?
τι αλλο θα επρεπε δηλ να ειχε κανει? :think:

Πέμπτη 23 Απρ 2009, στις 11:30
Γράφτηκε από τον SpermBob
Μοναδική παραφωνία η αντιπαθητική, αγενέστατη και άξεστη ΤΣΑΤΣΑ !
Χωρίς να μου κάνει κάτι προσωπικά (αν και δεν εμφανίστικε καθόλου μπροστά μου όταν άνοιξε την πόρτα) ήταν πολύ άξεστη με όποιον έμπαινε μέσα και δεν της γέμιζε το μάτι (πιτσιρικάδες, μεγάλες παρέες κτλ.).
Η πλάκα είναι οτι αφού τους γαμοσταύριζε με την συμπεριφορά της, μετά απο λίγο ερχότανε στο σαλόνι και ρώταγε αν θα προσφέρει κάτι...

:think: :think: :think: :think: :think: :think:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πέμπτη 23 Απρ 2009, στις 11:30
Γράφτηκε από τον SpermBob
Μοναδική παραφωνία η αντιπαθητική, αγενέστατη και άξεστη ΤΣΑΤΣΑ !
Χωρίς να μου κάνει κάτι προσωπικά (αν και δεν εμφανίστικε καθόλου μπροστά μου όταν άνοιξε την πόρτα) ήταν πολύ άξεστη με όποιον έμπαινε μέσα και δεν της γέμιζε το μάτι (πιτσιρικάδες, μεγάλες παρέες κτλ.).
Η πλάκα είναι οτι αφού τους γαμοσταύριζε με την συμπεριφορά της, μετά απο λίγο ερχότανε στο σαλόνι και ρώταγε αν θα προσφέρει κάτι...

:think: :think: :think: :think: :think: :think:

λοιπον κουκλια μου ομορφα ηθελα απο πριν να ανοιξω θεμα σχετικα με τις υπηρεσιες του μαγαζιου αλλα με προλαβε το μωρακι με την παραθεση του ;) ;) ;)
η συγκεκριμενη υπηρεσια δουλευε και μαζι μου το πρωι δουλευε και το απογευμα με την μαργαριτα.στην δικη μου βαρδυα ηταν αψογη οπως και ενα 3ωρο που ημουν εκει το απογευμα στην βαρδυα της μαργαριτας η συμπεριφορα της ηταν επεισεις αψογη.με την σιγκεκριμενη υπηρεσια εχω κανει παρα μα παρα πολλες βαρδυες και δεν βρισκω κατι ασχημο...δε λεω ειναι λιγο ψαρωτικη αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εναι αγενεις και θα σας το εξηγησω αυτο μαναρακια μου....απο το μαγαζι αυτο περνανε παρα μα παρα πολλα ατομα καθε μερα λογο οτι ειναι φυλης και απο αυτα τα ατομα πρεπει η υπηρεσια υστερα απο δικη μου υποδιξη να ξερει ποιος ειναι για να περασει σαλονι και ποιος οχι (αλοδαποι,μεγαλες παρεες,ανηλικα κτλ)και αυτο γιατι ειμαστε studio και δουλευουμαι με κλειστη πορτα και πρεπει πιστευω να ειμαστε πιο επιλεκτηκοι για το ποιος μπαινει στο μαγαζι. :) :)
η υπηρεσια ειναι υπευθινη για το ποιος μπαινει στο μαγαζι,να ειναι τα δωματια καθαρα στην βαρδυα της,να κραταει το ταμειο,να σερβιρει τους πελατες,να δεχεται την παραξενια της καθε κοπελας...εμεις οι κοπελες της δουλειας δεν κανουμε τιποτε αλλο ετος απο τον συμαντικοτερο ρολο,να προσπαθουμε να ικανοποιησουμε με το παραπανω τον καθε πελατη.
πιστευω κουκλια μου οτι με αυτο θα επρεπε να αχοληστε και εσεις γιατι αυτο ειναι το συμαντικοτερο και οχι αν μια υπηρεσια ειναι τυπικη....
παντος στην βαρδυα της συγκεκριμενης υπηρεσιας θα βρητε παντα καθαρα τα δωματια,δεν θα δειτε ποτε μαναρακια μου αλοδαπους ουτε παρεες που εχουν ερθει απλα για πλακα και κανουν φασαρια ενω εσεις ειστε στο δωματιο την ωρα της πραξης ;) ;) ;)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
λοιπον κουκλια μου ομορφα ηθελα απο πριν να ανοιξω θεμα σχετικα με τις υπηρεσιες του μαγαζιου αλλα με προλαβε το μωρακι με την παραθεση του ;) ;) ;)
η συγκεκριμενη υπηρεσια δουλευε και μαζι μου το πρωι δουλευε και το απογευμα με την μαργαριτα.στην δικη μου βαρδυα ηταν αψογη οπως και ενα 3ωρο που ημουν εκει το απογευμα στην βαρδυα της μαργαριτας η συμπεριφορα της ηταν επεισεις αψογη.με την σιγκεκριμενη υπηρεσια εχω κανει παρα μα παρα πολλες βαρδυες και δεν βρισκω κατι ασχημο...δε λεω ειναι λιγο ψαρωτικη αλλα αυτο δεν σημαινει οτι εναι αγενεις και θα σας τι εξηγησω αυτο μαναρακια μου....απο το μαγαζι αυτο περνανε παρα μα παρα πολλα ατομα καθε μερα λογο οτι ειναι φυλης και απο αυτα τα ατομα πρεπει η υπηρεσια υστερα απο δικη μου υποδιξη να ξερει ποιος ειναι για να περασει σαλονι και ποιος οχι (αλοδαποι,μεγαλες παρεες,ανηλικα κτλ)και αυτο γιατι ειμαστε studio και δουλευουμαι με κλειστη πορτα και πρεπει πιστευω να ειμαστε πιο επιλεκτηκοι για το ποιος μπαινει στο μαγαζι. :) :)
η υπηρεσια ειναι υπευθινη για το ποιος μπαινει στο μαγαζι,να ειναι τα δωματια καθαρα στην βαρδθα της,να κραταει το ταμειο,να σερβιρει τους πελατες,να δεχεται την παραξενια της καθε κοπελας...εμεις οι κοπελες της δουλειας δεν κανουμε τιποτε αλλο ετος απο τον συμαντικοτερο ρολο,να προσπαθουμε να ικανοποιησουμε με το παραπανω τον καθε πελατη.
πιστευω κουκλια μου οτι με αυτο θα επρεπε να αχοληστε και εσεις γιατι αυτο ειναι το συμαντικοτερο και οχι αν μια υπηρεσια ειναι τυπικη....
παντος στην βαρδυα της συγκεκριμενης υπηρεσιας θα βρητε παντα καθαρα τα δωματια,δεν θα δειτε ποτε μαναρακια μου αλοδαπους ουτε παρεες που εχουν ερθει απλα για πλακα και κανουν φασαρια ενω εσεις ειστε στο δωματιο την ωρα της πραξης ;) ;) ;)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

το πρωτο που βλεπει ο πελτης μπαινοντας  ειναι η τσατσα. πως θα το κανουμε????
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το πρωτο που βλεπει ο πελτης μπαινοντας  ειναι η τσατσα. πως θα το κανουμε????

αν προσεξες την κριτικη μωρο μου εγραφε οτι δεν του εκανε τιποτα προσωπικα ;)
και θα σου πω και κατι απο προσωπικη μου εμπειρια ....το μαγαζι το κραταει η κοπελα και το ποσο καλη ειναι.αν μια κοπελα ειναι καλη στις υπηρεσιες που προσφερει δεν εχει αναγκη ουτε απο υπηρεσια ουτε απο πολυτελεια ουτε απο στουντιο ουτε απο διαφημιση οπου και να τη βαλεις θα δουλεψει και μεσα σε 15 μερες θα εχει αποκτυσει την πελατεια της ;) ;) ;) ;)
χθες δουλευα στο μαγαζι και κανενας πελατης δεν μου παραπονεθηκε για την υπηρεσια...ενω εχουν ολη την οικιοτητα να μου πουν οτιδηποτε ;)πριν φτασω στο σημειο να διωξω καποια υπηρεσια πρεπει να ειμαι απολυτα σιγουρη οτι δεν ειναι καλη στην δουλεια της γιατι αυτες οι γυναικες ειναι ανω των 50 ετων και θα μπορουσαν να ειναι και μανες μας και για να δουλευουν σε ενα τετοιο χωρο σε αυτη την ηλικια παει να πει οτι εχουν πραγματικη αναγκη.βεβαια αυτο δεν δικαιολογει καποια να ειναι αγενης αλλα τυπικη και να εχει τον ελενχο του μαγαζιου μπορει.και πραγματικα αν δεν με πιστευεις σε αφηνω μια μερα να κατσεις διπλα της σε ολη τη βαρδυα και να δεις τι εχει να αντιμετοπησει ;) ;) ;)

φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Ευχαριστω ματακια μου για τα καλα σου λογια :cheesy: :cheesy:
και εγω το επανειδειν περιμενω μωρο μου :cheesy: :cheesy: :cheesy:
πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
θυμάσαι Άντζελα το τραγούδι που σου είχα αφιερώσει οταν σε πρωτογνώρισα?
"Οδηγώ και σε σκέφτομαι και είναι αυτό επικύνδυνο............"
Λοιπόν αυτό το τραγούδι το έγραψα σε cd kai το ακούω κάθε μέρα και περιμένω την επομένη φορά που θα συναντηθούμε. Αχ τι μου κανες και μου πήρες τα μυαλά?
Είσαι πολύ γλυκειά και ευγενική μωρό μου.
φιλάκια πολλά και περιμένω την επόμενη βάρδια σου!!!
Και να σαι σίγουρη οτι όπου και ναμαι θαρθω να βρεθούμε
:fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Η συγκεκριμένη υπηρεσία υποδέχθηκε και μένα χθες και ήταν ευγενική και φιλόξενη. Προσπαθώ να σκεφτώ κάτι που να μην έγινε σωστά αλλά δεν βρίσκω...Μάλιστα όταν γνωριστήκαμε λίγο παραπάνω συνέχιζε να μου μιλά στον πληθυντικό και παρότι της ζήτησα λόγω της διαφοράς της ηλικίας μας να μου μιλά στον ενικό, αυτή για όσο έκατσα εκεί συνέχισε να μου μιλά στον πληθυντικό.
Απ΄την άλλη επειδή δεν βγάζω ακριβώς νόημα,για να μην γίνω, ίσως, άδικος, αν ο φίλος έλεγε λεπτομέρειες θα ήταν πιο ευκολονόητος.
Πάντως η κοπέλλα που δούλευε τότε ήταν...αν μπορούσε να ζωγραφιστεί η αμαρτία, αυτή θα ήταν το μοντέλο...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Παιδιά, τα βίντεο με τα γυαλιά λέγονται Jizz on my glasses!!
Κοπελιά, Φυλής 104.... πλάκα μου κάνεις έτσι??? δηλαδή μπορώ να επιλέξω τι τακούνι θα φοράει η κοπέλα???? :o :o :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
θυμάσαι Άντζελα το τραγούδι που σου είχα αφιερώσει οταν σε πρωτογνώρισα?
"Οδηγώ και σε σκέφτομαι και είναι αυτό επικύνδυνο............"
Λοιπόν αυτό το τραγούδι το έγραψα σε cd kai το ακούω κάθε μέρα και περιμένω την επομένη φορά που θα συναντηθούμε. Αχ τι μου κανες και μου πήρες τα μυαλά?
Είσαι πολύ γλυκειά και ευγενική μωρό μου.
φιλάκια πολλά και περιμένω την επόμενη βάρδια σου!!!
Και να σαι σίγουρη οτι όπου και ναμαι θαρθω να βρεθούμε
:fuck2: :fuck2: :fuck2:

αφου σου ειπα βρε μωρακι οταν οδηγας στα ταξιδια σου να μην εχεις το μυαλο σου σε μας :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
θα τα ξαναπουμε συντομα μαναρακι και απο κοντα ;)

Η συγκεκριμένη υπηρεσία υποδέχθηκε και μένα χθες και ήταν ευγενική και φιλόξενη. Προσπαθώ να σκεφτώ κάτι που να μην έγινε σωστά αλλά δεν βρίσκω...Μάλιστα όταν γνωριστήκαμε λίγο παραπάνω συνέχιζε να μου μιλά στον πληθυντικό και παρότι της ζήτησα λόγω της διαφοράς της ηλικίας μας να μου μιλά στον ενικό, αυτή για όσο έκατσα εκεί συνέχισε να μου μιλά στον πληθυντικό.
Απ΄την άλλη επειδή δεν βγάζω ακριβώς νόημα,για να μην γίνω, ίσως, άδικος, αν ο φίλος έλεγε λεπτομέρειες θα ήταν πιο ευκολονόητος.
Πάντως η κοπέλλα που δούλευε τότε ήταν...αν μπορούσε να ζωγραφιστεί η αμαρτία, αυτή θα ήταν το μοντέλο...

πες οτι σου εφτιαξε και καλο καφεδακι :cheesy: ;)
τι να κανω που ειχα δουλεια αλλιως θα στον εφτιαχνα εγω μαναρακι μου που τον πετυχαινω και καλυτερα ;) :-* :-*

Κοπελιά, Φυλής 104.... πλάκα μου κάνεις έτσι??? δηλαδή μπορώ να επιλέξω τι τακούνι θα φοράει η κοπέλα???? :o :o :rockon: :rockon:

Εννοειτε μαναρακι δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα, και μη διστασεις καθολου ;)
Απλα το ζητας ευγενικα απ την υπηρεσια και τη κοπέλα και σου δειχνουν τα πεδιλα-τακουνια που εχουμε στο μαγαζι και εσυ απλα διαλεγεις τι θελεις να φορεσει η κοπέλα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ο καφές όντως ήταν πολύ καλός. Ε, ας καταφέρω να πιώ καφέ από τα χέρια σου κα ας μην ξαναπιώ ποτέ
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Εννοειτε μαναρακι δεν υπαρχει κανενα απολυτως προβλημα, και μη διστασεις καθολου ;)
Απλα το ζητας ευγενικα απ την υπηρεσια και τη κοπέλα και σου δειχνουν τα πεδιλα-τακουνια που εχουμε στο μαγαζι και εσυ απλα διαλεγεις τι θελεις να φορεσει η κοπέλα ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

δεν μας τη βγάνετε και τη συλλογή μια φωτογραφία να μας φτιάξετε;
Προσοχή μη με συγχέετε με τον προηγούμενο
Heellover με τα δύο λάμδα :grin:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δεν μας τη βγάνετε και τη συλλογή μια φωτογραφία να μας φτιάξετε;
Προσοχή μη με συγχέετε με τον προηγούμενο
Heellover με τα δύο λάμδα :grin:

δωσε μου μαναρακι μου γλυκο 1-2 μερες και θα τη δεις σε φωτογραφια ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom