Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Επισκέπτης
Πάντως, εντελώς φιλικά το λέω, χάνετε πάρα πολύ πελατεία από ανθρώπους που γουστάρουν τρελά τις αυταρχικές φάσεις και τα σχετικά...αλλα δεν μπορούν να επισκεφτούνε με τίποτα τέτοιους χώρους. Μπορείτε έστω δοκιμαστικά για κάποιο μικρο χρονικό διάστημα να κανετε και  "delivery" και αν δεν αυξηθούν τα έσοδα κατακόρυφα, το κόβετε, σιγά... τι έχετε να χάσετε. Η αν όχι delivery, έστω να μπορούμε να συναντάμε κάποια κοπέλα σε κάποιο stadar hotel, η στο κάτω κάτω αν γουστάρει κάποια κοπέλα και εκτός studio να μπορουμε να επικοινωνήσουμε κάπως μαζί της... Αυτά  :)

Αφού λες ότι μιας που είσαι εδώ να σε εκμεταλευτούμε, σε παρακαλώ πες μου κάτι και πάνω σε αυτό...να δω την άποψη σου.

Ά βγήκες...
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
93
Πόντοι
66
Αρχαριε, μου θυμίζεις τον Γιωργάκη!! Αυτοκριτική θα κάνεις στα σχόλιά σου; Ήμαρτον!!!
 

Επισκέπτης
Απλά επιθυμώ μια απάντηση σε παλιότερο post μου που δεν ήρθε ποτέ. Βασικά ούτε καν απάντηση, απλά μια τοποθέτηση. Τώρα το "αυτοκριτική" που λες, μάλλον μόνο ως φτωχή γνώση της ελληνικής μπορώ να το χαρακτηρίσω.
 

tenten956

Μέγας
Εγγρ.
6 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.917
Κριτικές
67
Like
3.964
Πόντοι
4.130
Θα μας δείξετε καμμια καινούργια φωτογραφία, ή θα μας σκάσετε πρώτα?
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215

sarka

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2008
Μηνύματα
75
Like
0
Πόντοι
0
Δεν μπορω να σου πω τιποτα μαναρι
προφανος για να το λες καποιο δικιο θα εχεις
απλα αυτα καλο ειναι αυτα να γραφονται κατευθειαν γιατι μετα απο 10 μερες δεν μπορω να βρω και τι εγινε και να πω κατι συγκεκριμενο στη κοπέλα περα απο καποιες γενικοτητες να ειναι λιγο πιο προσεκτικη.
Ειναι δεδομενο αχετος πολυδιαφιμησης ή οχι οτι καποιο ποσοστο πελατων δεν θα περασει καλα ειτε σε εμας ειτε σε οποιαδηποτε αλλο μαγαζι απλα οσο μπορουμε κοιταμε αυτο το ποσοστο να τηνει προς το μηδεν.
Δεν μπορω σαν ανθρωπος να ειμαι συνεχεια στο studio να ελενγχω τα παντα εχω ομως ολη την καλη διαθεση σαν ανθρωπος για οποιονδηποτε θελει να επισκευτει το studio και με ενημερωσει απο πριν με ενα μυνημα εδω ή ενα mail να φροντισω απο πριν η καθε κοπελα πριν μπει στο ραντεβου της να ειναι πολυ πιο προσεκτικη.
Και καλο ειναι εφοσον εχουμε αυτην εδω την επικοινωνια οσο μπορειτε να το εκμεταλευτειτε αυτο αφου ειναι προς το καλο ολων μας ;)
Η απάντηση η δική σου και της Ελένης με εντυπωσίασαν. Γιατί δεν είχαν σκοπό να δικαιολογήσουν μια κατάσταση, αλλά να διορθώσουν το πρόβλημα αν υπάρχει.
Ήρθα στο χώρο σίγουρος για μια σωστή αντιμετώπισι και έφτασε να πιστέψω ότι μόνο αν έπαιρνα αυταρχικό θα πέρναγα καλά
Εν πάση περιπτώσει θα έρθω και σε μέρα που θα είναι η Ελένη. Θα εξηγήσω σ εκείνη ποιος είμαι
Πάντως ευχαριτώ και τις δυο σας


 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Οι κοπελες δεν ειναι ρομποτ να εχουνε την ιδια διαθεση καθε μερα,συμβαινουν αυτα....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Απλά επιθυμώ μια απάντηση σε παλιότερο post μου που δεν ήρθε ποτέ. Βασικά ούτε καν απάντηση, απλά μια τοποθέτηση.

sorry μωρο που δεν σου απαντησα..........
απλα θεωρησα οτι θα ηταν αυτονοητη η απαντηση μου
οχι μωρο δεν γινετε οι κοπελες να δουλεψουν σε ξενοδοχεια, σπιτια κτλ
δηλωμενες κοπελες ειναι δεν εχουν λογο να το κανουν  ;)

Θα μας δείξετε καμμια καινούργια φωτογραφία, ή θα μας σκάσετε πρώτα?

θα σου βαλω μια δικια μου μωρο ακυκλοφορητη ;)
www.imagerous.com/] [/URL]

Η απάντηση η δική σου και της Ελένης με εντυπωσίασαν. Γιατί δεν είχαν σκοπό να δικαιολογήσουν μια κατάσταση, αλλά να διορθώσουν το πρόβλημα αν υπάρχει.
Ήρθα στο χώρο σίγουρος για μια σωστή αντιμετώπισι και έφτασε να πιστέψω ότι μόνο αν έπαιρνα αυταρχικό θα πέρναγα καλά
Εν πάση περιπτώσει θα έρθω και σε μέρα που θα είναι η Ελένη. Θα εξηγήσω σ εκείνη ποιος είμαι
Πάντως ευχαριτώ και τις δυο σας

νασαι καλα μωρο μου εγω σευχαριστω
συγνωμη που καπου αλλιως τα περιμενες αλλιως σου ηρθανε
την επομενη φορα πραγματικα στειλε μου ενα μυν απο πριν για να τη διορθωσουμε την κατασταση παντα προς το καλυτερο ;)


Τωρα το βραδυ Νεφέλη + Βίβιαν  :smitten: :smitten:
 
   


 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
θα σου βαλω μια δικια μου μωρο ακυκλοφορητη ;)
www.imagerous.com/] [/URL]


Γειάάάάάάά :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Και για να χουμε καλό ρώτημα γιατί αυτή η φωτογραφία έμεινε ακυκλοφόρητη; Με ποιό δικαίωμα τη στέρησες από το φιλοθέαμο και λάτρη της τέχνης κοινό;
Να μην επαναληφθεί διαφορετικά  :bottom:
:grin: :grin: :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
στο εχω ξαναπει οτι είσαι γλωσσου αλλα δεν βάζεις μυαλό.  >:( >:( >:( Μαλλον θα πρέπει να ερθω προσωπικά απο εκεί για να σε συνετίσω.  :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Dawn προσωπικά έχω καβλώσει όσο δε φαντάζεσαι με τον τρόπο που μιλάει η Ελένη :cheesy: Όταν την επισκεφτώ (σύντομα δηλαδή) θα της επιβάλλω να μιλάμε όσο πιο βρώμικα γίνεται μεταξύ μας :2funny: :2funny: :2funny:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Οι κοπελες δεν ειναι ρομποτ να εχουνε την ιδια διαθεση καθε μερα,συμβαινουν αυτα....

Εντάξει πολλοί λένε κι ότι η Βίβιαν έχει μεταπτώσεις... Εγώ όταν την είχα επισκεφτεί μια χαρά ήταν... Πάντως με το κορμί που έχει όλα τ' άλλα νομίζω ότι περιττεύουν :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γειάάάάάάά :-* :-* :-* :-* :-* :-*
Και για να χουμε καλό ρώτημα γιατί αυτή η φωτογραφία έμεινε ακυκλοφόρητη; Με ποιό δικαίωμα τη στέρησες από το φιλοθέαμο και λάτρη της τέχνης κοινό;
Να μην επαναληφθεί διαφορετικά  :bottom:
:grin: :grin: :grin:

τι κανεις μαναρακι μου?
ε δεν πρεπει λιγο να σας τυραννησω? :cheesy:


www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Womanaholic στην τελευταια φωτο η αριστερη κοπελα στυθηκε οτι πρεπει για σενα,πρεπει να ειναι η μπετυ,τι περιφερεια ειναι αυτη ρε????? τι θα κανεις μετα απ'αυτο??? θα το αφησεις να περασει ετσι????  :grin:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τι κανεις μαναρακι μου?
ε δεν πρεπει λιγο να σας τυραννησω? :cheesy:

www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]

www.imagerous.com/] [/URL]

Μωρό τι διονυσιακά όργια είναι αυτά; :) Ποια είναι ποια απ' τις κοπέλες, άντε να διακρίνω τέτοιος χαμός που γίνεται!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
Womanaholic στην τελευταια φωτο η αριστερη κοπελα στυθηκε οτι πρεπει για σενα,πρεπει να ειναι η μπετυ,τι περιφερεια ειναι αυτη ρε????? τι θα κανεις μετα απ'αυτο??? θα το αφησεις να περασει ετσι????  :grin:

Φυσικά και όχι! Αφού με ξέρεις ότι όταν βλέπω κώλο τρελαίνομαι, δεν υπάρχει περίπτωση να μείνει ατιμώρητος, ήδη σήμερα το βράδυ τιμώρησα έναν ακόμα :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom