Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (1 μέλη και 28 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
γεια χαρα σε ολους και ολες!!!!! η ευα δεν εχει photos?
γενικα τι λεει??? ευχαριστω...

Η Ευα μωρο μου γλυκο δεν θελει να φωτογραφηθει ;)
Ειναι Ελληνιδα, εχει γεννηθει και μεγαλωσει εδω οποτε δεν θελει η ιδια να φωτογραφηθει ;)
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
ευχαριστω καλη μου. ;) ;)
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
τρανς????????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τρανς-μωρακι μου γλυκο λεγονται οι ''κοπέλες'' που διαθετουν και τα αναλογα αντρικα γεννητικα οργανα ;) :cheesy:
εγω κατι τετοιο δεν διαθετω γιατι ποτε δε μου χρειαστικε μιας και στον ερωτα παντα διεθετα θυληκα χαρακτηριστικα ;) :cheesy:
Επιστημονικα λοιπον μπορεις να με πεις transexual μωρακι αφου σου αρεσουν οι αναλογες λεξεις ;), νομικα ομως και πρακτικα ειμαι γυναικα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

τρανς λεγονται οι κοπελες οπως εσυ.
αντι να το λεμε ολο το transexual το κοβουμε κ το λεμε τρανς.

οι "κοπελες" που εχουν πουτσα και αρχιδια λεγονται τραβεστι,χρονια τωρα.

 

fabien_66

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Ιαν 2008
Μηνύματα
236
Κριτικές
97
Like
850
Πόντοι
1.061
γεια χαρα σε ολους και ολες!!!!! η ευα δεν εχει photos?
γενικα τι λεει??? ευχαριστω...
Η Εύα φίλε είναι σαν τη 35άρα που μένει δίπλα σου και θέλεις πολύ να την κουτουπώσεις και έχει και καμπύλες (και μετά θα σου φτιάξει κι ένα φαγάκι να φας, μην πας νηστικό σπίτι σου ... ;)
Έχει βυζάρες μεγάλες, δίνει λοκό, κάνει και κομπλιμέντα μαμαδίστικα ("τι σαλάμι είν' αυτό" και τέτοια !) τη γυρνάς και όπως θέλεις (ιεραποστολικά, ανάποδα, στα 4, απο πάνω) : με λίγα λόγια, καλό ελληνικό μαμήσι !!! :dancing:
 

gio_

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
99
Like
0
Πόντοι
0
χαχαχαχα!!!! ευχαριστω για τις πληροφοριες.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Transsexual είναι όλες όσες ζούν ως γυναίκες, συμπεριφέρονται ως γυναίκες χωρίς κατ' ανάγκη να έχουν κάνει αλλαγή φύλου. 'Αλλωστε η λέξη Transsexual αυτό ακριβώς σημαίνει : φύλο προς "μετάβαση".

:think:

Πιθανόν να μην πετύχει "ποτέ" (?) ένα Transsexual άτομο να φθάσει στο τέλος της "μετάβασης" ...

Όμως υπάρχουν, νομίζω, ορισμένα διακριτά στάδια στην αλλαγή φύλου με συγκεκριμένα πρακτικά χαρακτηριστικά...

 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
αντζελα ειναι και αλλες κοπελες σαν και σενα δηλαδη τρανσεξουαλ στο στουντιο σου?
 

Πουτανγαμών

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.848
Κριτικές
185
Like
468
Πόντοι
2.950
Transsexual είναι όλες όσες ζούν ως γυναίκες, συμπεριφέρονται ως γυναίκες χωρίς κατ' ανάγκη να έχουν κάνει αλλαγή φύλου. 'Αλλωστε η λέξη Transsexual αυτό ακριβώς σημαίνει : φύλο προς "μετάβαση".

:think:

Πιθανόν να μην πετύχει "ποτέ" (?) ένα Transsexual άτομο να φθάσει στο τέλος της "μετάβασης" ...

Όμως υπάρχουν, νομίζω, ορισμένα διακριτά στάδια στην αλλαγή φύλου με συγκεκριμένα πρακτικά χαρακτηριστικά...
Παιδιά , κακά τα ψέματα , ο ορισμός του kokolongos είναι ο σωστός. Μην κοροϊδευόμαστε.
Και προς Θεού, δεν σε αποπαίρνουμε Άντζελα, έτσι ? Εκτιμούμε απεριόριστα την προσφορά σου στο σάιτ και το ΣΕΒΑΣΜΟ που δείχνεις στον πελάτη και τα λεφτά του
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
αντζελα ειναι και αλλες κοπελες σαν και σενα δηλαδη τρανσεξουαλ στο στουντιο σου?

οχι ματακια μου καμια ;) :cheesy:
η μονη ειμαι εγω και δεν δουλευω κιολας αυτο το διαστημα :cheesy: ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

kokolongos

Τιμημένος
Εγγρ.
7 Νοε 2005
Μηνύματα
2.421
Κριτικές
28
Like
19
Πόντοι
6.775
Παιδιά , κακά τα ψέματα , ο ορισμός του kokolongos είναι ο σωστός. Μην κοροϊδευόμαστε.
Και προς Θεού, δεν σε αποπαίρνουμε Άντζελα, έτσι ? Εκτιμούμε απεριόριστα την προσφορά σου στο σάιτ και το ΣΕΒΑΣΜΟ που δείχνεις στον πελάτη και τα λεφτά του

πες τα ρε φαραω της φυλης γιατι σε λιγο θα θελουμε να βλεπουμε και πορισμα απο ψυχολογο για να ορισουμε τι ειναι τι.

απλα ειναι τα πραγματα.

χρονια τωρα
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Ενδέχεται να θεωρεί και να υποστηρίζει ο καθένας τα διάφορα ζητήματα όπως ο ίδιος τα καταλαβαίνει.

Με όλο τον σεβασμό, πέρα από την προσωπική αντίληψη υπάρχει και μια επιστημονική θεώρηση, που θα έλεγα ότι πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.



 

Επισκέπτης
Αντζελα η βυζαρου αρχίζει από αυριο ?
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αντζελα η βυζαρου αρχίζει από αυριο ?

ματακια μου γλυκα η Κατερινα στις 5 Μαρτιου γυριζει απ την πατριδα της :cheesy:
μεχρι της 7-8 Μαρτιου το πολυ θα εχει κανει καποια βαρδια στο μαγαζι ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
τωρα δουλευει η Ευα :smitten:

αυριο Τριτη το πρωι

η Αλινα :smitten: :smitten:







και το απογευμα η Μαργαριτα :smitten:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Ενδέχεται να θεωρεί και να υποστηρίζει ο καθένας τα διάφορα ζητήματα όπως ο ίδιος τα καταλαβαίνει.

Με όλο τον σεβασμό, πέρα από την προσωπική αντίληψη υπάρχει και μια επιστημονική θεώρηση, που θα έλεγα ότι πρέπει να λαμβάνεται υπόψη.

εγώ δεν καταλαβαίνω γιατι πρέπει να ασχοληθούμε με τα επιστημονικά και με το τί είναι. Αυτό που έχει σημασία είναι οτι ο χώρος είναι άριστος, τα κορίτσια πολύ καλά (τουλάχιστον η Ευα και η Τατιάνα που τις έχω τσεκάρει απο κοντά, αλλα και οι υπόλοιπες σύμφωνα με τις κριτηκές)οι τιμές καλές και η εξυπηρέτιση πολύ καλη. Η ιδιοκτήτρια κάνει σωστή παρουσίαση στο φόρουμ, αφού απαντάει χωρίς πρόβλημα σε όλες τις ερωτήσεις του κόσμου, και δέχεται ακόμα και τις αρνητικές κριτηκές. Απο 'κεί και ύστερα ας είναι και τράνς, ας είναι και απο τον MARS, ας είναι και συνταξιούχος του ΙΚΑ, προσωπικά χέστικα. Αυτό που θέλω εγώ είναι όταν κάνω επίσκεψη στην Τζενάρα να περάσω καλά μαζί με τα πατουσάκια της και η ιδιοκτήτρια ας είναι και ALIEN. Στην τελική μαγκιά της.
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Διάβασε σε παρακαλώ όλη την συζήτηση και είμαι βέβαιος θα καταλάβεις ότι δεν υπάρχει οτιδήποτε αρνητικό από εμένα ως κριτική ή ως χαρακτηρισμό για κανένα κορίτσι (ούτε για την Άντζελα) στο Φυλης 104.

Ως προς τις επιστημονικές θεωρήσεις και γνώμες, συνεχίζω και θα συνεχίσω να πιστεύω ότι πρέπει να τις λαμβάνουμε σοβαρά υπόψη μας σε κάθε περίπτωση. 

Για τις προσωπικές επιλογές και προτιμήσεις διατηρώ απόλυτο σεβασμό σε κάθε άτομο.

Ως μέλος του σάϊτ θεωρώ ότι μπορώ να ρωτήσω, αν έχω κάποιες απορίες που προκύπτουν από την  δημόσια συζήτηση, σεβόμενος τα άλλα μέλη ...και αυτό έκανα ακριβώς

Αυτά τα λίγα και ουσιαστικά νομίζω... 
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εγώ δεν καταλαβαίνω γιατι πρέπει να ασχοληθούμε με τα επιστημονικά και με το τί είναι. Αυτό που έχει σημασία είναι οτι ο χώρος είναι άριστος, τα κορίτσια πολύ καλά (τουλάχιστον η Ευα και η Τατιάνα που τις έχω τσεκάρει απο κοντά, αλλα και οι υπόλοιπες σύμφωνα με τις κριτηκές)οι τιμές καλές και η εξυπηρέτιση πολύ καλη. Η ιδιοκτήτρια κάνει σωστή παρουσίαση στο φόρουμ, αφού απαντάει χωρίς πρόβλημα σε όλες τις ερωτήσεις του κόσμου, και δέχεται ακόμα και τις αρνητικές κριτηκές. Απο 'κεί και ύστερα ας είναι και τράνς, ας είναι και απο τον MARS, ας είναι και συνταξιούχος του ΙΚΑ, προσωπικά χέστικα. Αυτό που θέλω εγώ είναι όταν κάνω επίσκεψη στην Τζενάρα να περάσω καλά μαζί με τα πατουσάκια της και η ιδιοκτήτρια ας είναι και ALIEN. Στην τελική μαγκιά της.

Ευχαριστουμε πολυ ματια μου για τα καλα σου λογια,
σου ευχομαι αν δοκιμασεις την Τζενη να περασεις το ιδιο καλα που συγουρα θα περασεις ;)
Οσο για μενα δεν εχω κανενα προβλημα με το τι ειμαι ή με το τι πιστευουν οι αλλοι για μενα, αν ειχα αλλωστε προβλημα δεν θα το ελεγα πολυ περισσοτερο δεν θα αναιβαζα και φωτογραφιες μου.
Αν και δεν μαρεσουν οι ''ταμπέλες'' η ειλικρινια ειναι οτι καλυτερο μπορει να διαθετει ενας ανθρωπος στις μερες μας, και εξαλου ξερω την αξια μου με ή χωρις ταμπέλα και σαν κοπέλα που κανει για τον Α ή Β λογο αυτο το επαγγελμα αλλα πολυ περισσοτερο σαν ανθρωπος :cheesy: :cheesy:
Οσο για το μαγαζι τις κοπέλες και τις υπηρεσιες του θα προσπαθουμε ολες οπως ηδη κανουμε για το καλυτερο ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom