Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
δεν υπάρχει οτιδήποτε αρνητικό από εμένα ως κριτική ή ως χαρακτηρισμό για κανένα κορίτσι (ούτε για την Άντζελα) στο Φυλης 104.
Ως μέλος του σάϊτ θεωρώ ότι μπορώ να ρωτήσω, αν έχω κάποιες απορίες που προκύπτουν από την  δημόσια συζήτηση, σεβόμενος τα άλλα μέλη ...και αυτό έκανα ακριβώς

ματια μου γλυκα φυσικα και δεν ειπωθηκε τιποτα αρνητικο ουτε απο εσενα ουτε και απο κανενα αλλο παιδι ;)
Και φυσικα και εσυ αλλα και οποιοδηποτε αλλο μελος αυτης της κοινοτητας εχει δικαιωμα να ρωτησει οτιδηποτε οσο αφορα το μαγαζι τις κοπέλες αλλα και εμενα και εγω εχω υποχρεωση αφου βρισκομαι εδω αναμεσα σας να απαντησω με καθε ειληκρινια οπως και εκανα ;) :cheesy:

πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
λόγω του ότι η κυρία γι αυτούς που θέλουν να διαβάσουν ουδέποτε εκρυψε κάτι:
 

Συνημμένα

  • 1rose12-thumb.jpg
    1rose12-thumb.jpg
    2,1 KB · Εμφανίσεις: 25

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8


μια μικρη ανακεφαλαιωση..... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

Μαριζα :smitten:



Μαργαριτα :smitten:



Αλινα :smitten:



Τζενη :smitten:



Τατιανα :smitten:



Ατζελα :smitten:



πολλα πολλα φιλια απο ολες μας :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
"Αν και δεν μαρεσουν οι ''ταμπέλες'' η ειλικρινια ειναι οτι καλυτερο μπορει να διαθετει ενας ανθρωπος στις μερες μας, και εξαλου ξερω την αξια μου με ή χωρις ταμπέλα και σαν κοπέλα που κανει για τον Α ή Β λογο αυτο το επαγγελμα αλλα πολυ περισσοτερο σαν ανθρωπος" 

δεν χρειάζονται σχόλια.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
καλημέρα κορίτσαρε (με μια μεγάλη σφιχτή αγκαλίτσα) :thumbsup:
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
Πέρασα από Φυλής 104 και για να είμαι ειλικρινής μπορώ να πω ότι είναι άψογα φτιαγμένο!!!  :thumbsup:

Δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα μπουρδέλα της Φυλής.

Ως προς τις κοπέλες, δεν σημειώνω οποιαδήποτε άποψη γιατί αυτά αποτελούν προσωπικά γούστα. Εξάλλου και στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα δεν σημείωσα ποτέ κάποια άποψη για τις κοπέλες, ...εκτός και αν έκανα "κατάθεση".

Για τη περιγραφή των κοριτσιών στο Φυλής 104, πιστεύω ότι περιτεύουν τα λόγια γιατί υπάρχουν οι φωτογραφίες.

ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ = ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλημερα και σε σενα osie.0909  :smitten:

ευχαριστουμε farkeli για τα καλα σου λογια ;)

καλημερες και πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Πέρασα από Φυλής 104 και για να είμαι ειλικρινής μπορώ να πω ότι είναι άψογα φτιαγμένο!!!  :thumbsup:

Δεν έχει καμία σχέση με τα υπόλοιπα μπουρδέλα της Φυλής.

Ως προς τις κοπέλες, δεν σημειώνω οποιαδήποτε άποψη γιατί αυτά αποτελούν προσωπικά γούστα. Εξάλλου και στην ημερήσια ενημέρωση για μπουρδέλα δεν σημείωσα ποτέ κάποια άποψη για τις κοπέλες, ...εκτός και αν έκανα "κατάθεση".

Για τη περιγραφή των κοριτσιών στο Φυλής 104, πιστεύω ότι περιτεύουν τα λόγια γιατί υπάρχουν οι φωτογραφίες.

ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ = ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ

Ο Λαο Τζου αναφερόταν σε άλλα θέματα!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
για κάποια που σε λίγο θα στρέψειτο βλέμμα της εδώ:
 

Συνημμένα

  • FL22001.jpg
    FL22001.jpg
    23 KB · Εμφανίσεις: 22

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
θελω να ρωτησω ποση ωρα περιπου διαρκει το προγραμμα της ποδολαγνειασ κ ποιες κοπελες αφηνουν να χυσεις στα ποδια τουσ???επισησ καλο θα ηταν να δουμε συγκεντρωμενες φωτο με τα ποδια ολων των κοριτσιων για να εχουμε μια γνωμη...τι λετε?
 

Kurwa

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2008
Μηνύματα
511
Like
6
Πόντοι
6
Γεια σου Αντζελα.

Το μαγαζι ειναι αψογο οπως και τα κοριτσια του.Σε πολλα πραγματα.

Με χαλαει ομως ο φωτισμος στο δωματιο που ειναι σχεδον ανυπαρκτος με το Blue Light.Δεν ειναι κριμα τετοια ωραια μωρα να τα βλεπεις στο διαδρομο και να τα θαυμαζεις και μεσα να μην βλεπεις ουτε τη μυτη σου.

Πιστευω αυτος ο φωτισμος εξυπηρετει τις ασχημες-ασχημους που ψαχνουν να κρυψουν τα ατελειωτα κουσουρια τους στο σκοταδι.
Οχι τους κοριτσαρους σας.

Υπαρχει περιπτωση να φτιαξετε το φως(ρυθμιζομενης φωτεινοτητας για τα διαφορετικα γουστα) ωστε να βλεπουμε και μεις γιατι στραβωθηκαμε.Ειναι κριμα να παει χαμενη η ομορφια.

Αντζελα ευχαριστω για τις απαντησεις σου στις αποριες μας.Νιωθουμε οτι καποιος μας ακουει δεν μιλαμε σε ντουβαρι.

Η Κατερινα ποτε θα δουλεψει?Εχεις καμμια προχειρη φωτογραφια να φτιαχτουμε? :-*

Παντως χρωσταω επισκεψη στην Τατιαννα τις επομενες μερες. :sunglasses:
 

DIMP

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2008
Μηνύματα
314
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
1
θελω να ρωτησω ποση ωρα περιπου διαρκει το προγραμμα της ποδολαγνειασ κ ποιες κοπελες αφηνουν να χυσεις στα ποδια τουσ???επισησ καλο θα ηταν να δουμε συγκεντρωμενες φωτο με τα ποδια ολων των κοριτσιων για να εχουμε μια γνωμη...τι λετε?


αντζελα εχεισ τα πιο ωραια ποδια παντως κριμα που δεν δουλευεις
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
θελω να ρωτησω ποση ωρα περιπου διαρκει το προγραμμα της ποδολαγνειασ κ ποιες κοπελες αφηνουν να χυσεις στα ποδια τουσ???επισησ καλο θα ηταν να δουμε συγκεντρωμενες φωτο με τα ποδια ολων των κοριτσιων για να εχουμε μια γνωμη...τι λετε?

το συγκεριμενο προγραμμα μαναρι μου σου δινει ολη την απαραιτιτη ανεση χρονου ;)
φωτος απο τα ποδαρακια των κοριτσιων μπορεις να βρεις μερικες σελιδες ποιο πισω σε αυτο το thread ;) (αλλα θα ξαναβγαλουμε-αναιβασουμε ;))
Για κοπέλες στο συγκεκριμενο προγραμμα θα μπορουσες  να δοκιμασεις Τατιανα-Ευα-Τζενη-Μαργαριτα ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

αντζελα εχεισ τα πιο ωραια ποδια παντως κριμα που δεν δουλευεις

Ευχαριστω κουκλι μου ομορφο :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
Καποια στιγμη θα γινει και αυτο ;) ;) ;)


 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Γεια σου Αντζελα.

Το μαγαζι ειναι αψογο οπως και τα κοριτσια του.Σε πολλα πραγματα.

Με χαλαει ομως ο φωτισμος στο δωματιο που ειναι σχεδον ανυπαρκτος με το Blue Light.Δεν ειναι κριμα τετοια ωραια μωρα να τα βλεπεις στο διαδρομο και να τα θαυμαζεις και μεσα να μην βλεπεις ουτε τη μυτη σου.

Πιστευω αυτος ο φωτισμος εξυπηρετει τις ασχημες-ασχημους που ψαχνουν να κρυψουν τα ατελειωτα κουσουρια τους στο σκοταδι.
Οχι τους κοριτσαρους σας.

Υπαρχει περιπτωση να φτιαξετε το φως(ρυθμιζομενης φωτεινοτητας για τα διαφορετικα γουστα) ωστε να βλεπουμε και μεις γιατι στραβωθηκαμε.Ειναι κριμα να παει χαμενη η ομορφια.

Αντζελα ευχαριστω για τις απαντησεις σου στις αποριες μας.Νιωθουμε οτι καποιος μας ακουει δεν μιλαμε σε ντουβαρι.

Η Κατερινα ποτε θα δουλεψει?Εχεις καμμια προχειρη φωτογραφια να φτιαχτουμε? :-*

Παντως χρωσταω επισκεψη στην Τατιαννα τις επομενες μερες. :sunglasses:

Ευχαριστω ματια μου για τα καλα σου λογια ;) :-*
Στο θεμα του φωτισμου, σωστη η αποψη σου ματακια μου απλα πιστευω οτι το black light μαζι με το φως της τηλεορασης αλλα και τα λαμπακια-καρδουλες που εχουμε στον καθρεπτη δινουν μια πιο ερωτικη-αισθησιακη ατμοσφαιρα στο δωματιο.
Το να βαλουμε κανονικα φωτα με ρυθμιστη εντασης αφενος θα ηταν πολυ κοινο αλλα αφετερου θα χανοταν και ολη η ατμοσφαιρα που υπαρχει στο μαγαζι ;)
Μπορεις την επομενη φορα που θα ερθεις να ζητησεις (δεν υπαρχει κανενα προβλημα) απ την υπηρεσια να σου βαλει extra μερικα κερια στο μαγαζι οπως αυτα που εχουμε στο σαλονι και να ειναι πιο φωτεινα αλλα συγχρονος και πιο ερωτικα ;) ;)
Η Κατερινα γυρναει ματια μου 5 του μηνος απ την πατριδα της οποτε στις αμεσως επομενες μερες που θα δουλεψει στο μαγαζι λογικα θα φωτογραφηθει και αυτη ;) ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
για να ανθισει το χαμογελο σου
 

Συνημμένα

  • FL20004.jpg
    FL20004.jpg
    20,4 KB · Εμφανίσεις: 25
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom