Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,0%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,0%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 34 9,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    362

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εντομεταξυ, ο δρομος που ειναι χωμενο το στουντιο το βραδι ειναι τρελα σκοτεινος

μαναρι εδω και 1,5 μηνα που ειναι καμενη η λαμπα του δρομου πρεπει να εχω παρει τουλαχιστον 10τηλεφωνα στον δημο να ερθει να την αλλαξει
τιποτα :-
στο τελος θα αναγκαστω να βαλω εδω αγγελεια ποιος εχει μεγαλη σκαλα να ερθει να βαλει μια λαμπα :headbang:


Ρε συ Άντζελα έχω μπερδευτεί, μόνο στο full πρόγραμμα έχουμε τη δυνατότητα να ζητήσουμε απ' την κοπέλα να τελειώσουμε χωρίς προφυλακτικό ή και στα μικρότερα προγράμματα; Εγώ στο full ήξερα αλλά τις προάλλες η Βίβιαν με άφησε σε πρόγραμμα των 70 ευρώ και τώρα διαβάζω και την κριτική του παιδιού για την Ελένη που κι εκείνη τον άφησε σε πρόγραμμα των 60 ευρώ... Τυχαίο ήταν σ' αυτές τις δύο περιπτώσεις ή εγώ είχα καταλάβει λάθος;

δεν ξερω βρε μωρο μου
για μενα δεν ειναι δεδομενο ουτε στο φουλ οτι καποιος μπορει να τελιωσει επανω στην οποιαδηποτε κοπελα.
τωρα αν εσενα σε αφησε η βιβιαν στα 70ε και αν η Ελενη αφησε το παιδι στα 60ε δικο τους θεμα ειναι
η καθε κοπελα κανει οτι πιστευει οτι ειναι καλυτερο γιαυτην και τους πελατες της ;)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
δλδ που σε αφηνει να τελειώσεις στο σωμα , στο στηθος??

Οπουδήποτε εκτός απ' το πρόσωπο. Στα full προγράμματα εγώ τους το ζητάω σχεδόν πάντα αυτό. Συνήθως τελειώνω στο στήθος τους, στα πόδια τους πολλές φορές, με τη Μαρίνα είχα τελειώσει στον απίστευτο κώλο της. Μόνο η Εύα μου είχε πει παλιότερα ότι μπορώ να τελειώσω και στο πρόσωπό της αρκεί να την ειδοποιήσω από πριν να βγάλει το μακιγιάζ δεν πρόλαβα όμως γιατί εν τω μεταξύ έφυγε απ' το studio. Πάντως πολύ θα ήθελα να βρω κάποια απ' το 104 να αφήνει να τελειώσω στο πρόσωπό της έστω και με μια μικρή οικονομική επιβάρυσνη, διακαής πόθος :)
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
δεν ξερω βρε μωρο μου
για μενα δεν ειναι δεδομενο ουτε στο φουλ οτι καποιος μπορει να τελιωσει επανω στην οποιαδηποτε κοπελα.
τωρα αν εσενα σε αφησε η βιβιαν στα 70ε και αν η Ελενη αφησε το παιδι στα 60ε δικο τους θεμα ειναι
η καθε κοπελα κανει οτι πιστευει οτι ειναι καλυτερο γιαυτην και τους πελατες της ;)

Δεδομένο φυσικά δεν είναι ούτε για το full αν δε θέλει η κοπέλα, άλλωστε δεν περιλαμβάνεται ως στάνταρ στις υπηρεσίες. Η Τζένη π.χ. δε με άφηνε ούτε στο full και μου είχε μείνει απωθημένο :- :- :-
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

δεν ταιριαζει παντος ενας τετοιος χωρος με την περιοχη, η οποια ειναι χαλια απο ολες της αποψεις, ασφαλεια, καθαριοτητα, εγκληματικοτητα, κλπ....

εχει τυχει μερικες φορες να βλεπω ομαδες αλλοδαπων να πλακωνονται.....  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
μαναρι εδω και 1,5 μηνα που ειναι καμενη η λαμπα του δρομου πρεπει να εχω παρει τουλαχιστον 10τηλεφωνα στον δημο να ερθει να την αλλαξει
τιποτα :-
στο τελος θα αναγκαστω να βαλω εδω αγγελεια ποιος εχει μεγαλη σκαλα να ερθει να βαλει μια λαμπα :headbang:

Αν έχουν ζαβά μυαλά κι εκεί στο δήμο σιγά μην ασχοληθούν με την οδό Φυλής... Άμα γίνει κανένα μαχαίρωμα καμιά μέρα ίσως ασχοληθούν τότε...
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
δεν ταιριαζει παντος ενας τετοιος χωρος με την περιοχη, η οποια ειναι χαλια απο ολες της αποψεις, ασφαλεια, καθαριοτητα, εγκληματικοτητα, κλπ....

εχει τυχει μερικες φορες να βλεπω ομαδες αλλοδαπων να πλακωνονται.....  :jerking: :jerking: :jerking:

Συναγωνιστή το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό. Κι εγώ όταν πηγαίνω αργά το βράδυ στο 104 χαλιέμαι πολύ και δεν πάω κιόλας πλέον πολύ αργά. Αλλά είναι θέμα ανταγωνισμού όπως έχει πει κι η Άντζελα και sorry που θα σε στεναχωρήσω αλλά μετά από τόσα λεφτά που έχει χώσει στο μαγαζί δε νομίζω καν η Άντζελα να εξετάζει ως ενδεχόμενο τη μετακόμιση...
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Συναγωνιστή το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό. Κι εγώ όταν πηγαίνω αργά το βράδυ στο 104 χαλιέμαι πολύ και δεν πάω κιόλας πλέον πολύ αργά. Αλλά είναι θέμα ανταγωνισμού όπως έχει πει κι η Άντζελα και sorry που θα σε στεναχωρήσω αλλά μετά από τόσα λεφτά που έχει χώσει στο μαγαζί δε νομίζω καν η Άντζελα να εξετάζει ως ενδεχόμενο τη μετακόμιση...

δεν ειπα εγω για μετακομιση συναγωνιστη  ;) ;) απλα με τα λεγομενα πανο καταλαβαινεις οτι εχω καταλαβει οτι δεν μετακομιζει απο εκει.......


τα εχω διαβασει αυτα που λες και ναι οντως ειναι μεγαλο κινητρο..


τουλαχιστον ειναι απαγορευμένη ζωνη για μπαγκλαντες γκαις....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
Συναγωνιστή το έχουμε ξανασυζητήσει αυτό. Κι εγώ όταν πηγαίνω αργά το βράδυ στο 104 χαλιέμαι πολύ και δεν πάω κιόλας πλέον πολύ αργά. Αλλά είναι θέμα ανταγωνισμού όπως έχει πει κι η Άντζελα και sorry που θα σε στεναχωρήσω αλλά μετά από τόσα λεφτά που έχει χώσει στο μαγαζί δε νομίζω καν η Άντζελα να εξετάζει ως ενδεχόμενο τη μετακόμιση...
θα συμφωνησω και γω.πλεον με το αμαξι μου στο φ104 μονο πρωινες αντε και στις πρωτες απογευματινες ωρες κατεβαινω.μια φορα κατεβηκα βραδυ και κυριολεκτικα για δευτερολεπτα το γλυτωσα.ωρες ωρες δυστυχως ειμαστε εμεις οι ξενοι στη ελλαδιτσα...
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
τωρα οσο για το θεμα της μετακομισης ειμαι τις αποψης πως το συγκεκριμενο στουντιο με τις ιδιες κοπελες και υπηρεσιες αν μετακομιζε σε μια πιο ασφαλη περιοχη θα θυμιζε εθνικη τραπεζα δευτερα πρωι....χαρτακι θα κοβαμε για αναμονη....
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
δεν ειπα εγω για μετακομιση συναγωνιστη  ;) ;) απλα με τα λεγομενα πανο καταλαβαινεις οτι εχω καταλαβει οτι δεν μετακομιζει απο εκει.......


τα εχω διαβασει αυτα που λες και ναι οντως ειναι μεγαλο κινητρο..


τουλαχιστον ειναι απαγορευμένη ζωνη για μπαγκλαντες γκαις....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πάλι καλά.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
θα συμφωνησω και γω.πλεον με το αμαξι μου στο φ104 μονο πρωινες αντε και στις πρωτες απογευματινες ωρες κατεβαινω.μια φορα κατεβηκα βραδυ και κυριολεκτικα για δευτερολεπτα το γλυτωσα.ωρες ωρες δυστυχως ειμαστε εμεις οι ξενοι στη ελλαδιτσα...

Εντάξει μην είσαι υπερβολικός, δεν κινδυνεύει και άμεσα το αμάξι σου, είναι να μη σου τύχει. Στην τελική άφηνέ το στο parking που είναι λίγο παρακάτω που θα σου πάρει μόνο 5 ευρώ.
 

Womanaholic

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
9.179
Κριτικές
86
Like
3.974
Πόντοι
5.015
τωρα οσο για το θεμα της μετακομισης ειμαι τις αποψης πως το συγκεκριμενο στουντιο με τις ιδιες κοπελες και υπηρεσιες αν μετακομιζε σε μια πιο ασφαλη περιοχη θα θυμιζε εθνικη τραπεζα δευτερα πρωι....χαρτακι θα κοβαμε για αναμονη....

Ας κάνουμε μια έρευνα αγοράς :)
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
τωρα οσο για το θεμα της μετακομισης ειμαι τις αποψης πως το συγκεκριμενο στουντιο με τις ιδιες κοπελες και υπηρεσιες αν μετακομιζε σε μια πιο ασφαλη περιοχη θα θυμιζε εθνικη τραπεζα δευτερα πρωι....χαρτακι θα κοβαμε για αναμονη....
κοιτα, ειναι γεγονος οτι χασαπικα εχει ολη η Αθηνα αλλα ολοι ξέρουν την Βαρβακειο Αγορα...
Εαν το πιανεις...
 

astra85

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Οκτ 2010
Μηνύματα
951
Κριτικές
65
Like
1.206
Πόντοι
2.300
κοιτα, ειναι γεγονος οτι χασαπικα εχει ολη η Αθηνα αλλα ολοι ξέρουν την Βαρβακειο Αγορα...
Εαν το πιανεις...
συμφωνω ολοι ξερουμε τη βαρβακειο αλλα συνηθως προτιμαμε την ''ασφαλεια'' του συνοικιακου....
 

kouklakis

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιαν 2011
Μηνύματα
3.759
Κριτικές
72
Like
42
Πόντοι
1.096
Καλημερα στις ομορφες του Οριενταν !!! :smitten: :grouphug: :smitten:

στο θεμα καθαριοτητας , δεν εχω λογια , ειναι ολα πεντακαθαρα οσες φορες εχω παει !
οσο για την περιποιηση απο τις κοπελες  +10 με τρια χρυσα αστερια *** βαθμολογω !
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Καλημερα στις ομορφες του Οριενταν !!! :smitten: :grouphug: :smitten:

στο θεμα καθαριοτητας , δεν εχω λογια , ειναι ολα πεντακαθαρα οσες φορες εχω παει !
οσο για την περιποιηση απο τις κοπελες  +10 με τρια χρυσα αστερια *** βαθμολογω !
kalimera koukle kala eimaste esy ti kanis :-* :-* :-*
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Τωρα το απογευμα στο studio η 3αδα Μαρίνα-Μπέτυ-Νεφέλη :smitten: :smitten: :smitten:

 

   

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom