Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Θεά είναι εδώ η Ελένη... Όσο για τη Νεφέλη μήπως ήρθε μωρό η ώρα να την πείσεις να εντάξει και το πρωκτικό στα προγράμματά της;

Παληκαρι μου ασε τη Νεφελη καλα κανει που δεν παιρνει μερος στο πρωκτικο,αυτο ειναι κατι παραφυσειν αηδιαστικο εως και εξευτελιστικο,αστο να παει,εσυ κοιτα να αλλαξεις μυαλα και να κανεις τη φυσιολογικη πραξη......
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Παληκαρι μου ασε τη Νεφελη καλα κανει που δεν παιρνει μερος στο πρωκτικο,αυτο ειναι κατι παραφυσειν αηδιαστικο εως και εξευτελιστικο,αστο να παει,εσυ κοιτα να αλλαξεις μυαλα και να κανεις τη φυσιολογικη πραξη......

Ρε συ JVC επειδή μου το έχεις ξαναπεί αυτό, τίμια τώρα, το πιστεύεις αυτό που λες ή κάνεις πλάκα;
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Ρε συ JVC επειδή μου το έχεις ξαναπεί αυτό, τίμια τώρα, το πιστεύεις αυτό που λες ή κάνεις πλάκα;

Ναι τα πιστευω,γιατι σου φαινεται παραξενο? γιατι σωνει και καλα πρεπει και οι αλλες να εχουν στα προγραμματα τους πρωκτικο??? μη σου αναφερω εμπειριες μελων,αστο θα ξενερωσεις,οσο μπορεις να το αποφευγεις δεν ειναι καλο....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Ναι τα πιστευω,γιατι σου φαινεται παραξενο? γιατι σωνει και καλα πρεπει και οι αλλες να εχουν στα προγραμματα τους πρωκτικο??? μη σου αναφερω εμπειριες μελων,αστο θα ξενερωσεις,οσο μπορεις να το αποφευγεις δεν ειναι καλο....

Τί εννοείς εμπειρίες με Μερέντα; Ευτυχώς δε μου έχει τύχει τέτοια γιατί κώλο δε γαμάω όπου να 'ναι... Αλλά μ' αρέσει το πρωκτικό ρε φίλε, το γουστάρω τρελά, αν σ' αρέσει κι εσένα και το αποφεύγεις για λόγους υγιεινής το δέχομαι, αλλά αν δε σ' αρέσει καν μου κάνει τρομερή εντύπωση...
 

JVC

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2009
Μηνύματα
207
Like
0
Πόντοι
1
Τί εννοείς εμπειρίες με Μερέντα; Ευτυχώς δε μου έχει τύχει τέτοια γιατί κώλο δε γαμάω όπου να 'ναι... Αλλά μ' αρέσει το πρωκτικό ρε φίλε, το γουστάρω τρελά, αν σ' αρέσει κι εσένα και το αποφεύγεις για λόγους υγιεινής το δέχομαι, αλλά αν δε σ' αρέσει καν μου κάνει τρομερή εντύπωση...

καλα κανε οτι καταλαβαινεις.....η Νεφελη ειναι αλλος χαρακτηρας και εχει τους λογους της,μπορει να το κανε παλια και τωρα να το αποφευγει γιατι της ετυχε κατι,ποτε δε ξερεις,απο κει και περα δε μπορει να την αναγκασει η Αντζελα να το προσθεσει στα προγραμματα της επειδη το θελεις εσυ.....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
καλα κανε οτι καταλαβαινεις.....η Νεφελη ειναι αλλος χαρακτηρας και εχει τους λογους της,μπορει να το κανε παλια και τωρα να το αποφευγει γιατι της ετυχε κατι,ποτε δε ξερεις,απο κει και περα δε μπορει να την αναγκασει η Αντζελα να το προσθεσει στα προγραμματα της επειδη το θελεις εσυ.....

Ωχ γιατί γίνεσαι γρουσούζης; Μ' έχεις για κανένα μαλάκα να απαιτώ απ' την Άντζελα να την αναγκάσει να το κάνει; Απλά της είπα να της το προτείνει μήπως αναθεωρήσει, αν δε θέλει η ίδια η Νεφέλη για τους λόγους της δεν το συζητάμε καν.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
εχω την εντύπωση οτι οι κοπελες προτείνουν τι προγράμματα κανουν και οχι η ιδιοκτησία του εκάστοτε στουντιο.χωρις να ειμαι σιγουρος
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
εχω την εντύπωση οτι οι κοπελες προτείνουν τι προγράμματα κανουν και οχι η ιδιοκτησία του εκάστοτε στουντιο.χωρις να ειμαι σιγουρος

Εντάξει κι έτσι να είναι ρε Gas σίγουρα θα μπορούν να το συζητήσουν... Η Ελένη ας πούμε όταν είχε έρθει δεν έκανε πρωκτικό, μετά από μερικές μέρες αναθεώρησε και το έβαλε στα προγράμματά της...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Εντάξει κι έτσι να είναι ρε Gas σίγουρα θα μπορούν να το συζητήσουν... Η Ελένη ας πούμε όταν είχε έρθει δεν έκανε πρωκτικό, μετά από μερικές μέρες αναθεώρησε και το έβαλε στα προγράμματά της...

μαζι σου αλλα οχι οτι η Άντζελα λεει στις κοπελες εσυ θα κανεις anal εσυ ποδολαγνεια κτλ..
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα να βαλεις και υπηρεσια νουρου μασαζ. Ειναι εκπληκτικο αν δεις!

αποτι ειδα αυτο θελει μπανιερα σαπουναδες κτλ
οχι τετοια δυνατοτητα δεν υπαρχει προς στιγμην
υπαρχει μια περιπτωση καλοκαιρι προς φθινοπωρο να παμε σε εγκατασταση μπανιερας και σαουνας
αλλα ως τοτε δεν γινετε ;)


Τωρα και μεχρι τις 17:00 στο studio Μπέτυ + Αλίκη  :smitten: :smitten:

 
   

 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αντζελα πολλες ιεροδουλες στην Αγγλια και στην Γερμανια προσφερουν και το λεγομενο casual fucking. Δηλαδη αντι για στολη φορανε ενα τζινακι η' απλη καθημερικη φουστα και ενα μπλουζακι, κανονικα ρουχα δηλαδη και προσφερουν την φαντασιωση στον πελατη οτι γαμαει μια καθημερικη κοπελα. Παιζει κατι τετοιο σε εσας? 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα πολλες ιεροδουλες στην Αγγλια και στην Γερμανια προσφερουν και το λεγομενο casual fucking. Δηλαδη αντι για στολη φορανε ενα τζινακι η' απλη καθημερικη φουστα και ενα μπλουζακι, κανονικα ρουχα δηλαδη και προσφερουν την φαντασιωση στον πελατη οτι γαμαει μια καθημερικη κοπελα. Παιζει κατι τετοιο σε εσας? 

ναι βρε αυτο το κανουμε πολλες φορες
ειδικα τα τζην και τα αθλητικα φανελακια και παπουτσια εχουν μεγαλη περαση ;)
μας στελνεις εσυ ή οποιοςδηποτε αλλος θελει μια μερα πριν μας επισκευτει ενα προσωπικο μυνημα ή ενα mail λεγοντας μας τη κοπέλα και τη βαρδυα που θα ερθει και η κοπελα την αλλη μερα εχει μαζι της αυτα τα ρουχα ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Το απόγευμα στο studio Eλένη + Νεφέλη  :smitten: :smitten:

 
   
Μαζί τους και η Μάγια :smitten:

 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
αντζελα υπαρχει καμια φωτο με γυμνα ποδια της νεφέλης?

:lheel: :lheel: :lheel:
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
Πρόταση.. φωτογραφίες όλων των κοριτσιών από τον αστράγαλο και κάτω. Πατουσάκια και δαχτυλάκια. Το ιδανικότερο.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα υπαρχει καμια φωτο με γυμνα ποδια της νεφέλης?

:lheel: :lheel: :lheel:

εχει 1-2 στο site μας αλλα ειναι καπως μακρυνες :P
θα βγαλει ομως καινουργιες ετσι κι αλλιως σε λιγο καιρο ;)

Πρόταση.. φωτογραφίες όλων των κοριτσιών από τον αστράγαλο και κάτω. Πατουσάκια και δαχτυλάκια. Το ιδανικότερο.

Αλικη-Ελένη ;)
www.imagerous.com/] [/URL]
 

ironman1979

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2011
Μηνύματα
179
Κριτικές
7
Like
27
Πόντοι
1
εεεε ;) είναι μπερδεμένες :dancing:

Σε ευχαριστώ για την άμεση απόκριση, αλλά εννοούσα, εφόσον και το studio104 είναι το καλύτερο σε οργάνωση-υπηρεσίες αλλά και διότι πιστεύω ότι το 80% των πελατών έρχονται για τα πιο εξειδικευμένα προγράμματα να βγάζατε τις εν λόγω φωτογραφίες και να τις αναρτούσατε στο site σας, όπως κάνατε με πχ το στήθος μια κοπέλας. Δηλαδή πιο κοντινές που να φαίνονται μόνο τα ποδαράκια. Γνωρίζω ότι το λέω αυτό και δεν θα περάσει χωρίς σκέψη από την Άντζελα.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom