Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
νομίζω οτι ο χώρος είναι του στούντιο με διαφορετικό φωτισμό! Κούκλα η Αμάντα, θα είναι στα υπόψιν!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ο χώρος δεν μου θυμίζει κάτι μέσα από το στούντιο :think:.Καινούριος χώρος που δεν έχω δει ή κάτι άλλο :idiot:

οχι δεν ειναι το studio ;)
σήμερα τη γνωρισα τυχαια τη κοπέλα σε ενα κέντρο αισθητικής-ομορφιάς και την φωτογραφησα επιτόπου ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Α Μπου-Μπου, να μας πείς τότε σε ποιό κέντρο πάς, να περάσουμε να μας περιποιηθουν και εμάς  λίγο, γιατι έχουμε γίνει σαν νεάντερταλ!  :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :tits2:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
οχι δεν ειναι το studio ;)
σήμερα τη γνωρισα τυχαια τη κοπέλα σε ενα κέντρο αισθητικής-ομορφιάς και την φωτογραφησα επιτόπου ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:


:think: :think: :think:
και κυνηγός ταλέντων; μπράβο.
που τη χάνεις, που την βρίσκεις, σε όρη και βουνά, σε κάμπους και παραλίες, σε λίμνες και νησιά  με την φωτογραφική μηχανή στο χέρι να αναζητά νέα ταλέντα........
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
:think: :think: :think:
και κυνηγός ταλέντων; μπράβο.
που τη χάνεις, που την βρίσκεις, σε όρη και βουνά, σε κάμπους και παραλίες, σε λίμνες και νησιά  με την φωτογραφική μηχανή στο χέρι να αναζητά νέα ταλέντα........

:2funny:
όχι βρε σταμαξι την εχω :cheesy:
ετσι κι αλλιως ειχα περασει απ το μαγαζι για να βγαλω καινούργιες φωτος την Τζένη οπότε την είχα προχειρη ;) :cheesy:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
:2funny:
όχι βρε σταμαξι την εχω :cheesy:
ετσι κι αλλιως ειχα περασει απ το μαγαζι για να βγαλω καινούργιες φωτος την Τζένη οπότε την είχα προχειρη ;) :cheesy:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:


καλά δεν σε είπα και Γιαπωνέζο τουρίστα.
αν και είμαι περίεργος για την τυχαία γνωριμία, σου συστήθηκε "γειά σας είμαι η Αμάντα και είμαι ιερόδουλος" και εσύ είπες "έλα, πάντα ήθελα μια ξανθιά με μακρύ μαλλί στο μαγαζί" :think: :think: :think: :think:
απορίες που έχω........ :P :P :P :P
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
:2funny:
όχι βρε σταμαξι την εχω :cheesy:
ετσι κι αλλιως ειχα περασει απ το μαγαζι για να βγαλω καινούργιες φωτος την Τζένη οπότε την είχα προχειρη ;) :cheesy:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
Δεν μας ειπες ομως σε ποιο κεντρο πας.... να ελθουμε και εμεις, να γυμναζομαστε στο οφθαλμολουτρο!!!! :2funny: :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλά δεν σε είπα και Γιαπωνέζο τουρίστα.
αν και είμαι περίεργος για την τυχαία γνωριμία, σου συστήθηκε "γειά σας είμαι η Αμάντα και είμαι ιερόδουλος" και εσύ είπες "έλα, πάντα ήθελα μια ξανθιά με μακρύ μαλλί στο μαγαζί" :think: :think: :think: :think:
απορίες που έχω........ :P :P :P :P

οχι βρε
απλα η κοπέλα εκέι που μας περιποιείτε μας γνώριζε απο πριν την καθε μια ξεχωριστα, ήξερε και τη δουλεία μας και μας σύστησε ;)

Δεν μας ειπες ομως σε ποιο κεντρο πας.... να ελθουμε και εμεις, να γυμναζομαστε στο οφθαλμολουτρο!!!! :2funny: :2funny:

στη πατησιων ειναι προς κυψελη κοντα στο μαγαζι ;)
δεν εχετε αναγκη να έρθετε βρε, όλη η πατησιων ενα οφθαλμολουτρο ειναι ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Επισκέπτης
καλά δεν σε είπα και Γιαπωνέζο τουρίστα.
αν και είμαι περίεργος για την τυχαία γνωριμία, σου συστήθηκε "γειά σας είμαι η Αμάντα και είμαι ιερόδουλος" και εσύ είπες "έλα, πάντα ήθελα μια ξανθιά με μακρύ μαλλί στο μαγαζί" :think: :think: :think: :think:
απορίες που έχω........ :P :P :P :P

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
οχι βρε
απλα η κοπέλα εκέι που μας περιποιείτε μας γνώριζε απο πριν την καθε μια ξεχωριστα, ήξερε και τη δουλεία μας και μας σύστησε ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:


αααααα πολύ τολμηρή σε βρίσκω, την προσέλαβες χωρίς να σου δώσει ένα βιογραφικό; ούτε μία συστατική επιστολή;
μήπως το έμπειρο μάτι σου διέκρινε με μια ματιά πως βρίσκεσαι μπροστά σε ένα μεγάλο ταλέντο που με την κατάλληλη δουλειά μπορεί να εξελιχθεί σε κορυφαίο ποδοσφαιριστή, φτου, λάθος κορυφαία ιερόδουλο θέλω να πω; 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Σημερα Παρασκευη

το πρωι η Νανα απ την Ταυλάνδη :smitten:
 
   
το απόγευμα η Μαρίνα :smitten:
 
 
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten: 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Για μια πιο άμεση γρήγορη και εύκολη επικοινωνία μη διστάσετε να επικοινωνήσετε με την Άντζελα στο 6939077710.
Μάθετε το πρόγραμμα ημερήσιων βαρδιών του studio.
Ζητήστε τη γνώμη της για τα κορίτσια μας.
Πείτε της τα προσωπικά σας ερωτικά γούστα.
Ακούστε τις προτάσεις της πάνω στα κορίτσια μας και τα προγράμματα μας.
Αφήστε την να σας κανονίσει ένα ραντεβού στο studio με κάποιο απο τα κορίτσια μας που θα σας περιμένει ξέροντας τι σας αρέσει, τι σας ανάβει και τι θα σας κάνει για να σας ικανοποιήσει στο maximum. ;)

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:











 

has

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2010
Μηνύματα
96
Like
0
Πόντοι
0
Η Ευα πότε θα εχει παλι βαρδια?
 

tsouna

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2009
Μηνύματα
135
Like
4
Πόντοι
1
Αληθεια, πότε ερχεται η κουκλαρα Ευα?????
 

geogou

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Αντζελα γεια σου και χρόνια πολλά. Σε παρακαλώ να μου πεις ποια κοπέλα κατά τη γνωμη σου είναι η ιδανική για αυταρχικό πρόγραμμα. Με ενδιαφέρει κάποια που να το νιωθει, να τις βγαίνει όσο αυτό είναι δυνατόν.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Η Ευα πότε θα εχει παλι βαρδια?
Αληθεια, πότε ερχεται η κουκλαρα Ευα?????

Η Ευα επιστρεφει Αθήνα στις 22 του μηνός, τις επομενες μερες αφου γυρίσει θα είναι και στο μαγαζι ;)

Αντζελα γεια σου και χρόνια πολλά. Σε παρακαλώ να μου πεις ποια κοπέλα κατά τη γνωμη σου είναι η ιδανική για αυταρχικό πρόγραμμα. Με ενδιαφέρει κάποια που να το νιωθει, να τις βγαίνει όσο αυτό είναι δυνατόν.

χρονια σου πολλά μαναρι ;)
σύγουρα κάποια απο αυτές μάτια μου ;)


Σημερα το βραδυ 23:00 με 06:00 η Τζένη :smitten:
 
 
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten: 

 

xarisma

Ανώτερος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
745
Κριτικές
123
Like
1.697
Πόντοι
8.445
Άντζελα είδα μόλις σήμερα τις φώτο της Τζοάνας. πολύ ενδιαφέρον! τι πρόγραμμα κάνει;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Άντζελα είδα μόλις σήμερα τις φώτο της Τζοάνας. πολύ ενδιαφέρον! τι πρόγραμμα κάνει;

όλα τα προγράμμτα και πρωκτικό ;)
αυτό το καιρό όμως έχει ενα πρόβλημα με τη μέση της και δεν δουλευει καθόλου ματια μου :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
A Μπου-Μπου, να της πείς περαστικά της!! Και αυτό το λέω σοβαρά, γιατι και εγώ φετος είχα κάποια μικροθέματα με την μεσούλα μου αλλα δεν είναι πρόβλημα. Βλέπω όμως καμια φορά τον αδελφό μου που δεν μπορεί να σηκωθεί ώρες, ώρες απο το κρεββάτι, λόγω μέσης! Υποπτό και δυσκολο πρόβλημα! Να την στείλουμε στους καλύτερους γιατρούς!!! :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass: :kissass:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom