Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Womanaholic στην τελευταια φωτο η αριστερη κοπελα στυθηκε οτι πρεπει για σενα,πρεπει να ειναι η μπετυ,τι περιφερεια ειναι αυτη ρε????? τι θα κανεις μετα απ'αυτο??? θα το αφησεις να περασει ετσι????  :grin:

Η Αναστασία ειναι μωρο  :cheesy:
η Μπέτυ ειναι η τερμα δεξια ;)


Μωρό τι διονυσιακά όργια είναι αυτά; :) Ποια είναι ποια απ' τις κοπέλες, άντε να διακρίνω τέτοιος χαμός που γίνεται!

χαμος ε?
που να εβλεπες επιτοπου τι γινοταν :cheesy:
6 κοπελες μαζι στις φωτος, βαλε και εμενα και την Νεφελη που ειμασταν εκεινη την ωρα εκει και βλεπαμε συνολο 8
βαλε και 2 επαγγελματιες που ειχαμε μια για να χτενιζει τις κοπελες και μια για μακιγιαζ συνολο 10 γυναικες μες το σπιτι :cheesy:
ταχαν παιξει οι 2 κακομοιροι οι φωτογραφοι :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
χαμος ε?
που να εβλεπες επιτοπου τι γινοταν :cheesy:
6 κοπελες μαζι στις φωτος, βαλε και εμενα και την Νεφελη που ειμασταν εκεινη την ωρα εκει και βλεπαμε συνολο 8
βαλε και 2 επαγγελματιες που ειχαμε μια για να χτενιζει τις κοπελες και μια για μακιγιαζ συνολο 10 γυναικες μες το σπιτι :cheesy:
ταχαν παιξει οι 2 κακομοιροι οι φωτογραφοι :2funny:

Μωρό σοβαρά τώρα ανέβασε επειγόντως ατομικές φωτογραφίες γιατί απ' αυτές όσο ωραίες κι αν είναι σαν φωτογραφίες δε βγάζουμε άκρη για τις κοπέλες... Θα περνούσα κι απ' το studio να τις τσεκάρω από κοντά αλλά στο δικό σου μαγαζί ντρέπομαι να μπω και να μην ψωνίσω :2funny: Και αν δέχεσαι τη γνώμη μου λίγο πιο αποκαλυπτικές και ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΕ ΜΕΓΕΘΟΣ, έχω αρχίσει να αναπολώ τις παλιές ερασιτεχνικές σου φωτογραφίες που ανέβαζες πριν ενάμιση χρόνο... Με τη φωτογραφία της Στέλλας ιδέα δεν πήρα για το σώμα της, δε φαινόταν καν...
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Η Αναστασία ειναι μωρο  :cheesy:
η Μπέτυ ειναι η τερμα δεξια ;)

Η Αναστασια εχει τεραστια περιφερεια και χοντρα ποδια,την προοριζω ως το μεγαλο φαβορι για πρωκτικο και τον Womanaholic επιτιμο πελατη της. :2funny:

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Η Αναστασια εχει τεραστια περιφερεια και χοντρα ποδια,την προοριζω ως το μεγαλο φαβορι για πρωκτικο και τον Womanaholic επιτιμο πελατη της. :2funny:

Εννοείται :) Μέχρι και τη Μαρίνα θα με κάνει να ξεχάσω :)
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.916
Κριτικές
67
Like
3.960
Πόντοι
4.130
Παιδιά χαμός με το γκρουπ. Εγω έχω μόνο δυσκολία με τις καινούργιες στις φωτο. Πάντως είναι πολύ ενεργητική η Νεφέλη, έχω πάθει πλάκα. Και έχω περάσει και πολύ καλά μαζί της. Και με την Μπέτυ τέλεια. Αν και η αδυναμία μου λέγεται....Βιβιαν.

ΑΛΛΑ, εχω δει και το Αντζελα exclusive στο site και ετοιμάζομαι....Μανικιούρ, Πεντικιούρ, Κομωτήριο, ξύρισμα κόντρα, το κουστούμι καθαριστήριο και ..........
Εχει πρόγραμμα για δύο ώρες? Μετά τέτοια αποχή, νομίζω οτι κανονικά θα έπρεπε να είναι διπλοβάρδυα....με κουπόνι θα πάμε....
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα και καλό μήνα σε ολα τα κοριτσια του στούντιο!!!.Τα φιλιά μου στην Βιβιαν :) :) Άντζελα οι νεες φωτο δεν παιζονται λεμε....Η Στελιτσα ειναι σουπερ.Δωσε και άλλες φωτο στο λαό.. :boobies: :boobies: :boobies:
 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
Καλό Μήνα & καλές εξορμήσεις Άντζελα & κύριοι Συναγωνιστές.

Μια απορία: Είμαι ο μοναδικός που πιστεύω ότι η Στέλλα του Φ.104 είναι η γνωστή Στέλλα από το Φ.109 άνω ? ?  ?

Ελπίζω να παρέχει καλύτερες υπηρεσίες εκεί.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλό Μήνα & καλές εξορμήσεις Άντζελα & κύριοι Συναγωνιστές.

Μια απορία: Είμαι ο μοναδικός που πιστεύω ότι η Στέλλα του Φ.104 είναι η γνωστή Στέλλα από το Φ.109 άνω ? ?  ?

Ελπίζω να παρέχει καλύτερες υπηρεσίες εκεί.

γειασου μωρο
ναι αποτι την ρωτησα η ιδια κοπελα ειναι ;)
ενταξυ μωρε τι ψαχνεις , ειχε δεν ειχε 1-2 μηνες στη δουλεια τοτε :-
σας μας παντως τα παει μια χαρα ;)

Μέχρι τις 23:00 στο studio η 3αδα

Αναστασία :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Αλίκη :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Αλεξάνδρα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]



 

amadeus_gr

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.649
Κριτικές
100
Like
2.078
Πόντοι
8.175
γειασου μωρο
ναι αποτι την ρωτησα η ιδια κοπελα ειναι ;)
ενταξυ μωρε τι ψαχνεις , ειχε δεν ειχε 1-2 μηνες στη δουλεια τοτε :-
σας μας παντως τα παει μια χαρα ;)

Σας/Της το εύχομαι ολόψυχα.

Απλά, την ήξερα από πολύ πιο πρίν. Έχει αρκετά χιλιόμετρα η Στέλλα & δεν είναι μόνο 2 μήνες στην "δουλειά".
Καλοδεχούμενη η καλοπροαίρετη διαφήμιση αλλά τουλάχιστον μην μας λές πράγματα που δεν ισχύουν ! Έλεος !

Την Στέλλα την πρωτο-πέτυχα στο Φ. 84 κάτω πρίν 2-3 χρόνια. Μετά την προσθετική στήθους πήγε στο Φ. 54 κάτω, μετά στο Φ. 109 πάνω & τώρα σε εσάς.

Η καθαρά προσωπική μου εντύπωση είναι πολύ μέτρια.

Μακάρι να κάνω λάθος.
:-
 
 

Kostas99

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.899
Κριτικές
32
Like
1.263
Πόντοι
3.425
Αλεξάνδρα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]


[/b]

[/quote]

Καλησπερα Αντζελα,τι ειναι αυτο το καινουριο θεμα???Η Αλεξανδρα φαινεται να εχει αρκετα πλουσια προσοντα :tits2: :tits2: :tits2:...
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Σας/Της το εύχομαι ολόψυχα.

Απλά, την ήξερα από πολύ πιο πρίν. Έχει αρκετά χιλιόμετρα η Στέλλα & δεν είναι μόνο 2 μήνες στην "δουλειά".
Καλοδεχούμενη η καλοπροαίρετη διαφήμιση αλλά τουλάχιστον μην μας λές πράγματα που δεν ισχύουν ! Έλεος !

Την Στέλλα την πρωτο-πέτυχα στο Φ. 84 κάτω πρίν 2-3 χρόνια. Μετά την προσθετική στήθους πήγε στο Φ. 54 κάτω, μετά στο Φ. 109 πάνω & τώρα σε εσάς.

Η καθαρά προσωπική μου εντύπωση είναι πολύ μέτρια.

Μακάρι να κάνω λάθος.
:-
 

ενταξυ βρε μωρο δεν σουπα κατι εσκεμενα ουτε ειχα σκοπο να σου κρυψω κατι και δεν μπορω να ξερω (και ουτε και με ενδιαφερει) και το ιστορικο της καθε κοπελας :huh:
μη νομιζεις ειχα δει οτι η στελλα δεν ειχε καλες κριτικες στο 109 , αλλα ουτε ονομα της αλλαξα οπως θα μπορουσα ουτε στο αρνηθηκα κιολας που παλι θα μπορουσα.
Ηρθε η κοπελα στο studio δοκιμαστικα (οπως ερχονται και ολες οι κοπελες) επιασε και συνεχιζει ;)
τωρα τι εκανε τα τελευταια χρονια δεν με αφορα  ;)
 

honda27

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
γειασου μωρο
ναι αποτι την ρωτησα η ιδια κοπελα ειναι ;)
ενταξυ μωρε τι ψαχνεις , ειχε δεν ειχε 1-2 μηνες στη δουλεια τοτε :-
σας μας παντως τα παει μια χαρα ;)

Μέχρι τις 23:00 στο studio η 3αδα

Αναστασία :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Αλίκη :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

Αλεξάνδρα :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]



ΩΧ ΠΑΝΑΓΙΑ ΛΕΒΕΝΤΟΠΝΙΧΤΡΑ ΤΗ ΒΛΕΠΟΥΝ ΤΑ ΜΑΤΑΚΙΑ ΜΟΥ....ΘΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΝΕΙΣ ΑΝΤΖΕΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Τελειες φωτοσ, Βαλε και κανενα αφιερωμα στις βυζαρες τους!
 

eyedoc

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Αυτη η Αλεξανδρα ρε παιδια τι γυναικαρα φαινεται!!!!
Τωρα αρχισε?
Απο που ειναι?
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ειδα τις φωτογραφιες της Στελλας οι οποιες ηταν αρκετα φωτεινες και ποιοτικες μπορω να πω με απολυτη βεβαιοτητα οτι η Μαρινα αδικειται καταφορα μετα απ'αυτο,ισως και τα υπολοιπα κοριτσια απλα μου φανηκε περισσοτερο οτι η Μαρινα ποζαρει καλυτερα στο φακο κι εχει ολα τα προσοντα να κανει τη διαφορα,οι παλιες ηταν καλυτερες απο τις νεες,το ειχα δηλωσει απο τη πρωτη στιγμη,εαν η ιδια τωρα τις γουσταρει δεν επιμενω........
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom