Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
po emaste apisteftes gia poli gamisi
                                      :smitten: :grouphug: :smitten:
                                                                     {by goy elenara}

Εσένα ειδικά θα σε σκίσω για τα καλά όταν σ' επισκεφτώ επειδή μ' έχεις καβλώσει απίστευτα έτσι βρώμικα που μιλάς... Ελπίζω να το κάνεις κι από κοντά και να το δέχεσαι κιόλας, να μην είναι μόνο για το bourdela.com τα βρωμόλογα...

 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Αν δεν ξερεις σκι δεν πειραζει , ουτε εγω ξερω ..
υπαχρουν κι αλλοι ωραιοι τροποι να απολαυσεις ... το χιονι

www.imagerous.com/] [/URL]

Μεσα ..
Απο Σκι εγω δε ξερω ομως , θα κανεις εσυ και για μενα νταξυ ?
εγω θα κανω Ξεσκι  :cheesy:

www.imagerous.com/] [/URL]

Γεια σου  :cheesy: Θα ερθεις και συ στο χιονι ?

Τελικα με την ορεξη μειναμε .. λιωσαν τα χιονια  :-
Αντε και του χρονου με υγεια
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Εσένα ειδικά θα σε σκίσω για τα καλά όταν σ' επισκεφτώ επειδή μ' έχεις καβλώσει απίστευτα έτσι βρώμικα που μιλάς... Ελπίζω να το κάνεις κι από κοντά και να το δέχεσαι κιόλας, να μην είναι μόνο για το bourdela.com τα βρωμόλογα...
xaxaxaxaxaxa ela esi kai tha dis kai apo konta na min se kano na xinis mono me logia ama se kavlonoun toso poli xaxaxaxa
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα ελενακι, γιναικαρα, ειδα οτι αυριο δουλευεις θα σου ερθω με τρελες ορεξεις εκπιζω ναι εισαι ετοιμη!
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
moro den tro glika giati ta paxenoun kiala ta bizia  :2funny: :2funny: :2funny:
αφου εχεις οντως γλυκα  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: θα γινεις πιο γλυκια οποτε καλα κανεις και δεν τρως , γιατι πλησιαζει καλοκαιρι και τα καημενα τα βυζια μην τα τσιμπησουν πολλα μελισια και υστερα θα λες αχ μωρο μου ποναωωω και εγω ο ερμος δεν θα μπορω μετα να τα ρουφαωωωω πιπιλιζω τις ρωγες σου και να τα γλυφω τα γλυκα σου στηθη  :(

ενω αν δεν φας την σοκολατα .....και να με λες " Ολόκληρη είμαι δική σου αγορίνα μου. Κάνε με ότι γουστάρεις" να σε ρωταω "Είσαι σίγουρη ;" και να με λές " Ναι ρε κουκλακη μου, δεν έχεις καταλάβει ότι σε γουστάρω;"........... :rockon: :rockon: :rockon:

τωρα ξερω θες να με δειρεις  :s&m_1: :s&m_2: ευτυχως που ειμαι λιγα χιλιομετρα μακρια και δεν φτανεις γλυκα μου  :smitten:

:-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
καλησπερα ελενακι, γιναικαρα, ειδα οτι αυριο δουλευεις θα σου ερθω με τρελες ορεξεις εκπιζω ναι εισαι ετοιμη!
pesto na to proetimazo apo tora kolaraki apo mounaki diladi na min pao me alon gia simera na perimeno esena avrio na me efxaristis pio poli :-* :-* :-* :-* :-*
 

serpico11

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2006
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
οτι θελεις εσυ κουκλαρα. εγω θελω να σε ευχαριστηθω οσο περισσοτερο μπορω αυριο οποτε αφηνω ολες τις προετιμασιες σε σενα. ηδη το σκεφτομαι και τρελενομαι
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Να παχύνουν! Μ :
ma pos den ta einai den ta vro noumero soutien kai ta me barenoun poli  :tits: :tits: :tits: :tits: :tits: :tits:
για αυτο μην τρως γλυκα και καλα κανεις αμα βαρενουν θα με σκασεις με το ισπανικο σου και την μουρι μου και τον μικρο κουκλακη οποτε καλα εισαι οπως εισαι ..... :dancing: :dancing: :dancing:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
για αυτο μην τρως γλυκα και καλα κανεις αμα βαρενουν θα με σκασεις με το ισπανικο σου και την μουρι μου και τον μικρο κουκλακη οποτε καλα εισαι οπως εισαι ..... :dancing: :dancing: :dancing:
e nai re moro ta sxeftome ola blepis sas prosexo kiolas :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Αδερφέ....έλα....πες την αλήθεια. Δεν είσαι εσύ στο avatar σου.
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
ta sou bgi na eisai skliros mazimou ka na me mastigosis den to nomizo  :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
ουτε εγω το θελω να με σκληρος μαζι σου ο τροπος του λεγειν ηταν με το μαστιγωμα , αλλα αμα με βγει που λες ασε που δεν νομιζω τετοιο ομορφο κορμι σαν εσενα μονο χαδια θελει και μασαζ για να ηρεμησω πανω σου και καλο  :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom