Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Εννοείται :) Μέχρι και τη Μαρίνα θα με κάνει να ξεχάσω :)


aaa έτσι ... ακριβώς από εσένα δεν το περίμενα :headbang: ... ahhaah τώρα τσαντίστηκα την επομενη φορα τα ξεχάσεις ποιος είσαι ... όχι εμενα :)))




                                           
 

marinaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
12 Δεκ 2009
Μηνύματα
872
Like
114
Εγώ συμφωνώ μαζί σου Άντζελα.Ωστόσο έχεις υποχρέωση με τις πρώτες κακές κριτικές που μπορεί να γράψουν πελάτες να απομακρύνεις όποια δε συμφωνεί με το προφιλ του στούντιο που διευθύνεις.

Και εγώ σου χω εμπιστοσύνη αφού η γλυκήτατη Μαρίνα μου χει προσφέρει τις πιο όμορφες στιγμές..Ελπίζω όταν κάποια στιγμή δοκιμάσω και κάποιο άλλο κορίτσι να περάσω το ίδιο καλά αν και γω είμαι κολλημένος με τη Μαρίνα ;)
:-* :-* :-* :-* :-* :-*





Καλημέρα σε όλους  :smitten: :smitten: :smitten:
Φιλάκια  :-* πολλά και παντού  ;)



                                              :smitten: :grouphug: :smitten:


                                                                                        kisses by marina



 

lostson

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Αν και το έχω ξαναπεί Άντζελα πρέπει να ανοίξεις παράρτημα στη Θεσσαλονίκη
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Καλησπερα κουκλαρα Αντζελα,τι κανεις? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αν και το έχω ξαναπεί Άντζελα πρέπει να ανοίξεις παράρτημα στη Θεσσαλονίκη

τοσο πολυ με μισεις μωρο? :2funny:
εδω με ενα studio βρε για να λειτουργει οπως πρεπει να λειτουργει εχω θυσιασει απο τα νευρα μου μεχρι ολο τον προσωπικο μου χρονο
αρκει να σου πω οτι με τοσες υπηρεσιες τοσες κοπελες και τοσα θεματα που προκυπτουν καθημερινα ξεκιναω τη μερα μου με φουλ μπαταρια σε καινουργιο κινητο και μεχρι το απογευμα εχει αδειασει :o
με 2 μαγαζια θα αποτρελλαθω τελειος :cheesy: :-

Καλησπερα κουκλαρα Αντζελα,τι κανεις? :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*

γειασου κουκλι μου :-* :-* :-* :-*
ολα καλα εσυ?

 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
γειασου κουκλι μου :-* :-* :-* :-*
ολα καλα εσυ?


[/quote]

Μια χαρα μωρο μου,να σου δωσω για αλλη μια φορα συγχαρητηρια για τις καινουριες φωτο σου αλλα και των κοριτσιων ;) ;),ειναι λες και ποζαρουν κανονικα μοντελα.Και επιπλεον να σε συγχαρω και για τις νεες αφιξεις των κοριτσιων,οι οποιες ευχομαι να ανταποκριθουν στις προσδοκιες σου και να παραμεινουν.Ελπιζω διπλα στις παλιες κοπελες να μαθουν αρκετα πραγματα. :-* :-* :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
νασαι καλα μαναρι ευχαριστουμε ;) :-* :-* :-*


Το απόγευμα και μέχρι τις 23:00 Aναστασία + Μαρίνα  :smitten: :smitten:

 
   



 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αναστασία διαλέξατε για όνομα πουτάνας πανάθεμά σας; Και μετά μου λες, γίνε χριστιανός!!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Αναστασία διαλέξατε για όνομα πουτάνας πανάθεμά σας; Και μετά μου λες, γίνε χριστιανός!!!

Αφου σε συγχιζει τόσο πολύ το όνομα και αφού για σενα είναι διαβολοκαταστάσεις μην πας..
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Μια Αγνή δουλευει στο Θησέως 79. Μονον αγνή δεν είναι!! Μου κάνει εντύπωση γιατί καμια από τις εκδιδόμενες δεν "βαφτίζεται" με το όνομα κάποιας γνωστης πουτάνας όπως Μαγδαληνή ή Κασσιανή!!
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ θυμάμαι παλια που επαιζε η σειρά "Αναστασία" στο Mega με την τότε νεαρή υπερκάυλα Μυρτώ Αλικάκη και το όνομα είχε γίνει συνώνυμο με το sexbitch!!

 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
67
Like
3.960
Πόντοι
4.130
ANTZELAAAAAAAAAAAAAA
Δυο και σήμερααααααααααα!!!
 

foxxx

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.444
Κριτικές
8
Like
120
Πόντοι
16
καλησπερα απο ενα επαρχιωτη!!  αντζελα εισαι κουκλαρα αλλα και το μαρινακι σκετη καβλα και αυτη τι να πρωτο ''διαλεξεις''!!!
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
τοσο πολυ με μισεις μωρο? :2funny:
εδω με ενα studio βρε για να λειτουργει οπως πρεπει να λειτουργει εχω θυσιασει απο τα νευρα μου μεχρι ολο τον προσωπικο μου χρονο
αρκει να σου πω οτι με τοσες υπηρεσιες τοσες κοπελες και τοσα θεματα που προκυπτουν καθημερινα ξεκιναω τη μερα μου με φουλ μπαταρια σε καινουργιο κινητο και μεχρι το απογευμα εχει αδειασει :o
με 2 μαγαζια θα αποτρελλαθω τελειος :cheesy: :-

Άντζελα, με τέτοια εμπειρία αλλά και όρεξη που έχεις -χωρίς πλάκα- θεωρώ ότι το επόμενο βήμα σου (ίσως σε 3-5 χρόνια) θα πρέπει να είναι το πρώτο Ελληνικό FKK κάπου στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής. Μήπως θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι μια επένδυση σε οικόπεδο....
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και καλή εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια του στουντιο.Παλια και νέα :dancing: :dancing: :dancing:
Άντζελα η βίβιαν θα λειπει καιρο διοτι βλεπω οτι απο τεταρτη και μετα δεν ειναι καμια μερα. :o :o
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλησπερα απο ενα επαρχιωτη!!  αντζελα εισαι κουκλαρα αλλα και το μαρινακι σκετη καβλα και αυτη τι να πρωτο ''διαλεξεις''!!!

καλημερα μαναρι μου :-* :-* :-*

Άντζελα, με τέτοια εμπειρία αλλά και όρεξη που έχεις -χωρίς πλάκα- θεωρώ ότι το επόμενο βήμα σου (ίσως σε 3-5 χρόνια) θα πρέπει να είναι το πρώτο Ελληνικό FKK κάπου στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής. Μήπως θα πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι μια επένδυση σε οικόπεδο....

με τις υπαρχουσες συνθηκες μωρο δεν γινετε να ανοιξουν τετοια μαγαζια στην ελλαδα
χρειαζονται παρα πολλα χρηματα που ξεπερνανε το 1 εκατομμυριο (τα οποια καποιος πρεπει να τα εχει και μετρητα γιατι καμια τραπεζα δεν θα δωσει ποτε δανειο για οικο ανοχης)
και το πιο πιθανο μεσα σε 1-2 μηνες απο την εναρξη οι φορεις δημοι, αστυνομια κτλ να τοχουν κλησει ;) :-

Καλημερα και καλή εβδομάδα σε όλα τα κορίτσια του στουντιο.Παλια και νέα :dancing: :dancing: :dancing:
Άντζελα η βίβιαν θα λειπει καιρο διοτι βλεπω οτι απο τεταρτη και μετα δεν ειναι καμια μερα. :o :o

πολυ λιγες μερες θα λήψει μωρο η βιβιαν, την κυριακη το βραδυ εχει βαρδια με την Μπέτυ ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Μέχρι τις 23:00 στο studio η 3αδα Βίβιαν-Μαρίνα-Μπέτυ :smitten: :smitten: :smitten:

 

   


 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom