Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 52 άτομα (0 μέλη και 52 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και ενώ τα απίθανα φάνηκαν πιθανά, :jerking:  :idiot:κατάφερα να τα κάνω πάλι απίθανα :'( :'(
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά με υγεία πάνω απόλα
βρε συ άντζελα έχω μια απορία.όσες φορές έχει τύχει να δουλέψεις είναι πάντα πρωί,εμείς που δουλεύουμε καθημερινά και σάββατο τα πρωινά μέχρι το απόγευμα και δεν σε προλαβαίνουμε ποτέ τί θα κάνουμε???? δεν πρέπει να σκεφτείς να βάλεις στο πρόγραμμά σου και κάποια βραδινή βάρδια και για μας??? περιμενω τοσο καιρο μπας και κανεις κανενα απογευματινο για να περασω και να σε τιμησω αλλα τπτ...σε πηγαδι κατουρησαμε εμεις??
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
παίδες σήμερα επισκέφθηκα την άντζελα και πέρασα στο δωμάτιο. Καλά μιλάμε η κοπέλα είναι ηφαίστιο!!! είναι κορυφή στο κρεβάτι, στο σέξ και σε ολά. Καλά να σε έχει ο Θεός άντζελα και θα τα πούμε σύντομα. Θα γράψω και κριτική σύντομα. Για να δείς μωρό ότι λέω το κάνω
στο επανειδείν μωρό μου
:knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά με υγεία πάνω απόλα
βρε συ άντζελα έχω μια απορία.όσες φορές έχει τύχει να δουλέψεις είναι πάντα πρωί,εμείς που δουλεύουμε καθημερινά και σάββατο τα πρωινά μέχρι το απόγευμα και δεν σε προλαβαίνουμε ποτέ τί θα κάνουμε???? δεν πρέπει να σκεφτείς να βάλεις στο πρόγραμμά σου και κάποια βραδινή βάρδια και για μας??? περιμενω τοσο καιρο μπας και κανεις κανενα απογευματινο για να περασω και να σε τιμησω αλλα τπτ...σε πηγαδι κατουρησαμε εμεις??

φίλε σκέψου ότι είναι ένα σπάνιο πουλί... Θέλει αγώνα, κόπους και θυσίες για να το πιάσεις....
και μην νομίζεις ότι όλοι αυτοί που πέρασαν σήμερα δεν δούλευαν πρωί....
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
φίλε σκέψου ότι είναι ένα σπάνιο πουλί... Θέλει αγώνα, κόπους και θυσίες για να το πιάσεις....
και μην νομίζεις ότι όλοι αυτοί που πέρασαν σήμερα δεν δούλευαν πρωί....
συμφωνώ απόλυτα
+100000000
απλά κάνουμε και καμιά ολιγόλεπτη κοπάνα για την Θεά!!!!!!!!!
Τ'ακούς Άντζελα τι κάνουν όλοι για πάρτη σου?
:2funny: :2funny: :2funny:
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
φίλε σκέψου ότι είναι ένα σπάνιο πουλί... Θέλει αγώνα, κόπους και θυσίες για να το πιάσεις....
και μην νομίζεις ότι όλοι αυτοί που πέρασαν σήμερα δεν δούλευαν πρωί....
ναι αλλα εγω τυχαινει να δουλευω μακρυα και να μην μπορω να λειψω λογω θεσης
καλο θα ηταν ομως μια φορα στο τοσο εστω και 1 το μηνα να κανει και 1 απογευματινο...
γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μονος,θα υπαρχουν κι αλλοι που το θελουν
συμφωνω σε οσα ειπες αλλα καλο θα ηταν να καλυφθουν οι αναγκες ολων χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ναι αλλα εγω τυχαινει να δουλευω μακρυα και να μην μπορω να λειψω λογω θεσης
καλο θα ηταν ομως μια φορα στο τοσο εστω και 1 το μηνα να κανει και 1 απογευματινο...
γιατι σιγουρα δεν ειμαι ο μονος,θα υπαρχουν κι αλλοι που το θελουν
συμφωνω σε οσα ειπες αλλα καλο θα ηταν να καλυφθουν οι αναγκες ολων χωρις να θελω να προσβαλλω κανεναν

φίλε, συνιστώ υπομονή γιατί ο στόχος σου το αξίζει και εύχομαι να είσαι τυχερός.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γειά σας κυρίες και κύριοι.
Θα ήθελα να σας εξιστορήσω τα σημερινά μου γεγονότα. Ξέρω ότι πολλοί από εσάς δεν έχετε διάθεση να με ακούσετε αλλά και εγώ που θα τα πω; Στην θεία μου; Δεν θα δείξει τη δέουσα κατανόηση. Καταρχήν να δηλώσω ότι δεν είμαι αντικειμενικός.
Λοιπόν σήμερα, παραμονή του Αη Γιώργη, η Άντζελα εδέησε να εργαστεί. Έτσι, πονηρό αγόρι εγώ σκέφθηκα να κάνω μια κατ΄ οίκον επίσκεψη για να δω και εγώ από κοντά την αδυναμία μου...Πλύθηκα, στολίστηκα και να ΄μαι απ΄έξω του οίκου. Εισέρχομαι, με υποδέχεται η υπηρεσία (η οποία ήταν πολύ ευγενική)κάθομαι σε καναπέ και αναμένω γιατί το πάθος μου μοχθούσε...Μετά από λίγο ακούω έναν συναγωνιστή σε δωμάτιο να αγκομαχά - λέω μήπως ο άνθρωπος δεν είναι καλά;να πάω να βοηθήσω; απ΄ την άλλη σε ξένο σπίτι είμαι ας κάτσω φρόνιμος- ευτυχώς γιατί ο άνθρωπος κάτι προσπαθούσε να πει στην Αντζελούλα, εγώ δεν κατάλαβα, αλλά οι δυό τους συνεννοήθηκαν. Και τότε βγαίνει από το δωμάτιο..... η οπτασία... η ηδονή προσωποποιημένη...Έχασα τα λόγια μου, ευτυχώς δεν ρώτησε πως με λένε γιατί θα έλεγα Άντζελα...Από μέσα μου έλεγα "ορέ μαν μ, τι μούναρος είν τούτος;"
Μετά από ολίγον βέβαια αφού γνωριστήκαμε με δέχθηκε εγκάρδια και φιλόξενα, κέρασε καφέ τα είπαμε όσο γινόταν. Εκεί μπόρω να πώ ότι την συμπόνεσα διότι οι επισκέπτες ήταν τόσοι που ο κορίτσαρος έτρεχε να προλάβει. Στο μαγαζί έκατσα περίπου 40 λεπτά, από αυτά ζήτημα ήταν αν την είδα 5.
Εγώ αυτή τη δουλειά δεν θα την έκανα...αν η εμφάνιση είναι καλή πέφτει πολύ  :knockinb: θα παραμείνω ως έχω.
Τέλος έκανα την καρδιά μου πέτρα και αφού η αδυναμία μου αγωνιζόταν, πήρα τον δρόμο του γυρισμού-ενθουσιασμένος όμως από την γνωριμία. 

εγω παντως σε ευχαριστω που ηρθες και γνωριστηκαμε μαναρακι μου εστω και αν μπορεσα να σε δω μονο 5 λεπτα :-
την επομενη φορα ευχομαι να εχουμε περισσοτερο χρονο να τα πουμε ;)
καλο ταξιδι να εχεις αυριο μαναρακι μου :cheesy: :cheesy: :cheesy:
τον καφε σου τον πετυχαμε?????? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
η σοκολατοπιτα ηταν τελειαααααααααααα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

. ασε φιλε εχασεσ το τελειο μωρο  εγω πιγα κ γινοτανε πανικοσ  :rockon: :rockon: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

πραγματικα απο κοντα εισαι ακομα πιο γλυκουλης απ οτι σε περιμενα :cheesy: :cheesy: :cheesy:

καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά με υγεία πάνω απόλα
βρε συ άντζελα έχω μια απορία.όσες φορές έχει τύχει να δουλέψεις είναι πάντα πρωί,εμείς που δουλεύουμε καθημερινά και σάββατο τα πρωινά μέχρι το απόγευμα και δεν σε προλαβαίνουμε ποτέ τί θα κάνουμε???? δεν πρέπει να σκεφτείς να βάλεις στο πρόγραμμά σου και κάποια βραδινή βάρδια και για μας??? περιμενω τοσο καιρο μπας και κανεις κανενα απογευματινο για να περασω και να σε τιμησω αλλα τπτ...σε πηγαδι κατουρησαμε εμεις??

θα κοιταξω μαναρακι μου γλυκο να δουλεψω και καποιο απογευμα ;)
απλα μωρε ματακια μου μενω λιγο μακρυα και τα απογευματινα μου ειναι λιγο δυσκολα μετα απο τοση κουραση να οδηγαω το βραδυ για το σπιτι μου :- :-

παίδες σήμερα επισκέφθηκα την άντζελα και πέρασα στο δωμάτιο. Καλά μιλάμε η κοπέλα είναι ηφαίστιο!!! είναι κορυφή στο κρεβάτι, στο σέξ και σε ολά. Καλά να σε έχει ο Θεός άντζελα και θα τα πούμε σύντομα. Θα γράψω και κριτική σύντομα. Για να δείς μωρό ότι λέω το κάνω
στο επανειδείν μωρό μου
:knockinb: :knockinb: :knockinb:

Ευχαριστω ματακια μου για τα καλα σου λογια :cheesy: :cheesy:
και εγω το επανειδειν περιμενω μωρο μου :cheesy: :cheesy: :cheesy:



πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
είμαι ενθουσιασμένος  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:που σε γνωρίζω και ο καφές ήταν άψογος.
είσαι όνειρο ή αλήθεια;
 

Επισκέπτης
Αντζελα,θέλω μια άτακτη μαθήτρια που αμελεί τα μαθήματά της για να την τιμωρήσω.Νεανικό ντύσιμο και κότσους.Ούτως ή άλλως θα περάσω για να σας γνωρίσω.
 

Επισκέπτης
είμαι ενθουσιασμένος  :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:που σε γνωρίζω και ο καφές ήταν άψογος.
είσαι όνειρο ή αλήθεια;

βρε  αλητάκο λείπω και πάς στην κυρία άντζελα που έχει να με δει από τότε που μπαίνει εδώ?

εγω παντως σε ευχαριστω που ηρθες και γνωριστηκαμε μαναρακι μου εστω και αν μπορεσα να σε δω μονο 5 λεπτα :-
την επομενη φορα ευχομαι να εχουμε περισσοτερο χρονο να τα πουμε ;)
καλο ταξιδι να εχεις αυριο μαναρακι μου :cheesy: :cheesy: :cheesy:
τον καφε σου τον πετυχαμε?????? :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
η σοκολατοπιτα ηταν τελειαααααααααααα :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

αστέρι τώρα που ο φίλος μου πάει στα μέρη μου και γω επέστρεψα κάτι θα κάνουμε και μεις  ;) ;) ;) αρκεί να σε πετύχω θεά της φυλής
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
βρε  αλητάκο λείπω και πάς στην κυρία άντζελα που έχει να με δει από τότε που μπαίνει εδώ?

αστέρι τώρα που ο φίλος μου πάει στα μέρη μου και γω επέστρεψα κάτι θα κάνουμε και μεις  ;) ;) ;) αρκεί να σε πετύχω θεά της φυλής

όπως είπαμε ο στόχος είναι δύσκολος...να παραφυλάς και αν τον πετύχεις πάνω του...αρκεί να πάρεις σειρά...
και τώρα που το σκέφτομαι την άλλη φορά πάλι ουρά θα έχει, μήπως να πουλάμε σάμαλι - πορτοκαλάδες σε αυτούς που περιμένουν, δυναμωτικά σε αυτούς που βγαίνουν;
 

petroskal69

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2008
Μηνύματα
185
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
γιατι οταν παο να γραψω κριτικι  μοθ βγαζι μεχρι 6. η 7 το μαξιμου  δεν πεζι το 9 ουτε το 8  :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
Εχεις κάτω από 5 κριτικές.Νέα μέτρα,διάβασε στην homepage.
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0


θα κοιταξω μαναρακι μου γλυκο να δουλεψω και καποιο απογευμα ;)
απλα μωρε ματακια μου μενω λιγο μακρυα και τα απογευματινα μου ειναι λιγο δυσκολα μετα απο τοση κουραση να οδηγαω το βραδυ για το σπιτι μου :- :-



οκ,κατανοητο και το σεβομαι απολυτα,γιατι ειανι και η δουλεια σου δυσκολη και οι ωρεσ ακομα πιο δυσκολες οταν σχολας το βραδυ ειδικα...αλλα κανε τουλ ενα και το πολυ πολυ ερχομαι τελευαιος και σε συνοδευω εγω μετα...χαχαχα
ή κανε καποια κυριακη πρωι για να μπορεσω κι εγω να σε επισκεφτω στα σιγουρα...
 

apateonas1985

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2008
Μηνύματα
48
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
θα κοιταξω μαναρακι μου γλυκο να δουλεψω και καποιο απογευμα ;)
απλα μωρε ματακια μου μενω λιγο μακρυα και τα απογευματινα μου ειναι λιγο δυσκολα μετα απο τοση κουραση να οδηγαω το βραδυ για το σπιτι μου :- :-



οκ,κατανοητο και το σεβομαι απολυτα,γιατι ειανι και η δουλεια σου δυσκολη και οι ωρεσ ακομα πιο δυσκολες οταν σχολας το βραδυ ειδικα...αλλα κανε τουλ ενα και το πολυ πολυ ερχομαι τελευαιος και σε συνοδευω εγω μετα...χαχαχα
ή κανε καποια κυριακη πρωι για να μπορεσω κι εγω να σε επισκεφτω στα σιγουρα...
δεν τα παω ακομα καλα με τις παραθεσεις
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom