Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα γλυκες μου  :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Συνημμένα

  • eleni.jpg
    eleni.jpg
    12,4 KB · Εμφανίσεις: 25

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8



Το απόγευμα 17:00 με 23:00 στο studio οι Μαρινα - Αλίκη - Ελένη :smitten: :smitten: :smitten:

 

   

 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
Γλυκιά Άντζελα, μας ανησύχησαν κάποια σχόλια σε σημερινή κριτική συναγωνιστή για θέμα καθαριότητας. Παρακαλώ καθησύχασε μας....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γλυκιά Άντζελα, μας ανησύχησαν κάποια σχόλια σε σημερινή κριτική συναγωνιστή για θέμα καθαριότητας. Παρακαλώ καθησύχασε μας....

ματια μου δεν υπαρχει τετοιο θεμα γιατι και με την υπηρεσια και με την κοπελα αλλα και με την νεφελη μιλησα αφου το απογευμα ειμουνα στη βαρδια τους.
Η κοπελα κανονικα περιποιημενη οπως επρεπε να ειναι πηγε στο δωματιο ενω μετα πηγε στο μπανιο (που των κοριτσιων εχει ντουζιερα) εστι κι αλλιως το αλλο δωματιο ηταν πιασμενο απο την νεφελη.
Δεν αντιλεγω οτι εστι μπορει να ενιωσε-σκευτηκε το παιδι που εγραψε την κριτικη (και καλα εκανε και την εγραψε)αλλα δεν ειναι εστι, αν διαβασεις αλλωστε τα λεγομενα του δεν αναφερετε σε κατι συγκεκριμενο αλλα οι λεξεις του ειναι καπου υποθετικες του στυλ "μου μπήκαν ιδέες".
Επειδη παντως τελιωνει λεγοντας "Θα ορκιζόμουν ότι όσο ετοιμαζόμουνα δεν άκουσα κανέναν να μπαίνει στο ντους (είναι ακριβώς απέναντι από το μικρό δωμάτιο)"
Πραγματικα εκατσα και το τσεκαρα και απο το δωματιο που ηταν το παιδι με την πορτα κλειστη και με τη μουσικη να παιζει δεν ακουγεται ουτε η πορτα του μπανιου αλλα ουτε πολυ περισσοτερο το νερο μεσα να τρεχει.
Κακως μωρε τα σκεφτηκε και αυτος ετσι τα πραγματα γιατι ουσιαστικα με τετοιες σκεψεις καπου ισως στο τελος και να μην ενιωσε-περασε και ο ιδιος καλα γιατι καταλλα οπως τα γραφει η κοπελα ηταν πολυ καλη μαζι του και ειναι και κριμα κιολας γιατι σταναχωρηθηκε και η ιδια η Ελένη που δεν εφταιξε και σε καπου :-
 

mlw

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2011
Μηνύματα
193
Like
10
Πόντοι
1
ματια μου δεν υπαρχει τετοιο θεμα γιατι και με την υπηρεσια και με την κοπελα αλλα και με την νεφελη μιλησα αφου το απογευμα ειμουνα στη βαρδια τους.
Η κοπελα κανονικα περιποιημενη οπως επρεπε να ειναι πηγε στο δωματιο ενω μετα πηγε στο μπανιο (που των κοριτσιων εχει ντουζιερα) εστι κι αλλιως το αλλο δωματιο ηταν πιασμενο απο την νεφελη.
Δεν αντιλεγω οτι εστι μπορει να ενιωσε-σκευτηκε το παιδι που εγραψε την κριτικη (και καλα εκανε και την εγραψε)αλλα δεν ειναι εστι, αν διαβασεις αλλωστε τα λεγομενα του δεν αναφερετε σε κατι συγκεκριμενο αλλα οι λεξεις του ειναι καπου υποθετικες του στυλ "μου μπήκαν ιδέες".
Επειδη παντως τελιωνει λεγοντας "Θα ορκιζόμουν ότι όσο ετοιμαζόμουνα δεν άκουσα κανέναν να μπαίνει στο ντους (είναι ακριβώς απέναντι από το μικρό δωμάτιο)"
Πραγματικα εκατσα και το τσεκαρα και απο το δωματιο που ηταν το παιδι με την πορτα κλειστη και με τη μουσικη να παιζει δεν ακουγεται ουτε η πορτα του μπανιου αλλα ουτε πολυ περισσοτερο το νερο μεσα να τρεχει.
Κακως μωρε τα σκεφτηκε και αυτος ετσι τα πραγματα γιατι ουσιαστικα με τετοιες σκεψεις καπου ισως στο τελος και να μην ενιωσε-περασε και ο ιδιος καλα γιατι καταλλα οπως τα γραφει η κοπελα ηταν πολυ καλη μαζι του και ειναι και κριμα κιολας γιατι σταναχωρηθηκε και η ιδια η Ελένη που δεν εφταιξε και σε καπου :-
Ευχαριστώ πολύ με κάλυψες 200%. Φιλάκια....
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Θεά είναι εδώ η Ελένη... Όσο για τη Νεφέλη μήπως ήρθε μωρό η ώρα να την πείσεις να εντάξει και το πρωκτικό στα προγράμματά της;

η Νεφέλη οχι προς το παρόν δεν κάνει :-
Την Μάγια να δοκιμάσεις μωρό αυριο Παρασκευή βραδυ και Σαββατο απόγευμα που και πρωκτικό κάνει και εχει μεγαλο φυσικό στηθος που σου αρέσει ;)
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
το φ104 ειναι μακραν το στουντιο που μπορει να καλυψει ολα τα γουστα!και πανω απο ολα η ιδιοκτησια του οικου ειναι σωστη επαγγελματίας
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
απο θεμα καθαριοτητας και υγιεινης ειναι τοπ το συγκεκριμενο στουντιο, δεν πρεπει να υπαρχει καποιο παραπονο.........

 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
την ατζελα δεν την ξερω προσωπικα αλλα βλεπω την συμπεριφορα της γενικα και δειχνει σωστη
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Γλυκιά Άντζελα, μας ανησύχησαν κάποια σχόλια σε σημερινή κριτική συναγωνιστή για θέμα καθαριότητας. Παρακαλώ καθησύχασε μας....

Για την κριτική της Ελένης λες; Κι εγώ τη διάβασα και ξενέρωσα να σου πω την αλήθεια... Γενικά στο 104 δεν είχα παρατηρήσει ποτέ αδιαφορία ως προς την καθαριότητά τους απ' τις κοπέλες εκτός από μία φορά που είχα πάει με τη Σουζάνα... Και φυσικά υπήρχαν περιπτώσεις όπως της Νανάς παλιότερα ή της Βίβιαν προσφάτως που ήταν πέρα από κάθε προσδοκία καθαρές, φοβερή φροντίδα οι δύο συγκεκριμένες... Αλλά ποιος μου λέει εμένα ότι δεν είναι έτσι όπως τα λέει ο φίλος στην κριτική του; Ειδικά εμείς που κάνουμε κάπιιες επιπλέον σεξουαλικές δραστηριότητες επίφοβες επειδή αισθανόμαστε εμπιστοσύνη με τα κορίτσια του 104, μία κακή περίπτωση να εμφανιστεί τη γαμήσαμε...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
η Νεφέλη οχι προς το παρόν δεν κάνει :-
Την Μάγια να δοκιμάσεις μωρό αυριο Παρασκευή βραδυ και Σαββατο απόγευμα που και πρωκτικό κάνει και εχει μεγαλο φυσικό στηθος που σου αρέσει ;)

ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙ!!! Θα το φάω το κόλλημά μου μ' αυτήν τη βλέπω τη δουλειά... Μωρό ανέβασε φωτογραφίες το συντομότερο!
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
το φ104 ειναι μακραν το στουντιο που μπορει να καλυψει ολα τα γουστα!και πανω απο ολα η ιδιοκτησια του οικου ειναι σωστη επαγγελματίας

:rockon: :rockon: :rockon: Εδώ έχουμε κόψει όλα τ' άλλα studio ρε Gastez και πηγαίνουμε μόνο στο 104... Μόνο κανένα μπουρδελάκι πάμε που και που όταν δεν παίζουν φράγκα :)
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εντομεταξυ, ο δρομος που ειναι χωμενο το στουντιο το βραδι ειναι τρελα σκοτεινος, αναπασα στιγμη μπορει κανενας να πεταχτει απο καμια τρυπα εκει και να πει << τα λεφτα σου για να παω στο στουντιο τωρα>>    :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
πιστευω , θα εχουμε εναν αγγλικο εμφυλιο......
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
εντομεταξυ, ο δρομος που ειναι χωμενο το στουντιο το βραδι ειναι τρελα σκοτεινος, αναπασα στιγμη μπορει κανενας να πεταχτει απο καμια τρυπα εκει και να πει << τα λεφτα σου για να παω στο στουντιο τωρα>>     :2funny: :2funny: :2funny:

Άσε όταν έχει τύχει να πάω αργά το βράδυ, περπατώντας κοιτάω δεξιά κι αριστερά σε χίλιες μεριές... Και πλέον δεν πάω μόνος ξημερώματα κ.τ.λπ. που πήγαινα παλιά.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
Ρε συ Άντζελα έχω μπερδευτεί, μόνο στο full πρόγραμμα έχουμε τη δυνατότητα να ζητήσουμε απ' την κοπέλα να τελειώσουμε χωρίς προφυλακτικό ή και στα μικρότερα προγράμματα; Εγώ στο full ήξερα αλλά τις προάλλες η Βίβιαν με άφησε σε πρόγραμμα των 70 ευρώ και τώρα διαβάζω και την κριτική του παιδιού για την Ελένη που κι εκείνη τον άφησε σε πρόγραμμα των 60 ευρώ... Τυχαίο ήταν σ' αυτές τις δύο περιπτώσεις ή εγώ είχα καταλάβει λάθος;
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
δλδ που σε αφηνει να τελειώσεις στο σωμα , στο στηθος??
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom