Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
δωσε μου μαναρακι μου γλυκο 1-2 μερες και θα τη δεις σε φωτογραφια ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
ήδη ετοιμάζομαι να έρθω
ξέρεις στο Λονδίνο την είχα καταβρεί γιατί στα μπουρδελάκια στο soho σε κάθε δωμάτιο υπήρχε μια μικρή γκαρνταρόμπα με διάφορα ρούχα και στολές καθώς και παπούτσια.
Η κοπέλα ντυνόταν ανάλογα με το γούστο σου και η υπηρεσία αυτή χρεωνόταν λίγο παραπάνω
Άλλη φάση για μας τους φετιχιστές
Να σας συγχαρώ για τον επαγγελματισμό σας, και για το γεγονός ότι εισακούονται οι φωνές του πελάτη
Ας το αναγνωρίσουν αυτό και μερικοί μερικοί και να είναι ευγενείς με τις κοπέλες και όχι κάφροι
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ήδη ετοιμάζομαι να έρθω
ξέρεις στο Λονδίνο την είχα καταβρεί γιατί στα μπουρδελάκια στο soho σε κάθε δωμάτιο υπήρχε μια μικρή γκαρνταρόμπα με διάφορα ρούχα και στολές καθώς και παπούτσια.
Η κοπέλα ντυνόταν ανάλογα με το γούστο σου και η υπηρεσία αυτή χρεωνόταν λίγο παραπάνω
Άλλη φάση για μας τους φετιχιστές
Να σας συγχαρώ για τον επαγγελματισμό σας, και για το γεγονός ότι εισακούονται οι φωνές του πελάτη
Ας το αναγνωρίσουν αυτό και μερικοί μερικοί και να είναι ευγενείς με τις κοπέλες και όχι κάφροι

δεν υπαρχει κανενα προβλημα μωρακι ;)
υπαρχουν αρκετα ρουχα,εσωρουχα και παπουτσια στο μαγαζι
αποκει και περα κουκλι μου ομορφο για οτιδηποτε ποιο ιδιαιτερο θελησεις απλα μου στελνεις ενα πμ και θα κανονισω να το εχει μαζι της και να το φοραει η κοπέλα στη βαρδια της  ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ παντως οφείλω να πω οτι όλες τις φορές που έχω έρθει η τσατσα, αν και λίγο ψαρωτική (και ψιλο ξινησμένη) δεν ήταν καθόλου αγενής. Άκυρο ρίχνω μόνο σε τσατσάδες που σου πρίζουν τα @@ για να περάσεις ή άλλες που οταν δεν περνάς σε βρίζουν. Αυτό ουδέποτε έγινε στο συγκεκριμένο μαγαζί, οπότε δεν βλέπω ποιό είναι το πρόβλημα. Άλλωστε πιστεύω οτι όλοι μας πάμε για την κοπέλα και όχι για την τσατσα!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.025
Πόντοι
17.085
Νέο BONUS section FOOT FETISH στη σελίδα του Στούντιο.  :lheel:

[size=9pt]κλικ στη φωτό...[/size]
www.filis104.com/feet] [/url]
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πριν λίγο ήρθα από βολτούλα στο εν λόγω μαγαζί.... τίποτα παραπάνω...
Αποκτήσατε άλλον ένα πελάτη!! Μπραβο σας για την εξυπηρετηση και την καθαριότητα του χώρου!!
Νομίζεις πως είσαι αλλού, αλλά όταν βγεις έξω ξενερώνεις.....

Πήγα στην Κατερίνα με τους επιστήθιους φίλους της, στη φότο φαίνονται λίγο πιο στητά ;)
αλλά είναι πολύ μαλακά και ζουμερά :grin: ¨οταν της είπα να μην βγάλει τα διάφανα ψηλοτάκουνα γιατί τα λατρεύω, το τι έκανε.... αααχχ..... με χάιδευε με αυτά, μου τα μόστραρε καθώς μου έκανε στοματικό, τι τι ........ :rockon: :rockon: πολύ εξυπηρετική... μπράβο της!!!
Άψογος επαγγελματισμός παιδιά..... :thumbsup: :thumbsup:

Το μόνο αρνητικό ήταν που πήγα την 1η φορά και χτύπησα το κουδούνι, περίμενα 1-2 λεπτά αλλά δεν άνοιξε κανείς! Έφυγα, έκανα μια βόλτα σε κάνα δυο μπουρδέλα και ξαναπήγα! Ξαναχτύπησα, περίμενα αλλά τίποτα! Μετά χτυπάει άλλος κι ανοιγει! Περιμένω λίγο, βγαίνει και μπαίνω μέσα!! Η υπηρεσία ήταν λιγάκι επιθετική και μου την είπε κι όλας που επέμενα που χτύπησα 2 φορές!! Εκεί λίγο χαλάστικα αλλά μου εξήγησε το λόγο! Προσωπική μου άποψη, να το βελτιώσετε λιγάκι το θέμα αυτό!!
Δεν είναι κι ότι καλύτερο να μπαινει κάποιος μέσα και η υπηρεσία να τον πιάνει από τα μούτρα!!
Ντάξει, μετά στο δωμάτιο που ήρθε για τα ρέστα με ρώτησε αν ήθελα να πιω κάτι!!

Σε γενικές γραμμές πάντως, πολύ καλό και καθαρό....
να στε καλά κορίτσια.... Α... μην ξεχνάμε κα ιτην φότο με την τακουνοσυλλογή έτσι;; ;) :rockon:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
δεν μας τη βγάνετε και τη συλλογή μια φωτογραφία να μας φτιάξετε;
Προσοχή μη με συγχέετε με τον προηγούμενο
Heellover με τα δύο λάμδα :grin:

γεια σου ρε συνφετιχιστή...
πρέπει να κανονίσουμε μια τσρκούλα οι 2 μας.... χεχε...
high heels rules λέμεεεεεε.........
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Γράφτηκε από τον CIVIL111

θα ειμαι λιγο σκληρος στην κριτικη γιατι μεσα απο μια σωστη κριτικη
μπορουμε να γινουμε ολοι καλυτεροι........!!!!!!!

Παρακολουθω αυτο το στουντιο που γινετε τοσος ντορος γυρω απο ,το σερβις,την ευγένεια
των κοριτσιων και την καλη διαθεση για συμμετοχη στο σεξ.Ειδα και τα "πυροβολα"
των 100 χιλιοστων της Κατερινας (σημ :ειναι οτι πρεπει για τους λατρεις του ειδους)
και εγινε μια γρηγορη καταδρομικη για ενημερωση του κοινου....

ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ:

1) Ο χωρος (αναμονης - υποδοχης) εχει αμεση οπτικη επαφη με τα (δωματια εργασιας)
ανοιγει την πορτα η κοπελλα και εισαι σε κοινη θεα με τα ατομα του χωρου
βαζουμε και κανενα χωρισμα αναμεσα σε αυτους τους χωρους ....
αυτα τα "κροσσια" δεν κρυβουν και πολλα πραγματα...

2) Δεν ξερω αν μου ετυχε εμενα (σημ : το εχω δει και σε αλλα στουντιο) αλλα απο
αυτο το στουντιο περιμενα το κατι παραπανω να δω......
(σταμπες μικρες απο χυσια πανω στο σεντονι...) Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο...!!!!!
κρατηθηκα να μην φυγω αλλα η πραγματικα ευγενικη και με πολυ καλη διαθεση
Κατερινα με εκανε να αλλαξω διαθεση και να κατσω....
Αλλαζουμε και κανα σεντονι που και που....ΟΧΙ ΕΝΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΒΑΡΔΙΑ....

Για να πουμε και τα καλα τωρα ,ο χωρος ειναι αρκετα προσεγμενος καθαρος,

ελληνες μαλλον μονο μπαινουν,κατι κινεζοι που ειδα πριν εφαγαν πορτα.....

η κοπελλα η κατερινα ειχε απιστευτη διαθεση συμπαθητικη κοπελλα

(δεν ειναι και Η ΜΟΥΝΑΡΑ) αλλα τα πυροβολα των 100 χιλιοστων ειναι αρκετα

για να μπεις μεσα,κανει καλο κρεββατι,με καλα αεροβικα κολπα,πολυ καλη ισπανικη

γενικα δεν τα κλαις τα χρηματα περνας αρκετα καλα...

Σαν γενικο συμπερασμα θα ελεγα οτι θελουμε πολυ δρομο ακομα στην ελλαδα

να διανυσουμε για να εχουμε καλυτερες υπηρεσιες και το στουντιο αυτο

πιστευω οτι ακουει τους πελατες και τις οποιες παρατηρησεις.....

σημ : ρε μαγκες βγαλτε αυτη την λαμπα των 4ΟΟ Watt στην εισοδο σαν λαμπα
ανακρισης ειναι οταν κτυπας το κουδουνι.Υπαρχουν και καμερες με υπερυθρες.



Καλα εκανες και ησουν σκληρος ματακια μου , χρειαζεται και αυτο για να βελτιωνομαστε ;)

Δεν εχεις αδικο σε αυτο που λες ματακια για το χωρο αναμονης και την οπτικη που εχει με τα δωματια, το ειχα προσεξει και εγω στις αρχες που ανοιξε το μαγαζι αλλα να σου πω την αληθεια στην πορεια το αμελησα.
Σου υποσχομαι να κοιταξω ομως να κανω κατι συντομα ειτε με καποιο παραβαν ειτε με καποια κατασκευη που θα μου κανει καποιος μαστορας που ξερει να κανει καλα διαχωριστικα με γυψοσανιδες κτλ (αν καποιος ξερει για κατι τετοιο κατι θα τον παρακαλουσα να μου στηλει ενα πμ ;))

για το σεντονι που ειδες πιστευω δεν ηταν σπερμα μιας και δεν υπαρχει καποιο προγραμμα που να επιτρεπει εκτωνωση χωρις προφυλακτικο στο μαγαζι, εκτος απο μερικες φορες στην ποδολαγνεια που και αυτο δεν γινεται πανω στο κρεββατι.
Αυτο που ειδες εσυ ματακια μου γιατι το παρατηρησα και εγω χθες που δουλευα και μουκανε εντυπωση (γιατι τα συγκεκριμενα ασπρα σεντονια δεν ειναι ουτε μιαμιση εβδομαδα που τα εχουμε αγορασει) ειναι σταμπες απο λεκεδες κρεμας ΚΥ που χρησιμοποιουμε στο αυταρχικο προγραμμα. Η συγκεκριμενη κρεμα αμα λερωσει το σεντονι και να το πλυνεις μετα η σταμπα της δεν φευγει :- :-
Αυτο που θα κανουμε απο αυριο ειναι στα αυταρχικα προγραμματα να εχουμε αλλο σεντονι και να το στρωνουμε απο πανω ετσι ωστε να αποφευγονται τετοιες σταμπες.
Απο κει και περα τα σεντονια αλλαζονται σε καθε βαρδια και αν χρειαστει κι αλλες φορες ;)
Ειληκρινα συγνωμη ;)
Παντως ο οποιοςδηποτε παρατηρησει οτι το σεντονι δεν ειναι καθαρο μπορει να ζητησει απο την υπηρεσια να το αλλαξει, δεν υπαρχει κανενα προβλημα δουλεια της υπηρεσιας ειναι αλλωστε, γιαυτο πληρωνεται και θα το αλλαξει ευχαριστα μιας και αρκετοι πελατες μας ζητανε κατι τετοιο ;)

για τις λαμπες που εχουμε εξω ματια μου...........
εγω προσωπικα δεν θα ηθελα να εχω καθολου δικο μου φως εξω απο το μαγαζι αλλα ο δημος της Αθηνας δεν εχει αξιωθει να βαλει φωτισμο στο στενο μας, πραγμα που το κανει εξαιρετικα επικυνδινο και για σας τους πελατες που μπορει να μην δειτε που πατατε στα τυφλα και να πεσετε ειτε στα σκαλοπατια ειτε στο δρομο αλλα και για εμας τις κοπέλες που οταν σχολαμε το βραδυ θα πρεπει να βγουμε μονες μας σε ενα σκοτεινο και επικυνδινο στενο για την ασφαλεια μας :-
Γιαυτο λοιπον και εχουμε τον προβολεα που ανιχνευει την κινηση και αμεσως αναβει, και για εσας αλλα και για εμας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Πριν λίγο ήρθα από βολτούλα στο εν λόγω μαγαζί.... τίποτα παραπάνω...
Αποκτήσατε άλλον ένα πελάτη!! Μπραβο σας για την εξυπηρετηση και την καθαριότητα του χώρου!!
Νομίζεις πως είσαι αλλού, αλλά όταν βγεις έξω ξενερώνεις.....

Πήγα στην Κατερίνα με τους επιστήθιους φίλους της, στη φότο φαίνονται λίγο πιο στητά ;)
αλλά είναι πολύ μαλακά και ζουμερά :grin: ¨οταν της είπα να μην βγάλει τα διάφανα ψηλοτάκουνα γιατί τα λατρεύω, το τι έκανε.... αααχχ..... με χάιδευε με αυτά, μου τα μόστραρε καθώς μου έκανε στοματικό, τι τι ........ :rockon: :rockon: πολύ εξυπηρετική... μπράβο της!!!
Άψογος επαγγελματισμός παιδιά..... :thumbsup: :thumbsup:

Το μόνο αρνητικό ήταν που πήγα την 1η φορά και χτύπησα το κουδούνι, περίμενα 1-2 λεπτά αλλά δεν άνοιξε κανείς! Έφυγα, έκανα μια βόλτα σε κάνα δυο μπουρδέλα και ξαναπήγα! Ξαναχτύπησα, περίμενα αλλά τίποτα! Μετά χτυπάει άλλος κι ανοιγει! Περιμένω λίγο, βγαίνει και μπαίνω μέσα!! Η υπηρεσία ήταν λιγάκι επιθετική και μου την είπε κι όλας που επέμενα που χτύπησα 2 φορές!! Εκεί λίγο χαλάστικα αλλά μου εξήγησε το λόγο! Προσωπική μου άποψη, να το βελτιώσετε λιγάκι το θέμα αυτό!!
Δεν είναι κι ότι καλύτερο να μπαινει κάποιος μέσα και η υπηρεσία να τον πιάνει από τα μούτρα!!
Ντάξει, μετά στο δωμάτιο που ήρθε για τα ρέστα με ρώτησε αν ήθελα να πιω κάτι!!

Σε γενικές γραμμές πάντως, πολύ καλό και καθαρό....
να στε καλά κορίτσια.... Α... μην ξεχνάμε κα ιτην φότο με την τακουνοσυλλογή έτσι;; ;) :rockon:

Ευχαριστουμε ματακια για τα καλα σου λόγια χαιρομαι που τα περασες ομορφα με την Κατερινα.
Για την παρεξηγηση που εγινε με την πορτα πιστευω σου εξηγησε και η υπηρεσια η οποια με ενημερωσε τηλεφωνικος για το περιστατικο πριν καν το γραψεις ;)
Πρωτα απ ολα μαναρακι μου θελω να σου εξηγησω κατι......
μετα τα περιστατικα που εγιναν πριν λιγους μηνες με τους φονους των 2 ιεροδουλων αλλα και καποιον ποιο προσφατων περιστατικων απο μια ομαδα 4-5 σκουροχρωμων αλλοδαπων που χτηπανε στουντιο αλλα και οικους ανοχης με σκοπο τη ληστεια και εχουν φτασει και σε σημειο να χτυπησουν και τη κοπέλα και την υπηρεσια και υστερα απο επισκεψη που ειχαμε στο μαγαζι μας απο κλιμακιο της αστυνομιας το οποιο επισκεφτηκε και τα περισσοτερα μαγαζια του ειδους μας συμβουλεψαν να μην ανοιγουμε σε μεγαλες παρεες πανω των 3-4, μας ειπαν οτιδηποτε περιεργο δουμε να τους ειδοποιησουμε, να κλεινουμε ακριβος στις 12, μας ειπαν μπραβο για τον προβολεα, την καμερα στην εισοδο, τη διπλη πορτα και το συναγερμο που ειδοποιει αμεσως την group4 και η group4 την αστυνομια σε περιπτωση αναγκης.
Γιαυτο ματακια μου σταθηκες λιγο ατυχος μιας και η ωρα ηταν περασμενη αλλα και γιατι κυριος πριν ακριβος ερθεις μια μεγαλη παρεα απο ξενους πηγε να μπει στο μαγαζι, η υπηρεσια δεν τους ανοιξε για να φυγουνε.
Οταν ηρθες λοιπον εσυ μοιραια δεν ανοιξε και σε σενα θεωρωντας οτι εχεις καποια σχεση μαζι τους ενω δεν μπορουσε να σε δει κιολας και απ την καμερα μιας και καθοσουν στο κατω σκαλι.
Πιστευω οτι μολις καταλαβε οτι δεν εχεις σχεση με αυτους η συμπερυφορα της αλλαξε αμεσως και σου εξηγησε και τους λογους.
Πραγματικα συγνωμη αλλα ειναι κατι το οποιο δεν μπορω να το αλλαξω λογω της δυσκολης εποχης που ζουμε και με αυτα που γινονται στα μαγαζια σαν το δικο μας γιατι ειμαστε ευκολος στοχος και λεια.
Απ το μαγαζι αυτο περναει παρας πολυς κοσμος απο τους οποιους μερικα ατομα δεν ειναι για να μπαινουν μεσα στο μαγαζι και για το καλο το δικο μας και για το καλο του μαγαζιου αλλα και για το καλο των πελατων αλλα και για να υπαρχει ενα 'Α' επιπεδο.

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
A) για το σεντονι που ειδες πιστευω δεν ηταν σπερμα μιας και δεν υπαρχει καποιο προγραμμα που να επιτρεπει εκτωνωση χωρις προφυλακτικο στο μαγαζι, εκτος απο μερικες φορες στην ποδολαγνεια που και αυτο δεν γινεται πανω στο κρεββατι

B) Αυτο που ειδες εσυ ματακια μου γιατι το παρατηρησα και εγω χθες που δουλευα και μουκανε εντυπωση....

Γ) Αυτο που θα κανουμε απο αυριο ειναι στα αυταρχικα προγραμματα να εχουμε αλλο σεντονι και να το στρωνουμε απο πανω ετσι ωστε να αποφευγονται τετοιες σταμπες.

Απο κει και περα τα σεντονια αλλαζονται σε καθε βαρδια και αν χρειαστει κι αλλες φορες ;)

A) δηλαδη στην ποδολαγνεια να υποθεσω οτι ο πελατης τελειωνει στο πατωμα?? δηλαδη μετα θα πρεπει να πεφτει και κανα σφουγγαρισμα ετσι?

β) εντυπωση σου εκανε αλλα δεν μπηκες στον κοπο να το αλλαξεις . . .

γ) το σεντονι που θα στρωνεια θα ειναι το ιδιο για ολη την ημερα?? και με τι απορρυπαντικο πλενεται και σε ποσους βαθμος??

που παμε ρε που παμε????? :headbang: :headbang: :headbang:
 

soc12r

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Ωπα λεω καλημερα!!!! :tired:
Αξιοπιστεια λεω η Φυλης104!!!
Ετσι Heelover ... :tits:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
A) δηλαδη στην ποδολαγνεια να υποθεσω οτι ο πελατης τελειωνει στο πατωμα?? δηλαδη μετα θα πρεπει να πεφτει και κανα σφουγγαρισμα ετσι?

β) εντυπωση σου εκανε αλλα δεν μπηκες στον κοπο να το αλλαξεις . . .

γ) το σεντονι που θα στρωνεια θα ειναι το ιδιο για ολη την ημερα?? και με τι απορρυπαντικο πλενεται και σε ποσους βαθμος??

που παμε ρε που παμε????? :headbang: :headbang: :headbang:

καλημερα :cheesy: :cheesy: (βλεπω η δικια σου μαναρακι ξεκινησε πολυ νωρις)

1) ναι πεφτει με χλωρινη και fabuloso

2) γιατι δεν κανεις παραθεση ολο το κειμενο μου αλλα μονο αυτο που σε συμφερει Ιωαννη μου? :think:

3)το απαντησα και πιο πανω, γι περισσοτερες λεπτομεριες χρησιμοποιουμε 2 μεζουρες συμπυκωμενο skip, 2 μεζουρες ange gentile για τους λεκεδες και μαλακτικο. Πλυσιμο στους 80 βαθμους και βαζουμε 1-2 πλυντηρια την ημερα.
Απο εκει και περα Ιωάννη μου αφου φαινεται οτι γνωριζεις το αντικειμενο αν εχεις να μας προτεινεις καποιο αλλο απορυπαντικο ή αλλο τροπο πλυσιματος ευχαριστα θα το δεχομουν ;)

εσυ πες μου που παμε?? :headbang: :headbang: :headbang:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
επί του θέματος που θίχτηκε παραπάνω για να τελειώνουμε:

οι λεκέδες στα σεντόνια είναι αποτέλεσμα του λιπαντικού που έχουν τα προφυλακτικά και τυχαίνει να ακουμπάνε στο σεντόνι ή προκαλούνται από την κρέμα που βάζουν οι κοπέλες στο νινί τους και ακουμπάει στο σεντόνι!  ;) ;) ;)

Υ.Γ. Να σημειώσω πως αν κάποιος έχει πρόβλημα μεγάλο μπορεί, με ευγενικό τρόπο πάντα και εφόσον είναι "κύριος", να ζητήσει να αλλαχτούν τα σεντόνια...πάντα υπάρχει μια λύση!  ;) ;) ;)  (αφορά όλα τα studio)


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
επισης μεγαλε. καλη ορεξη

θα σε παρακαλουσα προσωπικα Ιωαννη να σταματισεις να εισαι ο εξυπνος εδω...μας ειπες τις αποψεις σου, σου απαντησαμε....φτανει...βρες κατι αλλο να ασχολιθεις τωρα...

φιλια Ατζελα :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
επί του θέματος που θίχτηκε παραπάνω για να τελειώνουμε:

οι λεκέδες στα σεντόνια είναι αποτέλεσμα του λιπαντικού που έχουν τα προφυλακτικά και τυχαίνει να ακουμπάνε στο σεντόνι ή προκαλούνται από την κρέμα που βάζουν οι κοπέλες στο νινί τους και ακουμπάει στο σεντόνι!  ;) ;) ;)

Υ.Γ. Να σημειώσω πως αν κάποιος έχει πρόβλημα μεγάλο μπορεί, με ευγενικό τρόπο πάντα και εφόσον είναι "κύριος", να ζητήσει να αλλαχτούν τα σεντόνια...πάντα υπάρχει μια λύση!  ;) ;) ;)   (αφορά όλα τα studio)

καλημερα μαναρακι μου
πραγματικα ετσι οπως τα γραφεις ειναι....το λιπαντικο δεν βγαινει με τιποτα απο τα σεντονια ακομα και στο καθαριστηριο που τα στειλαμε τιποτα....παντος τωρα πραγματικα τα σεντονια που εχουμε στο μαγαζι ειναι ολοκαινουρια τα πηρα πριν 10 μερες και αντικετεστησα τα παλια.αυτο που εκανα σηερα το πρωι με το που ξυπνησα ηταν να παραγκειλω αλλα σεντονια χωρις λαστιχο που θα τα στρωνουμαι απο πανω για ατομα που επιλεγουν το προγραμμα του αυταρχικου.... ;) ;) ;) ;)
και φυσικα οπως λεει και το μαναρακι μου ο πιτστρικος παντα μπορειτε να ζητησετε να σας αλλαξουν τα σεντονια :) :) :) :) :)

πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

και για να αλλαξουμε θεμα

τωρα η Νανσυ (αφεντρα) :smitten:


βραδυ η Σοφια :smitten:


πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Screamer

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2009
Μηνύματα
3.830
Κριτικές
6
Like
100
Πόντοι
16
εσυ δεν μου απαντησες αλλα τα τσιρακια που προμοταρουν το μαγαζι μπορει

Καλημερα & Απο Εμενα....
Master.Ioannis...
Φιλικα Σου Λεω Οτι Δεν Ειμαστε Ολοι Προμοτερς & Τσιρακια Εδω Μεσα !!!  :helpplea:
Εγω Εχω Επισκεφτει Το Εν Λογω Στουντιο Αρκετες Φορες & Εχω Μεινει Ευχαριστημενος
& Απο Την Ποιοτητα Των Υπηρεσιων & Απο Την Καθαριοτητα & Απο Τις Τιμες & Απο Την Συμπεριφορα
Προσωπικου & Κοριτσιων Που Εργαζονται Εκει !!!
Δεν Αμφισβητω Τα Λεγομενα Σου Μπορει Σε Εσενα Να Σου Ετυχαν Αυτα Που Λες.
Αλλα Σε Ποσα Αλλα Στουντιο Θα Εκανες Τα Παραπονα Σου & Θα Καθοντουσαν Να Σου Απαντησουν & Να
Ανοιξουν Διαλογο Μαζι Σου & Να Σου Εξηγησουν Η Εστω Να Δικαιολογηθουν & Να Προσπαθησουν Να Διορθωσουν
Αυτα Για Τα Οποια Εγραψες ?
Εμενα Προσωπικα Δεν Μου Εχει Τυχει Ποτε Σε Κανενα Στουντιο ! Αντιθετως Θα Ελεγα Σε Υποδειξεις Μου Κατα
Καιρους Τα Εχω Ακουσει Κιολας & Μονο Που Δεν Με Βρισανε (& Μην Εχεις Καμια Αμφιβολια Για Το Μαυρο Που Τους Εριξα) !!!
Αυτα Τα Ολιγα...Φιλικα Παντα !!!
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
Καλημερα & Απο Εμενα....
Master.Ioannis...
Φιλικα Σου Λεω Οτι Δεν Ειμαστε Ολοι Προμοτερς & Τσιρακια Εδω Μεσα !!!  :helpplea:
Εγω Εχω Επισκεφτει Το Εν Λογω Στουντιο Αρκετες Φορες & Εχω Μεινει Ευχαριστημενος
& Απο Την Ποιοτητα Των Υπηρεσιων & Απο Την Καθαριοτητα & Απο Τις Τιμες & Απο Την Συμπεριφορα
Προσωπικου & Κοριτσιων Που Εργαζονται Εκει !!!
Δεν Αμφισβητω Τα Λεγομενα Σου Μπορει Σε Εσενα Να Σου Ετυχαν Αυτα Που Λες.
Αλλα Σε Ποσα Αλλα Στουντιο Θα Εκανες Τα Παραπονα Σου & Θα Καθοντουσαν Να Σου Απαντησουν & Να
Ανοιξουν Διαλογο Μαζι Σου & Να Σου Εξηγησουν Η Εστω Να Δικαιολογηθουν & Να Προσπαθησουν Να Διορθωσουν
Αυτα Για Τα Οποια Εγραψες ?
Εμενα Προσωπικα Δεν Μου Εχει Τυχει Ποτε Σε Κανενα Στουντιο ! Αντιθετως Θα Ελεγα Σε Υποδειξεις Μου Κατα
Καιρους Τα Εχω Ακουσει Κιολας & Μονο Που Δεν Με Βρισανε (& Μην Εχεις Καμια Αμφιβολια Για Το Μαυρο Που Τους Εριξα) !!!
Αυτα Τα Ολιγα...Φιλικα Παντα !!!

καλησπερα φιλε μου και απο μενα. πρωτον δεν εχω προσωπικη εμεπιρια απο το μαγαζι απλα δανειστηκα κριτικες συναγωνιστων. δευτερον το τι κανει η κυρια αντζελα σχεττικα με το να προτεινει και να δικαιολογει δεν με ενδιαφερει. το μαγαζι της προστατευει ετσι. απο κει και περα ο καθενας ας κρινει αναλογα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.606
Πόντοι
19.505
κορίτσια, μιας και η Σοφία δεν έχει φωτό πώς περίπου είναι εμφανισιακά;
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom