Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Mέχρι τις 17:00 στο studio Mπέτυ + Στέλλα :smitten: :smitten:


Το απόγευμα Αλίκη + Ελένη + Νεφέλη  :smitten: :smitten: :smitten:

 

   
   



 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, οι φωτογραφίσεις έγιναν σε σπίτι ή κάνω λάθος;;; :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: :huh: γιατι δεν θυμάμαι την βιβλιοθήκη και τον καθρέυτη... :o :o :o :o :o :o :o :o

ορίστε και ένα τραγουδάκι για τα κοριτσάκια:

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
67
Like
3.960
Πόντοι
4.130
Ωραιες φωτογραφίες και ....εντυπωσιακό σπίτι .........αν κρινω απο την φωτογραφία της Μπέτυς!!
Που να πήγαν....που να πήγαν.......
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ωραιες φωτογραφίες και ....εντυπωσιακό σπίτι .........αν κρινω απο την φωτογραφία της Μπέτυς!!
Που να πήγαν....που να πήγαν.......

το σπιτι μας το παραχωρησε ενας γνωστος μας ;)
προσωπικα μαρεσουν πιο πολυ τα σπιτια με μοντερνα διακοσμηση και με επιπλωση απο νεα υλικα κτλ αλλα αυτα δεν ταιριαζουν με το υφος του studio :-
οποτε ηταν μονοδρομος να βρισκαμε καποιο σπιτι με επιπλα αντικες με πιο βαρια διακοσμηση και ατμοσφαιρα και φυσικα με εναν ιδιοκτητη που θα εδειχνε ανοχη στον χαμο και στη φασαρια που καναμε :cheesy:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Τέλεια η φώτο σου. Είσαι πανέμορφη...
 

Συνημμένα

  • 92783694184607474696.jpg
    92783694184607474696.jpg
    272,6 KB · Εμφανίσεις: 43

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
67
Like
3.960
Πόντοι
4.130
το σπιτι μας το παραχωρησε ενας γνωστος μας ;)
προσωπικα μαρεσουν πιο πολυ τα σπιτια με μοντερνα διακοσμηση και με επιπλωση απο νεα υλικα κτλ αλλα αυτα δεν ταιριαζουν με το υφος του studio :-
οποτε ηταν μονοδρομος να βρισκαμε καποιο σπιτι με επιπλα αντικες με πιο βαρια διακοσμηση και ατμοσφαιρα και φυσικα με εναν ιδιοκτητη που θα εδειχνε ανοχη στον χαμο και στη φασαρια που καναμε :cheesy:
Ο ιδιοκτήτης κέρδισε κάτι? Να ξέρω γιατί έχω μεγάλο σπίτι...και ταιριάζει με το ύφος του studio.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Σας/Της το εύχομαι ολόψυχα.

Απλά, την ήξερα από πολύ πιο πρίν. Έχει αρκετά χιλιόμετρα η Στέλλα & δεν είναι μόνο 2 μήνες στην "δουλειά".
Καλοδεχούμενη η καλοπροαίρετη διαφήμιση αλλά τουλάχιστον μην μας λές πράγματα που δεν ισχύουν ! Έλεος !

Την Στέλλα την πρωτο-πέτυχα στο Φ. 84 κάτω πρίν 2-3 χρόνια. Μετά την προσθετική στήθους πήγε στο Φ. 54 κάτω, μετά στο Φ. 109 πάνω & τώρα σε εσάς.

Η καθαρά προσωπική μου εντύπωση είναι πολύ μέτρια.

Μακάρι να κάνω λάθος.
:-
 

Προσθετική στήθους; Είσαι σίγουρος; Γιατί η Άντζελα έλεγε ότι είναι φυσικό... Πάντως κι εμένα απ' τις φωτογραφίες φυσικό μου φαίνεται παρ' ότι είναι όντως μεγάλο για το σωματότυπό της...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ενταξυ βρε μωρο δεν σουπα κατι εσκεμενα ουτε ειχα σκοπο να σου κρυψω κατι και δεν μπορω να ξερω (και ουτε και με ενδιαφερει) και το ιστορικο της καθε κοπελας :huh:
μη νομιζεις ειχα δει οτι η στελλα δεν ειχε καλες κριτικες στο 109 , αλλα ουτε ονομα της αλλαξα οπως θα μπορουσα ουτε στο αρνηθηκα κιολας που παλι θα μπορουσα.
Ηρθε η κοπελα στο studio δοκιμαστικα (οπως ερχονται και ολες οι κοπελες) επιασε και συνεχιζει ;)
τωρα τι εκανε τα τελευταια χρονια δεν με αφορα  ;)

Άντζελα κάνεις φάουλ και δεν το περίμενα αυτό από 'σένα... Και στο λέω αυτό με κάθε καλή διάθεση που το ξέρεις πολύ καλά ότι έχω απέναντί σου... Τέλος πάντων, να σε ρωτήσω κάτι άλλο, η Στέλλα δεν κάνει πρωκτικό τελικά; Γιατί αν είναι έτσι να δώσω προτεραιότητα στην Αλεξάνδρα που είναι τούμπανο και κάνει και πρωκτικό ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα κάνεις φάουλ και δεν το περίμενα αυτό από 'σένα... Και στο λέω αυτό με κάθε καλή διάθεση που το ξέρεις πολύ καλά ότι έχω απέναντί σου... Τέλος πάντων, να σε ρωτήσω κάτι άλλο, η Στέλλα δεν κάνει πρωκτικό τελικά; Γιατί αν είναι έτσι να δώσω προτεραιότητα στην Αλεξάνδρα που είναι τούμπανο και κάνει και πρωκτικό ;)

ματια μου δεν κανω κανενα φαουλ ;)
γιατι θα πρεπει βρε μωρο να με ενδιαφερει τοσο πολυ τι εκανε καποια κοπελα πριν ερθει στο studio?
στον τοσο καιρο που εχω το studio ξερεις ποσες κοπελες ηρθαν με τις χειροτερες συστασεις και εδω ο κοσμος τις αγαπησε οσο δεν παει?
(μπορω αν θες να το ψαξω και να σου στειλω link για κοπελες που εχεις παρει σε εμας και περασες τελεια και αλλου ηταν απογοητευτικες, πραματικα δεν θα πιστευεις στα ματια σου ;))
και αντιστροφος αναλογα εχουνε ερθει κοπελες σε μας με τις καλυτρες συστασεις και στις βαρδιες τους δεν τις δοκιμαζε ανθρωπος :(
δεν ειναι ολα ουτε ασπρα ουτε μαυρα ;)
υπαρχουν πολλοι παραμετροι γιατι μια κοπελα καπου ειναι καλη και καπου αλλου η ιδια κοπελα ειναι κακη οπως:
το περιβαλλον της δουλειας της
τα χρηματα που βγαζει στο καθε μαγαζι
οι σχεσεις και η επικοινωνια της με την ιδιοκτητρια
οι σχεσεις της και η επικοινωνια της με τις υπηρεσιες
οι πελατες και η πελατεια που εχει το καθε μαγαζι
και αλλα πολλα οπως η διαθεση που εχει στην καθε διαφορετικη χρονικη περιοδο στην οποια δουλευει και σε διαφορετικο χωρο
η Στελλα αρχικα εκανε στην πορεια το στοματησε αλλα ουτε και η αλεξανδρα μωρο μου κανει πρωκτικο, απο κεκτημενη ταχυτητα και απο λαθος γραφτηκε στη σελιδα μας >:(
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
ματια μου δεν κανω κανενα φαουλ ;)
γιατι θα πρεπει βρε μωρο να με ενδιαφερει τοσο πολυ τι εκανε καποια κοπελα πριν ερθει στο studio?
στον τοσο καιρο που εχω το studio ξερεις ποσες κοπελες ηρθαν με τις χειροτερες συστασεις και εδω ο κοσμος τις αγαπησε οσο δεν παει?
(μπορω αν θες να το ψαξω και να σου στειλω link για κοπελες που εχεις παρει σε εμας και περασες τελεια και αλλου ηταν απογοητευτικες, πραματικα δεν θα πιστευεις στα ματια σου ;))
και αντιστροφος αναλογα εχουνε ερθει κοπελες σε μας με τις καλυτρες συστασεις και στις βαρδιες τους δεν τις δοκιμαζε ανθρωπος :(
δεν ειναι ολα ουτε ασπρα ουτε μαυρα ;)
υπαρχουν πολλοι παραμετροι γιατι μια κοπελα καπου ειναι καλη και καπου αλλου η ιδια κοπελα ειναι κακη οπως:
το περιβαλλον της δουλειας της
τα χρηματα που βγαζει στο καθε μαγαζι
οι σχεσεις και η επικοινωνια της με την ιδιοκτητρια
οι σχεσεις της και η επικοινωνια της με τις υπηρεσιες
οι πελατες και η πελατεια που εχει το καθε μαγαζι
και αλλα πολλα οπως η διαθεση που εχει στην καθε διαφορετικη χρονικη περιοδο στην οποια δουλευει και σε διαφορετικο χωρο
η Στελλα αρχικα εκανε στην πορεια το στοματησε αλλα ουτε και η αλεξανδρα μωρο μου κανει πρωκτικο, απο κεκτημενη ταχυτητα και απο λαθος γραφτηκε στη σελιδα μας >:(
με απλά λόγια είναι όπως στο ποδόσφαιρο..μπορεί να φέρεις μεγάλο όνομα και να πάει άπατος ή να φέρεις άγνωστο και να σου βγει λίρα εκατό!!
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα Αντζελα,τι κανεις?Περιττο να σου πω οτι οι καινουριες φωτο σου αλλα και των κοριτσιων τα σπανε και μας εχουν κανει να  :cum: :cum: :cum:... :2funny: :2funny: :2funny:
Η Αλεξανδρα :tits2: :tits2: :tits2: παντως ειναι πολυ τουμπανο μωρο,κατι τετοια κανεις και εκει που λεμε να κατσουμε λιγο να ηραμησουμε μας βαζεις ιδεες για πιο συχνες επισκεψεις :fuck2: :fuck2: :fuck2:. :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ματια μου δεν κανω κανενα φαουλ ;)
γιατι θα πρεπει βρε μωρο να με ενδιαφερει τοσο πολυ τι εκανε καποια κοπελα πριν ερθει στο studio?
στον τοσο καιρο που εχω το studio ξερεις ποσες κοπελες ηρθαν με τις χειροτερες συστασεις και εδω ο κοσμος τις αγαπησε οσο δεν παει?
(μπορω αν θες να το ψαξω και να σου στειλω link για κοπελες που εχεις παρει σε εμας και περασες τελεια και αλλου ηταν απογοητευτικες, πραματικα δεν θα πιστευεις στα ματια σου ;))
και αντιστροφος αναλογα εχουνε ερθει κοπελες σε μας με τις καλυτρες συστασεις και στις βαρδιες τους δεν τις δοκιμαζε ανθρωπος :(
δεν ειναι ολα ουτε ασπρα ουτε μαυρα ;)
υπαρχουν πολλοι παραμετροι γιατι μια κοπελα καπου ειναι καλη και καπου αλλου η ιδια κοπελα ειναι κακη οπως:
το περιβαλλον της δουλειας της
τα χρηματα που βγαζει στο καθε μαγαζι
οι σχεσεις και η επικοινωνια της με την ιδιοκτητρια
οι σχεσεις της και η επικοινωνια της με τις υπηρεσιες
οι πελατες και η πελατεια που εχει το καθε μαγαζι
και αλλα πολλα οπως η διαθεση που εχει στην καθε διαφορετικη χρονικη περιοδο στην οποια δουλευει και σε διαφορετικο χωρο
η Στελλα αρχικα εκανε στην πορεια το στοματησε αλλα ουτε και η αλεξανδρα μωρο μου κανει πρωκτικο, απο κεκτημενη ταχυτητα και απο λαθος γραφτηκε στη σελιδα μας >:(

Σωστά όλα αυτά που λες αλλά γενικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι σου είναι αδιάφορο αν μια κοπέλα είναι κάποια χρόνια ή μόλις κάποιους μήνες στο χώρο... Αν μη τί άλλο πέρα απ' το θέμα της γενικότερης συμπεριφοράς της που εξαρτάται από πολλούς παράγοντες και κυρίως απ' τον εργασιακό χώρο, το πόσο έμπειρη θα είναι στο κρεβάτι σίγουρα εξαρτάται και απ' το πόσο καιρό κάνει αυτή τη δουλειά και αυτό γιατί αυτό εξαρτάται απ' τη συναναστροφή της με τους πελάτες κυρίως... Όσο για το άλλο, αν η Αλεξάνδρα δεν κάνει πρωκτικό στην περίπτωση που θελήσω τότε θα έρθω τρέχοντας στο Ελενάκι :)
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Προσθετική στήθους; Είσαι σίγουρος; Γιατί η Άντζελα έλεγε ότι είναι φυσικό... Πάντως κι εμένα απ' τις φωτογραφίες φυσικό μου φαίνεται παρ' ότι είναι όντως μεγάλο για το σωματότυπό της...

Μπορεί να σε απογοητεύσω, φίλτατε, αλλά είναι φτιαγμένα (με την έννοια της "ανόρθωσης") από το 2008/9, όταν ήταν στο Φ.54 κάτω.
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
Μπορεί να σε απογοητεύσω, φίλτατε, αλλά είναι φτιαγμένα (με την έννοια της "ανόρθωσης") από το 2008/9, όταν ήταν στο Φ.59 κάτω.
τουλάχιστον από τις φωτογραφίες φαίνεται να έχει κάνει καλή δουλειά ο ιατρός, γιατί σε μια άλλη που είδα σε άλλο στούντιο -Άννα ? δεν είμαι σίγουρος για το όνομα- είναι σαν να έχει κολλήσει δυο μπάλες..αίσχος..
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τουλάχιστον από τις φωτογραφίες φαίνεται να έχει κάνει καλή δουλειά ο ιατρός, γιατί σε μια άλλη που είδα σε άλλο στούντιο -Άννα ? δεν είμαι σίγουρος για το όνομα- είναι σαν να έχει κολλήσει δυο μπάλες..αίσχος..

Καλά από άτεχνες πλαστικές στήθους σε κοπέλες των studio έχουμε χορτάσει... Ευτυχώς υπάρχουν πλέον και οι φωτογραφίες για να τις βλέπουμε και ν' αμολάμε μελάνι όσοι σιχαινόμαστε τη σιλικόνη... Και ευτυχώς που στο 104 είναι ελάχιστες οι σιλικονάτες!
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Σωστά όλα αυτά που λες αλλά γενικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι σου είναι αδιάφορο αν μια κοπέλα είναι κάποια χρόνια ή μόλις κάποιους μήνες στο χώρο... Αν μη τί άλλο πέρα απ' το θέμα της γενικότερης συμπεριφοράς της που εξαρτάται από πολλούς παράγοντες και κυρίως απ' τον εργασιακό χώρο, το πόσο έμπειρη θα είναι στο κρεβάτι σίγουρα εξαρτάται και απ' το πόσο καιρό κάνει αυτή τη δουλειά και αυτό γιατί αυτό εξαρτάται απ' τη συναναστροφή της με τους πελάτες κυρίως... Όσο για το άλλο, αν η Αλεξάνδρα δεν κάνει πρωκτικό στην περίπτωση που θελήσω τότε θα έρθω τρέχοντας στο Ελενάκι :)

Καλησπερα Πρωκτικομανη holic,παιζει να κανει η Αναστασια πρωκτικο αλλα δοκιμασε πρωτα την Ελενη για να παρεις μια γευση και μετα βλεπουμε, α και γιατι χολοσκας με τα σιλικονατα βυζια? αφου θα κανεις καλυτερο χουφτωμα-εφαρμογη την ωρα του πρωκτικου...  :grin:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
ματια μου δεν κανω κανενα φαουλ ;)
γιατι θα πρεπει βρε μωρο να με ενδιαφερει τοσο πολυ τι εκανε καποια κοπελα πριν ερθει στο studio?
στον τοσο καιρο που εχω το studio ξερεις ποσες κοπελες ηρθαν με τις χειροτερες συστασεις και εδω ο κοσμος τις αγαπησε οσο δεν παει?
(μπορω αν θες να το ψαξω και να σου στειλω link για κοπελες που εχεις παρει σε εμας και περασες τελεια και αλλου ηταν απογοητευτικες, πραματικα δεν θα πιστευεις στα ματια σου ;))
και αντιστροφος αναλογα εχουνε ερθει κοπελες σε μας με τις καλυτρες συστασεις και στις βαρδιες τους δεν τις δοκιμαζε ανθρωπος :(
δεν ειναι ολα ουτε ασπρα ουτε μαυρα ;)
υπαρχουν πολλοι παραμετροι γιατι μια κοπελα καπου ειναι καλη και καπου αλλου η ιδια κοπελα ειναι κακη οπως:
το περιβαλλον της δουλειας της
τα χρηματα που βγαζει στο καθε μαγαζι
οι σχεσεις και η επικοινωνια της με την ιδιοκτητρια
οι σχεσεις της και η επικοινωνια της με τις υπηρεσιες
οι πελατες και η πελατεια που εχει το καθε μαγαζι
και αλλα πολλα οπως η διαθεση που εχει στην καθε διαφορετικη χρονικη περιοδο στην οποια δουλευει και σε διαφορετικο χωρο
η Στελλα αρχικα εκανε στην πορεια το στοματησε αλλα ουτε και η αλεξανδρα μωρο μου κανει πρωκτικο, απο κεκτημενη ταχυτητα και απο λαθος γραφτηκε στη σελιδα μας >:(

Εγώ συμφωνώ μαζί σου Άντζελα.Ωστόσο έχεις υποχρέωση με τις πρώτες κακές κριτικές που μπορεί να γράψουν πελάτες να απομακρύνεις όποια δε συμφωνεί με το προφιλ του στούντιο που διευθύνεις.

Και εγώ σου χω εμπιστοσύνη αφού η γλυκήτατη Μαρίνα μου χει προσφέρει τις πιο όμορφες στιγμές..Ελπίζω όταν κάποια στιγμή δοκιμάσω και κάποιο άλλο κορίτσι να περάσω το ίδιο καλά αν και γω είμαι κολλημένος με τη Μαρίνα ;)

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εγώ συμφωνώ μαζί σου Άντζελα.Ωστόσο έχεις υποχρέωση με τις πρώτες κακές κριτικές που μπορεί να γράψουν πελάτες να απομακρύνεις όποια δε συμφωνεί με το προφιλ του στούντιο που διευθύνεις.

Και εγώ σου χω εμπιστοσύνη αφού η γλυκήτατη Μαρίνα μου χει προσφέρει τις πιο όμορφες στιγμές..Ελπίζω όταν κάποια στιγμή δοκιμάσω και κάποιο άλλο κορίτσι να περάσω το ίδιο καλά αν και γω είμαι κολλημένος με τη Μαρίνα ;)

ε ναι βρε μωρο αλοιμονο αν μια κοπελα εχει ασχημη διαρκεια στο χρονο και μηνει στο studio
στην πορεια θα κανει κακο σε ολες μας ;)
απο εκει και περα η Στελλα μαρεσει σαν κοπελα και σαν εμφανιση αλλα και σαν χαρακτηρας γιατι ειναι απο τα παιδια που μπορω να συνενοουμαι πολυ καλα μαζι της
συγουρα στεναχωρηθηκα με την ασχημη κριτικη που πηρε
ζητησα προσωπικα συγνωμη απο το συγγραφεα αφου δεν εχω λογο να τον αμφισβητησω
εξηγησα στη στελλα καποια πραγματα
εστειλα σημερα και την μπετυ δωρεαν σε εναν πελατη που ειχε επιλεξει τη στελλα για να μαθει η κοπελα live απο την Μπετυ πως δουλευουμε ολες μας στο studio
στο χερι της αλλα και προς το συμφερον της ειναι να γινει αστερι ;)
εμενα μαρεσει να δινω ευκαιριες στους ανθρωπους ελπιζω και η στελλα να το εκμεταλευτει ;)
και η Μαρινα που σου αρεσει μη νομιζεις δεν ειχε ξεκινησει και μετον καλυτερο τροπο στο μαγαζι στη πορεια ομως εγινε επαγγελματιας με κεφαλαια γραμματα ;)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Σωστά όλα αυτά που λες αλλά γενικά δεν μπορώ να πιστέψω ότι σου είναι αδιάφορο αν μια κοπέλα είναι κάποια χρόνια ή μόλις κάποιους μήνες στο χώρο... Αν μη τί άλλο πέρα απ' το θέμα της γενικότερης συμπεριφοράς της που εξαρτάται από πολλούς παράγοντες και κυρίως απ' τον εργασιακό χώρο, το πόσο έμπειρη θα είναι στο κρεβάτι σίγουρα εξαρτάται και απ' το πόσο καιρό κάνει αυτή τη δουλειά και αυτό γιατί αυτό εξαρτάται απ' τη συναναστροφή της με τους πελάτες κυρίως... Όσο για το άλλο, αν η Αλεξάνδρα δεν κάνει πρωκτικό στην περίπτωση που θελήσω τότε θα έρθω τρέχοντας στο Ελενάκι :)

καλά μήν το λές αυτό. Σίγουρα η εμπειρία μετράει αλλα νομίζω οτι όλοι μας γνωρίζουμε κοπέλες του χώρου που βρίσκονται χρόνια σε κάποιο "σπιτάκι" και η απόδοση τους στο δωμάτιο παραμένει σταθερή και τυποποιημένη, ασχέτος αν για μερικούς είναι καλό (αφού αποκλείει αυτόματα τις δυσάρεστες εκπλήξεις). Αντίθετα κοπέλες που ξεκινάνε άσχημα μπορούν να εξελιχτούν σε αστερία αρκεί να έχουν όρεξη για δουλεία και λίγο μυαλό στο κεφάλι τους.

σχετικό/άσχετο αυτό και κακώς το γράφω στο θέμα για το Φ104 μιας αφορά όλα τα στούντιο: πρέπει να καταλάβουν οι κοπέλες οτι πλέον με την πληθώρα των στούντιο (βγάζω εξω τα απλά μπορντέλα) κάποια δύσκολα θα εχει δευτερη (για τρίτη δεν το συζητάμε) ευκαιρία απο ενα δυσαρεστημένο πελάτη, μιας και οι επιλογές πλέον είναι πολές αλλα και το χρήμα περιορισμένο. Οπότε οποια θέλει να έχει καλή πορεία αλλα και σταθερούς πελάτες ας κοιτάξει να ιδρώνει την φανέλα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom