Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
ε καλά, είσαι υπερβολικός. Όλες οι επαγγελματικές φωτογραφίσεις γίνονται με photoshop και άλλα παρόμοια προγράμματα. όποιος όμως δεί την Μπου-Μπου απο κοντά θα καταλάβει οτι ελάχιστα διαφέρουν οι φωτογραφίες απο την πραγματικότητα!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πολυ καλη δουλεια.πολυ επαγγελματικη.

μεγας εισαι φοτοσοπ και θαυμαστα τα εργα σου.

ε μωρο μου.................
οταν ο φωτογραφος ειναι ενας απο τους 2-3 καλυτερους στην Ελλαδα στο ειδος του
με εξωφυλλα σε nitro, max, playboy, penthouse, downtown , εξωφυλλα δισκων ,αφισες νυχτερινων κεντρων σε δουλειες του κτλ
οταν εχει φωτογραφησει Βισση, Βανδη, Παπαριζου, Μακρυπουλια, Στικουδη, Παπουτσακη κτλ
περιμενεις κατι λιγοτερο απο την τελειοτητα?
(αν και οι φωτογραφιες μου ειναι πολυ κοντινες και δεν υπηρχαν πολλα περιθωρια για επεξεργασια, οι πολλαπλοι εξωτερικοι φωτισμοι, το μοντελο και η αναλυση της cameras και η εμπειρια του φωτογραφου καναν τη διαφορα ;))
Και μην σταθεις μονο στο φωτοσοπ που λες.....
Μαζι με το φωτογραφο το team ειχε εναν απο τους καλυτερους μακιγιερ/κομμωτες της Ελλαδος για να με βαφει και να με χτενιζει επιτοπου :cheesy:
και μια στυλιστρια η οποια ειχε δεκαδες τσαντες με ρουχα και αξεσουαρ μαζι της με οτι πιο καινουργιο υπαρχει στις βιτρινες των καταστηματων για να φοραω ;)
Ειμαι συγουρη ομως οτι το αποτελεσμα που βγηκε απο το οποιο εχετε δει μονο το 1/3 (τις υπολοιπες φωτογραφιες θα της προωθησω σε αλλες σελιδες ;)) ειναι αν μη τι αλλο αριστο και ταιριαζει και με την αισθητικη της συντριπτικης πλειοψηφιας οσων το εχουν δει ;)
Απο εκει και περα (το βλεπεις και εσυ )το φωτοσοπ γενικα σε αυτον τον <<χωρο>> ειναι ψωμοτυρι....
εγω ομως δεν εχω δει καμια πραγματικη καλη δουλεια παρα ελαχιστες....
οι περισσοτερες φωτος παραμορφωνουν τα χαρακτηριστικα και το δερμα απο τις κοπελες.....
δειχνουν τα ρουχα θαμπα λες και ειναι παλια και χιλοπλυμενα.....
ενω αλιωνουν και τον χωρο του δωματιου......
θα μπορουσα να παω και εγω σε τετοιες λυσεις οι οποιες ειναι και σχεδον τζαμπα
για τον εαυτο μου ομως και για το studio που εχω δεν συμβιβαζομαι με το μετριο ή με το απλα καλο, αλλα με τιποτα λιγοτερο απο το τελειο ;)
 

jedi30

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2010
Μηνύματα
62
Κριτικές
10
Like
15
Πόντοι
10
ε μωρο μου.................
οταν ο φωτογραφος ειναι ενας απο τους 2-3 καλυτερους στην Ελλαδα στο ειδος του
με εξωφυλλα σε nitro, max, playboy, penthouse, downtown , εξωφυλλα δισκων ,αφισες νυχτερινων κεντρων σε δουλειες του κτλ
οταν εχει φωτογραφησει Βισση, Βανδη, Παπαριζου, Μακρυπουλια, Στικουδη, Παπουτσακη κτλ
περιμενεις κατι λιγοτερο απο την τελειοτητα?
(αν και οι φωτογραφιες μου ειναι πολυ κοντινες και δεν υπηρχαν πολλα περιθωρια για επεξεργασια, οι πολλαπλοι εξωτερικοι φωτισμοι, το μοντελο και η αναλυση της cameras και η εμπειρια του φωτογραφου καναν τη διαφορα ;))
Και μην σταθεις μονο στο φωτοσοπ που λες.....
Μαζι με το φωτογραφο το team ειχε εναν απο τους καλυτερους μακιγιερ/κομμωτες της Ελλαδος για να με βαφει και να με χτενιζει επιτοπου :cheesy:
και μια στυλιστρια η οποια ειχε δεκαδες τσαντες με ρουχα και αξεσουαρ μαζι της με οτι πιο καινουργιο υπαρχει στις βιτρινες των καταστηματων για να φοραω ;)
Ειμαι συγουρη ομως οτι το αποτελεσμα που βγηκε απο το οποιο εχετε δει μονο το 1/3 (τις υπολοιπες φωτογραφιες θα της προωθησω σε αλλες σελιδες ;)) ειναι αν μη τι αλλο αριστο και ταιριαζει και με την αισθητικη της συντριπτικης πλειοψηφιας οσων το εχουν δει ;)
Απο εκει και περα (το βλεπεις και εσυ )το φωτοσοπ γενικα σε αυτον τον <<χωρο>> ειναι ψωμοτυρι....
εγω ομως δεν εχω δει καμια πραγματικη καλη δουλεια παρα ελαχιστες....
οι περισσοτερες φωτος παραμορφωνουν τα χαρακτηριστικα και το δερμα απο τις κοπελες.....
δειχνουν τα ρουχα θαμπα λες και ειναι παλια και χιλοπλυμενα.....
ενω αλιωνουν και τον χωρο του δωματιου......
θα μπορουσα να παω και εγω σε τετοιες λυσεις οι οποιες ειναι και σχεδον τζαμπα
για τον εαυτο μου ομως και για το studio που εχω δεν συμβιβαζομαι με το μετριο ή με το απλα καλο, αλλα με τιποτα λιγοτερο απο το τελειο ;)
Ωραιως φωτογραφιες ,χωρις να ειμαι ειδικος σε θεματα φωτογραφιας νομιζω οτι αιχμαλωτιζουν την κοινη ματια,οσον αφορα την τελειοτητα που  αναζητουμε  σε ολους τους τομεις της ζωης μας,θεωρω πως δυσκολα θα την βρουμε πισω απο την υπερβολη. :)
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Eξαρτάται από τίς μπαταρίες πού χρησιμοποιείς στον δονητή σου.

:2funny: :grin: :2funny: :grin: :2funny: :grin:

τι να κανει ρε ο φίλος, χρησιμοποιεί φτηνιάρικο με μπαταρία, δέν εχουν όλοι δονητες σαν τους δικους σου με ρευμα για να μήν σβήνουν ποτέ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
ε καλά, είσαι υπερβολικός. Όλες οι επαγγελματικές φωτογραφίσεις γίνονται με photoshop και άλλα παρόμοια προγράμματα. όποιος όμως δεί την Μπου-Μπου απο κοντά θα καταλάβει οτι ελάχιστα διαφέρουν οι φωτογραφίες απο την πραγματικότητα!! :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:

Ναι ρε συ Dawn αλλά εγώ να σου πω την αλήθεια ξενερώνω με τέτοιες φωτογραφίες... Δε μου κάνουν απολύτως καμία αίσθηση, προτιμώ τις φυσικές...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015
τι να κανει ρε ο φίλος, χρησιμοποιεί φτηνιάρικο με μπαταρία, δέν εχουν όλοι δονητες σαν τους δικους σου με ρευμα για να μήν σβήνουν ποτέ.

Πραγματικά ο Καβίρος πρέπει την ώρα που ποστάρει να κάθεται πάνω σε ηλεκτρικό δονητή με ΑΕΝΑΗ κίνηση...
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
ε μωρο μου.................
οταν ο φωτογραφος ειναι ενας απο τους 2-3 καλυτερους στην Ελλαδα στο ειδος του
με εξωφυλλα σε nitro, max, playboy, penthouse, downtown , εξωφυλλα δισκων ,αφισες νυχτερινων κεντρων σε δουλειες του κτλ
οταν εχει φωτογραφησει Βισση, Βανδη, Παπαριζου, Μακρυπουλια, Στικουδη, Παπουτσακη κτλ
περιμενεις κατι λιγοτερο απο την τελειοτητα?
(αν και οι φωτογραφιες μου ειναι πολυ κοντινες και δεν υπηρχαν πολλα περιθωρια για επεξεργασια, οι πολλαπλοι εξωτερικοι φωτισμοι, το μοντελο και η αναλυση της cameras και η εμπειρια του φωτογραφου καναν τη διαφορα ;))
Και μην σταθεις μονο στο φωτοσοπ που λες.....
Μαζι με το φωτογραφο το team ειχε εναν απο τους καλυτερους μακιγιερ/κομμωτες της Ελλαδος για να με βαφει και να με χτενιζει επιτοπου :cheesy:
και μια στυλιστρια η οποια ειχε δεκαδες τσαντες με ρουχα και αξεσουαρ μαζι της με οτι πιο καινουργιο υπαρχει στις βιτρινες των καταστηματων για να φοραω ;)
Ειμαι συγουρη ομως οτι το αποτελεσμα που βγηκε απο το οποιο εχετε δει μονο το 1/3 (τις υπολοιπες φωτογραφιες θα της προωθησω σε αλλες σελιδες ;)) ειναι αν μη τι αλλο αριστο και ταιριαζει και με την αισθητικη της συντριπτικης πλειοψηφιας οσων το εχουν δει ;)
Απο εκει και περα (το βλεπεις και εσυ )το φωτοσοπ γενικα σε αυτον τον <<χωρο>> ειναι ψωμοτυρι....
εγω ομως δεν εχω δει καμια πραγματικη καλη δουλεια παρα ελαχιστες....
οι περισσοτερες φωτος παραμορφωνουν τα χαρακτηριστικα και το δερμα απο τις κοπελες.....
δειχνουν τα ρουχα θαμπα λες και ειναι παλια και χιλοπλυμενα.....
ενω αλιωνουν και τον χωρο του δωματιου......
θα μπορουσα να παω και εγω σε τετοιες λυσεις οι οποιες ειναι και σχεδον τζαμπα
για τον εαυτο μου ομως και για το studio που εχω δεν συμβιβαζομαι με το μετριο ή με το απλα καλο, αλλα με τιποτα λιγοτερο απο το τελειο ;)

τα ξερω ολα αυτα κουκλα μου.
για αυτο τη περιεγραψα σαν επαγγελματικη.

η λεξη φοτοσοπ απλα εχει καθιερωθει σαν περιεκτικη

σιγα μην καθομουν να αναλυσω.

εσυ καλα εκανες
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Η Αντζελα ειναι ξεχωριστη υπαρξη,εγω τουλαχιστον δεν περιμενα τοση μεγαλη διαφορα απο τις παλιες,τελικα το μακρυ μαλλι της παει περισσοτερο....Απο κει και περα διαφωνω μαζι της στην επιλογη της φωτο για αβαταρ,θα προτιμουσα τη φωτο με τους κρικους,σε καθηλωνει το βλεμμα της.....ομως η επιλογη ειναι δικη της και τη σεβομαι...

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Συντομα οι νεες φωτογραφίες ολων των κοριτσιων του studio στη σελίδα μας
ενα μικρό δείγμα........

Νεφέλη-Μαρίνα-Στέλλα-Ελένη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]

 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
αυτη η στελλα ειναι θανατος ή ειναι ιδεα μου???... πολύ κορμι μου φαινεται...
 

Μάθιου

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.022
Κριτικές
23
Like
4
Πόντοι
26

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.178
Κριτικές
86
Like
3.968
Πόντοι
5.015

Συντομα οι νεες φωτογραφίες ολων των κοριτσιων του studio στη σελίδα μας
ενα μικρό δείγμα........

Νεφέλη-Μαρίνα-Στέλλα-Ελένη :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
www.imagerous.com/] [/URL]


Άντε ρε μωρό ξεροσταλιάσαμε πια, Τρίτη είχες πει ότι θα ανέβαζες... Στην τελική ανέβασε 1-2 φωτογραφίες να πάρουμε μια ιδέα, η κάβλα έχει χτυπήσει κόκκινο και θέλουμε να προγραμματίσουμε ποια μέρα θα έρθουμε απ' το μαγαζί ανάλογα με το ποια έχει βάρδια για να :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom