Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Επισκέπτης
Ἁγαπητὴ κυρία:

Ὁ παρῶν ἱστότοπος ἀποτελεῖ πανελλήνιον φαινόμενον, μὲ σχεδὸν 70.000 μέλη ὅλων τῶν ἠλικιῶν καὶ κοινωνικῶν τάξεων, καὶ τεραστίαν ἐπισκεψιμότηταν.

Ὀφείλονται εὐχαριστίες καὶ ἔπαινοι εἰς τοὺς ἰδρυτὰς καὶ διαχειριστὰς του, ἀλλὰ ἡ πηγὴ τῆς δυνάμεὼς του εἶναι οἱ ἀνώνυμοι ἤ σχεδὸν ἀνώνυμοι (ἄν ἐξαιρέσητε τὰ παρωνύμια) πελᾶται τῶν οἴκων ἀνοχῆς καὶ τῶν ποικίλων κατηγοριῶν πορνῶν.

Οἱ πελᾶται αὐτοὶ εἰς τὴν συντριπτικὴν των πλειοψηφία ΔΕΝ εἶναι πένητες, δύσμορφοι, παράφρονες ἤ ἠλικιωμένοι, ὅπως τοὺς παρουσιάζουν τὰ φερέφωνα τῆς πολιτικῆς ὀρθότητος.

Ἐπίσης διαθέτουν τουλάχιστον τὸν κοινὸν νοῦ, τινες δὲ ἐξ αύτῶν εἶναι ἰδιαιτέρως εὐφυεῖς, ἐὰν κρίνωμεν ἐκ τῶν γραφομένων των.

Κατὰ συνέπειαν εἶναι εἰς θέσιν νὰ γνωρίζουν ποῦ θὰ εὕρουν τᾶς βελτίστας ὐπηρεσίας ἄνευ τῆς συνδρομῆς προωθητῶν, διαμεσολαβητῶν καὶ ἄλλων παρενθέτων προσώπων.

Ἐπιβάλλεται ὅθεν ἡ ἀποχὴ σας ἀπὸ τὸν ἐπαγγελματικὸν στῖβον νὰ συνδιασθῇ καὶ μὲ ἀποχὴν ἀπὸ τὴν διενέργειαν παραπλανητικῆς διαφημίσεως.

Σᾶς εὔχομαι μακροημέρευσιν καὶ εὐημερίαν.

 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ωραια αυτα που λες μαναρακι μου αλλα νομιζω οτι η εισαγωγη σου και το κυριος θεμα σου ειναι λιγο εως πολυ εκτος θεματος αν και συμφωνω 100% με αυτα που γραφεις ;) :cheesy:
Οσο για τον επιλογο σου , περι παραπλανητικης διαφιμισης με βρισκεις τελειος αντιθετη. ;) :cheesy:
Οσο ευκολα εσυ με κατηγορεις για παραπλανιτικη διαφιμιση αλλο τοσο ευκολα μπορω να κατηγορησω και εγω εσενα για σενα για παραπλανιτικη δισφημιση ;) :cheesy:
Απο κει και περα οπως πολυ σωστα γραφεις
οι πελατες των οικων ειναι και μορφωμενοι και εξυπνοι και απαιτιτικοι και δεν χρειαζονται ουτε εμενα ,ουτε εσενα ουτε κανεναν αλλον για το που θα πανε, ελευθερια εχουμε ;) :cheesy:

1.Δεν ειδα καμια ουσιαστικη απαντηση σε οσα σου εγραψα πριν
2.Δεν νομιζω να ειμαι η μονη κοπέλα αυτης της δουλειας στο παρον site που να γραφω για το μαγαζι μου ειτε για τον εαυτο μου ειτε για τις κοπέλες που δουλευουν σε αυτον τον χωρο.
3.Εχω γραψει αρκετες φορες σε προηγουμενες σελιδες του παροντος θρεντ οτι καθε ασχημη κριτκη για τις κοπέλες και το μαγαζι ειναι ευπροσδεκτη και οταν εμφανιστηκαν καποια παραπονα για το μαγαζι ή τις κοπέλες τα διορθωσα με γνωμονα το κοινο καλο πρώτα των πελατων και μετα το δικο μας
4. Απο τη στιγμη που η παρουσια μου ουδεμια ενοχληση αλλα μαλλον ευχαριστιση φερει στους διαχειριστες του σαιτ δε νομιζω οτι ειμαι ανεπιθυμιτη.
5. Δεν ειναι κανενας υποχρεωμενος ουτε απο εμενα ουτε απο κανεναν ουτε να διαβαζει το παρον θρεντ ουτε πολυ περισσοτερο να ερθει στο μαγαζι ;) :cheesy:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
εγώ δεν μπορώ να καταλάβω πού είναι ο λόγος για την διαφωνία. :argue: Η μανδάμ Ατζελα έχει μια επιχείρηση οπότε λογίκο είναι να θέλει να την παρουσιάσει σε κόσμο που πιστυειε οτι ενδιαφέρεται. Αλλωστε σε όλες τις σελίδες του τόπικ αυτό που είδα είναι οτι χωρίς πρόβλημα συζητάει με τον καθένα, διάφορα θέματα για το στούντιο, τα κορίτσια και απαντάει σε όλες τις ερωτήσεις των μελών. Δεν βλέπω κανένα κακό σε αυτό και μακάρι όλα τα κορίτσια να συζητούσαν στο φόρουμ και να απαντούσαν ακόμα και στις αρνητικές κριτηκές.  :thumbsup:

Απο 'κεί και ύστερα όπως πολύ σωστα αναφέρατε και οι δύο, τα μέλη του φόρουμ καθώς και οι πελάτες του στούντιο δεν είναι ούτε ηλίθιοι, ούτε ανεγκέφαλοι. Μπορούν να περάσουν, να δούν την κοπέλα και στην περίπτωση που δεν τους περιποιηθεί καλά μπορούν να το αναφέρουν στην λίστα με τις κριτηκές. :ak:

Τέλος δεν βλέπω κανένα λόγω γιατι να μην βάζει φωτογραφίες των κορίτσιων και τις δικές της. Αλλωστε δεν πιστευω οτι υπάρχει έστω και ένας που να μην του αρέσουν!    :smitten:
 

Επισκέπτης
Απο κει και περα οπως πολυ σωστα γραφεις
οι πελατες των οικων ειναι και μορφωμενοι και εξυπνοι και απαιτιτικοι

Ἀπολύτως ὀρθὸν. Ἐπίσης εἴμαστε καὶ παρατηρητικοὶ καὶ κάτι ἔχουμε μάθει ἀπὸ ...ἀνατομία :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ἀπολύτως ὀρθὸν. Ἐπίσης εἴμαστε καὶ παρατηρητικοὶ καὶ κάτι ἔχουμε μάθει ἀπὸ ...ἀνατομία :2funny:

δε χρειαζονται οι υπεκφυγες......ουτε οι μπηχτες ουτε τιποτα ;)
μπορεις να μιλας ξεκαθαρα ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
προσέξτε την λεπτομερεια στο μαγιο,μιλαμε για τεχνη
 

Συνημμένα

  • phpc3riabpm.jpg
    phpc3riabpm.jpg
    104,2 KB · Εμφανίσεις: 29

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ἐὰν σᾶς κάνῃ εὐτυχέστερον, ἀνακαλῶ. Ἀς δοῦμε τῶρα τᾶς παρατηρήσεις σας.

1. Τὶ σχέσιν ἔχει ἡ ἀπόστασις μὲ συγκεκριμένην ἐργαζομένην; Εὐχαρίστως μόλις ἔλθετε εἰς Αθήνας νὰ σᾶς ὑποδείξω 10 ἱεροδούλους α΄ τάξεως.

2. Ἔ, αὐτὸ εἶναι ἐπιχείρημα ΚΑΤΑ τῶν θέσεὼν σας.

3. Τὶ ὑπηρεσίας προσφέρει δηλ. ἡ κυρία; Ὑπευθύνου δημοσίων σχέσεων ἤ γραμματέως; Ἐὰν εἶναι ἔτσι, προφανῶς παρενοήσαμεν. Τότε βεβαίως αἱ φωτογραφῖαι της ἀνηρτήθησαν ἐκ παραδρομῆς, ὁπότε ἀναμένουμε τὴν ἄμεσον ἀπόσυρσὶν των.

4. Προφανῶς οὐδεῖς ἠμπορεῖ νὰ σᾶς ψέξῃ διὰ τὰ αίσθήματὰ σας ἀλλὰ βλ. (5).

5. Εἰσέρχεσθε εἰς σκολίαν καὶ ὀλισθηράν ἀτραπόν.

Φιλικώτατα
να σου ζητησω συγνωμη για την καθυστερηση της απαντησης αλλα απουσιαζα. το πως βλεπω εγω καποια πραγματα ειναι πιθανον να ερχεται σε καθετη αντιθεση απο την δικη σου οπτικη. πιθανον να εχεις δικηο, ισως οχι, ομως σε καμια περιπτωση δεν θυμαμαι να σου ζητησα εγκριση για το τι εγω να κανω ή τι να πιστεψω. για μενα θα είναι ο κοριτσαρος, για σενα κάτι άλλο.δικαιωμα σου  ειναι να κανεις οτι πιστευεις, αλλά ασε και εμενα να διατηρησω το ιδιο δικαιωμα.  να εισαι παντα καλα οπως και ο κοριτσαρος παντα χαμογελαστος (συγνωμη για την απουσια των τονων, ειμαι ψοφιος)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μια γευση απ τη Μαριζα και απο τις νεες-σημερινες της φωτογραφειες ;) :cheesy: :smitten:




η συνεχεια σε λιγες μερες στο ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
Ενδιαφέρον... :think:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Ἁγαπητὴ κυρία:

Ὁ παρῶν ἱστότοπος ἀποτελεῖ πανελλήνιον φαινόμενον, μὲ σχεδὸν 70.000 μέλη ὅλων τῶν ἠλικιῶν καὶ κοινωνικῶν τάξεων, καὶ τεραστίαν ἐπισκεψιμότηταν.

Ὀφείλονται εὐχαριστίες καὶ ἔπαινοι εἰς τοὺς ἰδρυτὰς καὶ διαχειριστὰς του, ἀλλὰ ἡ πηγὴ τῆς δυνάμεὼς του εἶναι οἱ ἀνώνυμοι ἤ σχεδὸν ἀνώνυμοι (ἄν ἐξαιρέσητε τὰ παρωνύμια) πελᾶται τῶν οἴκων ἀνοχῆς καὶ τῶν ποικίλων κατηγοριῶν πορνῶν.

Οἱ πελᾶται αὐτοὶ εἰς τὴν συντριπτικὴν των πλειοψηφία ΔΕΝ εἶναι πένητες, δύσμορφοι, παράφρονες ἤ ἠλικιωμένοι, ὅπως τοὺς παρουσιάζουν τὰ φερέφωνα τῆς πολιτικῆς ὀρθότητος.

Ἐπίσης διαθέτουν τουλάχιστον τὸν κοινὸν νοῦ, τινες δὲ ἐξ αύτῶν εἶναι ἰδιαιτέρως εὐφυεῖς, ἐὰν κρίνωμεν ἐκ τῶν γραφομένων των.

Κατὰ συνέπειαν εἶναι εἰς θέσιν νὰ γνωρίζουν ποῦ θὰ εὕρουν τᾶς βελτίστας ὐπηρεσίας ἄνευ τῆς συνδρομῆς προωθητῶν, διαμεσολαβητῶν καὶ ἄλλων παρενθέτων προσώπων.

Ἐπιβάλλεται ὅθεν ἡ ἀποχὴ σας ἀπὸ τὸν ἐπαγγελματικὸν στῖβον νὰ συνδιασθῇ καὶ μὲ ἀποχὴν ἀπὸ τὴν διενέργειαν παραπλανητικῆς διαφημίσεως.

Σᾶς εὔχομαι μακροημέρευσιν καὶ εὐημερίαν.
με μια απλη περιηγηση στις σελιδες του θρεντ εξαγω το συμπερασμα οτι αποκαλειτε εμενα προωθητη και διαμεσολαβητη - δικαιωμα σας.επειδη ουδεν παραπλανητικο υφισταται (και αυτο ευκολα ενας κοινος νους το αντιλαμβανεται) νομιζω οτι διατηρειτε ανελλειπως το δικαιωμα να αλλαξετε θρεντ και γιατι οχι, να πληροφορησετε τους πλησιον σας για τις ενεργειες της υποψη κυριας (επαναλαμβανω κατ΄εμε κοριτσαρος)και των λοιπων προωθητων (θα μου επιτρεψετε να συμπληρωσω με την λεξη αυλικοι;).προτεινω να συστησετε στο κυκλο σας να επισκεφθουν το μαγαζι της κυριας(διακινδυνευοντας να σας κουρασω, επαναλαμβανω κατ΄εμε κοριτσαρος)προκειμενου να διαμορφωσουν ιδια αποψη ωστε να εχουν την ευχερεια  να πραξουν αναλογως στο μελλον. σας ευχαριστω εγκαρδιως, αλλα δυστηχως δεν διαθετω κοινο νου και θα επιμεινω να παραθετω τις αποψεις μου ασχετως της εγκρισεως σας.
ειναι κοριτσαρος - κοριτσαρος - κοριτσαρος
                                                                                                            εις προωθητης
 

yk79

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
Τὸ συμπέρασμα ποὺ μπορῶ νὰ ἐξάγω εἶναι πὼς καθίσταται ἀνούσιος ἡ συνέχισις τῆς ἐν λογῳ ἀντιπαραθέσεως.
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
και κατι που ξεχασες να πεις .... κοριτσαρος  :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
εσεις κυρια μου και απευθυνομαι εις την κυρια Άντζελα και οπως ξαναείπαμε "ΚΟΡΙΤΣΑΡΟΣ" θεωρειτε ορθον δια της δημοσιευσεως των προκλητικων σας φωτογραφιων :grin: :grin: :grin:, να με αναγκαζετε να γινομαι ενοχλητικος; :smitten: :smitten: :smitten:
θα επιθυμουσα αγαπητοι συναγωνιστες, αν αυτο ειναι δυνατον, να μου επιτρεψετε να αποκαλω εγω την υποψη κυρια "κοριτσαρον" και εσεις δυνασθε να την αποκαλειτε κατα το δοκουν.σας ευχαριστω εκ των προτερων. ειμαι ο διαμεσολαβητης και μολις τελειωσα (προς το παρον). :smitten: (το τελευταιο εικονιδιο προφανως απευθηνεται σε μια συγκεκριμενη κυρια)
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και αφου εκτιμω οτι δεν σας γινομαι βαρος τολμω με κινδυνο της σωματικης μου ακεραιοτητος να σας γνωρισω οτι εις το θρεντ "Άντζελα από Φυλής 104" σελ. 3 αναφέρω ότι η κυρια (εδω θυμαστε πως την αποκαλω) ειναι χαλια και προτεινω να μην την πλησιασετε. τωρα δημιουργειται η απορια για το ειδος του ωθητη, πως θα αποκαλουμαι οπισθωθητης :think:; :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
και αφου πλεον ειναι αργα για να ανησυχησω για το αν σας κουρασα, οφειλω να σας ενημερωσω οτι στο θρεντ με τιτλο "οι 7 καλυτερες κοπελλες σε στουντιο 2009-10!" εμφανιζεται η υποψη κυρια (ειπαμε πως την αποκαλω; διατιθεμαι να σας το υπενθυμίσω!),παροτι δεν εργαζεται για μεγαλο σχετικα διαστημα, να εχει λαβει δυσανολογα υψηλη ψηφοφορια.πως το ερμηνευτε αυτο; αναμενω τας απόψεις σας!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
ιδου κυριοι η αποδειξη της απατης! η κυρια αυτη δια της φωτογραφιας προσπαθει να μας κανει να πιστεψουμε οτι γυμναζεται. ειναι αυτο δυνατον φορωντας γοβες και μαλιστα με το αυτο υψος τακουνιου. ειναι εμπαιγμος, τι νομιζετε κυρια μου οτι ειμεθα;
(φανερο προσωπικο μυνημα:κοριτσαρε θα μου τις χαρισεις;)
 

Συνημμένα

  • dsc004747.jpg
    dsc004747.jpg
    170,7 KB · Εμφανίσεις: 56

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
σημερα Καθαρα Δευτερα (καλα κουλουμα μωρακια) :smitten:

πρωι η Τζενη :smitten:

απογευμα η Ευα :smitten:

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom