Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (0 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

STAN THE MAN

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
61
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
καλησπερα και από μένα και χρόνια πολλά σε όλους .
Αντζελα μπορεις να μου πεις ποια κοπελα απο αυτες
που κάνουν αυταρχικό είναι καλύτερη στο μαστίγιο και
ποια στους δονητές ?.
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μακαρι ολοι μας να ειχαμε την αντιληψη σου...καλη σου μερα...αστειευτηκα και χαρηκα που το καταλαβες!!!!!!

νασαι καλα ματια μου ;) :-*

Άντζελα!!! χρονια πολλά! Χριστός Ανέστη! Είσαι η πιο hot που ξέρω!
Ποιές ώρες την Κυριακή θα δουλέψεις?

ευχαριστω μαναρι
5-11 θαμαι ;)

καλησπερα και από μένα και χρόνια πολλά σε όλους .
Αντζελα μπορεις να μου πεις ποια κοπελα απο αυτες
που κάνουν αυταρχικό είναι καλύτερη στο μαστίγιο και
ποια στους δονητές ?.

η Αλίνα και η Σουζάνα ειναι πολύ καλες και στα 2 μωρο ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα ;)

τωρα η Λίζα :smitten:

το απόγευμα η Μαρίνα :smitten:

το βράδυ η Κατερίνα :smitten:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Προς ενημέρωση σας ένα πολύ χρήσιμο θέμα Εδώ

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, που τα βρίσκεις αυτα τα ενδιαφέροντα κειμενάκια για το μπλογκ σου;;;
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, που τα βρίσκεις αυτα τα ενδιαφέροντα κειμενάκια για το μπλογκ σου;;;

αυτά που αφορούν τις κοπέλες το μαγαζί και τη λειτουργία του ειναι δικά μου ;)
τα υπόλοιπα κάποια είναι δικά μου και κάποια αλλα απλά έχοντας μια γενική ιδέα στο μυαλό μου χρησιμοποιώ το google και ανάλογα τα αποτελέσματα και την αξιοπιστία της πηγής τα διμοσιεύω ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

fantaros25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.589
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
μετρανε πολυ αυτα που κανεις και μπραβο σου... δεν ειχες καμια υποχρεωση να ξεστραβωνεις μερικους απο μας που δεν εχουν ιδεα τι (πρεπει να) παιζει...

μπορει να ζοριστουνε και λιγο και τα αλλα μαγαζια και να στρωσει το πραγμα γενικα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
μετρανε πολυ αυτα που κανεις και μπραβο σου... δεν ειχες καμια υποχρεωση να ξεστραβωνεις μερικους απο μας που δεν εχουν ιδεα τι (πρεπει να) παιζει...

μπορει να ζοριστουνε και λιγο και τα αλλα μαγαζια και να στρωσει το πραγμα γενικα... :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

νασαι καλά μάτια μου ευχαριστώ ;)


Ένα άλλο χρήσιμο θέμα Εδώ  ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

lucky_striker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
3.783
Κριτικές
13
Like
4
Πόντοι
616
νασαι καλά μάτια μου ευχαριστώ ;)


Ένα άλλο χρήσιμο θέμα Εδώ  ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:

Και πάλι μπράβο που συνεχίζεις να ενημερώνεις Αντζελίνα!!!

Πρόσεχε μόνο μη σε βάλουν στο μάτι άλλες ιδιοκτήτριες/ιδιοκτήτες ότι τους χαλάς την πιάτσα. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πολύ μανούρα μου φαίνεται πάντως το θέμα! Δεν πρέπει να είναι κι από τις πιο εύκολες διαδικασίες (στο νομικό επίπεδο αναφέρομαι στην προκειμένη περίπτωση) το να πάρει κάποια κοπέλα το χαρακτηρισμό! Ναρκωτικά, ποινικό μητρώο κλπ. Δε λέω πάιζουν το ρόλο τους αλλά ίσως είναι και λίγο τραβηγμένα σε ένα βαθμό ιδίως προς θέματα προσωπικών δεδομένων...
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Πάντα πρωτοπορίες λέμε.....  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Kαλημερα ;)

τωρα η Τζένη :smitten:

το απογευμα η Σοφία :smitten:

το βράδυ η Λίζα :smitten:

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Καλημέρα Άντζελα :sunglasses:,σε βλεπώ πολύ πρωινή σήμερα και δεν μας έχεις συνηθίσει έτσι :idiot:.Διάβασα με μεγάλο ενδιαφέρον τα θέματα που πόσταρες και θα θελα να σου πω ότι ναι μεν εσύ μπορεί να είσαι απόλυτα νόμιμη ως προς τα χαρτιά που απαιτούνται για το μαγαζί και τα κορίτσια,αλλά μιας και  οι περισσότερες κοπέλες που δουλεύουν είναι αλλοδαπές,πάντα θα υπάρχει μια προκατάληψη και μια δυσπιστία για την εγκυρότητα των εγγράφων τους από την αστυνομία,αφού αυτές (απ'ότι ξέρω) απαιτείται να έχουν μαζί τους και διαβατήριο,άδεια παραμονής κι εκεί είναι συνήθως που υπάρχει και το πρόβλημα(έτσι τουλάχιστον μου έχουν πει φίλοι αστυνομικοί,μιας και αυτά ελέγχουν πρώτα).Δεν ξέρω όμως αν αυτά τα χαρτιά είναι αποκλειστική ευθύνη των κοριτσιών ή αν έχεις κι εσύ κάποια συμμετοχή-αξιολόγηση κατα πόσο είναι γνήσια :idiot:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημέρα Άντζελα :sunglasses:,σε βλεπώ πολύ πρωινή σήμερα και δεν μας έχεις συνηθίσει έτσι :idiot:.Διάβασα με μεγάλο ενδιαφέρον τα θέματα που πόσταρες και θα θελα να σου πω ότι ναι μεν εσύ μπορεί να είσαι απόλυτα νόμιμη ως προς τα χαρτιά που απαιτούνται για το μαγαζί και τα κορίτσια,αλλά μιας και  οι περισσότερες κοπέλες που δουλεύουν είναι αλλοδαπές,πάντα θα υπάρχει μια προκατάληψη και μια δυσπιστία για την εγκυρότητα των εγγράφων τους από την αστυνομία,αφού αυτές (απ'ότι ξέρω) απαιτείται να έχουν μαζί τους και διαβατήριο,άδεια παραμονής κι εκεί είναι συνήθως που υπάρχει και το πρόβλημα(έτσι τουλάχιστον μου έχουν πει φίλοι αστυνομικοί,μιας και αυτά ελέγχουν πρώτα).Δεν ξέρω όμως αν αυτά τα χαρτιά είναι αποκλειστική ευθύνη των κοριτσιών ή αν έχεις κι εσύ κάποια συμμετοχή-αξιολόγηση κατα πόσο είναι γνήσια :idiot:

γειασου μωρο ;)
τα χαρτια ειναι ευθύνη και της κοπέλας αλλα και του μαγαζιου ακομα και της υπηρεσιας
αν μια κοπέλα δεν εχει καθολου χαρτια και πιαστει απ τις αρχες ποινικές κυρώσεις υπάρχουν και για την υπηρεσια αλλα και για την ιδιοκτητρια του μαγαζιου που δουλευε ;)
με την Ε.Ε. ολες οι κοπέλες απο τα κρατη μέλη δεν χρειαζοντε πια αδεια παραμονής ;)
αλλα και κοπέλες εκτος Ε.Ε. δεν ειναι δυσκολο να την αιτηθουν και να την πάρουν, οι περισοτερες αλλωστε ειναι πολλά χρονια εδω ;)

πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Μπου-Μπου, ωραία και όμορφα αυτά που γράφεις αλλα δεν απαντάς στα σημαντικά: τι είναι αυτό το "αμάντα" που βλέπω στις βάρδυες;;

επίσης, μπράβο πάλι για τις πληροφορίες που μοιράζεσαι μαζί μας!! Θα ήταν εξίσου χρήσιμο να ποστάρεις σε κάποια φάση, διάφορες πληροφορίες για σ-μ-ν!!! :tits: :tits: :tits: :tits:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μπου-Μπου, ωραία και όμορφα αυτά που γράφεις αλλα δεν απαντάς στα σημαντικά: τι είναι αυτό το "αμάντα" που βλέπω στις βάρδυες;;

επίσης, μπράβο πάλι για τις πληροφορίες που μοιράζεσαι μαζί μας!! Θα ήταν εξίσου χρήσιμο να ποστάρεις σε κάποια φάση, διάφορες πληροφορίες για σ-μ-ν!!! :tits: :tits: :tits: :tits:

η Αμάντα είναι νεά κοπέλα για το studio μάτια μου ;)
με το ίδιο όνομα όμως δουλεύει και σε άλλα μαγαζιά ;)


Νέες φώτος Αμάντας :smitten:
 


πολλά φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:   
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.726
Κριτικές
126
Like
7.756
Πόντοι
7.885
Δύο σχόλια επί των φωτογραφιών:1)Το μαλλί της κοπέλας είναι πάρα μα πάρα πολύ μακρύ,που σημαίνει προσφέρεται για παιχνίδι (ή μήπως όχι) :cum: :2funny:.Ο χώρος δεν μου θυμίζει κάτι μέσα από το στούντιο :think:.Καινούριος χώρος που δεν έχω δει ή κάτι άλλο :idiot:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom