Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 36 άτομα (0 μέλη και 36 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66

makis1985

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2009
Μηνύματα
12.344
Κριτικές
21
Like
14
Πόντοι
396
Μην περιμένεις πολλά!! Από τότε που έγινε λαϊκή καπιταλίστρια, οι υπηρεσίες της κυμαίνονται όπως όπως τα σπρεντ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα  :coffee: :coffee:

Μαρούλια να σε ρωτήσω πολιτικός συντάκτης είσαι σε εφημερίδα ή σε τηλεοπτικό σταθμό???????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Καλημέρα  :coffee: :coffee:

Μαρούλια να σε ρωτήσω πολιτικός συντάκτης είσαι σε εφημερίδα ή σε τηλεοπτικό σταθμό???????

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλημέρα!! Πιτσαδόρος είμαι που νομίζω ότι είμαι ο Πρετεντέρης!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

foot_employer

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.033
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
Μην περιμένεις πολλά!! Από τότε που έγινε λαϊκή καπιταλίστρια, οι υπηρεσίες της κυμαίνονται όπως όπως τα σπρεντ!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αυτά όμως νόμιζα ότι συνέχεια ανεβαίνουν, έτσι δεν είναι; :2funny: Εκτός κι αν έχει κρατήσει μόνο τις επιπτώσεις τις ανόδου  :grin:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, υπάρχει περίπτωση η Κατερίνα, Μπέτυ ή η Λιζα να κάνουν κάποιο απογευματινό γιατι πρωί ή βράδυ δεν βολευουν!!!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, υπάρχει περίπτωση η Κατερίνα, Μπέτυ ή η Λιζα να κάνουν κάποιο απογευματινό γιατι πρωί ή βράδυ δεν βολευουν!!!

ναι φυσικα και υπαρχει αυτη η περιπτωση μωρο ;)
απλα αυτη την εβδομαδα ειναι και οι τρεις κοπελες ειτε πρωι ειτε βραδυ :-

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

johngeorgie

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
610
Like
10
Πόντοι
6
Αντζελα, γουσταρω πολυ το στουντιο σου και τον επαγγελματισμο σου. Θελω οταν παιρνω πρωκτικο προγραμμα, αμεσως μετα το στοματικο να γαμαω κατευθειαν το κωλαρακι και οχι το μουνακι. Τις προηγουμενες φορες γαμουσα πρωτα λιγο μουνακι αλλα ξενερωνα μετα οταν εμπαινα στο κωλαρακι. Ποιες απο τις κοπελες ειναι οι πιο εμπειρες στο πρωκτικο ωστε να αφηνουν κατευθειαν κωλαρακι? Μπραβο σου που φερνεις στο στουντιο σου τετοιες μουναρες που κανουν πρωκτικο. Δεν υπαρχουν πολυ ωραιες κοπελες που να δινουν το κωλαρακι τους. 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα, γουσταρω πολυ το στουντιο σου και τον επαγγελματισμο σου. Θελω οταν παιρνω πρωκτικο προγραμμα, αμεσως μετα το στοματικο να γαμαω κατευθειαν το κωλαρακι και οχι το μουνακι. Τις προηγουμενες φορες γαμουσα πρωτα λιγο μουνακι αλλα ξενερωνα μετα οταν εμπαινα στο κωλαρακι. Ποιες απο τις κοπελες ειναι οι πιο εμπειρες στο πρωκτικο ωστε να αφηνουν κατευθειαν κωλαρακι? Μπραβο σου που φερνεις στο στουντιο σου τετοιες μουναρες που κανουν πρωκτικο. Δεν υπαρχουν πολυ ωραιες κοπελες που να δινουν το κωλαρακι τους.   

ευχαριστω κουκλί μου ;)
το πρωκτικο ανεκαθεν ηταν ενα προγραμμα που θελαμε να παρεχουμε στο μαγαζι, και εχουμε φτασει σε ενα σημειο που 9 διαφορετικες κοπέλες προσφαιρουν πρωκτικο πρόγραμμα στο 104 ;)
Αυτό που θέλεις μωρό γίνετε απλά ζήτησε το απ την κοπέλα επιτόπου ;)
Συμβουλή μου όμως ζήτησε της να σου βάλει και σε εσενα κρεμα στο πέος ή βαλε έσυ μόνος σου σάλιο πάνω στο προφυλακτικό αφενος για να εχεις καλύτερη και ευκολότερη διυσδηση αφετερου να μην έχεις κύνδινο τραυματισμου :-
Το λιπαντικό που έχουν απο΄μόνα τους τα προφυλακτικά δεν αρκεί για πρωκτικό σεξ και υπάρχει δυστηχώς πιθανοτητα αν και εφοσον το πεος σου εχει πετσακι κτλ μια κατευθειαν δυισδηση πισω να σε τραυματισει
και ενας λόγος που αρχικα γινετε πρώτα κανονικο σεξ ειναι για να αποφυγουμε αυτο το σεναριο,μιας και με το κανονικο σεξ λυπαινετε όλο το πεός με την κρέμα που χρησιμοποιούν οι κοπέλες αλλα και τα υγρα του κόλπου τους ;)
Για πρωκτικό πρόγραμμα μπορείς να δοκιμασεις κάποια απο τις Σουζανα, Μαρίνα, Σοφία που είναι και νέες και όμορφες και έμπειρες κοπέλες ;)


Αύριο Δευτερα πρωι 09:00 με 17:00 η Αμάντα :-*

 
     
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Tωρα η Σοφία :smitten:

το βράδυ η Τζένη :smitten:

Νέες φωτος Αμάντας :smitten:
 


   
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
μπιμπελό η Αμάντα!!!
 

papapa60

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2010
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Εσύ Αντζελα πότε δουλέυεις γιατί ενδιαφέρομαι να έρθω οταν θα είσαι εσύ.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Εσύ Αντζελα πότε δουλέυεις γιατί ενδιαφέρομαι να έρθω οταν θα είσαι εσύ.

την Κυριακη το απογευμα ματια μου ;)

Πολύ όμορφη κοπέλα η Αμάντα Άντζελα.

Μπράβο για την επιλογή σου!!!!!

;) ;) ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Καλημερα ;)
τωρα το πρωι η Αλίνα :smitten:
 

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
   
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, διάβαζα το μπλόγκ και είδα αυτό για τους Μinistry of Sound. Εμένα δεν μου πολυαρέσουν αλλα ασχετος αυτού υπάρχει πιθανότητα να ακούσουμε κάτι πιο ροκ πχ Def Leppard στο Φ104;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, διάβαζα το μπλόγκ και είδα αυτό για τους Μinistry of Sound. Εμένα δεν μου πολυαρέσουν αλλα ασχετος αυτού υπάρχει πιθανότητα να ακούσουμε κάτι πιο ροκ πχ Def Leppard στο Φ104;;;

το Μinistry of sound ειναι club βρε του Λονδινου που κατακαιρους βγαζει συλλογες οπως αυτη που πηραμε ;)
ναι ολα τα ειδη μουσικης εχουμε στο μαγαζι, μη νομιζεις μωρο και εμεις βαριομαστε να ακουμε τα ιδια και τα ιδια :-
απο ηλεκτρονικη, ελληνικα, rnb μεχρι bon jovi, scorpios και joan jet εχουμε ;)
και σε καποιο cd αν δε κανω λαθος υπαρχει και το love bites των Def leppard ;)
αν βεβαια μας γραψεις και κανενα cd σε mp3 με rock επιλογες θα σουμαστε υποχρεες μιας και απο rock δεν ξερουμε και πολλα συνηθος νεες κυκλοφοριες παιζουμε στο μαγαζι ;)


Τωρα και μέχρι τις 23:00 η Μαρίνα :smitten:
 
   
23:00 με 06:00 η Αμάντα :smitten:
 
 
πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:   
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom