Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 42 άτομα (0 μέλη και 42 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

johny_car

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2007
Μηνύματα
60
Like
0
Πόντοι
0
Άντζελα θα δουλεύεις αύριο πρωί?? Πρωκτικό κάνεις εσύ ?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
χρόνια πολλά και καλά κορίτσαρε! καλώς ήρθες πίσω στον αγώνα!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
χρονια πολλα και σε σενα και σε ολα τα μωρακια του sait ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
αντε να συνιθησουμε και παλι στην αθηνα :boobies: :boobies:


πολλα φιλια  :smitten: :grouphug: :smitten:

Xρονια Πολλα  κουκλα μου....Τωρα που ξερουμε τον δρομο....θαρχομαστε πιο συχνα
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
χρονια πολα αντζελουλα κ φισικα σε ολλα τα κοριτσια. :dancing: :dancing: :-* :-*
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Αντζελα έρχομαι αύριο πρωί!!!
Αντε επιτέλους να "γνωριστούμε" καλύτερα!!!
:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
περασα σημερα..μ αρεσε εμφανισιακα η σοφια..ημουνα ετοιμος να περασω οταν η υπηρεσια με ρωτησε ποιο προγραμα θα παρω,και τηςειπα το απλο και σαν να στραβομουτσουνιασε..κι ετσι ψιλοδυσανασχετησα και δεν δοκιμασα την σοφια..πρεπει να την προσεξετε αυτη τη συμπεριφορα
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
περασα σημερα..μ αρεσε εμφανισιακα η σοφια..ημουνα ετοιμος να περασω οταν η υπηρεσια με ρωτησε ποιο προγραμα θα παρω,και τηςειπα το απλο και σαν να στραβομουτσουνιασε..κι ετσι ψιλοδυσανασχετησα και δεν δοκιμασα την σοφια..πρεπει να την προσεξετε αυτη τη συμπεριφορα

ματακια μου γλυκα κανεις λαθος :-
μαλλον επειδη η συγκεκριμενη μιλαει λιγο βαρια τα Ελληνικα την παρεξηγησες.
Στο λεω γιατι την περισσοτερη ωρα σημερα στην απογευματινη βαρδια την περασα στο μαγαζι και την ακουγα ;)
Την συγκεκριμενη αλλωστε την συμπαθω και πιστευω οτι εχει αρκετα καλο και ευγενικο σαλονι.
Η υπηρεσια αλλωστε ειτε ενας πελατης περασει με 30ε ειτε με 50ε ειτε με 100ε δεν εχει να κερδισει κατι παραπάνω ;)
Τα ιδια ποσοστα περνει ανεξαρτητα απο την αξια του ραντεβου.
Και προς το συμφερον της ειναι να γινονται πολλα ραντεβου σε ποσοτητα και οχι τοσο σε αξια ;)
Επρεπε να την δοκιμαζες τη Σοφια μαναρι μου γιατι και ομορφη κοπέλα ειναι και καλη στο δωματιο απ οτι ακουγα απ τους πελατες που εφευγαν ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

poto84

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Φεβ 2007
Μηνύματα
924
Κριτικές
21
Like
0
Πόντοι
1.997
επρεπε αντζελα μου γιατι τελικα εφαγα και φολα...απλα ενω ηταν οντως ευγενεστατη μολις ειπα το απλο μου φανηκε οτι στραβομουτσουνιασε και το απεφυγα...ισως κανω λαθος..απλα ετσι ου φανηκε εκεινη τη στιγμη
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
επρεπε αντζελα μου γιατι τελικα εφαγα και φολα...απλα ενω ηταν οντως ευγενεστατη μολις ειπα το απλο μου φανηκε οτι στραβομουτσουνιασε και το απεφυγα...ισως κανω λαθος..απλα ετσι ου φανηκε εκεινη τη στιγμη

δεν πειραζει την επομενη φορα κουκλι μου ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να ντύσεις κάποια απο τις κοπέλες, γραμματέα επιχείρησης (με σέξυ ταγιέρ, μίνι φούστα, γόβα στιλέττο και κοκάλινα γυαλάκια); Πάω στοίχημα πως θα είχε μεγάλη επιτυχία!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπού, έχεις σκευτεί να ντύσεις κάποια απο τις κοπέλες, γραμματέα επιχείρησης (με σέξυ ταγιέρ, μίνι φούστα, γόβα στιλέττο και κοκάλινα γυαλάκια); Πάω στοίχημα πως θα είχε μεγάλη επιτυχία!

δε τοχα σκεφτει κουκλι μου :think:
δεν ειναι ασχημη παντως η ιδεα σου :cheesy: :cheesy: :cheesy:
θα ειχε πέραση η συγκεκριμενη στολη πιστευω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

αυριο τεταρτη

πρωι εγω η Ατζελα ;)


απογευμα η Μαργαριτα :smitten:


πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Γειά σας κυρίες και κύριοι.
Θα ήθελα να σας εξιστορήσω τα σημερινά μου γεγονότα. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς δεν έχετε διάθεση να με ακούσετε αλλά και εγώ που θα τα πω; Στην θεία μου; Δεν θα δείξει τη δέουσα κατανόηση. Καταρχήν να δηλώσω ότι δεν είμαι αντικειμενικός.
Λοιπόν σήμερα, παραμονή του Αη Γιώργη, η Άντζελα εδέησε να εργαστεί. Έτσι, πονηρό αγόρι εγώ σκέφθηκα να κάνω μια κατ΄ οίκον επίσκεψη για να δω και εγώ από κοντά την αδυναμία μου...Πλύθηκα, στολίστηκα και να ΄μαι απ΄έξω του οίκου. Εισέρχομαι, με υποδέχεται η υπηρεσία (η οποία ήταν πολύ ευγενική)κάθομαι σε καναπέ και αναμένω γιατί το πάθος μου μοχθούσε...Μετά από λίγο ακούω έναν συναγωνιστή σε δωμάτιο να αγκομαχά - λέω μήπως ο άνθρωπος δεν είναι καλά;να πάω να βοηθήσω; απ΄ την άλλη σε ξένο σπίτι είμαι ας κάτσω φρόνιμος- ευτυχώς γιατί ο άνθρωπος κάτι προσπαθούσε να πει στην Αντζελούλα, εγώ δεν κατάλαβα, αλλά οι δυό τους συνεννοήθηκαν. Και τότε βγαίνει από το δωμάτιο..... η οπτασία... η ηδονή προσωποποιημένη...Έχασα τα λόγια μου, ευτυχώς δεν ρώτησε πως με λένε γιατί θα έλεγα Άντζελα...Από μέσα μου έλεγα "ορέ μαν μ, τι μούναρος είν τούτος;"
Μετά από ολίγον βέβαια αφού γνωριστήκαμε με δέχθηκε εγκάρδια και φιλόξενα, κέρασε καφέ τα είπαμε όσο γινόταν. Εκεί μπόρω να πώ ότι την συμπόνεσα διότι οι επισκέπτες ήταν τόσοι που ο κορίτσαρος έτρεχε να προλάβει. Στο μαγαζί έκατσα περίπου 40 λεπτά, από αυτά ζήτημα ήταν αν την είδα 5.
Εγώ αυτή τη δουλειά δεν θα την έκανα...αν η εμφάνιση είναι καλή πέφτει πολύ  :knockinb: θα παραμείνω ως έχω.
Τέλος έκανα την καρδιά μου πέτρα και αφού η αδυναμία μου αγωνιζόταν, πήρα τον δρόμο του γυρισμού-ενθουσιασμένος όμως από την γνωριμία. 
 

lostson

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Καλά δούλευε η Άντζελα και δεν την γεύτηκες?
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
όχι ρε γμτ αυτό ήταν που ξέχασα! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

lostson

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
δε τοχα σκεφτει κουκλι μου :think:
δεν ειναι ασχημη παντως η ιδεα σου :cheesy: :cheesy: :cheesy:
θα ειχε πέραση η συγκεκριμενη στολη πιστευω :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Καύλα η στολή αλλάμήπως θα δυσκόλευε την κοπέλα στο βάλε βγάλε συνέχεια?
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom